Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 19, 12:44)
Vida, o tu kiek pamenu irgi ne LT.  g.gif

Jei ne LT, tai rožių gal ir iš vis gali amarai nepulti. Čia nuo mikroklimato priklauso. LT deja labai puola amarai.  verysad.gif

As tai galvoju, kad nuo prieziuros labai daug kas priklauso. Nelabai as patyrus, bet kai tik isikelem ta roze baisi buvo. Kokiu tik vabalu ant jos nesedejo (ir tai buvo ruduo). Pavasari irgi puole amaras, bet kelis kart nupurskiau per sultis veikianciais nuodais ir aprimo. O siemet dar maniskes gavo vario sulfato, tai tik mazdaug dvieju metru su trupuciu aukstyje, kur niekaip nepasiekiu pastebejau ant keliu sakuciu amaro. Papurskinejau profilaktiskai viena karta ir kolkas kiek ziuriu niekur, iskyrus tas sakutes labai aukstai, nepastebiu. Tai padariau isvada, kad kuo augalas silpnesnis tuo labiau ji visokie vebalai ir ligos puola, o teisingai parinkus vita ir zinant kada kuo patrest ir papurskaliot visokiu vabalu ir ligu tikimybe labai sumazeja. Tiesa, pernai pilnas kiemas buvo raudonu skruzdeliu, tai ir jos amara galejo sekmingai isnesiot.
Rijaus soduose rozininku sudetas nuotraukas kaip pasiziuriu, tai net seile nutysta wub.gif nei kokiu ligu, nei amaro pozymiu. Nuotraukos kaip is zurnalo
Papildyta:
QUOTE(Algele @ 2009 04 19, 13:10)
Merginos padekit, man reiketu informacijos kaip suformuoti zeme apie dekoratyvinius medelius pasisodinau blinde, gluosni, migdola, magnolija, tad noreciau suformuoti  tuos ratus graziai , kad pjauti butu lengviau zole ir pan. Sakyki gal su fotom cia kazkur forume yra tokia informacija? arba jai kuri dariusi gal darbu seka surasytumete, nes vyras nupirko zalios plastmases , ar kaip ji ten vadinasi doh.gif bandysiu su ja formuoti, padekit  smile.gif

As peiliu taip kaip man reikejo velena nupjoviau, o dabar zirklem ten zolyte apkarpau. jeigu tureciau dideli soda nedaryciau tu ratu aplink medelius, apsodinciau pievu gelem. Maciau nete pavyzdziu kaip medziu kamienai paskende ramunese, o visur kitur zolyte pjaunama. Labai graziai atrode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 19 balandžio 2009 - 12:51
QUOTE(vida777 @ 2009 04 19, 09:13)
o dar saipiaus is kaiminkos, kad ta savasias tik dviem egliu sakelem uzklojo (pas ja jau graziausiai zelia)...  blush2.gif .

nesuprantu kam is viso jus dar jas klojat,is viso nieko nedariau tongue.gif perziemojo puikiausiai,galiu nufotkint kaip siai dienai atrodo...visai graziai wub.gif negi pas tave daug salciau,negu pas mane g.gif

QUOTE(Algele @ 2009 04 19, 13:10)
nes vyras nupirko zalios plastmases , ar kaip ji ten vadinasi doh.gif bandysiu su ja formuoti, padekit  smile.gif

tik jau ne ta plastmase mellow.gif ar ne Knifofija rase -du kartus per vasara su peiliu praeina tuos krastelius ir atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Algele @ 2009 04 19, 12:10)
Merginos padekit, man reiketu informacijos kaip suformuoti zeme apie dekoratyvinius medelius pasisodinau blinde, gluosni, migdola, magnolija, tad noreciau suformuoti  tuos ratus graziai , kad pjauti butu lengviau zole ir pan. Sakyki gal su fotom cia kazkur forume yra tokia informacija? arba jai kuri dariusi gal darbu seka surasytumete, nes vyras nupirko zalios plastmases , ar kaip ji ten vadinasi doh.gif bandysiu su ja formuoti, padekit  smile.gif


Paiimi du pagaliukus, virvutės irbrėži ratukus. ax.gif O paskui jau kastuvu.
O kaip rasšė Sidabrinėkuoja tos pievų gėlės tuose ratukuose wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 19, 11:17)
ji gi i pati kampa ikista, nebus ten kur metrais augti, o laikui begant galima viska pakoreguoti. Cia plotas kaip gero lovelio arba vazono  biggrin.gif , tai gali apsodinti kaip darzeli - hortenzija + zieme ir nieko daugiau, arba daryti mini kompozicija (hortenzija, melsve, heichera, gebene...) ir neleisti augalams plestis.


