Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos kampeliuose-IId.

Daug galima kalbėti apie tai, kas nesunku auklei, ką ji dar galėtų padaryti, kol vaikas miega. Jeigu kažką norime pavesti atlikti - būtinai kalbėkime apie tai tardamiesi dėl paslaugos labai aiškiai, turi žmogus žinoti, ko iš jo tikitės, nekiekvienas yra telepatas, gebantis skaityti mintis. Kai kuriems darbdaviams nepatiktų ir geranoriškos auklės iniciatyvos. Visai nenorėčiau, kad liestų mano nešvarius drabužius net norėdama juos sudėti į skalbyklę... Kai santykiai su aukle bus geri, pagarbūs, kai stengsimės ieškoti sąlyčiop taškų, o jos trūkumų - rezultatai bus tikrai puikesni.
1959-1962 mane auklėjo dvi auklės. Su viena artimieji atsisveikino po poros mėnesių. Nesutapo lūkesčiai - buvo tikėtasi, kad ji, vargšė, neturėjusi tuo metu kur prisiglausti, gyvens pas mus ir tuo pačiu bent minimaliai prižiūrės mane, bet moteriškė mane užrakindavo, kad netrukdyčiau skaityti maldaknygės, vakarais dar ir skųsdavosi, kad su tokiu vaiku neįmanoma dorai pasimelsti. Antroji - dar ir šiandien yra artimiausias žmogus. O kartais ir išperdavo, kai sąmoningai bjauriai eldavausi. Taigi...
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 25, 19:59)
na matot, jei jūs nežinot ką veikti su vaiku visą dieną, ir jums lieka labai daug laiko, tai greičiausia liudija jūsų, kaip auklės nenaudai. Mūsų auklė žino kiaurą dieną ką su vaiku veikti ir kuo su juo užsimti. IR palipdyti, ir papiešti, ir paskaityti, ir pasivaikščioti, ir vaikas tam tikras užduotėles atlieka, ir savitvarkos ugdymas, tik veik. Gi viskas vyksta ne auklės sugebėjimų, o vaiko sugebėjimo tempu. Taip kaip vaikas sugeba atlikti duotas užduotis, paskui kaip jam ten ir sekasi. Svarbu, kad suaugęs yra visada šalia ir gali jam padėti, kad nereikia jam girdėt- palauk, aš dabar grindis plaunu, morkas tarkuoju ar dar kažką darau. Pas mus auklė ateina į darbą- dirbti su vaiku, tai yra jos darbo vieta. O vaiko pietų miegas yra jos ir pietų pertrauka ir pasiruošimas popietinei veiklai. O buitiniai reikalai yra mūsų , namiškių reikalai. Vaiko rūbeliai, grindys, lyginimas ir visa kita. Po darbo su mūsų vaiku auklė dar eis ir namo ji ten irgi turi rūpesčių ir irgi turi veiklos su savo šeima, tai jei ją mes čia sunksime kaip citriną, įdomu kiek ilgai ji dirbs su mūsų vaiku kokybiškai? Kiek ji tai tvers? Kiek jai tas darbas bus malonus ir džiuginantis ją, jei ji jame bus visada tik pervargus ar pavargus. Kokia mama ji bus savo vaikams, jei grįžus namo po darbo nebenorės nieko matyti. Mes, norėdami savo vaikui suteikti maksimaliai komfortiškas sąlygas, lygiai tokias pat sąlygas stengiamės suteikti ir žmogui kuris su juo dirba. Nuo to labai priklauso darbo kokybė.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As aukle nedirbu, uztenka kol kas savo dvynuku 5 men lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kai turejau aukle, ji puikiai susidorodavo su pagalba man su vaikais (as namuose buvau) ir su pagalba buityje thumbup.gif
Jusu auklytes uzduotys labai aiskios, ji turi pedagogini issilavinima, Jus jai galite sau leisti jai moketi didele alga uz ugdyma ir uz patikimuma. Tuo tarpu daugelis ne tokiu turtingu seimu aukles ieskosi maziems, iki 2 metu vaikams (nuo 2 metu vaikas gali eiti i darzeli), kad tevai galetu eiti dirbti ir auklei negali moketi daugiau negu patys uzdirba, tad tokiu aukliu uzduotys yra kitokios, ne visada jos zinokit turi pedagogini issilavinima ir sugeba tinkamai ugdomaja veikla uzsiimti mirksiukas.gif Tada ugdomaja veikla gali uzsiimti tevai grize is darbu, tik jei aisku turi laiko ateje i nesutvarkytus namus g.gif Kaip Jus sakot isunke kaip citrina g.gif

