Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(žostautė @ 2009 04 14, 09:48)
Tikiuosi nebūsiu apkaltinta antireklama, bet tikrai teko girdėti iš bent keleto žmonių, kad Juknevičiaus firmos žemės būna neretai su vabaliukais  unsure.gif  Kaimyno biologo gėles nurijo, jei nepameluosiu, būtent amarai  doh.gif




pas mane tai agrochemos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 14, 10:48)
Zivivi, labai dailus daržiukas, bet jau balkono grožis... Užsipavydėjau  thumbup.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 14, 11:48)
Tikiuosi nebūsiu apkaltinta antireklama, bet tikrai teko girdėti iš bent keleto žmonių, kad Juknevičiaus firmos žemės būna neretai su vabaliukais  unsure.gif  Kaimyno biologo gėles nurijo, jei nepameluosiu, būtent amarai  doh.gif



Akurat, mano zemes Jukneviciaus imones! doh.gif Is ju ne tik tie kirminiukai, bet dar ir kazkokios museles ritasi, bet tas mano kates isgaudo.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 04 14, 11:51)
Akurat, mano zemes Jukneviciaus imones!  doh.gif  Is ju ne tik tie kirminiukai, bet dar ir kazkokios museles ritasi, bet tas mano kates isgaudo.

Aš turiu kažkokių senų Juknevičiaus, musiet reik išmest unsure.gif
Atsakyti
Mano zemes irgi is Jukneviciaus. Pilni namai tu mazu museliu doh.gif Ale as ju negaudau, kate jas doroja thumbup.gif Reikia sakiau su actara palaistyt vazonelius, gal issinaikins tos brudes g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 14, 10:54)
Aš turiu kažkokių senų Juknevičiaus, musiet reik išmest  unsure.gif


niu bet pas mane tie kirminiukai tai is agrochemos atsirado doh.gif nors tada kai salotas nuede, nuplikiau, tada radau agurku zemej, tai persodinau. niu pakolkas tfu tfu tfu dar niekur vel nebepamaciau, bet pas mane viskas toj pacioj zemej pasodinta, nes dideli poka pirkau doh.gif vis su baime kiekviena ryta vis tikrinu, ar dar kur nors neatsirado ir ar dar kas nors ner apgrauiztas doh.gif
Atsakyti
Marimacho, zinok baltai uzpavydejau baziliku grozio. nu pas mane visai nedideli, bet jau pradejo po biski leisti tikruosisu lapelius.

Zivivi, lb grazus darzelis. Mano kornisonai kazkokie pasidare nekokie, po antro persodinimo, pradejo lapeliai dziuti.
O kur gavau viena savidulki agurka, tai jau vakar prazydo ziedelis.
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 14, 15:51)
Marimacho, zinok baltai uzpavydejau baziliku grozio. nu pas mane visai nedideli, bet jau pradejo po biski leisti tikruosisu lapelius.




na nera jie pas mane dar dideli schmoll.gif
paskaiciau cia, kad i vazoveli is vis tik po kelis tesodina, tai galvoju, gal juos truputeli reiktu isskaidyt per kelis vazonelius, gal tada sparciau pradetu augti g.gif

o as turejau tik viena karnisoniuka ir ta pati apede kirminai doh.gif persodinau ji, bet toks nelabai linksmas atrodo, kazin ar isgyvens g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 14, 16:59)
na nera jie pas mane dar dideli  schmoll.gif
paskaiciau cia, kad i vazoveli is vis tik po kelis tesodina, tai galvoju, gal juos truputeli reiktu isskaidyt per kelis vazonelius, gal tada sparciau pradetu augti  g.gif

o as turejau tik viena karnisoniuka ir ta pati apede kirminai  doh.gif  persodinau ji, bet toks nelabai linksmas atrodo, kazin ar isgyvens  g.gif  verysad.gif

Ar iš kauno esi? galėčiau duoti porą kornišonų, kai išpikuosiu, į kitą žemę pasodinsiu, gal gyvens ir pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
Tokia pati tema g.gif
http://www.supermama...?...9295&st=168

tik gal ten pomidorų, agurkų nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 04 14, 17:43)
Tokia pati tema  g.gif
http://www.supermama...?...9295&st=168

tik gal ten pomidorų, agurkų nėra  g.gif

Tema panaši, nes veiksmas vyksta ant palangės smile.gif bet mes čia tikrai ir pomidorus, agurkus, ridikėlius, salotas, paprikas... kai kurie durniai (nerodysiu kas, nes labai gėda) ir visokius šparaginių pupelių vijoklius planuoja blush2.gif

Atrodo laikas mano orandžines paprikytes (dvi) atidalint ir pasodint vieną į didelį vazoną sau, kitą atiduosiu draugei. Juodos paprikos dar augina tikruosius lapukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 14, 16:25)
Ar iš kauno esi? galėčiau duoti porą kornišonų, kai išpikuosiu, į kitą žemę pasodinsiu, gal gyvens ir pas tave  mirksiukas.gif


nea verysad.gif is Vilniaus smile.gif

bet nieko tik vakar persodinau, gal greit pralinksmes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 14 balandžio 2009 - 17:11