Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

aciu uz komplimentus blush2.gif

marimacho, salotos mano irgi Grand Rapids, kadangi sodininkyste pirma karta uzsiimu, tai sejau ir negailejau biggrin.gif sakiau, kad o jeigu visos nesudygs, kaip zinia, taip nenutiko lotuliukas.gif

aistulle2000 - del zemuogiu - vakar is sodo parsiveziau issikasus mazyciu krumeliu - lyg ir prigijo, ziuresim, kaip cia bus. Setos va tik pradejo leisti miniatiurinius lapelius... Cia forume skaiciau, kad is misko issikasa krumeli ir i vazona sodina, tai ir as pamaniau paeksperimentuosiu smile.gif
Zirnius pirkau kazkokius, kur ant pakelio parasyta, kad jie tik 25 cm aukscio ir net atramu nereikia - ziuriu kasdien vis didesni smile.gif

ridikelius ryt i soda vesiu, neturiu namie tiek vietos, kad ispikiavus juos visus susodinciau biggrin.gif tai bent dali teks istremt rolleyes.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

kazkurioj temoj skaiciau regilos zinute, kuri mane nuliudino verysad.gif jinai parase, kad zemuoges neaugs istiklintam balkone verysad.gif sake, nebet pakabint is lauko puses doh.gif as tai tokiu salygu neturiu, tai jauciu neturesiu zemuogyciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 07:59)
labas rytas  4u.gif

kazkurioj temoj skaiciau regilos zinute, kuri mane nuliudino  verysad.gif  jinai parase, kad zemuoges neaugs istiklintam balkone  verysad.gif  sake, nebet pakabint is lauko puses  doh.gif  as tai tokiu salygu neturiu, tai jauciu neturesiu zemuogyciu  verysad.gif


Nenusimink, as tokia pati drinks_cheers.gif Nebus tai nebus, eisim i miska zemuogiauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusha13 @ 2009 04 08, 14:06)
Noreciau pasiteirauti, gal pas ka nors per daug pomidoru daugiuku uzaugo?  blush2.gif
As mielu noru juos priglausciau  4u.gif  4u.gif  4u.gif
As noreciau balkone auginti, geriausiai butu vynuoginiai (arba mazaugiai) ax.gif


Niekaip neprisiruošiu savo vynuoginukų persodinti, kai persodinsiu, manau, kad turėtų atlikti, tada ir pasiūlysiu
Atsakyti
Pas mane pomidoru zavalys kiek yra. Jei tik reik, prasom 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
ir as siais metais nutariau balkona darzeliu paversti, tik turiu viena beda - balkonas taigi nestiklintas ir butas kampinis+ 12 aukstas, priesais nera namu, tad vejalis daznokai siaucia! doh.gif
Tai ar verta bandyti? Ar jau seti, ar palaukti, nes namuose negaleciau laikyti, sunelis musu neabejingas vazonams.
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 08, 13:50)
Vassara  bigsmile.gif oi koks gražus darželis  thumbup.gif baltai pavydžiu ridikų ir krapų nes pas mane jie numiro  doh.gif dabar galvoju kur reiks dėti tiek aitriosios paprikos  g.gif tiek pridygo ir pamaniau kad man jų ryškiai per daug reiks gal išdalinti dalį  rolleyes.gif praitą savaitę pasėjau dar vienas žemuoges, gal ši rūšis geresnė bus  smile.gif nes ana kažko nenori rodytis  schmoll.gif ale kas per mada ėmiau ior išmečiau pakuotes nuo sėklų su jų pavadinimais dabar nežinau kas ir kur  doh.gif

Vassara darzhelis tikrai grazhus thumbup.gif , kaikurie augaliukai panashus i manishkius smile.gif

o mano zhemuogeles nedygsta, jau menuo praejo bet nieko panashaus verysad.gif
na dar turiu vilties nes rasho kad dygsta 35-50 dienu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 09 balandžio 2009 - 08:33
labas rytas biggrin.gif
QUOTE(fuksė @ 2009 04 09, 09:22)
Tai ar verta bandyti? Ar jau seti, ar palaukti, nes namuose negaleciau laikyti, sunelis musu neabejingas vazonams.
Aciu. 4u.gif

nepabandzius nesuzinosi wink.gif as tai rizikuociau biggrin.gif

QUOTE(X-iuke @ 2009 04 09, 09:32)
Vassara darzhelis tikrai grazhus  thumbup.gif , kaikurie augaliukai panashus i manishkius smile.gif

aciu biggrin.gif as irgi juo dziaugiuosi, siandien ziuriu jau ir ispikiuoti laiskiniai svogunai po antra laiska leidzia bigsmile.gif
tai pasirodyk ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš tai beveik nė vienų pasėtų sėklų neužbėriau žemėmis. ir viskas neblogai sudygo, tik levandos pavedė.... vienas daigiukas išlindo... Dar lauksiu kiek, nes pasėjau kovo 25d.