Papildyta:
QUOTE(Kaimynė @ 2009 07 25, 23:44)
Daug galima kalbėti apie tai, kas nesunku auklei, ką ji dar galėtų padaryti, kol vaikas miega. Jeigu kažką norime pavesti atlikti - būtinai kalbėkime apie tai tardamiesi dėl paslaugos labai aiškiai, turi žmogus žinoti, ko iš jo tikitės, nekiekvienas yra telepatas, gebantis skaityti mintis. Kai kuriems darbdaviams nepatiktų ir geranoriškos auklės iniciatyvos. Visai nenorėčiau, kad liestų mano nešvarius drabužius net norėdama juos sudėti į skalbyklę...   Kai santykiai su aukle bus geri, pagarbūs, kai stengsimės ieškoti sąlyčiop taškų, o jos trūkumų - rezultatai bus tikrai puikesni.   
1959-1962 mane auklėjo dvi auklės. Su viena artimieji atsisveikino po poros mėnesių. Nesutapo lūkesčiai - buvo tikėtasi, kad ji, vargšė, neturėjusi tuo metu kur prisiglausti, gyvens pas mus ir tuo pačiu bent minimaliai prižiūrės mane, bet moteriškė mane užrakindavo, kad netrukdyčiau skaityti maldaknygės, vakarais dar ir skųsdavosi, kad su tokiu vaiku neįmanoma dorai pasimelsti. Antroji - dar ir šiandien yra artimiausias žmogus. O kartais ir išperdavo, kai  sąmoningai bjauriai eldavausi.  Taigi...


drinks_cheers.gif Del bet kokio darbo salygu reikia tartis is anksto smile.gif
Manu auklytei tikrai nebuvo labai lengva pas mus dirbti, nes ji turejo papildomu uzduociu, bet matesi kad ji isvis ne is tu zmoniu, kurie galetu imti pinigus uz sedejima prie televizoriaus mirksiukas.gif Saziningas darbuotojas, nesvarbu kokioj srityj jis bedirbtu, atlikes savo pagrindines darbo uzduotis ir turintis laiko daugiau nei jam reikia pavalgyt ir pailseti, vistiek ieskosis ka dar galetu gero tam darbe nuveikti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 liepos 2009 - 08:07
QUOTE(pukepuke @ 2009 07 26, 09:04)

Papildyta:
drinks_cheers.gif Del bet kokio darbo salygu reikia tartis is anksto smile.gif
Manu auklytei tikrai nebuvo labai lengva pas mus dirbti, nes ji turejo papildomu uzduociu, bet matesi kad ji isvis ne is tu zmoniu, kurie galetu imti pinigus uz sedejima prie televizoriaus mirksiukas.gif Saziningas darbuotojas, nesvarbu kokioj srityj jis bedirbtu, atlikes savo pagrindines darbo uzduotis ir turintis laiko daugiau nei jam reikia pavalgyt ir pailseti, vistiek ieskosis ka dar galetu gero tam darbe nuveikti rolleyes.gif


