Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos kampeliuose-IId.

QUOTE(emlaurija @ 2009 04 16, 12:36)
sveikos, mamytes. kad jau kalbate  apie aukles, tai ir as si ta norejau prideti ax.gif . 2007 vasara teko padirbeti aukle, pas jauna seima. berniukui buvo 1.5 metu. dirbdavau kasantra diena, gaudavau 4 litus uz valanda. palyginus su dabartiniais tarifais apiekurios jus rasote, tai gaila saves pasidare sad.gif . bet to metu buvau studente ir atrode normalu.


Kiekviena šeima siūlo tokį atlyginimą, kokį gali mokėti. Kita vertus mes juk nežinome, ko tikėjosi iš jūsų buvę šeimininkai, kokia jūs auklė ir kt
Atsakyti
aukle auklei nelygi, jei aukle be patirties, pensinio amziaus ir be rekomendaciju tai kaina iskarto siuloma minimali, gal jus ir atitikot tuos kriterijus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 04 16, 12:46)
aukle auklei nelygi, jei aukle be patirties, pensinio amziaus ir be rekomendaciju tai kaina iskarto siuloma minimali, gal jus ir atitikot tuos kriterijus  4u.gif


lotuliukas.gif Nepykit, čia šiaip pastebėjimas blush2.gif visad norėjau pakomentuoti teiginį " pensinio amžiaus be patirties" Dažnai tos pensininkės užauginusios 2,3,4 vaikus, turi anūkų, o iš jų reikalaujama patirties doh.gif
Atsakyti
tikriausiai taip ir buvo. smile.gif o giminaite savo dukrytei buvo nusamdziusi pensiinio amziaus aukle (buvusia muzikos mokytoja) jos susitare jog bet kokiu atveju menesine alga bus - 600 litu. dirbdavo nuo 8 - 18 h. pagamindavo pietus dukrytei ir kambarius sutvarkydavo. smile.gif tokia juokinga istorija buvo jai nutikusi, vyresnioji dukryte susirgo ir nejo i darzeli (4metu), todel aukle saugojo abi sesutes. vakare mamai gryzus vyresnioji sake - as nepasiliksiu su ta aukle nes ji vercia dainuoti kazkokias dainas, o as norejau kelio i zvaigzdes daineles dainuoti, tai neleido. doh.gif
Papildyta:
dabar pati nezinau ar rinkciausi aukle ar darzeli, na nebent kazka is pazystamu smile.gif ...bat kadangi pas mane kolkas leliuku nera verysad.gif tai dar nuomone pasikeis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emlaurija: 16 balandžio 2009 - 10:58
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 16, 12:52)
tokia juokinga istorija buvo jai nutikusi, vyresnioji dukryte susirgo ir nejo i darzeli (4metu), todel aukle saugojo abi sesutes. vakare mamai gryzus vyresnioji sake - as nepasiliksiu su ta aukle nes ji vercia dainuoti kazkokias dainas, o as norejau kelio i zvaigzdes daineles dainuoti, tai neleido.  doh.gif



Jūsų paminėta istorija visai nejuokinga. Daugelis mamyčių tai traktuotų kaip blogą auklės elgesį, kad žlugdo asmenybę ir t.t. Auklės, einančioms į pokalbį, patarčiau ne tik save pristatinėt, bet ir šeimos paprašyti padaryti tą patį. Išsiaiškinti, kokios tos šeimos vertybės, kokias savybes jie nori įdiegti vaikui. Paitaiko keistuolių su pseudo vertybėmis, kurie klausosi "KįŽ" , nevertina natūraliai pagaminto maisto, pyksta už pastangas išmokyti vaiką tvarkytis, pagarbos vyresniam žmogui irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Oleandra @ 2009 04 16, 13:00)
Jūsų paminėta istorija visai nejuokinga. Daugelis mamyčių tai traktuotų kaip blogą auklės elgesį, kad žlugdo asmenybę ir t.t. Auklės, einančioms į pokalbį, patarčiau ne tik save pristatinėt, bet ir šeimos paprašyti padaryti tą patį. Išsiaiškinti, kokios tos šeimos vertybės, kokias savybes jie nori įdiegti vaikui. Paitaiko keistuolių su pseudo vertybėmis, kurie klausosi "KįŽ" , nevertina natūraliai pagaminto maisto, pyksta už pastangas išmokyti vaiką tvarkytis, pagarbos vyresniam žmogui  irnesakyk.gif

juokinga buvo klausytis kaip mergaite guodziasi kad jai nebuvo galima dainuoti savo megstamu daineliu. smile.gif ...as tokios aukles negaleciau tureti, man labiau siuolaikiskesniu paziuru priimtinos, o ta moteris, daug metu dirbusi muzikos mokytoja norejo mergaite liaudes dainu ismokyti. smile.gif isivaizduoju kaip sunku yra seimai priimti nepazystama žmogu ir jam patiketi savo vaika
Atsakyti
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 16, 13:05)
juokinga buvo klausytis kaip mergaite guodziasi kad jai nebuvo galima dainuoti savo megstamu daineliu.  smile.gif ...as tokios aukles negaleciau tureti, man labiau siuolaikiskesniu paziuru priimtinos, o ta moteris, daug metu dirbusi muzikos mokytoja norejo mergaite liaudes dainu ismokyti.  smile.gif isivaizduoju kaip sunku yra seimai priimti nepazystama žmogu ir jam patiketi savo vaika



