Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

Senoji tema čia

Tęsiam apie pomidorus, paprikas, agurkus, salotas, ridikėlius, prieskonius ir kitas daržo gėrybes, auginamas balkone.
Atsakyti
aciu uz temele drinks_cheers.gif

na, as jau nupurskiau tas bestijas su ukisku muilu doh.gif

reiks paksui kur mikuotuke sake ta muila nusipirkt.

o tas surus vanduo, kur kazkuri raset, tai cia tiesiog vandeni su druska padaryt ir purksti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 07, 15:12)
aciu uz temele  drinks_cheers.gif

na, as jau nupurskiau tas bestijas su ukisku muilu  doh.gif

reiks paksui kur mikuotuke sake ta muila nusipirkt.

o tas surus vanduo, kur kazkuri raset, tai cia tiesiog vandeni su druska padaryt ir purksti?  g.gif

Mano orchidėjas skydamariai apipuolę buvo (kiaulės nelaimingi, negaliu kaip pykau), tai pirkau tokį marmalą purškiamą, kuris neva ir trąša, ir priemonė nuo kenkėjų. "Aphisol bio" vadinas. Jei kokiems augalams, kurių vaisiai valgomi, o dar tik lapus pradėjo augint, gal nelabai kenksminga... unsure.gif
Atsakyti
As skaiciau, kad cesnako sultys marina visus parazitus edancius gelias, tik padauginus gelytei nelabai patinka, bandziau su rozem bet nepadejo doh.gif
Atsakyti
niu va zinokit pasiknisau su sakute as po ta salotu zemele doh.gif tai zinokit radau ir daugiau tu sliauzianciu padaru doh.gif ryskiai jie man ir bus nuvalge salotas doh.gif
tokie permatomi, keliu milimetru ilgio, mazuliukai mazuliukai kirminiukai kazkokie blink.gif ir kaip tokius velnius isnaikint doh.gif nieko as jau nebesuprantu is kur tokiu padaru atsirado blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 07, 15:42)
niu va zinokit pasiknisau su sakute as po ta salotu zemele  doh.gif  tai zinokit radau ir daugiau tu sliauzianciu padaru  doh.gif  ryskiai jie man ir bus nuvalge salotas  doh.gif
tokie permatomi, keliu milimetru ilgio, mazuliukai mazuliukai kirminiukai kazkokie  blink.gif  ir kaip tokius velnius isnaikint  doh.gif nieko as jau nebesuprantu is kur tokiu padaru atsirado  blink.gif

Žiūrėk į šviesiąją pusę. Bent aišku, kad ne žiurkės iš kanalizacijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 07, 15:55)
Žiūrėk į šviesiąją pusę. Bent aišku, kad ne žiurkės iš kanalizacijos  blink.gif


jo biggrin.gif man jau suzinojimas, kad yra peliu butu buve per daug doh.gif ka jau apie ziurkes kalbet doh.gif
bo tai vakar eidama i tulika vis prisimindavau ta istorija, tai taip ir budavo baisu nutupt ant kluziko doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zostaute, tikriausiai ir as zemuoges per daug uzpyliau zememis g.gif
Va paragavau savo alia krapu, nu skonis tai geras, tikro krapo, bet kad rupuzes nekvepia. Tai neimsiu ju lauk, lai auga.
Isnesiau viska i lauka, lai sildosi saulutej.
Atsakyti
Registruojuosi ir as naujoj temelej 4u.gif
Atsakyti
As taip pat cia 4u.gif Ale ot velnias!!! Nagi paziurejau savo visus augalelius atidziau ir ant mano vienos geles pilna tu baltuciu kirminiuku. Tai isnesiau ja viena pacia i balkona. Bet zadu visas savo darzoves nesti i balkona, tai bijau, kad visi mano augaliukai ju nepasigautu. Tai ketinu imtis muilo technikos. O uzteks is geles isnaikinti juos? Gal reikes dar pati balkona kazkuo nupuksti? g.gif
Atsakyti
Bet tai iš kur tie vabalai blink.gif Mano salotėlės vos išdygę kotai nuliūdo. Galvojau, kad saulės perdaug balkone, nes pietinė pusė. bet tai rytoj eisiu ieškot parazitų verysad.gif tikiuosi nerasiu. Ir dar šiandien nusipirkau balkoninių pomidoriukų, tai ryt pasėsiu. Gal vėlokai, bet iki šiol neradau jų nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2009 04 07, 21:40)
Bet tai iš kur tie vabalai  blink.gif  Mano salotėlės vos išdygę kotai nuliūdo. Galvojau, kad saulės perdaug balkone, nes pietinė pusė. bet tai rytoj eisiu ieškot parazitų  verysad.gif  tikiuosi nerasiu. Ir dar šiandien nusipirkau balkoninių pomidoriukų, tai ryt pasėsiu. Gal vėlokai, bet iki šiol neradau jų nusipirkt  ax.gif

Na mano salotos irgi išstypo, reiks gal pikiuot tai kas liks ir bandyt giliau susodint. Brač, balkoninių pomidoriukų turiu keliais daugiau nei man reikia, pažadėčiau pasidalint, bet bijau, kad kai iš bendro induko išpikiuosiu, gali pusė nusibaigt... blush2.gif
Atsakyti