Klausimas tik toks- ar zmogas pasiryzes kiekvienais metais, o gal ir du kart metuose is naujo kapstytis tam kampe ir mazint tuos sazalynus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 19 balandžio 2009 - 13:37
Sveikos merginos , gėlininkės 4u.gif dažnai pas jus užeinu vis paskaitinėju , grož-ybių prisižiūriu ax.gif Jūs jau čia esat , kaip profės , o aš tuose gėlių sodinimo reikaluose dar žalia agurkėlis blush2.gif biggrin.gif Labai norėčiau jūsų patarimo , gal kokių nuorodų , ar gėlių pav . turiu keletą plotelių ,kurie man nepatinka , schmoll.gif nes kažko labai jau trūksta , nes tokia jau ta mano fantazija ax.gif todėl kreipiuosi į jus gėlininkytės ir prašau patarimo 4u.gif
Čia vieta 1 , auga tujos , eglutė ir rododendra foto yra iš praeitos vasaros , todėl augaliukai yra biškį paagę ax.gif Gale matosi kuro pylimo talpykla , norėtųsi ją kažkaip užmaskuoti , bet mes ją dažnokai kilnojam g.gif ir šiaip gal daugiau žemės išraust , bet vėl norisi , kad mb galėtų patogiai žolę nupjaut blush2.gif user posted image
Papildyta:
Paskui antra vietelė , pasidariau kampą , neisnori labai jo apauginti aukštais augaliukais , nes ten vakarinė pusė ir taip mažai saulytės , na nesu patenkinta iki galo , norėtūsį ,kad žiūrėčiau ir akių negalėčiau atitraukti biggrin.gif Ai tiesa ten 3 rožytės , lygtais gluosnis ir dobilėliai , kuriuos šiais metais rausiu lauk 4u.gif user posted image
Papildyta:
Na ir trečioji tai iėjimas į namus , laiptai , na jų tokia forma , kad nežinau kaip vazonus išdeliot , nes vaikšto, ir iš priekio , ir iš kairės pusės . ax.gif Praeitais metais buvau gėlytes taip padėjus blush2.gif gal jūs turit kokių geresnių įdėjų , būčiau jums labai dėkinga , ačiū 4u.gif user posted image
Atsakyti
Tos raudonos gelytes ne dobiliukai, bet saulutes.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 04 19, 16:12)
Tos raudonos gelytes ne dobiliukai, bet saulutes.

bigsmile.gif bet kai pirkau , sakė dobiliukai , dar balti buvo didesni žiedeliai ax.gif gal būt tikrai nesiginčiju 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Na va , ar ne tokios? Atkreipk demesi ne tik i ziedukus, bet ir lapelius. Cia vis tos pacios saulutes. Lotyniskai Bellis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 19 balandžio 2009 - 15:07
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 04 19, 17:06)
user posted image
user posted image
user posted image
Na va , ar ne tokios? Atkreipk demesi ne tik i ziedukus, bet ir lapelius. Cia vis tos pacios saulutes. Lotyniskai Bellis.

Na aš jau pažiūrėjau internete ir mačiau , kad jos saulutės vadinas , ax.gif tik lygtais kai pirkau sakė dobiliukai , arba man jau su atmintim negerai biggrin.gif Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif sakot be plastmases tos daryti? o jinai labai matosi kai tuos apskritimus suformuoji? gal kokiu akmeneliu ar skaldeles papilti? ar geriau zeme palikti? gelyciu mintis gera man patinka, bet tiesiog nezinau, gal daugiau darbo prie ju.. gal dar kokiu minciu turite?
Atsakyti
QUOTE(Algele @ 2009 04 19, 16:15)
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif  sakot be plastmases tos daryti? o jinai labai matosi kai tuos apskritimus suformuoji? gal kokiu akmeneliu ar skaldeles papilti? ar geriau zeme palikti? gelyciu mintis gera man patinka, bet tiesiog nezinau, gal daugiau darbo prie ju.. gal dar kokiu minciu turite?


Plastmasei- NE
1. Naturalus (natut. spalvos) mulcas
2. Kankoreziai (sausi) ar kitos grazia faktura turincios naturalios medziagos.
Truputi is giliau kasciau velena, kad gautusi toks mazas bortukas tarp zoles ir zemes. Ten pilciau mulcia ar kankorezius kad uzsidengtu plika zeme ir susilygintu pavirsiai.
Atsakyti
dukart issisiunte doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 19 balandžio 2009 - 15:30