Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 17, 20:27)
nu jau, su kaimynais susidraugauk, tikrai bus pas ką nugnybt dalį krūmo wink.gif


kad pas mus visi gryni daržininkai su kopūstais-pomidorais doh.gif baltažiedės hortenzijos nesu mačiusi nei viename sklype,nors kai tik nusipirkom sodą,tai su vaiko vežimėliu bevaikščiodama visus kampus apėjau 20 kartų doh.gif
beje,ar ji irgi kaip ir didžialapė rūgščią dirvą mėgsta? g.gif

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 23:09)
Beja, aš net neįsivaizduoju gražesnio ir prabangesnio augalo už rododendrą. Labai būna gaila ir liūdna jei kas jo neįvertina. Nu dabar lengviau pasidarė


aš labai labai norėčiau rododendrą pasodinti wub.gif tik dar nežinau kur tiksliai g.gif galvojau vietoje eglės,jei teks ją lauk mesti..bet kadangi sakai,kad galima ją dar išgelbėti,tai ir vėl jam vietos nesugalvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 22:09)
Beja, aš net neįsivaizduoju gražesnio ir prabangesnio augalo už rododendrą...
Va kokie yra rododendrai, kurie puikiai auga mūsų sąlygom  wub.gif
user posted image

ir as neisivaizduoju grazesnio... bet siemet man buvo jau ketvirtam rododendru krumui kaput verysad.gif .
norejom persodint, ir nuluzo... tiesiog nutruko visos keturios sakos nuo kamieno prie pasaknes doh.gif . Jau pernai jis buvo toks itartinas, kazkoks limpantis, net ziedai ne visai issiskleide, o dabar neber visai.

O koks cia nuotraukytej - graziai atrodo, bet gaila nepasididina.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 17, 21:00)
mergaites, pasakykit kaip sitos tulpytes vadinasi  g.gif ?

pabandysiu susirasti rudeninį sodinamų svogūnų katalogą, gal iš ten atknisiu wink.gif

QUOTE(Neri29 @ 2009 04 17, 21:14)
<...>
ir matomai jie buvo teisus verysad.gif

kad jūs tvarkot tai turėjo pastebėt g.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 17, 22:20)

nelabai vilkdalgių kvalifikaciją žinau, bet šian naujoj knygoj radau kelis nematytus:
Iris graminea - priklauso bebarzdžių, šakniastiebinių vilkdalgių grupei, kuri žinoma Spuria vilkdalgių pavadinimu ir t.t.
Iris unguicularis - bebarzdis vilkdalgis subtiliai kvepiančiais levandų spalvos žiedais su geltona dėme apatinėje žiedo dalyje ir ilgais tamsiais lapais. Paprastai pradeda žydėti rudens pradžioje ir žydi per žiemą iki pat pavasario. ir t.t.
QUOTE(Aistė S @ 2009 04 17, 22:46)
Labas vakaras, kažkada jau kalbėjote, bet tuomet aš nepasižymėjau, o dabar nerandu. Kaip atsikratyti visos gatvės katinų sisiojijmo gėlyne? Nusipirkau žalioj stotelėj atbaidančią priemonę. Nė velnio nepadeda. Kokių augalų kvapo tie padarai nemėgsta. AČIŪ.

nupurkšti katinų savininkų gėlynus valerijono tirpalu - čia visai rimtai ax.gif

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 23:09)
<...> Labai būna gaila ir liūdna jei kas jo neįvertina. <...>  Kodėl tokių nesąmonių niekas nesako apie pušis, kadagius ir iš vis nei apie vieną augalą negirdėjau , tik apie rododendrą.

įvertinam įvertinam wink.gif Matyt labai jautri tema, tačiau pastebiu, kad nevien rododendrai tokių įvertinimų susilaukia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 17 balandžio 2009 - 22:53
QUOTE(vida777 @ 2009 04 17, 22:31)
ir as neisivaizduoju grazesnio... bet siemet man buvo jau ketvirtam rododendru krumui kaput  verysad.gif .
norejom persodint, ir nuluzo... tiesiog nutruko visos keturios sakos nuo kamieno prie pasaknes  doh.gif . Jau pernai jis buvo toks itartinas, kazkoks limpantis, net ziedai ne visai issiskleide, o dabar neber visai.

O koks cia nuotraukytej - graziai atrodo, bet gaila nepasididina.


Čia yakušimanum paprastas kur Japonijoj natūraliai auga. ax.gif

Rododendrai lūžta iš šaknų kai yra nekokybiški. Darbininkai juos neatsargiai krauna pvz. persodinimui ir įtrūksta prie šaknų. Paskui ta žaizda vis gilėja kol visai nulūžta. O žiedai pusiau išsiskleidžia irgi dėl tos pačios priež. Silpnas augalas neturi jėgų išskleisti visus žiedus.

