Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vafliai: traškūs ir skanūs
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
jurge
Sumasciau kepti vaflius elektrineje vaflineje. Ogi ziuriu, kad recepta pradanginau. Gal jus galite padeti. Gal zinote vafliu receptuku? Parasykite prasau wink.gif
ulaa
O kokia pas tave vafline?Jei vafliai ploni,galiu parasyti,bet toms naujoviskoms "cirvinems" sitas receptas netinka.
jurge
QUOTE (ulaa @ 2004 03 03, 14:59)
O kokia pas tave vafline?Jei vafliai ploni,galiu parasyti,bet toms naujoviskoms "cirvinems" sitas receptas netinka.

Pas mane ta senovine tokia sunki, elektrine. Jei gali parasyk wink.gif
ulaa
Pas mane irgi tokia dar mociutes likusi biggrin.gif ,rasau:
5 kiausiniai,
5 saukstai cukraus (galima deti daugiau),
5 saukstai grietines,
5 saukstai lydyto sviesto arba margarino,
5 saukstai kefyro,
5-6 kaupini saukstai miltu,
arbatinis saukstelis kepimo milteliu,
1 saukstas krakmolo,
vanilinio cukraus.

Trynius atskirti nuo baltymu ir gerai issukti su cukrumi (as viska darau mikseriu),sudeti grietine,vel issukti,supilti sviesta,issukti,supilti kefyra,issukti.Deti kepimo miltelius ir vanilini cukru,dar issukti.Baltymus isplakti iki standziu putu.I gauta mase deti po sauskta baltymu ir miltu arba krakmolo,atsargiai maisyti,taip po truputi viska sudeti.Is karto kepti ikaitintoje vaflineje,iskepusius vaflius tuojau pat susukti,nes sukietes.Taip padaryti vafliai buna labai trapus.Skanaus.
bea
yra kitoje temoje apie tai

http://supermama.com/InvisionBoard/index.p...topic=1018&st=0

VAFLIU TESHLOS RECEPTAS

6 kiaushiniai
1,5 stiklines cukraus
1,5 stiklines miltu
250 g sviesto ar margarino (tirpinto)
cinamono, vanilinio cukraus

uzmaishyti teshla, kepti vaflineje.

Strazdute
O mano vaflių receptas paprastas:
5 kiaušiniai
200 gr.lydyto sviesto
2 stkl.miltų
2 stkl. (galima mažiau, kas saldžiai nemėgsta) cukraus

Vyras kaifuoja nuo jų wink.gif Bet gal čia skonio reikalas laugh.gif
Lona
O kokio tirštumo tešlą darot? Mano močiutė daro tirštą, bet man tokia nesigauna, o vyras daro skysta. Su tiršta skaniau ,bet kepti su ja nemoku. Tai koks jos tirštumas turi būti?
ulaa
Kaip cia paaiskinti,as darau nelabai tirsta,na pavyzdziui,kaip saltibarsciu kefyras ar ka g.gif
Rimse
QUOTE (jurge @ 2004 03 03, 15:23)
Pas mane ta senovine tokia sunki, elektrine.

O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti sad.gif
Ajuss
O aš va tokius kepu rolleyes.gif

VAFLIAI

5 kiaušiniai
2 stiklinės miltų
1 stiklinė krakmolo
1,5 stiklinės cukraus
250g margarino
1 stiklinė pieno

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti ištirpintą margariną, piene išleistą krakmolą, sudedam miltus. Gerai išmaišom, kepam plonus vafliukus.
P.S. Galima vietoj krakmolo dėti miltus, bet tuomet gaunasi labai trapūs, net susukti nespėji rolleyes.gif
Ajuss
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 12:17)
O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti sad.gif

Va būtent, aš irgi tokios noriu, bet kad niekur nėra sad.gif
Reikia paieškoti parduotuvės, kur rusiška buitine technika prekiautų, gal ten ir būtų g.gif , nes man atrodo, kad tai grynai "RUSSIAN product"
Jumi
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 12:17)
O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti  sad.gif

Ieskokit kokiuose turguose g.gif
O gal net Urmo bazej kur turetu buti. Nes kazkuriam sandeli senai maciau(pries kokius 2 metus).
ulaa
QUOTE (JurgitaM @ 2004 03 08, 13:02)
Ieskokit kokiuose turguose g.gif
O gal net Urmo bazej kur turetu buti. Nes kazkuriam sandeli senai maciau(pries kokius 2 metus).