puiku, tai jūs savam darbe turėdama to laisvo laiko dar ką nors gero ir darykit, na nežinau- gėles laistykit, šefo kabinetą plaukit, dulkes šluostykit ten, ar tiesiog pasiprašykit, kad leistų jums išskalbti jo kojines. Tai jūsų reikalai. Bet nenorėkit, kad kiti irgi būtų kažkam tarnaitės. Neįsivaizduokit, kad nuo to jog jūsų vaikus kažkas augina ir auklėja tai jūsų socialinis statusas namuose kažkaip pakinta. Neadekvatus savęs vertinimas pasamdyto žmogaus atžvilgiu , ( auklė, namų darbininkė, sodininkas) labai kenkia šeimos institucijai kaip po tokiai. Nuo to, kad mano vaiką auklė auklėja ir prižiūri visą dieną, manęs pranašesne už ją nedaro ir mano pareigos mano šeimos atžvigiu lieka nekintančios. aš tuose namuose esu žmona, mama ir tų namų šeiminikė. Ir mano pareigos , kaip šeimininkės yra ne auklei nurodinėti kur dulkes šluostyti ar ją stramužinti, o pačiai tas dulkes ir nusišluostyti, ir išsisiurbliuoti, ir rasti laiko su vaiku ir vyru pabendrauti, ir draugams ir draugėms. Niekas šiame gyvenime neturi laiko nei mažiau nei daugiau už kitą, ar reikalų. Mums abiems su vyru yra labai svarbūs šilti ir draugiški mudviejų santykiai ir santykiai su mūsų vaikais. Bet jei mūsų manuose nuolat kažkas kuisis, tvarkysis, skalbs , virs ir plaus, tai mes ten ateisim tik pernakvoti, pasėdėti ir vėl išeiti. Bendra veikla suartina žmones, sutvirtina šeimą. Jei lieka bendra tik lova, tai šeimos labai greit nelieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žilinskienė: 26 liepos 2009 - 10:03
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 26, 10:59)
puiku, tai jūs savam darbe turėdama to laisvo laiko dar ką nors gero ir darykit, na nežinau- gėles laistykit, šefo kabinetą plaukit, dulkes šluostykit ten, ar tiesiog pasiprašykit, kad leistų jums išskalbti jo kojines. Tai jūsų reikalai. Bet nenorėkit, kad kiti irgi būtų kažkam tarnaitės. Neįsivaizduokit, kad nuo to jog jūsų vaikus kažkas augina ir auklėja tai jūsų socialinis statusas namuose kažkaip pakinta. Neadekvatus savęs vertinimas pasamdyto žmogaus atžvilgiu , ( auklė, namų darbininkė, sodininkas) labai kenkia šeimos institucijai kaip po tokiai. Nuo to, kad mano vaiką auklė auklėja ir prižiūri visą dieną, manęs pranašesne už ją nedaro ir mano pareigos mano šeimos atžvigiu lieka nekintančios. aš tuose namuose esu žmona, mama ir tų namų šeiminikė. Ir mano pareigos , kaip šeimininkės yra ne auklei nurodinėti kur dulkes šluostyti ar ją stramužinti, o pačiai tas dulkes ir nusišluostyti, ir išsisiurbliuoti, ir rasti laiko su vaiku ir vyru pabendrauti, ir draugams ir draugėms. Niekas šiame gyvenime neturi laiko nei mažiau nei daugiau už kitą, ar reikalų. Mums abiems su vyru yra labai svarbūs šilti ir draugiški mudviejų santykiai ir santykiai su mūsų vaikais. Bet jei mūsų manuose nuolat kažkas kuisis, tvarkysis, skalbs , virs ir plaus, tai mes ten ateisim tik pernakvoti, pasėdėti ir vėl išeiti. Bendra veikla suartina žmones, sutvirtina šeimą. Jei lieka bendra tik lova, tai šeimos labai greit nelieka.


Noreciau pastebeti, kad mano pasiskaymuose nebuvo nei ironijos, nei uzgauliojimu Jusu atzvilgiu rolleyes.gif
Gelytes savo kabinete as visuomet palaistydavau, nemaciau tame problemos. Buvo ir kitu, visiskai nesusijusiu su mano tiesioginem pareigom darbeliu, kurios alikdavau jei visi mano tiesioginiai darbai buvo atlikti smile.gif Tiesa, skirtumas tas, kad su savo auklyte mes taremes del tu papildomu darbeliu, taigi, cia buvo tiesiog jos tiesioginis darbas, o as gelytes laistydavau savo noru, bet Jus matau nelabai skiriat situos dalykus... g.gif

