Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 21, 11:15)
a aš mėgstu kadagius ir būtent uolinius "Blue arow" ir tikrai sodinsiu, jiems kaimynai-augalai taip pat supirkti. O šalia voljero sodinčiau medelį-lapuotį. Per vasaros karščius sudarytų šuniui papildomą pavėsį, netrukdytų matyti ir budėti/sargauti; nuo kelio uždengtų/ paslėptų dalį namo/kiemo ir dar ateity būtų kažkas aukšto  rolleyes.gif

Bet medelis lapuotis žiemą be lapų (o man labai norisi, kad būtų gyviau ir šaltuoju metų laiku) o dėl pavėsio naudos nebus iš jo. Ten vakarinė pusė ir tam kampe pasodintas augalas kažin ar iš vis mestų šešėlį ant voljero net vėlai vakare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 04 21, 10:51)
Kažkada šitoj temoj skaičiau apie lysvių sutvirtinimą perkūnropėmis. Tik nepamenu, kas rašė ir neišsisaugojau informacijos... Pas mane tiek jų šįmet priviso, kad nebesugalvoju, ką su jom daryti..  blush2.gif Sakau, įrėminčiau gėlynus ar prieskonių darželį... Gal ką galit patarti?

štai čia aš kalbėjau
Atsakyti
Pavydziu zmonems , kurie turi kulturingus sunis-gali visokiu augaliuku , gelyciu prisisodinti biggrin.gif ...o man nieko kito nebeliko tik aplink garda metra akmenini taka isgrysti, o ant jo laaabai daznai tenka matyti slapius snuorus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 21, 10:15)
a aš mėgstu kadagius ir būtent uolinius "Blue arow" ir tikrai sodinsiu, jiems kaimynai-augalai taip pat supirkti. O šalia voljero sodinčiau medelį-lapuotį. Per vasaros karščius sudarytų šuniui papildomą pavėsį, netrukdytų matyti ir budėti/sargauti; nuo kelio uždengtų/ paslėptų dalį namo/kiemo ir dar ateity būtų kažkas aukšto  rolleyes.gif


Dee Dee, o kas tas kažkas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 21, 11:38)
Dee Dee, o kas tas kažkas?  g.gif

kad ir aralia elata (žydėjimo metu įspūdingai atrodo), įvairios sedulos (medžių formos), šermukšniai, pagaliau žagreniai.
Atsakyti
QUOTE(alvijaxx @ 2009 04 21, 08:47)
Labas rytas,
Skaičiau skaičiau ir nutariau įsiterpri.
Kobėjas tai aš sėjau, bet nei vina neišlindo  doh.gif Nežinau ką ne taip padariau schmoll.gif
Žiūrėjau turguj, bet daigelių pirkti nėra. Gal gali patirtim pasidalinti, kaip jas sėjai. Gal reikia kažką kitaip daryti  unsure.gif


Man šiemet su kobėjomis tas pats - pasėjau šešias sėklas, išdygo vienas daigelis.
Matyt kažkokia problema su sėklomis, nes anksčiau taip nebūdavo g.gif
Aš irgi labai norėčiau jų daigelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 04 20, 23:22)
O daba misliju, jeigu visa ta savo derini as imciau ir daryciau ne po hortenzija, o tam kitam plotely, nugi jie dydziu panasus ir as jei pavykstu juo abu oanasiai tai uzsodincaiu g.gif

tai tau ir reiketu abiejuose ploteliuose nors vieno kito pasikartojancio augalo, kurie galetu skirtis lapu ar ziedu spalva (pvz. melsves). Vilkdalgiai kaip jau minejau, gal tik sibiriniai pavesy tiktu (tam sviesiajam). Pavesiui dar bergenija ir rodzersija tinka jeigu ka, bet pastaroji man rods irgi velai atzelia ir uzauga nemazas krumelis.

