Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

kadangi mano vaikis nuskabė visus geltonosios pušelės pumpurus (tiek viršūninius, tiek šoninius ir visoms esančioms 4 šakelėms), tai šiemet prieaugio jau nebesulauksiu verysad.gif O ar kitiems metams pušelė sukraus naujus pumpurus?
QUOTE(Larissa @ 2009 04 16, 23:05)
du augalai plečiasi į visas puses  doh.gif nežinau,kaip jie vadinasi  blush2.gif  vinas tas šliaužiantis sidabriniais lapeliais,žydi baltai

pūkuotoji glažutė
manau, kad kol kas, kol Tau trūksta laiko kiemo gražinimui, kažko iš esmės nepakeisi - įsigyk šiemet keletą patinkančių gėlių, paaugink iki kitų metų, o per žiemą apmąsčiusi visą kiemo viziją iš esmės, po metų pavasarį galėsi imtis didžiųjų kiemo pertvarkų - bus išsigryninusios mintys, kokios formos gėlyno nori, ką jame norėtum matyti, ir ar išvis jo toje pačioje vietoje norisi.
QUOTE(pukučiai @ 2009 04 16, 23:06)
na stai ir as grizau su savo "graziais" vaizdeliais

tvora - kiti variantai (vijokliai, gyvatvorės ir t.t.) atkrenta, nes kol visa tai užaugs, įgris į kaimynų šiukšlynus žiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 17 balandžio 2009 - 07:34
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 17, 07:29)
kadangi mano vaikis nuskabė visus geltonosios pušelės pumpurus (tiek viršūninius, tiek šoninius ir visoms esančioms 4 šakelėms), tai šiemet prieaugio jau nebesulauksiu verysad.gif O ar kitiems metams pušelė sukraus naujus pumpurus?



Labas smile.gif

Smiltele, tu tik džiaukis, kad vaikiukas taip padarė. Atžels ir dar labai sutankės. Tik pušų pumpurai brinksta labai ilgai grožį gali pamatyti tik kai kitais metais išleis ūglius verysad.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif Bet pati juk nebūtum taip drąstiškai apkarpius tos pušelės mirksiukas.gif , o galutiniam rezultate bus geresnis vaizdas negu to nepadarius. drinks_cheers.gif

Atsakyti
Labas rytas, prieš keleta pusl buvau vakar idejus apželdinimo projekto eskiza. Stai čia Jūsų teismui ar šaiap žiniai samata bandysiu ideti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2009 04 16, 22:06)
na stai ir as grizau su savo "graziais" vaizdeliais
cia vadinasi grazus krastovaizdis  g.gif  g.gif  doh.gif
user posted image
ketinam tame plote kur matot zoliu kupstus seti veja ten anksciau buvo darzas as ji sumazinau tai va t ten bus veja tik kad va koki grozi usturejau  doh.gif

http://public.fotki....asaulyje/baisu/ cia nuoroda kur daugiau foto nesinori tersti eterio tai kam smalsu paziureti ir turit patarimu kaip sutvrakyti sias baisybes prasom apsilankyti ir rezti savo nuomone


Nemačiau iš foto kiek realiai yra vietos, bet gal išeitų padaryti pavėsinę su aklina siena į kaimynus, taip, kad žiūrėjimas būtų į savo kiemo pusę. O savam kieme jau pasidarysi kokį norėsi vaizdelį. Visa kita tujom ( man atrodo netiktų Smaragdas, nes per tarpus viskas šviestūsi. Tiktų arba thuja plicata Aurescens labai graži lygi tvora apsikarpo arba paprasta tradicinė tuja. Jos nelabai gražus vaizdas, bet pigiau.)
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 16, 20:27)
forzitijos, mahonijos, šeivamedžiai, sedulos, jazminai.


ačiū 4u.gif

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 16, 23:04)
Pagal aprašytas sąlygas idealu rododendras Cunningham,s White ( gali augti ir pavėsy ir saulėj ir vėjuotoj vietoj ) arba pūslenis Diabolo.


ačiū 4u.gif

tai va pamiršau kad įdėjus plotelio foto gaučiau konkretesnių patarimų.... biggrin.gif
o maniau kad rododendrai bijo vėjų... pasirodo ne visi... mokytis ir mokytis.. tik kad va dabar beveik pas visus tie rododendrai tai norisi kažko nežinau ko.... o iš kur gaut kokį stebuklingą krūmą, kuris žydėtų nuo pavasario iki rudens ir aplink jau nieko nereikėtų biggrin.gif nes man tie derinimai doh.gif

ir labai ačiū (tk gėda nepamenu kam) už idėją rutulinių pušelių ar eglučių... otai buvau užsiciklinus ant tujų rutuliukų... jau kokių grožių radau... kolkas mano favoritė pinus mugo varella...
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 04 16, 22:41)
As tai noreciau apginti kureja sito reikalo. Prisiminkite, kad cia eskizinis variantas. Jei teisingai supratau uz ji sumokejote 200Lt? Tai viskas normalu. Parodyta sutartiniais zenklais kas kur mazdaug turi buti, padarytas zonavimas.
Del to dziungliu- pabandyk landsafto programoje pazymeti medzius tarp kuriu tu normaliai palieki nuo 2 iki 5 metru. Tai jie susilieja paveikslelyje. Tikrai atrodo kaip dziungles. Be to, cia juk is esmes ir yra paveikslelis. Jei nenori moket pinigu, turi jau susigalvoti pati ka sodinsi, nes nieko konkretaus cia neparinkta. Nebent galima atsirinkti, kad toj ar kitoj vietoj zydintys krumai.