As tiesiog paaskinau savo pozicija, o jei Jusu prioritetas paciai tvarkyti buiti, o vaiko ugdymu pas jus uzsiema kad ir koks puikus, bet vis tik svetimas zmogus, tai cia jau Jusu pasirinkimo teise, prioritetai gyvenime mirksiukas.gif
Man paprasciau, patogiau butu perleisti dali buities kitam zmogui, o savo vaikus as noreciau kiek tam turiu galimybiu, aukleti ir ugdyti pati smile.gif
Isvedziojimai ale buitis perduodama kitam zmogui= kencia seimos institucija man tikrai keisti, nes ne viskas remiasi i primityvu buities tvarkyma.
Mano buvus auklyte tikrai buvo geras zmogus, vertinau ja kaip gera pagalbininke. I jos pareigas iejo pagalvba su vaikais ir buityje, toks buvo darbas, kuriam ja samdziau, ir visiskai neaisku prie ko cia socialinio statuso pakitimas ar neadekvatus saves suvokimas doh.gif . As visiskai adekvaciai suvokiau kad man vienai su dviem maziukais bus sunku, todel reikejo pagalbos, kuria man pasiule aukle, ir tiek doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 liepos 2009 - 11:21
QUOTE(pukepuke @ 2009 07 26, 12:13)
Noreciau pastebeti, kad mano pasiskaymuose nebuvo nei ironijos, nei uzgauliojimu Jusu atzvilgiu rolleyes.gif
As tiesiog paaskinau savo pozicija, o jei Jusu prioritetas paciai tvarkyti buiti, o vaiko ugdymu pas jus uzsiema kad ir koks puikus, bet vis tik svetimas zmogus, tai cia jau Jusu pasirinkimo teise mirksiukas.gif
Man paprasciau, patogiau butu perleisti dali buities kitam zmogui, o savo vaikus as noreciau kiek tam turiu galimybiu, aukleti ir ugdyti pati smile.gif
Isvedziojimai ale buitis perduodama kitam zmogui= kencia seimos institucija man tikrai keisti, nes ne viskas remiasi i primityvu buities tvarkyma.
Mano buvus auklyte tikrai buvo geras zmogus, vertinau ja kaip gera pagalbininke. I jos pareigas iejo pagalvba su vaikais ir buityje, toks buvo darbas, kuriam ja samdziau, ir visiskai neaisku prie ko cia socialinio statuso pakitimas ar neadekvatus saves suvokimas doh.gif . As visiskai adekvaciai suvokiau kad man vienai su dviem maziukais bus sunku, todel reikejo pagalbos, kuria man pasiule aukle, ir tiek doh.gif


na matot, aš jūsų neužgaulioju visiškai, jūsų problemos, jei radot kur įsižeisti. Žinoma, kad mano vaiką daugiausia lavina auklė, ji su juo būna visą dieną, aš darbe. Jei jis turėtų galimybę lankyti darželį- tas krūvis tektų darželio auklėtjoms. Visa kita veikla su vaiku konkrečiai mano yra tikpo darbo valandų ir savaitgaliais. Vaiko ugdymas ir auklėjimas pas mus tęstinis užsiėmimas- to ko neveikė su vaiku auklė, tą veikiam mes ir atvirščiai. Na tikrai, patikėkit manim net neįsivaizduoju ką ten tuose namuose reiktų taip tvarkytis, kad tai užimtų visą laisvą laiką. Aš auginu tris vaikus- du mokyklinukai, po pamokų užsiėmę žmonės- lanko būreliai. Generalinio tvarkymosi dažniau kaip kartą per sezoną daryt nereikia, o palaikyti namuose tvarką visiems sekasi. Sudėti rūbus į skalbyklę ir užstatyti nakčiai, sudėti indus į indaplovę ir ją užstatyti, vyresnieji turi savas pareigas- ir visa tai kaip mes gyvenam, kaip dalinamės pareigomis, kaip mes tvarkomės ir apie ką kalbamės, irgi yra ne kas kita- kaip vaikų lavinimas, ugdymas ir auklėjimas. Arba kitaip- šeimyninis gyvenimas.
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 26, 12:30)
na matot, aš jūsų neužgaulioju visiškai, jūsų problemos, jei radot kur įsižeisti. Žinoma, kad mano vaiką daugiausia lavina auklė, ji su juo būna visą dieną, aš darbe. Jei jis turėtų galimybę lankyti darželį- tas krūvis tektų darželio auklėtjoms. Visa kita veikla su vaiku konkrečiai mano yra tikpo darbo valandų ir savaitgaliais. Vaiko ugdymas ir auklėjimas pas mus tęstinis užsiėmimas- to ko neveikė su vaiku auklė, tą veikiam mes ir atvirščiai. Na tikrai, patikėkit manim net neįsivaizduoju ką ten tuose namuose reiktų taip tvarkytis, kad tai užimtų visą laisvą laiką. Aš auginu tris vaikus- du mokyklinukai, po pamokų užsiėmę žmonės- lanko būreliai. Generalinio tvarkymosi dažniau kaip kartą per sezoną daryt nereikia, o palaikyti namuose tvarką visiems sekasi. Sudėti rūbus į skalbyklę ir užstatyti nakčiai, sudėti indus į indaplovę ir ją užstatyti, vyresnieji turi savas pareigas- ir visa tai kaip mes gyvenam, kaip dalinamės pareigomis, kaip mes tvarkomės ir apie ką kalbamės, irgi yra ne kas kita- kaip vaikų lavinimas, ugdymas ir auklėjimas. Arba kitaip- šeimyninis gyvenimas.


