Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

Zivivi - NEREALU!!! wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 05 17, 20:30)
Balkoniniai, daugiau jie ir neaugs.

A, tada aišku smile.gif Aš saviškius sodinau rečiau, bet į tarpus baziliko prisėjau smile.gif Gaila, nėra mozarelos medžio, galėčiau jau kaip ir tuo ir maitintis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 05 17, 18:53)
Mano darzelis balkone (kazkodel neleidzia ideti visu foto... tai dedu po viena)...



swoon.gif ...nuostabu good.gif
Atsakyti
Merginos, ryt turėčiau gauti arklio kakos blush2.gif Ją galima atskiesti vandeniu, palaikyti, o paskui laistyti visokius pomidorus ir kitą gėrį laistyt. Jei dar kas norit, sakykit, užgriebsiu daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 05 17, 20:42)
A, tada aišku smile.gif Aš saviškius sodinau rečiau, bet į tarpus baziliko prisėjau smile.gif

žostaute, kokio dydžio Tau tie bazilikai auga?? nes maniškiai, kad tiesia tai tiesia, bijau, kad ne tik bus sulig pomidorais, bet ir gerokai juos "apdės" mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 05 17, 22:24)
žostaute, kokio dydžio Tau tie bazilikai auga?? nes maniškiai, kad tiesia tai tiesia, bijau, kad ne tik bus sulig pomidorais, bet ir gerokai juos "apdės"  mastau.gif

Nu balkoninukus gali ir apdėt, bet tų visų "Yellow pearshaped" tai gal ne smile.gif Tarp raudonų pomidorų pažėriau žalių bazilikų, o tarp geltonų - raudonų bazilikų wub.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau kad cia rasau, bet gal galetumete prabalsuoti siuo adresu http://www.sodospalvos.lt/Pradzia uz Grazinos ir Albino Simoliunu sodyba? ten yra desiniam sone truputi zemiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 05 17, 22:05)
Merginos, ryt turėčiau gauti arklio kakos  blush2.gif  Ją galima atskiesti vandeniu, palaikyti, o paskui laistyti visokius pomidorus ir kitą gėrį laistyt. Jei dar kas norit, sakykit, užgriebsiu daugiau  bigsmile.gif

jo geri dalykai tos naturalios trashos, ash ish techio ekologishku trashu parsivezhiau (vishtu kaku rolleyes.gif ) na bet ten pirktines granulemis, tai ketvirtadieni priesh ishvykstant paliejau savo augintinius, tai vakar grizhusi ishsigandau kaip stybtelejo, net pati patiket negaliu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Zivivi - nerealus darzelis thumbup.gif . O tavo agurkai, savidulkiai? Mano kazko lapai dziusta, rodos augo agurkelis, ir kazkas nepatiko, pageltonavo ir nukrito. Tai nzn ka ne taip darau.
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 05 18, 09:50)
Zivivi - nerealus darzelis thumbup.gif . O tavo agurkai, savidulkiai? Mano kazko lapai dziusta, rodos augo agurkelis, ir kazkas nepatiko, pageltonavo ir nukrito. Tai nzn ka ne taip darau.


Savidulkiai smile.gif
Atsakyti
Iškilo klausimas! Kas žinote, ar baziliko šaka, ją nuskynus ir įmerkus vandenin, išleistų šakneles? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 18, 11:25)
Iškilo klausimas! Kas žinote, ar baziliko šaka, ją nuskynus ir įmerkus vandenin, išleistų šakneles?  blink.gif

Pabandyk ir sužinosi, po to ir mums praneši mirksiukas.gif
Atsakyti