Deja deja,maniske senute buvo sugedusi,o ir siaip prekine isvaizda praradusi,galvojau nauja nusipirkti,bet Kaune tikrai neradau,nors ieskojau ir bazeje ir turguose.Visi prekiauja tik cirviniu blynu keptuvem,kurias kazkodel vadina vaflinem. sad.gif
Leliuka
mm..shaunu, kad atradau shituos receptukus wub.gif
kaip tik buvau uzsimanius skaniu, trapiu, senoviniu vafliu, kaip vaikysteje niamnindavau biggrin.gif
dekui mamkos clap.gif kaip gerai, kad kartais mintys sutampa cool.gif
reik trauktis ta sunkia ,,keptuve" dry.gif ir pirmyn.. o tada essen.gif
fukuotukaf
Aš visada kepu tokius, nes labai greitai paruošiama tešla ir atšalę trapūs gaunasi.

Vafliai su vynu
3/4 stiklinės miltų
1/2 stiklinės cukraus
3/4 stiklinės vyno (aš pilu naminį obuolinį)
3 kiaušinio baltymai

Viską sumaišyti mikseriu ir kepti įkaitintoje ir šiek tiek aliejumi ar kokiais kitais riebaliukais pateptoje vaflinėje. Gaunasi apie 12-14 vaflių (jeigu gerai pamenu, senokai kepiau smile.gif ). Vyno visai nesijaučia, nes visas išgaruoja kepant. Kvapas po to virtuvėje nelabai koks buna tongue.gif , bet už tai kaip skanu wink.gif
Happymother
g.gif nerandu recepto
Ulė
kas cia per patiekalas a? rolleyes.gif
vija
kazkokis super turbo gurmaniskas patiekalas laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ambro
QUOTE (happymother @ 2004 03 26, 08:01)
g.gif nerandu recepto

Cia vaflius turejai omeny?
Doma
paziurek, jau kaskas panasaus buvo
http://supermama.com/InvisionBoard/index.p...3613&hl=vafliai
lota
Gal vėplius ? Yra tokios juros gerybes... laugh.gif
kliopa
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 13:18)

Naugarduko gatvej yra Maximos bazes. Ten tikrai yra pirkti vafliniu ploniems vafliams. clap.gif Tik ji kinietiska, ne rusiska.
Ama
O man kaip tik cirviniu noretusi... O jei dar traskus butu ar tokie, kaip grybukai voveraites etc. - pasaka tongue.gif
NERA
Ir aš tokių vaflių norėčiau, tik va keptuvės tai neturiu sad.gif , o kiek supratau Kaune nelabai rasiu sad.gif , tai negi dabar reikės Į Vilnių belstis g.gif
Papildyta @ [mergetime]1091013370[/mergetime]
Sakot Maxiomos bazėse, nu pabandysiu aš į hyper Maximą užeiti, gal pavyks
Alina ir co
Nupirkau savo 8 metų sūnui vaflinę. Jis mėgsta gaminti thumbup.gif . Bet nežinau recepto. Maniau, kad turiu svo kulinarinėse knygose ieškojau, bet neradau sad.gif . Bandžiau tiesiog blynų tešlą, bet tai ne tas.
Gal kuri žinite kokį paprastą vaflių receptą. clap_1.gif
Ačiū
Avida (Alina ir co)
Asta
Vaikysteje kai kepdavau tai receptas budavo:
1 stikline miltu,
1 stikline cukraus,
5 kiaushiniai,
200 g sviesto.
Sviesta ishlyditi, suberti ckru, miltus ir ishplaktus kiaushinius.
Dar karshtus suviniodavau vamzdeli, atvese budavo trapus.