Papildyta:
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 17, 22:46)

nupurkšti katinų savininkų gėlynus valerijono tirpalu - čia visai rimtai  ax.gif
įvertinam įvertinam wink.gif Matyt labai jautri tema, tačiau pastebiu, kad nevien rododendrai tokių įvertinimų susilaukia  doh.gif


lotuliukas.gif Įsivaizduoju tave su purkštuku lipant pas kaimyną per tvorą lotuliukas.gif Net balsu užsikvatojau.

blink.gif O kokie dar augalai taip vertinami blink.gif Aš daugiau apie nieką negirdėjau.
Atsakyti
dar klausimėlį turiu blush2.gif :
praeitais metais "pasiskolinom" miesto gelyne didžialapių hortenzijų šakelių..4 išgyveno,sekmingai peržiemojo sodo mane vazonuose.žadu sodinti į žemę(beje,dabar gal dar ankstoka g.gif ar jau laikas?)..jie tokio dydžio dabar
user posted image
ar jas po vieną sodinti-su laiku didesnį krūmą suformuos? ar po 2 šalia? ir kokiu atstumu vieną nuo kitos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 18, 00:01)
lotuliukas.gif  Įsivaizduoju tave su purkštuku lipant pas kaimyną per tvorą  lotuliukas.gif  Net balsu užsikvatojau.

blink.gif  O kokie dar augalai taip vertinami  blink.gif  Aš daugiau apie nieką negirdėjau.

koks dar čia lipimas - maniškis kai duoda srovę, tai pusę sklypo aptaškyčiau lotuliukas.gif Jau reiktų žiūrėt, kad ir sau nepataikyčiau biggrin.gif

rožės - š, bo tik kartą metuose žydi, čia apie visas be išimčių; orchidėjos - š, nes ant šiaurinio lango baigė žydėt phalaenopsis ( po kelių žydėjimo mėnesių) ir t.t. Kaimynė maniškius rododendrus nuo pat pirmų dienų laidojo, vis pirštu durdavo į krūmus ir sakydavo: "vaikeli, na, kas čia tau tokiam pavėsy augs", po kelių sezonų pati įsitaisė rododendrą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 04 17, 09:26)
galvojau,kad tai nakvišos  doh.gif
user posted image
šalia jų dar echinaceja buvo..tai gal jinai čia? nors lapeliai nepanašūs kažkokie,dantyti  g.gif

dar tuo pačiu gal atpažįnsita šitą augalą  blush2.gif
user posted image

pirmas uagalas tikrai laumane - aukstesne tokia [ziedynkotis iki 50cn], kaip geltona ramune atrodo, labai grazi man.
lapukai per ziema zali pazeme lieka.
kai nuzydes nukirpk ziedynkoti, jei nenori, kad prisisetu. lapukai netrukus zemi atzels,ir bus iki kito pavasario.

antrojoj turbut lelija.




buvo kalba apie pilnavidures pakalnutes.
tai ka, pasodinau rudeni pilnaviduriu snieguoliu - oi galvoju kaifuosiu nuo grozio rolleyes.gif o ziedeliai juk grieztai zemyn ziuri lotuliukas.gif ir paprastai ziurint atrodo taip pat, kaip ir paprastos snieguoles.
turi pritupt, iir ranka apverst zieda, kad pamatytum ''navarota'' doh.gif
Na pakalnutes siek tiek aukstesnes nei snieguoles ax.gif , be to, skinamos gali buti.


mano kaufmanikes prazydo bliude wub.gif ten 3 rusiu, kol kas tik 2 prazydo [balto fono], treciosios turi buti geltono fono, velesnes.

siemet nieko dar nefotkinau doh.gif o tiek pertvarku buvo rudeni doh.gif rolleyes.gif
visi kiemo kampai pilni svoguniniu, palaipsniui atskleidzia grozi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=omoroka 38,2009 04 18, 00:01]
Čia yakušimanum paprastas kur Japonijoj natūraliai auga. ax.gif

Norėčiau paklausti apie tokį rododendrą. Pernai pirkom Botanikos sode, nelabai daug info randu. Ar jie tokie patys, kaip ir kiti? Kai rinkomes, prašiau, kad augtų kuo kompaktiškesnis ir kad kuo mažiau saulės bijotų. Labai norėčiau daugiau sužinoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 17, 01:04)
nepyk, ale pasidžiaugiau kaip tikra lietuvė - baisu, nu  bigsmile.gif Bet ne pas tave vieną tokie kaimynai. Pas mane trys ir dar priekyje kampinis sklypas, visi grožiai ant delno  doh.gif Tik gėdinausi fotkint, šalia kokio grožio būnu  biggrin.gif Žodžiu, nesinervink - ne tu viena turi tokių problemų wink.gif  4u.gif
Thomas Phillips  smile.gif

aciu labai paguodei doh.gif man nuo to negeriau kad as ne vienna bet yra kaip yra kaiptai bandysim maskuoti kad maziau kristu i akis bigsmile.gif

