Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

user posted image

Ankstesnės temos

41 TEMA




Papildyta:
4u.gif Su artejanciom Velykom visas.

Sukuriau temele, nes nebegalejau laukti, Turiu klausimeli , vakar eidami pasivaikscioti radome krumuose ismesta augaleli kuris augo vazone, bet as sodinsiu ji savo sode, bet nezinau jo pavadinimo, nezinau kokiu gabaritu jis bus uzauges, nezinau kur ji geriausiai sodinti g.gif Ar tai eglute, ar tai kas nors kitko? Kaip ir vienos virsunes neturi, auga apvaliai su 6 isisakojimais.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simson: 10 balandžio 2009 - 11:52
QUOTE(simson @ 2009 04 10, 09:50)
Sukuriau temele, nes nebegalejau laukti, Turiu klausimeli , vakar eidami pasivaikscioti radome krumuose ismesta augaleli kuris augo vazone, bet as sodinsiu ji savo sode, bet nezinau jo pavadinimo, nezinau kokiu gabaritu jis bus uzauges, nezinau kur ji geriausiai sodinti  g.gif  Ar tai eglute, ar tai kas nors kitko?


išduokit paslaptį, kokiuose krūmuose tokie grožiai išmesti būna bigsmile.gif
Atsakyti
Simson, Tavo radinys man atrodo panašus į picea glauca 'Echiniformis'. Palyginimui pirma ir antra foto iš interneto. Jei tai būtų minėtoji eglutė, augtų lėtai ir neužaugtų didelė (apie 1m po kokių 20 metų...).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 10 balandžio 2009 - 12:25
Ačiū merginos už atsakymą dėl kardelių sodinimo. Mano tulpės iš proto išsikraustė, jau su didžiausiais žiedai. Gal žinote kokį didžiausią minusą tulpių žiedai pakenčia. Nes bijau, kad nenušaltų atėjus pavasarinėms šalnoms.
Atsakyti
QUOTE(Mamulka123 @ 2009 04 10, 13:26)
Ačiū merginos už atsakymą dėl kardelių sodinimo. Mano tulpės iš proto išsikraustė, jau su didžiausiais žiedai. Gal žinote kokį didžiausią minusą tulpių žiedai pakenčia. Nes bijau, kad nenušaltų atėjus pavasarinėms šalnoms.


Del tulpiu tau tikrai nereikia rupintis. Tai prisitaike musu klimatinems salygoms augalai, pacios savim pasirupins. O ka tu darytum? nuskintum visas? Dengtum?
Atsakyti
Sveikos. Radau garaže tokį agregatą. http://www.husqvarna...=...2&pid=43250. Tik nesuprantu, ką su juo galima nuveikti.
Atsakyti

O ka tu darytum? nuskintum visas? Dengtum?



Jei bijo didelio šalio, tai bandyčiau dengti. Nes pas mane eile aplink nama apsodintos, tai nenorėčiau tokio grožio prarasti.
Merginos, pasiskaičiusi Jūsų pašnekesių ir aš apsodinau savo nupjautą obelį gebene. Kad ji "liptu" ant likusio obels kamieno, tai pradžiai pririšau. Vaizdas dabar nėra gražus, nes tą gebenę nukraščiau nuo savo seno vokiškos statybos sklepo. Bet kai tik gebenė atsigaus ir pradės didesnę žalumą rodyti, tai įmesiu Jūms pasigrožėti. Pažiūrėsime po kiek laiko, gal ir gražiai žemyn kars nuo šakų.
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2009 04 10, 14:09)
Sveikos. Radau garaže tokį agregatą. http://www.husqvarna...=...2&pid=43250. Tik nesuprantu, ką su juo galima nuveikti.

Čia parodyta, ką su juo veikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 10, 13:43)
Čia parodyta, ką su juo veikia  rolleyes.gif

O, ačiū, kaip čia pražiūrėjau tokį elementarų puslapį doh.gif kažką tokio įsivaizdavau, bet galvojau, gal dar kam nors pritaikoma. Neužsiimant vejos verslu tai bevertis žaisliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamulka123 @ 2009 04 10, 14:11)
O ka tu darytum? nuskintum visas? Dengtum?
Jei bijo didelio šalio, tai bandyčiau dengti. Nes pas mane eile aplink nama apsodintos, tai nenorėčiau tokio grožio prarasti.
Merginos, pasiskaičiusi Jūsų pašnekesių ir aš apsodinau savo nupjautą obelį gebene. Kad ji "liptu" ant likusio obels kamieno, tai pradžiai pririšau. Vaizdas dabar nėra gražus, nes tą gebenę nukraščiau nuo savo seno vokiškos statybos sklepo. Bet kai tik gebenė atsigaus ir pradės didesnę žalumą rodyti, tai įmesiu Jūms pasigrožėti. Pažiūrėsime po kiek laiko, gal ir gražiai žemyn kars nuo šakų.


Nedenk, viskas bus gerai. Cia ne Lietuvoj kaip suprantu?
Atsakyti
Deja Lietuvoj, Pajūrio krašte kur pievos užliejamos...
Atsakyti
QUOTE(Mamulka123 @ 2009 04 10, 14:11)
Nes pas mane eile aplink nama apsodintos, tai nenorėčiau tokio grožio prarasti.

o kai nužydės ir reiks laukti kol pradės gelsti lapai, ar yra kokių šalia augalų, kas uždengtų? Jei nea, tai taip ar taip bus negražu, t.y. grožis laikinas tongue.gif
Atsakyti