Jauna dar esate. Vertybės visais amžiais tos pačios - jos nesikeičia. To, ką jūs minėjote galima išmokti iš TV, bet ar norėtumėt, kad jūsų vaikas gyvenimą matytų tokį kokį rodo TV ar žurnalų viršeliai? Tam ir reikalingos močiutės, kad išmokytų vaikus liaudies dainų, sektų pasakas, pasakotų padavimus ir legendas, mokytų nerti, gaminti ir kt kasdienių reikalingų darbų.
Atsakyti
QUOTE(Oleandra @ 2009 04 16, 11:52)
lotuliukas.gif  Nepykit, čia šiaip pastebėjimas  blush2.gif  visad norėjau pakomentuoti teiginį " pensinio amžiaus be patirties" Dažnai tos pensininkės užauginusios 2,3,4 vaikus, turi anūkų, o iš jų reikalaujama patirties  doh.gif

as isvardinau kriterijus, kurie gali tarpusavyje nesisieti, galiu parasyti aiskiau,
minimali alga mokama:
-studentei, moteriai (bet kokio amzio) be patirties
-be rekomendaciju
-pensinio amziaus (nesvarbu kiek anuku isaugino ir vaiku, ji juos augino budama jaunesne ir savi vaikai ne svetimi, cia yra du skirtingi dalykai) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 04 16, 12:42)
as isvardinau kriterijus, kurie gali tarpusavyje nesisieti, galiu parasyti aiskiau,
minimali alga mokama:
-studentei, moteriai (bet kokio amzio) be patirties
-be rekomendaciju
-pensinio amziaus (nesvarbu kiek anuku isaugino ir vaiku, ji juos augino budama jaunesne ir savi vaikai ne svetimi, cia yra du skirtingi dalykai) mirksiukas.gif


Niekad neskirstau vaiku, mano me mano. Man jie visi vaikai vienodi [ta prasme, tavo vaikas ir mano, ar dar kieno, man visi vienodai]
Nu netaip senai, augino tuos anukus. Ziurint kokio to pencijinio amziaus.
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 04 16, 10:42)

-pensinio amziaus (nesvarbu kiek anuku isaugino ir vaiku, ji juos augino budama jaunesne ir savi vaikai ne svetimi, cia yra du skirtingi dalykai) mirksiukas.gif

Ne be reikalo tik Lt nevertinami zmones vyresnio amziaus,kurie turi didesne patirti..cia ne vien apie aukles...o bendrai.Paskaicius toki teigini,nesistebiu dar labiau.
Savi ar svetimi jokio skirtumo...patirtis ir yra patirtis,mokejimas/gebejimas uzimti vaika,mokyti,paguosti,nuraminti..jis niekur nedingsta 4u.gif tik su didesne patirtimi turi platesni pasirinkima...pvz mano mociute dainuoja tas pacias daineles,seka tas pacias pasakas,kokias as taikau savo vaikams...aisku neneigsiu yra visokiu naujoviu,kurias taikau,bet lietuviu liaudes dainos,lpasakos,sakmes,istorija ir t.t.ji nesikeicia ir labai dziaugiuosi,kad turiu keleta seno leidimo pasaku knygu..nes naujesniuose leidimuose daugiau brutalumo, ziaurumo iterpta,daugiau tiesmukiskumo.
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra VII @ 2009 04 15, 20:09)
Dar gali atskirineti pelus nuo grudu smile.gif arba pailseti.



aciu uz jusu nuomone, jus tikra "super mama" thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Oleandra @ 2009 04 16, 11:13)
teisingai padarėt, kad neaptarėt, nes aišku savaime jog vaiko miego metu jai laisvas laikas (nebent esate davę jai kitų darbų). O ir turėdama kitų pareigų kiekviena auklė atlieka tuos darbus ne vienodai greitai. Jei jums kyla noras nemokėti už tas tris valandas - paprašykit auklės išeiti iš namų kol vaikas miega  doh.gif  Manau tai atsakymas į jūsų klausimą.  tongue.gif
Papildyta:
Ačiū už nuomonę.


is jusu atsakymo drisciau spresti, kad jus pati aukle cool.gif
prabanga butu auklei sedeti ir ilsetis, skaityti, naudotis mano internetu, gerti mano kava ir laukti 3val. kol vaikas atsibus ir moketi jai uz tas 3val. po 8lt. to jau tikrai netoleruoju ir to nebus. uz sedejima nieks siais laikais nemoka, o kvaila jusu pasakyma "išeiti iš namų kol vaikas miega" vertinu kaip pasaipa, bet ne kaip jusu nuomone tuo klausimu, kuri buvau uzdavus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 04 16, 12:01)
Niekad neskirstau vaiku, mano me mano. Man jie visi vaikai vienodi [ta prasme, tavo vaikas ir mano, ar dar kieno, man visi vienodai]
Nu netaip senai, augino tuos anukus. Ziurint kokio to pencijinio amziaus.

Niekada nesakykit "niekada".
Maniau, kad visi vaikai yra brangūs, tačiau gyvenimas įrodė, kad savi mielesni ir meilesni (nors ne geresni) 4u.gif .
Atsakyti