Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 09:57)
Jeigu vazoniniai pomidorai, tai BENT 5l talpos vazonas ar "bambalis", o jei tikri, šiltnaminiai, tai pas mane balkone 20 l kibiruose įsikūrė, nes kitaip šaknims nepakaks vietos ir augalas ims nykti.


dabar as jau susirupinau smile.gif maniskiai pomidorai po tris pasodinti i vazonus (apskaiciavau, kad ten 2.1 l turis). Tai iseina, kad jie nenederes? sad.gif
o i loveli, kurio talpa 13 litru isvis susodinau gal 15 pomidoru doh.gif kaip tada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 05 08, 12:50)
dabar as jau susirupinau smile.gif maniskiai pomidorai po tris pasodinti i vazonus (apskaiciavau, kad ten 2.1 l turis). Tai iseina, kad jie nenederes? sad.gif
o i loveli, kurio talpa 13 litru isvis susodinau gal 15 pomidoru  doh.gif  kaip tada?  ax.gif

naaa, juk į augalo poreikius reikia atsižvelgti schmoll.gif čia juk ne našlaičių kereliai schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane kai lauke salta tai balkone buna apie 17 silumos g.gif bet diena apie 20 g.gif manau turetu vistiek kazkas uzdereti blush2.gif
O del talpos tai jau neramu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Didele_meile: 08 gegužės 2009 - 12:28
patarkit kaip galeciau balkone pasodinti sliuziancia ar vijokline zydincia ar nezydyncia gele,kuri laipiotu per visa sonine siena,kuri butu zaliuotu ir ziema ir vasara.ar tiktu ragana?aciu
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 05 08, 13:53)
patarkit kaip galeciau balkone pasodinti sliuziancia ar vijokline zydincia ar nezydyncia gele,kuri laipiotu per visa sonine siena,kuri butu zaliuotu ir ziema ir vasara.ar tiktu ragana?aciu

RaganĖ, turėjot omeny? Bet ji kiaurus metus nežaliuos. Gebenės tiktų unsure.gif

Dėl talpų aš taip labai nesinervinčiau, aišku, 15 pomidorų lovelyje gal kiek daugoka biggrin.gif, bet šiaip jau nieko jiems baisaus nenutiks ir su mažiau vietos. Kartojuosi, bet juk ne ant turgaus su tais pomidorais eisim, o ir žiemai neprisikonservuosi biggrin.gif Taigi čia savo malonumui, bus keli pomidoriukai ir gana rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žostautė: 08 gegužės 2009 - 12:58
Pas mane tunbergijos auga kaip isportejusios, i diena po 5 cm uzlipa virsun. ziuresim kaip toliau bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 05 08, 13:56)
RaganĖ, turėjot omeny? Bet ji kiaurus metus nežaliuos. Gebenės tiktų  unsure.gif

Dėl talpų aš taip labai nesinervinčiau, aišku, 15 pomidorų lovelyje gal kiek daugoka biggrin.gif, bet šiaip jau nieko jiems baisaus nenutiks ir su mažiau vietos. Kartojuosi, bet juk ne ant turgaus su tais pomidorais eisim, o ir žiemai neprisikonservuosi biggrin.gif Taigi čia savo malonumui, bus keli pomidoriukai ir gana  rolleyes.gif

čia priklauso nuo požiūrio, tad kiekvienam savo drinks_cheers.gif aš mėgstu, kai augalai pas mane jaučiasi komfortiškai, o iš vietos ne taip daug talpos ir vazonai užima ax.gif užtat kornišonai tooookie milžiniški, kad pernai net įprasti agurkai šiltnamy nebuvo tokie dičkiai lotuliukas.gif matyt, gerai jiems ax.gif ir pomidoriukai apsimeta milžinais lotuliukas.gif o aš tikiuosi kuo gausesnio derliaus, tada per dienas sėdėsiu balkone ir valgysiu - laistysiu - valgysiu lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 05 08, 13:56)
RaganĖ, turėjot omeny? Bet ji kiaurus metus nežaliuos. Gebenės tiktų  unsure.gif

