Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

labai skaniai vafliai pateikti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 02 20, 19:25)
o kaip tokius krepselius suformuoti? g.gif  man labai greit kieteja favliai, vos speju susukti ant vaflines doh.gif

čia gal nuo tešlos priklauso tas kietėjimas aš labai paprasta tešla iš akies užsimaišiau blush2.gif
2 kiaušiniai apie 100gr sviesto, stiklinė cukraus, apie puse stiklinės gazuoto mineralinio vandens vanilinio cukraus ir miltu kad tešla būtu maždaug grietinės tirštumo šiaip gan greit kietėjo vafliukai bet spėdavau juos suformuot aš dėjau ka tik iškepta vafli ant apverstos stiklinės ir rankom prispaudžiau kraštelius prie stiklinės sieneles.taip sakant apmoviau stikline vafliu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2010 02 05, 23:43)
Sveikos,
as noriu paklausti, ar galeciau as kepti vaflius pagal recepta, kuris skirtas toms senovinems rusiskoms vaflinems, cia
user posted image ...
Ar man gausis kas nors? g.gif  Gal kas bandet.. nes nelabai norisi gadint produktu jei visgi nieko nesigautu blush2.gif


Man irgi tokia vaflinė. Joje irgi kepu pagal senoviškus receptus, tačiau tas skonis niekad neprilygs blynui, iškeptam senoje keptuvėje.

QUOTE(nimfa_9 @ 2010 02 19, 23:08)
pirmiau ikėliau i saldumynu tema bet paskui radau ir apie vaflius tai manau čia pataikiau. 4u.gif mūsų šiandienos vakarienės dasertas  4u.gif 
vafliai su ledais bananais ir kivių gabaliukais..mums patiko..galima dar butu kokios plaktos grietinėlės kas mėgsta bet man ir be jos buvo skanu.. ax.gif


Super skaniai atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri nors kepate suriu vafliu krepselius? Labai domintu receptelis, nes pagal duotus receptus vafliukas is kart buna traskus ir nesiformuoja g.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kaikas zino, kaip padaryti (is ko) vafliams idara?


Pamenu seniai seniai wub.gif kazkas kepdavo vaflius su idaru wub.gif

saldus traskus vaflis susuktas i ritineli - o viduje saldi mase - is ko ji gal kaikas zino? g.gif
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti traškių, labai traškių vaflių receptuką, kepamų senovinėje vaflinėje, kurioje jie nebūna tokie ploni, kai tose naujise... Labai laukiu ir dėkoju.
P.S. Keletą iš temoje pateiktų bandž-iau, bet jie matyt skirti naujosioms keptuvėlėms.
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2010 02 28, 17:33)
Sveiki,

gal kaikas zino, kaip padaryti (is ko) vafliams idara?
Pamenu seniai seniai  wub.gif  kazkas kepdavo vaflius su idaru  wub.gif

saldus traskus vaflis susuktas i ritineli - o  viduje saldi mase - is ko ji gal kaikas zino? g.gif



Va va, aš irgi tokios saldžios masės noriu. Dažnai ji būna karamelės skonio, tokia ruda, graži niam niam
Atsakyti
gal jus čia apie rududu kalbate? kiek pamenu savo vaikyste man skaniausi ir budavo vafliai su tuo kremu nors tais laikais rududu dar nebuvo, tekdavo virti kondensuota piena. 4u.gif
Atsakyti
hm... sakai su rududu? o kaip ji paruosti? g.gif Na kad neisbegtu g.gif

as ir vaikystes prisimenu kazka balto viduje biggrin.gif Bet va kaziuke kai buvom, maciau ir su rudu kremuku vafliu... Tai gal kazkas zinote kas ten toks? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ulaa @ 2004 03 03, 17:16)
Pas mane irgi tokia dar mociutes likusi  biggrin.gif ,rasau:
5 kiausiniai,
5 saukstai cukraus (galima deti daugiau),
5 saukstai grietines,
5 saukstai lydyto sviesto arba margarino,
5 saukstai kefyro,
5-6 kaupini saukstai miltu,
arbatinis saukstelis kepimo milteliu,
1 saukstas krakmolo,
vanilinio cukraus.

Trynius atskirti nuo baltymu ir gerai issukti su cukrumi (as viska darau mikseriu),sudeti grietine,vel issukti,supilti sviesta,issukti,supilti kefyra,issukti.Deti kepimo miltelius ir vanilini cukru,dar issukti.Baltymus isplakti iki standziu putu.I gauta mase deti po sauskta baltymu ir miltu arba krakmolo,atsargiai maisyti,taip po truputi viska sudeti.Is karto kepti ikaitintoje vaflineje,iskepusius vaflius tuojau pat susukti,nes sukietes.Taip padaryti vafliai buna labai trapus.Skanaus.

Dėkui...labai skanu su ta senovine keptuve... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2010 03 11, 12:20)
hm... sakai su rududu? o kaip ji paruosti?  g.gif  Na kad neisbegtu  g.gif

as ir vaikystes prisimenu kazka balto viduje  biggrin.gif  Bet va kaziuke kai buvom, maciau ir su rudu kremuku vafliu... Tai gal kazkas zinote kas ten toks?  bigsmile.gif

tai baltas gal paprastas kondensuotas pienas (o gal koks kitas kremas g.gif ) o tas rudas buna rududu kitaip sakant pora valandu virtas tas pats kondensuotas pienas.rududu tikrai neišbėgs nes jis gan tirštas.
Atsakyti
QUOTE(nimfa_9 @ 2010 03 11, 18:41)
tai baltas gal paprastas kondensuotas pienas (o gal koks kitas kremas  g.gif  ) o tas rudas buna rududu kitaip sakant pora valandu virtas tas pats kondensuotas pienas.rududu tikrai neišbėgs nes jis gan tirštas.

nene, ne toks wink.gif


ir juk paprasto kondensuoto arba rududu neidesi i susukta vafliuka, reikia ji apdoroti g.gif
Atsakyti