Puiku, tai Jusu pasirinkimas. Tik nesugriutu seimos institucija jei buiti tvarkytu ir kazkas kitas, bent jau musu seima tikrai del sios priezasties nesugriutu biggrin.gif
Tiesa, musu vaikai kolkas pareigu neturi, tik teises, tai tikrai atsiranda ka tvarkyti, o laisvo laiko as beveik neturiu jei viena su jais lieku, nekalbant jau apie tai, kad liktu laiko bunant su jais ir dar tvarkant buiti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 liepos 2009 - 11:43
Stebint jūsų diskusiją galima padaryti išvadą, kuri galioja visoms sritims: tai yra susitarimo reikalas. Tai, kad Žilinskienės auklė nieko neveikia apart sukiojimosi apie vaiką, tai jos susitarimo su aukle reikalas. Bet mes nežinome "ir t.t.", kas dar įeina į auklės pareigas, t.y. kas įeina į atlyginimą. Jei nieko, tai valio. Jei kažkas nutylima, tai tebūnie, "ne eteriui".

Bet nereiškia, kad kitos auklės, kurios daro vaikui valgyti, sumeta vaiko drabužėlius į skalbyklę ir iš juos ištraukia, sukabina (šakės koks alinantis darbas), lygina ar siurbliuoja, nušluosto trupinius ar išplauna puodelį, yra vergės izauros ar asmens pažeminimas. Tai yra tik susitarimo reikalas. Kaip ir maitinimasis šeimininkų sąskaita ar atostoginiai su nuolatiniais. Kas kiek gali/nori, tas tiek moka.

Žilinskienės atveju įžiūriu tik neracionalų išlaidų paskirstymą. Jei ji mano, kad auklei mokėti daug, o pačiai tvarkyti namus yra nerealiai gerai, kas šiek tiek prasilenkia su logika. Tai aš jos vietoje tas išlaidas išskaidyčiau. T.y. auklei mokėčiau mažiau, o už likusius samdyčiausi namų tvarkytoją, lygintoją, skalbėją. Išlaidos tos pačios, o rezultatas - Žilinskienė vietoj to, kad po darbo su skuduru vaikštinėtu ar siurbliu, ar lyginimais užsiimti, skirtų laiką sau, šeimai, vaikams ir malonesniems dalykams cool.gif

Čia tik šiaip pastebėjimas, nieko asmeniško. Nepažįstu Žilinskienės ir man vienodai, kaip ji tvarkosi su savo ūkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 07 26, 14:12)
Stebint jūsų diskusiją galima padaryti išvadą, kuri galioja visoms sritims: tai yra susitarimo reikalas. Tai, kad Žilinskienės auklė nieko neveikia apart sukiojimosi apie vaiką, tai jos susitarimo su aukle reikalas. Bet mes nežinome "ir t.t.", kas dar įeina į auklės pareigas, t.y. kas įeina į atlyginimą. Jei nieko, tai valio. Jei kažkas nutylima, tai tebūnie, "ne eteriui".

Bet nereiškia, kad kitos auklės, kurios daro vaikui valgyti, sumeta vaiko drabužėlius į skalbyklę ir iš juos ištraukia, sukabina (šakės koks alinantis darbas), lygina ar siurbliuoja, nušluosto trupinius ar išplauna puodelį, yra vergės izauros ar asmens pažeminimas. Tai yra tik susitarimo reikalas. Kaip ir maitinimasis šeimininkų sąskaita ar atostoginiai su nuolatiniais. Kas kiek gali/nori, tas tiek moka.