Dėl talpų aš taip labai nesinervinčiau, aišku, 15 pomidorų lovelyje gal kiek daugoka biggrin.gif, bet šiaip jau nieko jiems baisaus nenutiks ir su mažiau vietos. Kartojuosi, bet juk ne ant turgaus su tais pomidorais eisim, o ir žiemai neprisikonservuosi biggrin.gif Taigi čia savo malonumui, bus keli pomidoriukai ir gana  rolleyes.gif


tai va, ju man daug pridygo, daug isdalinau, daug liko... ir visi prigijo! dabar auga storais kotais... matyt teks ta loveli praretint, kol nezydi, dar galima, ane?
drauge siulo i durpiu maisus persodint prapjovus skyles, bet as noriu grazaus balkono su vazonais, o ne maisais apsikraut...
i turgu tikrai nesiruosiau eit su pomidorais, viska pradejau savo malonumui ir gera dabar, kai pomidorais balkone kvepia blush2.gif
nu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 05 08, 14:17)
tai va, ju man daug pridygo, daug isdalinau, daug liko... ir visi prigijo! dabar auga storais kotais... matyt teks ta loveli praretint, kol nezydi, dar galima, ane?
drauge siulo i durpiu maisus persodint prapjovus skyles, bet as noriu grazaus balkono su vazonais, o ne maisais apsikraut...
i turgu tikrai nesiruosiau eit su pomidorais, viska pradejau savo malonumui ir gera dabar, kai pomidorais balkone kvepia  blush2.gif
nu zodziu...

paklausinėk, kas iš pažįstamų turi visokių 5 l talpų (o gal pati turi), tikrai, jei susodinsi ir glaudžiai vieną prie kito sustatysi, turėsi gražią eilę pomidoriukų, kurie jausis gerai tongue.gif o tuos "bambalius" dar gali apdengti prisegta kokia prasta medžiagėle ar agroplėvele net, bus bendras vaizdas neblogas ir saulė šaknų nekepins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 14:22)
paklausinėk, kas iš pažįstamų turi visokių 5 l talpų (o gal pati turi), tikrai, jei susodinsi ir glaudžiai vieną prie kito sustatysi, turėsi gražią eilę pomidoriukų, kurie jausis gerai  tongue.gif  o tuos "bambalius" dar gali apdengti prisegta kokia prasta medžiagėle ar agroplėvele net, bus bendras vaizdas neblogas ir saulė šaknų nekepins  ax.gif


pati tai neturiu, reiks pasiklausinet. Zadu atlaisvint du lovelius, nes nei ridikeliai auga, nei svogunai, kaip siulai palike, ten isskirstysiu dali pomidoru. Ir dar maciau didelis lovys rusy yra, gal ten sodinsiu smile.gif

is kur jus zemiu imat? perkat? as jau sunaudojau du maisus po 70 l doh.gif tai jei dar pomidorams tiek reiks, tai isvys mane is namu su visais augalais...

ant savo galvos prisisejau petuniju, sudygo visos! dabar palanges nukrautos... ot, sodininke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InDovi: 08 gegužės 2009 - 13:27
QUOTE(InDovi @ 2009 05 08, 14:27)
pati tai neturiu, reiks pasiklausinet. Zadu atlaisvint du lovelius, nes nei ridikeliai auga, nei svogunai, kaip siulai palike, ten isskirstysiu dali pomidoru. Ir dar maciau didelis lovys rusy yra, gal ten sodinsiu smile.gif

is kur jus zemiu imat? perkat? as jau sunaudojau du maisus po 70 l  doh.gif  tai jei dar pomidorams tiek reiks, tai isvys mane is namu su visais augalais...

ant savo galvos prisisejau petuniju, sudygo visos! dabar palanges nukrautos... ot, sodininke  lotuliukas.gif


As tai perku "Siltnamis" zemiu, 30 litru uz 14 litu. Jau daug sunaudojau tu maisu. Va siandien dar nusipirkau vazoneliu talpa 4 litrai po 2,35 litus. Tai bandysiu gelbeti savo pomidorus, gal vis delto nebesirgs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 10:57)
Jeigu vazoniniai pomidorai, tai BENT 5l talpos vazonas ar "bambalis", o jei tikri, šiltnaminiai, tai pas mane balkone 20 l kibiruose įsikūrė, nes kitaip šaknims nepakaks vietos ir augalas ims nykti.

Nu va, o as net neisivaizduoju kokius auginu. Mama is mokykos parnese Rama reklaminius pomidoru seklytes. Tai galvoju gal kartais mazieji bus. g.gif
Atsakyti