Man atrodo, kad tokia receptura budavo pridedama prie senuju rusishku vafliniu.
disa
tai jus norit pasakyti,kad cirvinej vaflinej man neiseis trapus vafliai sad.gif ?na ir pravalas o as katik ja nusipirkau,tai ka man dabar daryti doh.gif .patarkit kas nors,nejau as tik blynus galesiu joje kepti sad.gif
kliopa
QUOTE (disa @ 2004 11 24, 21:42)
tai jus norit pasakyti,kad cirvinej vaflinej man neiseis trapus vafliai sad.gif ?na ir pravalas o as katik ja nusipirkau,tai ka man dabar daryti doh.gif .patarkit kas nors,nejau as tik blynus galesiu joje kepti sad.gif

Tikrai neiškepsi trapių vaflių, juk jie stori gaunasi. Trapius galima tik plonų vafllių vaflinėj kepti. Mano firminis receptas irgi į Astos panašus, tik aš dedu 6 kiaušius, 200g. cukraus, 200g. miltų, 200g. sviesto.
smike
QUOTE (disa @ 2004 11 24, 20:42)

Kai iskepsi vaflius, nedek vieno ant kito, bus truputi kietesni negu "cirviniai" blynai. wink.gif
Lukutis
QUOTE (disa @ 2004 11 24, 20:42)

va o siandien bandziau kepti toje vaflineje, visai neblogi gavosi, aisku netoki kaip tikroje vaflineje, bet vaikaims tik duok. thumbup.gif
Lukutis
sakykit mielosios seimininkes, kiek galetu kainuoti ta tikra vafline? g.gif
kliopa
QUOTE (rasukas @ 2004 11 28, 15:14)
sakykit mielosios seimininkes, kiek galetu kainuoti ta tikra vafline? g.gif

Jei neklystu, mokėjau apie 50-60lt. g.gif
free
O gal kas galit papasakoti čirvinių vaflių receptų? O gal jie tokie kaip ir paprastiems blynams?
Lukutis
QUOTE (kliopa @ 2004 11 28, 14:23)
Jei neklystu, mokėjau apie 50-60lt. g.gif

dekoju uz informacija. wub.gif
RIKIS
Labai trapus vafliai

6 kiausiniai
250gr sviesto
1 st.cukraus
3 st miltu
0,5 st vandens
1 indelis grietines(mazasis)
1 pakelis vanilinio cukraus

Kiausinius isplakti su cukrumi ,pilti vandeni,tirpinta sviesta(nekarstas),grietine.
Suberti miltus ir vanilini cukru.Isplakti.Tesla daryti tiksliai pagal recepta jokios inprovizacijos,nes kitaip nesigauna kaip turetu(pati patyriau savo kailiu).Iskepusius vafliu sukti vaflineje ,nes labai greit kieteja.
disa
o cia tas receptas tiks ir cirviniu vafliu vaflinems?
inge
Sveikutes, nu ir as taip uzsimaniau tu vafliu!!! tik turiu cirvine elektrine vafline, tai parasykit kokia receptura ir siems fafliams-blynams essen.gif
Lukutis
QUOTE (inge @ 2004 11 30, 12:01)
Sveikutes, nu ir as taip uzsimaniau tu vafliu!!! tik turiu cirvine elektrine vafline, tai parasykit kokia receptura ir siems fafliams-blynams essen.gif

visi receptukai tinka, kurie yra parasyti, tik kad jie gausis minkstesti unsure.gif
Lukutis
as cia truputi gal ne i tema. gal kas matet kur vilniuje yra pirkti tikru vafliniu.
as siap esu ne is viniaus, bet vyras dirba vilniuje, tai man nupirktu jei suzinociau kurioje parduotuveje ju yra? g.gif
gal kas matet? smile.gif
Ajuss
Užsimaniau perteptų vaflių, prisipirkau lakštų, bet niekaim nesumąstau kuo pertepti... Kažin ar plikytas kremas tiktų tokiam patiekalui? Jei nesunku, parašykit recepčiukų plikyto kremo, ar kokio kito įdaro...
Laukiu, skubiai (labai jau tų vaflių norisi) rolleyes.gif
Bella
Aš visada pertepu vaflius kondensuotu pienu. Kond. pieno indelį įdedu į puodą su vandeniu ir verdu apie 1,5 val. Dar karštą indelį atidarau (tik atsargiai, kad nenusiplikyti) ir kol dar pienas neataušęs pertepu vaflius. Suslegiu, trumpam į šaldytuvą ir SKANAUS essen.gif. Virtas kondensuotas pienas gaunasi kaip saldainiai "Karvutė". Tad jei patiks - pabandyk.
Ede
Parasysiu ir as savo anyteles receptuka essen.gif
Kremui:
250g sviesto,
250gcukraus(geriau miltinio),
4sauksteliai kakavos,
riesutu(nebutinai).
Sviestas su cukrumi gerai issukamas,pridedama kakavos,susmulkintu riesutu ir ismaisoma.Sutepti vaflius kremu,prislegti ir atsaldyti.Skanaus! tongue.gif
peledziuke
As vaflius pertepu itin greitai. Nusiperku kondencuota piena Rududu (jis jau tirstas), pertepu vaflius, trumpai paslegiu ir ...skanaus. clap.gif Jei norisi ne taip saldziai , tai kas antra sluoksni pertepu rugsciu dzemu, pvz.: serbentu. biggrin.gif
bravada
Cia receptas is Tarybines moters as kepu siuos vaflius

