Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE(Owly @ 2008 08 17, 20:04)
Su margarinu traškūs nebus, reikia dėti sviestą  mirksiukas.gif  4u.gif

Aš sviestą ir dėjau ax.gif 82 proc. biggrin.gif

Atsakyti
Netiesa-as visada dedu margarina EVE ir jie pas mane visada traskus gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 17, 21:36)
Labai aciu tau ---ingute--- us kremu receptukus wub.gif  oro_buckis.gif

Į sveikatytę smile.gif biggrin.gif ,kad tik viskas gerai išeitų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Na ka, siandien kepiau vaflius su ta senovine rusiska vafline smile.gif Tesiu savo mamos tradicija biggrin.gif
Receptas :
5 kiausiniai
1 stikline miltu
1 stikline cukraus
200g sviesto
cinamono del kvapo
vanilinio cukraus 2 arb. s.

Istirpdinti sviesta, i ji supilti cukru, vanilini cukru, isplaktus kiausinius, miltus ir cinamona. Galima dar 3 lasus kvapu vanilininiu.
Gavosi traskus vafliukai, niam niam
(si recepta su nuotraukyte taip pat idejau i tema "saldus receptai su nuotrakomis")
user posted image essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 27 rugpjūčio 2008 - 12:19
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 08 27, 13:16)
Sveikutes 4u.gif Na ka, siandien kepiau vaflius su ta senovine rusiska vafline smile.gif

Aš irgi pagal tokį darau, bet dedu mažiau cukraus ir cinamo nededu, darysiu savaitgalį tai būtinai įdėsiu.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 08 27, 12:23)
Aš irgi pagal tokį darau, bet dedu mažiau cukraus ir cinamo nededu, darysiu savaitgalį tai būtinai įdėsiu.
Ačiū  4u.gif

mirksiukas.gif As taip pat sekanti karta desiu maziau cukraus, nes gavosi gan saldus smile.gif
Atsakyti
Na vakar kepiau vaflius, dėjau margarino vietoj sviesto. Vafliai buvo skanūs traškus. Šį kartą dėjau ir cinamono. thumbup.gif
Ar kas bandė kakavos dėti? ax.gif Vakar tokia mintis atėjo, bet nedrįsau eksperementuoti blush2.gif
Gal rytoj pabandysiu, gautusi šokoladiniai vafliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 08 30, 15:55)
Ar kas bandė kakavos dėti?  ax.gif Vakar tokia mintis atėjo, bet nedrįsau eksperementuoti  blush2.gif
Gal rytoj pabandysiu, gautusi šokoladiniai vafliai  biggrin.gif

Kakavos nebandziau deti, bet manau turetu buti liuks. Gal reiks pabandyti, nes labai as jau megstu kas su kakava susije biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2008 01 13, 02:01)
dainaut,pagal si recepta esu valgius vafliu,nes mano drauges firminis receptas,kiek as jai siuliau savo ji net nebando kepti,jie man tuo patiko,kad ilgai islieka traskantys.

Niam niam-skaniausi vafliai,kai jie traškūs ir išlieka traškantys.Vakar sesytes gimtadieniui kepiau vaflius(yra parasytas receptas)pagrindas kiausiniai,grietine truputis sviesto,cukrus kas be ko-suvalgė greitai,sakė kepk,atsidarius kioskelį,ateisim pirkt... tongue.gif Bet as mėgstu eksperimentuot,tad bandau visus receptus,kuriuos tik siūlo thumbup.gif
Atsakyti
rytoj ir as pasigaminsiu tokiu vafliu, swenei jau bedariau ax.gif cia tiek prisiskaqiciau, kad net seile tysta rolleyes.gif
Atsakyti
Dariau su kakava. Skanu. Bet man vis dėl to labiau patinka be kakavos. ax.gif
Atsakyti
valiooo:) dusios svente
pasiskolinau rusiska vafline ir darau pagal zemuoges recepta, tik maziau cukraus:) o cia tai laime assa.gif
Atsakyti