Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

Sveikos. Čia daug vaflių receptų, o toje "čirvinėje" vaflinėje kokius vaflius ar blynus kepate? Gal galimėtų receptų? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 02 11, 23:00)
Kepiau vakar vaflius, recepte nurodyti kaip Belgiški vafliai, tačiau neturiu tokios specialios keptuvės, tai puikiausiai iškepė ir širdelių formos vaflinėje. na, Valentino dienai sakyčiau pats das biggrin.gif
tiesa, vafliai labai labai labai skanūs.

Belgiški vafliai su saldžiarūgščiu vyšnių padažu

480 ml miltų
2,5 a. š. kepimo miltelių
0,5 a.š. druskos
4 kiaušiniai (trynius atskirti nuo baltymų)
6 šaukštai cukraus
0,5 a.š. romo esencijos
1 v.š. vanilinio sirupo
50 g sviesto
480 ml pieno

Per sietelį persijoti sumaišytus miltus, kepimo miltelius ir druską. Kitame dubenyje ištrinti kiaušinių trynius su cukrumi, kol cukrus visiškai ištirps ir masė taps gelsvai balta, supilti romo esenciją ir vanilės sirupą, ištirpdytą sviestą ir pieną bei gerai išmaišyti. Visą šią skystą masę pilti į miltus ir maišyti, kol neliks miltų gumulėlių (aš naudojuosi el. plaktuvu). Iki purumo suplakti kiaušinių baltymus ir juos atsargiai įmaišyti į tešlą. Nepermaišyti! Dėti samčiu į keptuvę ir kepti.

Vyšnių padažas

240 ml vandens
2 a.š. krakmolo
25 g sviesto
~500 ml vyšnių be kauliukų
2 v.š. rudojo arba muscovado cukraus
1 v.š. citrinos sulčių

Indelyje sumaišyti pusę kiekio vandens su krakmolu.
Kitame inde ant viryklės ištirpdyti sviestą, sudėti vyšnias, supilti likusį vandenį ir rudąjį cukrų (aš naudojau Marks & Spencer muscovado tamsųjį cukrų. Rekomenduoju. Labai džiaugiuosi atradusi vietą, kur jį pirkti wink.gif ). Maišyti, kol cukrus ištirps. Supilti vandens ir krakmolo mišinį, maišyti kol masė užvirs ir sutirštės (~1 min). Nukelti nuo ugnies ir įmaišyti citrinos sultis. Tiekti su vafliais arba kitokiais skanėstais.

user posted image

Savaitgalį kepiau šiuos vaflius paprastoje, tikrų vaflių keptuvėje, tai pasako kokie skanūs bigsmile.gif thumbup.gif , ir kitą dieną traškūs garbūs buvo thumbup.gif , įsimylėjau šitą receptą, nuo šiol tik tokius kepsiu thumbup.gif
Atsakyti
O as zinau toki receptuka:
200g sviesto;
5 kiausiniai;
200g cukraus;
400g miltu;
ir stikline vandens.

Man gaunasi laaabai skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eefje @ 2009 02 21, 18:59)
O as zinau toki receptuka:
200g sviesto;
5 kiausiniai;
200g cukraus;
400g miltu;
ir stikline vandens.

Man gaunasi laaabai skanus  thumbup.gif



Panasius ir as vakar gaminau. Tik dejau puse miltu ir nepyliau vandens. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Skanumelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eefje @ 2009 02 21, 18:59)
O as zinau toki receptuka:
200g sviesto;
5 kiausiniai;
200g cukraus;
400g miltu;
ir stikline vandens.

Man gaunasi laaabai skanus  thumbup.gif

reiks pabandyt, cia kaip supratau sviesta istirpdyt, o kaisinius plakt kartu, nereikia atskirai trynio nuo bantymo plakt doh.gif
Atsakyti
aš šiandien irgi širdutes kepiau:

4 kiaušiniai,
vanilinio cukraus,
2/3 puodelio cukraus
1 puodelis miltų
2 šaukštai aliejaus

Na jie tikrai nėra trapūs, bet kas man patinka - neriebūs. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 19, 19:10)
Savaitgalį kepiau šiuos vaflius paprastoje, tikrų vaflių keptuvėje, tai pasako kokie skanūs bigsmile.gif  thumbup.gif , ir kitą dieną traškūs garbūs buvo thumbup.gif , įsimylėjau šitą receptą, nuo šiol tik tokius kepsiu thumbup.gif


Smagu, jog patiko wink.gif
Man jie taaaaaip skaniai kvepia wub.gif cool.gif
Atsakyti
Labai noreciau pasidaryti tokius storus kvadratinius vaflius ant pagaliuko,tik niekaip nerandu spec.keptuves.Gal kuri zinot kur galeciau isigyti???Kaip inai tiksliai vadinasi? g.gif Labai reikia 4u.gif vaiko arteja gimtadienis ax.gif
Tiesa,gal dar koki receptuka kas zino to sokoladinio glaisto?
Labai aciu.
Atsakyti
Tikrai esu mačiusi senukų prekybos centre , kaip vadinasi nepasakysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 07 kovo 2009 - 22:26
susiradau ir as sena vafline,buvau pmirsus kad tokia turiu blush2.gif
mazylis sokinejo is laimes,ir tesla maisem kartu ir kepem 4u.gif 4u.gif
dabar tik noretusi kokio nors imantresnio idaro,nes gimimo diena arteja g.gif
Atsakyti
QUOTE(eefje @ 2009 02 21, 18:59)
O as zinau toki receptuka:
200g sviesto;
5 kiausiniai;
200g cukraus;
400g miltu;
ir stikline vandens.

Man gaunasi laaabai skanus  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RIKIS @ 2004 11 28, 22:44)
Labai trapus vafliai

6 kiausiniai
250gr sviesto
1 st.cukraus
3 st miltu
0,5 st vandens
1 indelis grietines(mazasis)
1 pakelis vanilinio cukraus

Kiausinius isplakti su cukrumi ,pilti vandeni,tirpinta sviesta(nekarstas),grietine.
Suberti miltus ir vanilini cukru.Isplakti.Tesla daryti tiksliai pagal recepta jokios inprovizacijos,nes kitaip nesigauna kaip turetu(pati patyriau savo kailiu).Iskepusius vafliu sukti vaflineje ,nes labai greit kieteja.

labai puikus vafliai nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 15 kovo 2009 - 09:54