Žilinskienės atveju įžiūriu tik neracionalų išlaidų paskirstymą. Jei ji mano, kad auklei mokėti daug, o pačiai tvarkyti namus yra nerealiai gerai, kas šiek tiek prasilenkia su logika. Tai aš jos vietoje tas išlaidas išskaidyčiau. T.y. auklei mokėčiau mažiau, o už likusius samdyčiausi namų tvarkytoją, lygintoją, skalbėją. Išlaidos tos pačios, o rezultatas - Žilinskienė vietoj to, kad po darbo su skuduru vaikštinėtu ar siurbliu, ar lyginimais užsiimti, skirtų laiką sau, šeimai, vaikams ir malonesniems dalykams cool.gif

Čia tik šiaip pastebėjimas, nieko asmeniško. Nepažįstu Žilinskienės ir man vienodai, kaip ji tvarkosi su savo ūkiu 4u.gif


na aš jūsų irgi nepažystu. Kokios auklės pareigos pas mus namuose, parašiau ten, kur yra auklės pareigos,tokia tema yra. Pirmus du vaikus leidau darželin, dabar tokios galimybės neturiu, vaikas turi somatinės sveikatos sutrikimų, jokios namų darbininkės neturėjau. Grįžus iš darbo parsivesdavau namo merginas, ir irgi viską tvarkiausia pati. Niekas nepasikeitė ir dabar. Sūnaus auklė po darbo eina namo, o aš lieku, ir nelakstau po namus su skuduru, visų pirmiausia tai ne kasdien to reikia, pas mus namai ne vaistinė, sterilios aplinkos save nekuriam, be to išskyrus mažiausiąjį visi moka puikiai naudotis vism buitinėm priemonėm- lygintuvu, siurbliu, eiliniu, paprasčiausiu dulkių skudurėliu ir savo aplinką susitvarko pats. Ir kodėl dabr išskaičiuoti tą atlyginimą? Už ką? Už tai, kad mums reikia pagalbos su mažuoju, o su viskuo kitu mes patys susitvarkom? Namų darbininkę? O kam ji mums- mums ji nereikalinga.
O šiaip tai man visiškai tas pats, kaip jūs įsivaizduojat, ir kaip kuriat aplinką apie save.

Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2009 07 26, 12:35)
Puiku, tai Jusu pasirinkimas. Tik nesugriutu seimos institucija jei buiti tvarkytu ir kazkas kitas, bent jau musu seima tikrai del sios priezasties nesugriutu biggrin.gif
Tiesa, musu vaikai kolkas pareigu neturi, tik teises, tai tikrai atsiranda ka tvarkyti, o laisvo laiko as beveik neturiu jei viena su jais lieku, nekalbant jau apie tai, kad liktu laiko bunant su jais ir dar tvarkant buiti rolleyes.gif


su dvynukais nelengva, žinoma. Ir su pametinukais būna ne lengviau, ir su dar didesniu vaikų kiekiu žmonės suitvarko ir be auklių bei namų darbininkių. Pradžioj laisvo laiko gal ir nebūna, bet vaikai turi savybę augti, ir vienaip ar kitaip tas laikas laisvas atsiranda.
Atsakyti
Tai kiek mokėti auklei už 10val/d, 5d per savaitę prižiūrint 2m vaiką? Na, ir po pietų dar prisijungtų vienas vyresnis vaikas. Kokios kainos Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2009 07 26, 17:48)
Tai kiek mokėti auklei už 10val/d, 5d per savaitę prižiūrint 2m vaiką? Na, ir po pietų dar prisijungtų vienas vyresnis vaikas. Kokios kainos Vilniuje?


pagal jūsų šeimos galimybes, poreikius ir ką auklė turės nuveikti.
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 26, 18:37)
pagal jūsų šeimos galimybes, poreikius ir ką auklė turės nuveikti.

Ir svarbiausia,kaip jus su aukle susitarsit.As skaitydama supratau,kad mokama skirtingai ir reikalaujama skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(astana @ 2009 07 26, 18:59)
Ir svarbiausia,kaip jus su aukle susitarsit.As skaitydama supratau,kad mokama skirtingai ir reikalaujama skirtingai.


tai supratau ir aš. Ir apie reikalavimus, ir apie susitarimus, ir apie darbo vertinimą.
Atsakyti