Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

As irgi ten prie turgaus maciau.
Kaip manot, ar galima bazilikus pikiuot dar neuzsiauginusius tikruju lapeliu? Pas mane ju taup tankiai prizele, kad tik tista ir ner naudos.
Papildyta:
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 20, 12:00)
Iš "Nojaus" sėklų, tai man krapai irgi prastokai sudygo...


Is ju man irgi beveik nieks nesudygo. Uztat baziliku seklytes nuo pernyksciu lauke ziemojusiu krumeliu surinktos sudygo "su kaupu". Indelyje nebetelpa, nes tikejausi, kad pasalusios nelabai dygs.
Atsakyti
sveikutes as prie jusu prisijungsiu ir as turiu soda balkone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 04 20, 21:43)
sveikutes as prie jusu prisijungsiu ir as turiu soda balkone biggrin.gif

Išsamiau prašom biggrin.gif Pasigirkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 20, 21:47)
Išsamiau prašom biggrin.gif Pasigirkite  4u.gif

turiu zemuogiu ir raudonu ir geltonu greit reiks jau isodineti , dar krapai gan nemazi kokios dvi savaites ir naudojimui bus tinkami, petrazole , spinatai , bazilikai ir kaliandra dabar tik pradeda digti, kazkaip uzsivajojusi pasisejau moliugus tai dabar nezinau nekur juos det blush2.gif toks tas mano sodelis
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 12:36)
būkit geros neraukit dilgėlių, nebent darže savam, o miškuose - jokiu būdu! ar taip sunku pasiimti galingas žirkles ir atsargiai nusikirpti tiek, kiek reikia? o toje pat vietoje atžels naujų, jaunučių, taip niekam nepakenksit....  verysad.gif

pioneer.gif

QUOTE(Shlipse @ 2009 04 20, 12:54)
as rasiau apie akvariumo vandeni,taip jis gaunasi kaip trasa,labai naturali ir nekenksminga.augalai labai toleruoja.galima laistyti kaip paprastu vandeniu,kai tik yra galimybe.

labai liuks tada bigsmile.gif sio vandens dabar gaunu pastoviai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 19:41)
Kur radai jos sėklų??????  blink.gif  blink.gif  blink.gif  labai ieškau, bet nerandu niekaip  schmoll.gif  gal žinai, kokios firmos pakuotė?  g.gif

uzvakar buvau zalioj stotelej prie kalvariju turgaus - tikrai buvo, ir nemazai, kainavo beveik 9 litus - keik supratau - viena sekla ax.gif labai gundziausi nusiirkt, bet jau buvau kitu prisikrovusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 04 20, 20:38)
Jei Vilniuj esat tai ieškokit Žalioj stotelėj,dukra matė kad yra prie Kalvarijų turgaus esančioje parduotuvėje.

Aš Kaune, bet į Žalią stotelę man pakeliui thumbup.gif vadinasi, bus sėkmingai ir Kaune mirksiukas.gif
Mergaitės, ar nesušalo šiąnakt jūsų daržai? blink.gif Juk šalnos naktį buvo - aš viską kambarin atsitempiau, reiks vėl balkonan nešti dabar karsta.gif
Atsakyti
Iš kitos temos apie pomidorų auginimą "parnešu" info apie tręšimą ax.gif
Ten merginos kaip natūralią trąša dar siūlo barstyti pelenais arba darytis raugą iš duonos likučių. Taip pat nuo ligų purkšti asiūklių ištrauka.
Atsakyti
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 21, 10:26)
Iš kitos temos apie pomidorų auginimą "parnešu" info apie tręšimą  ax.gif 
Ten merginos kaip natūralią trąša dar siūlo barstyti pelenais arba darytis raugą iš duonos likučių. Taip pat nuo ligų purkšti asiūklių ištrauka.

Labai ačiū už info mirksiukas.gif tiesa, man truputį pelenai kelia įtarimų. Jie yra labai gera trąša, tik jei kiek padauginus, "nudegins" pomidorų šaknis doh.gif geriausia darže juos įterpti prieš visus sodinimus į žemę, o čia... na, jei prieš persodinant pomidoriukus atsargiai truputėlį sumaišius su žeme, tai gal ir visai nieko mirksiukas.gif svarbu, nepersistengt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 21, 09:15)
uzvakar buvau zalioj stotelej prie kalvariju turgaus - tikrai buvo, ir nemazai, kainavo beveik 9 litus - keik supratau - viena sekla  ax.gif  labai gundziausi nusiirkt, bet jau buvau kitu prisikrovusi  blush2.gif

Ne, tiek visa pakuotė kainuoja,ten 10 sėklyčių yra
Atsakyti
Mano pomidorcikai balkone nakvojo, ir nieko grazuciai sau pupso, o ridikiuku dar nebuvau nuejus paziuret, bet gal ir nieko... salcio nelabai bijo, bet sakykim nenusalo ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 04 21, 11:33)
Ne, tiek visa pakuotė kainuoja,ten 10 sėklyčių yra

as paciupinejau, apciuopiau viena dideli daikta toki viduj g.gif pagalvojau kad ten tokio didumo viena sekla biggrin.gif
Atsakyti