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 09:57)
Nemačiau iš foto kiek realiai yra vietos, bet gal išeitų padaryti pavėsinę su aklina siena į kaimynus, taip, kad žiūrėjimas būtų į savo kiemo pusę. O savam kieme jau pasidarysi kokį norėsi vaizdelį. Visa kita tujom ( man atrodo netiktų Smaragdas, nes per tarpus viskas šviestūsi. Tiktų arba thuja plicata Aurescens  labai graži lygi tvora apsikarpo arba paprasta tradicinė tuja. Jos nelabai gražus vaizdas, bet pigiau.)

labai aciu uz pastabas mirksiukas.gif ir patarimus
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 04 17, 22:46)
Labas vakaras, kažkada jau kalbėjote, bet tuomet aš nepasižymėjau, o dabar nerandu. Kaip atsikratyti visos gatvės katinų sisiojijmo gėlyne? Nusipirkau žalioj stotelėj atbaidančią priemonę. Nė velnio nepadeda. Kokių augalų kvapo tie padarai nemėgsta. AČIŪ.

geriausiai atbaido sluota ar batas laiku paleistas-cia as irgi labai rimtai mirksiukas.gif
Ko tik nebandziau-purskiau,granules dejau,cimziedas sodinau-ne uz ka schmoll.gif galiausiai pacia nagliausia karta patykojau( mat seniau tu ateini ,ji tavo foteliuky supas ir dar i tave izuliai spokso blink.gif ) ir gerai per sikine sepeciu perbraukiau-isejo su dainom, kita savo botais apmeciau-zodziu dabar matau kaip per kaimynu kiemus aplinkui slenka. Nesuprantu,kam zmonem tie katinai,jei ju neseria,tos rekdamos per kiemus,per konteinerius eina.Viena senute salimais turi puiku stora katina -tas per klaida kazkada uzsuko,o siaip zino savo namus-kur silta sotu ir ramu.
dar,kaip sake DEEDEE ,su valerijonais-paimi maiseli su vandeniu ir valerijonais ir paleidi per tvora tamsiu paros metu. Kiek pamenu kazkuri forumiete taip ir padare-sako buvo veiksminga( ar tik ne Knifofija unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 18 balandžio 2009 - 07:34
QUOTE(Aistė S @ 2009 04 17, 23:46)
Labas vakaras, kažkada jau kalbėjote, bet tuomet aš nepasižymėjau, o dabar nerandu. Kaip atsikratyti visos gatvės katinų sisiojijmo gėlyne? Nusipirkau žalioj stotelėj atbaidančią priemonę. Nė velnio nepadeda. Kokių augalų kvapo tie padarai nemėgsta. AČIŪ.



As irgi turejau tokia problema, ateidavo toks vienas katinas, bet naglas buvo doh.gif
iskapstydavo zemes, zoleje pasivolioja, ir jei pro langa baidai, tai net negalvodavo begti, stovi ir ziuri. Pirkau visokiu priemoniu, niekas nepadejo.

veliau gavau pasiskolinti sautuva, orini ar koki tai; paprasta. Kur kiekvienas gali nusipirkti be spec.leidimu. atsisedau vakare balkone ir suliaukiau graziuolio smile.gif . tikrai netaikiau, buciau ir nepataikius juk ne saule esu smile.gif , bet soviau i jo puse tiesiog. smile.gif

Dabar tas katinas aplink apeina, bet sustoja i mano puse pasiziuri smile.gif

Na gal cia kraupiai skamba, bet...veiksminga
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 18, 08:34)
As irgi turejau tokia problema, ateidavo toks vienas katinas, bet naglas buvo doh.gif
iskapstydavo zemes,  zoleje pasivolioja, ir jei pro langa  baidai, tai net negalvodavo begti, stovi ir ziuri. Pirkau visokiu priemoniu, niekas nepadejo.

veliau gavau pasiskolinti sautuva, orini ar koki tai; paprasta. Kur kiekvienas gali nusipirkti be spec.leidimu. atsisedau vakare balkone ir suliaukiau graziuolio smile.gif . tikrai netaikiau, buciau ir nepataikius juk ne saule esu smile.gif , bet soviau i jo puse tiesiog. smile.gif

Dabar tas katinas aplink apeina, bet sustoja i mano puse pasiziuri smile.gif

Na gal cia kraupiai skamba, bet...veiksminga

lotuliukas.gif taip ir matau tave pasaloje hihihi.gif
taip ir kovojam su kenkejais-kas su sluotom skraido,kas is patrankos drioksteli irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Larissa @ 2009 04 18, 00:10)
dar klausimėlį turiu  blush2.gif :
praeitais metais "pasiskolinom" miesto gelyne didžialapių hortenzijų šakelių..4 išgyveno,sekmingai peržiemojo sodo mane vazonuose.žadu sodinti į žemę(beje,dabar gal dar ankstoka  g.gif ar jau laikas?)..jie tokio dydžio dabar
user posted image
ar jas po vieną sodinti-su laiku didesnį krūmą suformuos? ar po 2 šalia? ir kokiu atstumu vieną nuo kitos?  g.gif

dar per salta,matai jei kieme is vienos vietos keltum i kita-pats laikas,o jei is patalpos- schmoll.gif dar anksti.Sodink po viena,greitai atzalu prileis 4u.gif
Atsakyti