taip, smth1, aš sutinku su tavo mintimis smile.gif aš puikiai suprantu, kad už 200 Lt nereikia laukti stebuklo ir galutinai sukramtyto reikalo, bet žinai, kaip jo norisi biggrin.gif

QUOTE(Larissa @ 2009 04 16, 23:05)
<...>ir dar gal pasakysit- kas tai? mama sako,kad piktžolė tikriausiai  g.gif o aš tikiuosi,kad gal gėlė
user posted image

čia pavasarį taip atrodo nakviša, vėliau ji išleidžia žiedstiebį ir labai gražiai geltonai žydi thumbup.gif
Atsakyti
Štai čia galima pamatyti tokias pat "piktžoles":
http://www.sodai.lie...com/Nakvisa.htm
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 17, 08:25)
čia pavasarį taip atrodo nakviša, vėliau ji išleidžia žiedstiebį ir labai gražiai geltonai žydi thumbup.gif

nieko nesuprantu, pas mane nakviša dar visai "neatrodo", aš tik nukirpau po žiemos suvytusius lapus g.gif nebent čia kažkokia kita rūšis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Regila @ 2009 04 17, 08:28)
Štai čia galima pamatyti tokias pat "piktžoles":
http://www.sodai.lie...com/Nakvisa.htm

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukas @ 2009 04 17, 09:37)
nieko nesuprantu, pas mane nakviša dar visai "neatrodo", aš tik nukirpau po žiemos suvytusius lapus g.gif nebent čia kažkokia kita rūšis unsure.gif

yra skirtingos nakvišos, gal pas tave kita rūšis
jos žydi labai panašiai, tačiau lapija šiek tiek skiriasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 17 balandžio 2009 - 08:46
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 16, 23:54)
Įdėk planą iš viršaus, kad ir ranka papaišytą, bet, kad būtų pmaždaug proporcijos. Man kažkaip atrodo, kad tos plytos sklypo vidury styro 

pabandysiu ant dienų sukūrti kažką labiau suprantamo bigsmile.gif

QUOTE(drieziukas @ 2009 04 17, 08:12)
Tu gal pabandyk vėliau vasaros pradžioje nuotrauką iš arčiau padaryti, nes bent jau aš, tai nieko neįžiūriu  O šiaip ateityje, bent jau aš, bandyčiau kokių nors visžalių augalų pasodinti, gal ir medelį kokį  Nebent tu nori tokį sodą ir išlaikyti, kaip yra: vaismedžiai + gėlių darželis


blush2.gif nu jo,tikra,jei nematęs realybėje,tai sunku suprasti kaip ten kas doh.gif aš pati kai žinau,tai man viskas aišku atrodo doh.gif bandysiu laimės vasaros pradžioje,kai viskas jau atžels tongue.gif
o sodą tokį ir noriu išlaikyti vaismedžiai+ gėlės+ žydintys krūmai bigsmile.gif dar ir mini daržas yra
nemėgstu tujų,kadagių,eglių,pušų ir t.t. pas kitus man gražiai atrodo,bet pas savę tikrai nenorėčiau jų matyti schmoll.gif turėjom vieną (vis dar yra,bet teks atsisveikinti) labai gražią eglę prie namo ,bet MB kažkur perskaitė kad lakas genėti kartu su vaismedžiais...ten,tūrbūt kalba apie gyvatvorių egles ėjo...tai vienžo jis jai viršunę nupjovė verysad.gif kokį gerą metrą..kad nebūtų tokia aukšta blink.gif o kad ta viršunė nebeatžels ir liks toks kelmas su šakom,tai jam į galvą neatėjo bash.gif vos neapsiverkiau kai pamačiau verysad.gif
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 17, 08:29)
pūkuotoji glažutė
manau, kad kol kas, kol Tau trūksta laiko kiemo gražinimui, kažko iš esmės nepakeisi - įsigyk šiemet keletą patinkančių gėlių, paaugink iki kitų metų, o per žiemą apmąsčiusi visą kiemo viziją iš esmės, po metų pavasarį galėsi imtis didžiųjų kiemo pertvarkų - bus išsigryninusios mintys, kokios formos gėlyno nori, ką jame norėtum matyti, ir ar išvis jo toje pačioje vietoje norisi.


