Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(ooo @ 2009 04 27, 09:51)
as zinokit turiu tikra nesibaigiancio dziaugsmo saltini  thumbup.gif
ridikeliai ir salotos auga super - per savaitgali nuostabiai vijoklines sparagines pupeles sudygo, laiskiniai svogunai dar, krapai ir bazilikai, dar laukiu petrazoliu ir sakaiu jau laikas nasturtas seti  ax.gif
nu bet kiekvienas daigelis man tiek dziaugsmo suteikia, kad negaliu apsakyt  ax.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Nasturtos į lauką sėjamos gegužės pradžioje, tad balkone joms jau tikrai metas dygti mirksiukas.gif sėk, labai gražiai pražys rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, yra žurnalų "moters savaitgalio patarimai" atskira serija - leidinys AUGALŲ PRIEŽIŪRA.
Naujame "augalų priežiūros" žurnale (nr.2) yra visas geras straipsnis apie BALKONININKYSTĘ bigsmile.gif thumbup.gif Pasirodo, tai vos ne atskira ūkininkavimo mini šaka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 04 27, 10:14)
thumbup.gif labai smagu  bigsmile.gif
pas mane taip pat bujoja salotos tik va su ridikeliais nezinau kas bus, turbut tik lapus valgysim hihihi.gif
as jau vakar i sriuba pasiskabiau krapu ir laiskiniu svogunu  rolleyes.gif  biggrin.gif

as anksciau kur buvau is nojaus seklu pasisejus, tai niekas nesudygo - tik dvi petruskes doh.gif teko set is naujko - per savaite viskas thumbup.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 10:54)
Nasturtos į lauką sėjamos gegužės pradžioje, tad balkone joms jau tikrai metas dygti  mirksiukas.gif  sėk, labai gražiai pražys  rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, yra žurnalų "moters savaitgalio patarimai" atskira serija - leidinys AUGALŲ PRIEŽIŪRA.
Naujame "augalų priežiūros" žurnale (nr.2) yra visas geras straipsnis apie BALKONININKYSTĘ  bigsmile.gif  thumbup.gif  Pasirodo, tai vos ne atskira ūkininkavimo mini šaka  lotuliukas.gif

mano balkonas nestiklintas, tai labai neskubu su nasturtom ax.gif
o vat apie balkoninkyste tai esu girdejusi biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad mūsų darželiai gražiai auga thumbup.gif

Aš jau nuo šeštadienio apgyvendinau nestiklintam balkone pomidorus, paprikas ir žemuoges. Kol kas viskas gerai auga, tik vakar toks nemažas vėjas buvo, tai stipiai pleveno mano pomidorų lapeliai biggrin.gif
Atsakyti
As irgi dziaugiuos keikvienu lapeliu! visiems vis rodau blush2.gif

pas mane jau prazydo zemuoge! as ju is sodo issikasiau ir namie auginu, viduj ir balkone, daug ziedeliu bus thumbup.gif

is savo darzo dar tik salotomis vaisinausi, nes krapai ir petrazoles dar miniatiuriniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 04 27, 11:47)
As irgi dziaugiuos keikvienu lapeliu! visiems vis rodau  blush2.gif

pas mane jau prazydo zemuoge! as ju is sodo issikasiau ir namie auginu, viduj ir balkone, daug ziedeliu bus  thumbup.gif

is savo darzo dar tik salotomis vaisinausi, nes krapai ir petrazoles dar miniatiuriniai  biggrin.gif

Aš tai žemuogių ir pasisėjus turiu, ir pasodinau iš Regillos keletą. Žiūrėsim, ar kas gero gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 27, 11:50)
Aš tai žemuogių ir pasisėjus turiu, ir pasodinau iš Regillos keletą. Žiūrėsim, ar kas gero gausis smile.gif


as irgi sejau zemuoges, bet jos tooookios mazutes dar, ant lapeliu vos faktura matosi. O jau visa menesi auga! jauciu siemet is ju uogu dar nebus smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas turite paprastų agurkų daigelių (ne kornišonų) Kaune? Gal dar ir veislę prisimintumėt ax.gif Porą paimčiau. žinoma, ne dykai. Jei galima, norėtųsi kuo skubiau blush2.gif
Atsakyti
mergaitės ax.gif tai niekas man nepagelbės ax.gif bet dabar vėloka agurkus sėti turbūt g.gif juolab, kad poros tereikia g.gif
o gal surizikuosiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 10:54)
Nasturtos į lauką sėjamos gegužės pradžioje, tad balkone joms jau tikrai metas dygti  mirksiukas.gif  sėk, labai gražiai pražys  rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, yra žurnalų "moters savaitgalio patarimai" atskira serija - leidinys AUGALŲ PRIEŽIŪRA.
Naujame "augalų priežiūros" žurnale (nr.2) yra visas geras straipsnis apie BALKONININKYSTĘ  bigsmile.gif  thumbup.gif  Pasirodo, tai vos ne atskira ūkininkavimo mini šaka  lotuliukas.gif

Sejau as nasturtas ,pakelyje ju buvo penkios ,sudygo viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 09:50)
mergaitės  ax.gif  tai niekas man nepagelbės  ax.gif  bet dabar vėloka agurkus sėti turbūt  g.gif  juolab, kad poros tereikia  g.gif
o gal surizikuosiu  unsure.gif

Aš galvočiau, kad visai ne per vėlu sėti agurkus, mano dar taip pat neišdygę. Kai šalta ir trūksta šviesos agurkai prastai auga, o kai šilta ir šviesu jie sparčiai auga ir pasivija anksčiau pasėtus.
Tik va mano laiškiniai svogūnai visai nenori augti ant palangės, persodinsiu aš juos į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 28, 11:30)
Aš galvočiau, kad visai ne per vėlu sėti agurkus, mano dar taip pat neišdygę. Kai šalta ir trūksta šviesos agurkai prastai auga, o kai šilta ir šviesu jie sparčiai auga ir pasivija anksčiau pasėtus.
Tik va mano laiškiniai svogūnai visai nenori augti ant palangės, persodinsiu aš juos į šiltnamį.

Ačiū, einu sėti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 28, 11:02)
Sejau as nasturtas ,pakelyje ju buvo penkios ,sudygo viena g.gif

as turiu 5 rusiu nasturtu, tai kazkurios vistiek sudygs ax.gif susesiu visas seklas - jei isgygs per tankaii ,tai praretinsiu ax.gif
vijoklines neistveriau ir jau sukisau i zeme - trecdalis jau sudygo, kitu laukiu daigeliu islendant ax.gif
Atsakyti