Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE(KibirVibir @ 2011 09 24, 09:12)
nepasakyciau, kad labai greitas  smile.gif  Pyraga idejus i orkaite, gali ji pamirsti, kol kepa. Vafliam demesio reikia rolleyes.gif

na,turejau omeny visa procesa.nereikia ten marmulint ilgai.o cia tik trioks pokst ir viskas.tai tas ir yra,kad ilgiausias procesas yra kepimas smile.gif

QUOTE(dzhina @ 2011 09 24, 10:09)
o kokia konkreciai pirkote?

ai,net nezinau,kazkokia Bifinet ar kazkaip panasiai.nezinau kiek jinai man tarnaus,bet bent jau pirma karta tai atlaike biggrin.gif

QUOTE(Gladness @ 2011 09 24, 12:32)
O kiek vafliukų išeina iš tokio kiekio? Labai jau mažai man rodos biggrin.gif
Dėl skonio nesiginčiju, tikiu kad jie nuostabūs wink.gif tik aš mėgėja pataupyti kiaušinius ir pan brangesnius ingridientus  biggrin.gif

na,musu seima susideda tik is dvieju asmenu ir papugos lotuliukas.gif tai mum uztenka biggrin.gif gal kokia apie desimt ar dvylika.nu,jau,kur jau cia brangu unsure.gif as manau,cia tikrai vienas is pigiausiu receptu ax.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti dėl vaflių pertepimų. Prisiminiau, jog darydavau riešutų pertepimą, kai būdavau maža, tik pačio recepto nebeprisimenu ir niekur nerandu g.gif Gal kas žinotumėt? Pamenu, tik, jog būdavo kažkas verdama ir sudedami smulkinti žemės riešutai. Būdavo toks gelsvas ir labai saldus pertepimas. Tikrai ne su kondensuotu pienu. Būčiau labai dėkinga, jei kažkas žino tokį pertepimą thumbup.gif
Atsakyti
Turiu paprastų apvalių parduotuvinių vaflių lakštų- kuo būtų galima juos pertepti ir pasidaryt mini desertą bigsmile.gif
nieko nepamenu, bet atgaminu kaip vaikystėje dar blokados laikais mama pertepdavo kažkuo ir visi vaikai valgydavome essen.gif
Pamąsčiau, kad galima uogienėmis, o kuo dar? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 10 spalio 2011 - 13:27
QUOTE(Stikliukas @ 2011 10 10, 14:27)
Turiu paprastų apvalių parduotuvinių vaflių lakštų- kuo būtų galima juos pertepti ir pasidaryt mini desertą bigsmile.gif
nieko nepamenu, bet atgaminu kaip vaikystėje dar blokados laikais mama pertepdavo kažkuo ir visi vaikai valgydavome essen.gif
Pamąsčiau, kad galima uogienėmis, o kuo dar? g.gif


Aš tai šiandien su rududu persitepiau ir po plyta paspaudžiau, labai paprasta ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kryzelis @ 2011 10 10, 14:08)
Norėjau pasiteirauti dėl vaflių pertepimų. Prisiminiau, jog darydavau riešutų pertepimą, kai būdavau maža, tik pačio recepto nebeprisimenu ir niekur nerandu  g.gif  Gal kas žinotumėt? Pamenu, tik, jog būdavo kažkas verdama ir sudedami smulkinti žemės riešutai. Būdavo toks gelsvas ir labai saldus pertepimas. Tikrai ne su kondensuotu pienu. Būčiau labai dėkinga, jei kažkas žino tokį pertepimą  thumbup.gif

tai gal bus rududu ir riesutai maisyti, nors sakot ne kondensuotas tai nezinau net g.gif arba irisai istripinti ir maisyta su riesutais g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 29, 06:37)
Pagal koki recepta kepate, kad jums gaunasi guminiai. man visada gaunasi traskus traskus.

user posted image
user posted image

kepu senoje tarybineje vaflineje,. o jau elektros kiek privarau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , vis zadu nusipirkti siuolaikine, kuri maziau elektros imtu, bet tai pir nenusiperku.

Tesla vaflaims darau is akies, niekda nieko nesveriu ir nematuoju.
Islydai puse pokelio sviesto, musus 5 kiausus, dedu cukraus, kvapu ir miltu, kad tesla butu tirsta. jei tesla gaunasi per tirsta ipilu pieno ir taip suskystinu. Ir viskas, vafliai visda buna traskus.


mmmm kaip skaniai atrodo smile.gif reiks bandyt pagal jusu receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 10 10, 14:27)
Turiu paprastų apvalių parduotuvinių vaflių lakštų- kuo būtų galima juos pertepti ir pasidaryt mini desertą bigsmile.gif
nieko nepamenu, bet atgaminu kaip vaikystėje dar blokados laikais mama pertepdavo kažkuo ir visi vaikai valgydavome essen.gif
Pamąsčiau, kad galima uogienėmis, o kuo dar? g.gif

Iš čia gal kas tiks
http://www.scribd.co...-Baltracker-net

Taip pat su rududu skanu smile.gif
Ir gerai prisimenu mama darydavo skaniai kondensuota (saldinta) piena su uogiene maisydavo, kas antra eile, ir gaudavosi thumbup.gif o su melyniu ypac skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 10 10, 20:09)


Man rods radau tą receptuką, kurio ieškojau: Medaus ir riešutų kremas. Reiks ryt gamint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kryzelis @ 2011 10 10, 20:25)
Man rods radau tą receptuką, kurio ieškojau: Medaus ir riešutų kremas. Reiks ryt gamint  cool.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 29, 06:37)
Pagal koki recepta kepate, kad jums gaunasi guminiai. man visada gaunasi traskus traskus.

user posted image
user posted image

kepu senoje tarybineje vaflineje,. o jau elektros kiek privarau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , vis zadu nusipirkti siuolaikine, kuri maziau elektros imtu, bet tai pir nenusiperku.

Tesla vaflaims darau is akies, niekda nieko nesveriu ir nematuoju.
Islydai puse pokelio sviesto, musus 5 kiausus, dedu cukraus, kvapu ir miltu, kad tesla butu tirsta. jei tesla gaunasi per tirsta ipilu pieno ir taip suskystinu. Ir viskas, vafliai visda buna traskus.


na ne velnio nesigavo traskus, o kiek cukraus dedat? g.gif
Atsakyti
sveikos, vaflių kepėjos. Turiu prašymą, gal kuri žinot receptą, kaip sutepti vaflius su sviestu ir medumi. Tarybiniais laikais man taip sutepti vafliai žiauriai patikdavo, bet niekaip nerandu tokio receptėlio, gal kuri galėtumėt padėti. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Žydrutė @ 2011 11 01, 11:30)
sveikos, vaflių kepėjos. Turiu prašymą, gal kuri žinot receptą, kaip sutepti vaflius su sviestu ir medumi. Tarybiniais laikais man taip sutepti vafliai žiauriai patikdavo, bet niekaip nerandu tokio receptėlio, gal kuri galėtumėt padėti. Iš anksto dėkoju.

Laba smile.gif
ieškojai toj knygutėj kur esu įkėlus nuorodą šiek tiek aukščiau? smile.gif
Gal bus, ten tokia šiek tiek "senovinė" knygutė smile.gif
Atsakyti