man laiko gražinimui ne trūksta tongue.gif tai MB rankų trūksta,kad galėtų viską tvarkyti .... kol jis padarys viską,kad galėtumėm pilnai petvarkyti aplinką,tai mažiausiai 2-3 metai dar (ir tai optimistiškai žiūrint) doh.gif
aš tai jau visus metus vis mąstau,permąstau.....skaitau jūsų temą,internete žiūriu...tai,kas man patinka-dažnai neauga tokioje žemėje,kaip mūsų sklype unsure.gif arba reikalauja pastovios priežiūros,o tai tik sodas,kuriame būname dažniausiai tik savaitgaliais.be to tokioje augalų gausybėje pasimetu doh.gif
tas gelynas yra prie įvažiavimo,matosi iš kelio.norisi,kad nors kiek padoriai atrodytų.manau,tikrai liks ten ilgam.tik tas plytų apvadas ir griežta trikampio forma man doh.gif

QUOTE(jolaxus @ 2009 04 17, 09:25)
čia pavasarį taip atrodo nakviša, vėliau ji išleidžia žiedstiebį ir labai gražiai geltonai žydi


doh.gif žinau,kad dar nakvišos yra tame gelyne..bet visai šalia atželia dar kažkas žalais lapeliais,tai ir galvojau kad tai nakviša,o čia kažkas kito doh.gif reikės tada nufotkinti tą kitą augalą doh.gif
QUOTE(Regila @ 2009 04 17, 09:28)
Štai čia galima pamatyti tokias pat "piktžoles":
http://www.sodai.lie...com/Nakvisa.htm

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 17 balandžio 2009 - 09:12
galvojau,kad tai nakvišos doh.gif
user posted image
šalia jų dar echinaceja buvo..tai gal jinai čia? nors lapeliai nepanašūs kažkokie,dantyti g.gif

dar tuo pačiu gal atpažįnsita šitą augalą blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aguonaa @ 2009 04 17, 08:23)
ačiū 4u.gif
ačiū 4u.gif

tai va pamiršau kad įdėjus plotelio foto gaučiau konkretesnių patarimų.... biggrin.gif
o maniau kad rododendrai bijo vėjų... pasirodo ne visi... mokytis ir mokytis.. tik kad va dabar beveik pas visus tie rododendrai tai norisi kažko nežinau ko.... o iš kur gaut kokį stebuklingą krūmą, kuris žydėtų nuo pavasario iki rudens ir aplink jau nieko nereikėtų biggrin.gif nes man tie derinimai doh.gif

ir labai ačiū (tk gėda nepamenu kam) už idėją rutulinių pušelių ar eglučių... otai buvau užsiciklinus ant tujų rutuliukų... jau kokių grožių radau... kolkas mano favoritė pinus mugo varella...


Taip, kad žydėtų nuo pavasario iki rudens ir aplink jau nieko nereikėtų : labiausiai tiktų bet kokie plastmasiniai augalai. Žydi visus metus , net ir žiemą ir jokios priežiūros. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Varella gražu wub.gif wub.gif wub.gif , tik jai reikia saulutės.
O rododendrai irgi labai gražu, be to puikiai dera su visom pušim.
Čia Varella ne su rododendrais, o su viržiais ax.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Natusia @ 2009 04 17, 07:47)
Labas rytas, prieš keleta pusl buvau vakar idejus apželdinimo projekto eskiza. Stai čia Jūsų teismui ar šaiap žiniai samata bandysiu ideti.
user posted image


Natusia, nieko neįžiūriu g.gif

Papildyta:
QUOTE(Larissa @ 2009 04 17, 09:09)
nemėgstu tujų,kadagių,eglių,pušų ir t.t. pas kitus man gražiai atrodo,bet pas savę tikrai nenorėčiau jų matyti  schmoll.gif turėjom vieną (vis dar yra,bet teks atsisveikinti) labai gražią eglę prie namo ,bet MB kažkur perskaitė kad lakas genėti kartu su vaismedžiais...ten,tūrbūt kalba apie gyvatvorių egles ėjo...tai vienžo jis jai viršunę nupjovė  verysad.gif kokį gerą metrą..kad nebūtų tokia aukšta  blink.gif o kad ta viršunė nebeatžels ir liks toks kelmas su šakom,tai jam į galvą neatėjo bash.gif vos neapsiverkiau kai pamačiau  verysad.gif


Pušys ir eglės puikiai dera prie naujos statybos namų arba užmiesty. O kartais gali visai ir netikti. verysad.gif

O tos eglutės neskubėk mesti.
1. Gali arba visą ją karpyti tolygiai kaip kupstą. Visa sutankės ir bus thumbup.gif
2. Vieną šakelę su pagaliuku pririšti į viršų ir daryti naują viršūnę. Bet ir tada reiktų šonus tolygiai pakarpyti.
Atsakyti