Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 03, 18:47)
eee, kokio didumo pas tave agurkų lapai (gal turi su kuo palyginti)?  blink.gif
aš dar pagalvojau, palyginau zivivi agurkus su loveliu (na, kad jų dydį įsivaizduočiau) ir supratau, kad pas mane auga kornišonai - mutantai  doh.gif  lotuliukas.gif  jie dar nežydi, lapai nerealūs, dideli, pasodinti 5 l talpose, bet... kas toliau bus, nebeįsivazduoju.... balkone bus džiunglės  doh.gif


oj ne paziurejus i zivivi tai mano agurkas toks mazulytis, tik 6 lapukus teturi ir didziausi lapukai tik kokie 5 niu man 7 cm biggrin.gif uztad ir nustebau jau radusi siandien su 3 ziedais blink.gif
manojo agurkelio net pririst prie atramos dar jokios nereikia lotuliukas.gif tai nelabai suprantu kokie cia tie mano agurkai bus biggrin.gif

o ir pomidorai labai nedidukai, bet as ne balkoninius auginu, tai viena rusis kaip ir nieko auga, o kita matau kad skursta, ko gero neaugs man vazone schmoll.gif
Atsakyti
Zivivi, tau ir žaliuzių ant langų nereikės, sulapos agurkai.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 04, 08:24)
Zivivi, tau ir žaliuzių ant langų nereikės, sulapos agurkai.


Kad as specialiai zaliuzes uzdejus, kad nuo saulekaitos paslepti augaliukus. Pietinis balkonas pas mus...
Papildyta:
Katiusha, kaip tavo pomidorai su agurkais? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš noriu paklausti patyrusių daržininkių, kiek salotų daigelių galima sodinti į apvalų 25 cm skersmens apvalų vazoną? Juk jos paskui išsiskečia?
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 05 04, 10:43)
Aš noriu paklausti patyrusių daržininkių, kiek salotų daigelių galima sodinti į apvalų 25 cm skersmens apvalų vazoną? Juk jos paskui išsiskečia?

jei auginsi kantriai, kol sulapos/susuks gūžes, patarčiau ne daugiau ne 4 susodinti, ir tai reiks išorinius stambiausius lapus skiti ir vartoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 04, 11:03)
jei auginsi kantriai, kol sulapos/susuks gūžes, patarčiau ne daugiau ne 4 susodinti, ir tai reiks išorinius stambiausius lapus skiti ir vartoti  mirksiukas.gif


Dėkui 4u.gif . Tai vat kad bus intensyvus vartojimas biggrin.gif .
Atsakyti
nors netikiu tokiais dalykais, bet juokauju, kad dabar aišku, kodėl agurkai pas mane tikri mutantai, o dvasnos kaprizingos gėlės atsigauna lotuliukas.gif
http://www.sodospalv..._jus_sodininkas

Atsakyti
man nepasiseke su sparaginem pupelem - vakar isnesiau i balkona, galvojau bus gerai, padejau prie sienos, o ji ikaitusi ir nudege apiukai, o dar du katinas nulauze cry.gif aciudie, greitai dygsta, tai vietoj nuluzusiu ikisau is naujo sekliukes ax.gif
Atsakyti
Vis pamirštu paklaust, ką reiškia ant pvz. ridikėlių sėklų pakelio parašymas "sėti 15x3"?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 05 03, 14:06)
tai nori pasakyt, kad tavo paprika daugiametė? o gal jos visos daugiametės g.gif


Taip, si paprika daugiamete. Tik ziema duoda zymiai maziau papriku negu vasara.

O man kazkas su agurkais atsitiko, lapai pradejo glesti, nu ir tokie, kaip ir trapus pasidare. Kas cia gali buti? g.gif Galejo nuo saules nudegti?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 04, 13:12)
man nepasiseke su sparaginem pupelem - vakar isnesiau i balkona, galvojau bus gerai, padejau prie sienos, o ji ikaitusi ir nudege apiukai, o dar du katinas nulauze  cry.gif  aciudie, greitai dygsta, tai vietoj nuluzusiu ikisau is naujo sekliukes  ax.gif

Aha, tos šparaginės tai akyse auga. Mano jau ir prieskoniai padoraus dydžio, reikia išpikiuot, pagaliau laisvo laiko turiu biggrin.gif
POmidorai auga, agurkai gražučiukai, pūkuoti, žirniai kabinasi į svogūnų laiškus biggrin.gif Miela malonu.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 05 04, 14:11)
Vis pamirštu paklaust, ką reiškia ant pvz. ridikėlių sėklų pakelio parašymas "sėti 15x3"?

Tai atstumas centimetrais mirksiukas.gif mažesnis skaičiukas reiškia atstumą tarp augaliukų (šiuo atveju, tarp sėjamų ridikėlių turi būti 3 cm atstumas), o didesnis - tarp eilučių, lysvelių (reiškia, jei sėji ridikėlius 2 eilėm, optimaliausia, kad tarpas tarp jų būtų 15 cm).
Tai nereiškia, kad viską reikia kruopščiai su liniuote matuoti, bet duodami orientaciniai matmenys, kad gautum gerą derlių ir suteiktum geriausias sąlygas augalams 4u.gif
Atsakyti