Turiu žemuogyčių nemažai, tai jeigu tik kam reik, brūkštelkit mirksiukas.gif

Mergaitės, pataisykit mane, jei ką ne taip mąstau - pomidoriukus planuoju sodint į lovelį, kartu planuoju ir krapus susodint. o vat kur geriau mažiukus svogūniukus sodint (keletą mažų svogūnų galvyčių nusipirkau ir jau pasodinau į durpinius indelius)??? Tikriausiai irgi į lovelį g.gif tai gal tada su svogūniukais kartu krapus geriau??? g.gif
O kur sodinate žemuogytes?? Jos juk svirs žemyn??? tai gal į lovelį ir jį pakabinti???

Na va, kiek klausimų, bet gal kas netingės prisėsti ir man patarti. Na, jei turėčiau namą ir žemės, tai tokie klausimai neiškiltų doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 04 09, 10:14)
Sveikutės,

Aš tai beveik nė vienų pasėtų sėklų neužbėriau žemėmis. ir viskas neblogai sudygo, tik levandos pavedė.... vienas daigiukas išlindo... Dar lauksiu kiek, nes pasėjau kovo 25d.

Turiu žemuogyčių nemažai, tai jeigu tik kam reik, brūkštelkit  mirksiukas.gif

Mergaitės, pataisykit mane, jei ką ne taip mąstau - pomidoriukus planuoju sodint į lovelį, kartu planuoju ir krapus susodint. o vat kur geriau mažiukus svogūniukus sodint (keletą mažų svogūnų galvyčių nusipirkau ir jau pasodinau į durpinius indelius)??? Tikriausiai irgi į lovelį  g.gif tai gal tada su svogūniukais kartu krapus geriau???  g.gif
O kur sodinate žemuogytes?? Jos juk svirs žemyn??? tai gal į lovelį ir jį pakabinti???

Na va, kiek klausimų, bet gal kas netingės prisėsti ir man patarti. Na, jei turėčiau namą ir žemės, tai tokie klausimai neiškiltų  doh.gif  blush2.gif

mano kolkas lovelyje pasodinto, jei sudygs gal ishpikiuot reikes? g.gif

vassara gal po shvenchiu nufotografuosiu biggrin.gif
Atsakyti
nuplikiau savo salotyciu zeme su verdanciu vandeniu smile.gif

tai islindo visi i pavirsiu tie nustipe bestijos, kurie mano salotas suede hah.gif hah.gif hah.gif hah.gif hah.gif hah.gif taip jiems ir reikia box.gif siandien viena nusikalteli pagavau nusikaltimo vietoje, tai esu dabar tikra, kad cia sitie padlos nuede mano salotas doh.gif

tik is kur zinot, kad visus isplikiau biggrin.gif gal reiks pakartot procedura victory.gif
Atsakyti
Sveikos visos,jau antrus metus turiu darzelį balkone,vienas mūsų balkonas visiškai nemato saulės,bet ten puikiai augo šalavijai,bazilikai,čiobreliai,raudonėliai,petražolės,bet jas suvalge amarai,gerai derėjo rozmarinai,tik per vėlai pamačiau,kad baltasparniai uzpuolė(tie patys,kurie buna tokie balti mazi kirminiukai,o paskui mažyčiai drugeliai)teko išmesti juos.Krapams trūko saulės,bet uzaugo ir juos sėkmingai užšaldžiau.
Dabar tiek visko pas jus prisiskaičiusi bandau daržoves auginti.Uošvis šaiposi,kad niekas neaugs,nes jo manymu be saulės niekas neauga.Tik pamiršo,kad visi mano prieskoniai,išskyrus rozmarinus,žydėjo ir taip išsikerojo,kad net vėjas nenulauže,nes balkonas neistiklintas.
Kitame balkone ištisai saulėta,jis įstiklintas ir ten per karšta,tai spėju,kad teks viska nešioti schmoll.gif
Labai pridygo daug baziliku,net neįsivaizduoju kur tiek reikės dėti. smile.gif
Papildyta:
O su tais kirminais is ties reikia atsargiai,as ziureciau info inetrnete apie tuos baltasparnius.
Prisodinau ir as zemuogiu ir pikiuosiu jas i pakabinamus vazonus,maziau vietos uzims ir graziau atrodys,taip pasodinau ir levandas ir laiskinius svogunus smile.gif
Ciobreliu nepikiuoju,jie puikiai auga zemame inde.
Atsakyti