Sventiniai vafliai
125g miltu,75g bulviu krakmolo, truputis kepimo milteliu. 150g sviesto,3 kiausiniai, 125g cukraus,1 pakelis vanilinio cukraus,4 saukstai grietines. Sviesta ,cukru,vanilini cukru gerai istrinti su tryniais, persijot miltus kartu su kepimo miltais det grietine ir viska gerai issukti,deti isplaktus baltymus ir ismaisius kepti. turiu labai ivairiu receptu su varske su bulvemisir su mielemis jei kas susidomes sakykit
taza
O aš kai vaflius pertepinėju tai krema darau taip: puse bankės Rududu sumaišau su pakeliu sviesto (ta patį galima daryti su kondensuotu pienu, ar su kondensuota kava ar su kakava). Tada gaunasi ne taip saldu ir kremas geriau tepasi. Tik jei darysit su kondensuota kava, tai patarimas neprisivalgykit daug prieš naktį, nes nemiegosit biggrin.gif
rasan
Tikrą vaflinę aš pirkau gariūnuose pas baltarusius. apie 60 lt.
Kai neturiu laiko iškepu tokius ''vaflius'' - paprastą raikytą batoną sudedu į vaflinę ir užspaudžiu kol paskrusta .Mano didžkiai tokius skrebučius tik padavai thumbup.gif , o ir mažyliams pagraužti tinka thumbup.gif
Alexandra.R.
Nepamenu, kuriai reikejo skaniu cirviniu blynu recepto, taigi:

Čirvyniai blynai
2 kiaušiniai
Šaukštas grietinės
2 šaukštai cukraus
1,5 stiklinės miltu arba tiek, kad tešla nebūtų per skysta ar tiršta
siek tiek vanilino
2 stiklinės pieno

Į miltus įmušti kiaušinius, gerai išmaišyti, tada pilti pieną, suberti cukrų, sudėt grietinę ir vaniliną. Tešlą reikia gerai išmaišyt, kad nebūtų jokiu gumulėlių. Tada kepama.
Milde
Sweikutes.Keliausiu nuvalysiu dulkes nuo senosios aprukusios vaflines ir ajsiu kept.Bet gal zinot kremo tokio balto i vaflius suktus pripurkst recepta?
Amalia
Sveikute, seimininkeles!
Gavau lietuvisku vafliu lakstu, yra ir receptu pertepimui prideta.Man truputi neaisku su kondensuotu pienu - jus rasot, kad verdat pusantros valandos skardine.As supratau, kas Lietuvoj kondensuotas pienas su cukrum, ar atai tiesa?Vokietijoj be cukraus, tai as nezinau, ar ji naudoti tinka, o cia mano kaime rusisku parduotuviu nera, tik didmiesciuose.Gal patarsit, kaip kitaip gaminti.
Is anksto dekoju - Amalija
Rutuka
Labukos,

Na kaip tyčia ir aš jau visą savaitę apie vaflius svajoju, kažkur palėpėj žinau dar už talonus pirkta vaflinė yra ir dar kokią eilę tada ją įsigyti norint reikėjo atstovėt!... tai sakau užteks jai dūlėti ten, reikia pramankštinti:) Va receptukų čia prisirašiau, tik pamenu vaikystėj būdavo tokie susukti į vamzdelį ir prikrauti kremo vafliai...mmm visos bobutės mane su jais prisijaukindavo biggrin.gif Va tokių ir pati pasidaryt savaitgalį noriu. Gal kas žino tokių kremų receptukų? mirksiukas.gif Seilytė taip ir tysta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.