QUOTE(linuke_ @ 2009 04 21, 08:34)
Keriją turiu kitoj namo pusėj pasodinus. Pernai sodinta, tai dar nemačiau viso grožio, bet ar jai nebus per mažai vietos, jinai tokia gana netvarkinga su plačiai išlinkusiomis šakomis. O raugerškiai, mahonijos irgi ar ne per platūs krūmai blush2.gif

jeigu tu del situ augalu abejoji, tai kokio didumo bus tavo hortenzija g.gif ?
as savo kerija itupdziau i remus (kibira nupjautu dugnu), kad negaletu sliauzioti kur panorejus, tiek kerija, tiek mahonija (iskart po zydejimo) galima geneti.
mano patvoris labai panasus i tavaji - 80 cm plocio, o viszaliai ten - blizgusis sausmedis, bergenija, ozeksniai, mahonija, jukos. Is aukstesniu augalu (ypac rudeni) graziai atrodo viksvos (pvz miskantas), rudeniniai astrai (labai ilgai zydi), japonines plukes. Dar rugiaveide mano labai megstama (pavasari anksti atzelia), bet jos saknis irgi reikia ireminti, kitaip nesuvaldysi. Gera mintis su ersketrozemis, ypas ju uogos rudeni wub.gif , bet cia jau patareja - kasiopeja 4u.gif .

QUOTE(Tina* @ 2009 04 21, 10:00)
Rozes turi omeny?

neee, turejau omeny rozes prie tuju wub.gif ...

QUOTE(sobieska @ 2009 04 21, 10:35)
Pavydziu zmonems , kurie turi kulturingus sunis-gali visokiu augaliuku , gelyciu prisisodinti biggrin.gif ...

sobieska, kaip perziemavojo tavo blizgusis ar skestasakis (nebepamenu blush2.gif ) sausmedis (lonicera nitida) ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 21 balandžio 2009 - 11:01
QUOTE(linuke_ @ 2009 04 21, 11:15)
<...>
Tikiuosi ką nors supratot mastau.gif jeigu yra noro ir neaišku iš mano aprašymo, galėčiau bandyti kažką paišyti  blush2.gif

vien į nuotraukas pažiūrėjus ir iš žodinio aprašymo - sunku susidaryti tikslesnį vaizdą ir bent jau nuspėti, kur kokie atstumai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 21, 12:00)
sobieska, kaip perziemavojo tavo blizgusis ar skestasakis (nebepamenu  blush2.gif ) sausmedis (lonicera nitida) ?

Liuks, spalvyte dar ryskesne negu buvo, blizga kaip katino p... laugh.gif vnz.kabinasi i gyvenima savo sakomis, nesvarbu akmuo, zeme-varo pirmyn
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 21, 11:35)
Pavydziu zmonems , kurie turi kulturingus sunis-gali visokiu augaliuku , gelyciu prisisodinti biggrin.gif ...o man nieko kito nebeliko tik aplink garda metra akmenini taka isgrysti, o ant jo laaabai daznai tenka matyti slapius snuorus cool.gif

Nepavydėk irnesakyk.gif visi gėlynai aptverti baisia tinkline tvorele (kurią, beje, pernai visos labai stipriai kritikavo) verysad.gif Jau atsisakiau vieno gėlyno šalia namo, jau antrą žiemą visus augalus išrausė, nes ten per žiemą ilgai žemė neįšąla doh.gif Dar mastau atsisakyti didžiojo kampinio gėlyno, o susodinti įvairius krūmus, nes šuo beveik viską ištrypė verysad.gif galėčiau vardinti begalo, tik kažkaip tas kampas prie voljero nepasitaiko jo kelyje, o ir reikalų savo aplink voljerą neatlikinėja.

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 21, 11:48)
kad ir aralia elata (žydėjimo metu įspūdingai atrodo), įvairios sedulos (medžių formos), šermukšniai, pagaliau žagreniai.


užsirašau - reikės pasidomėti 4u.gif
QUOTE(vida777 @ 2009 04 21, 12:00)
jeigu tu del situ augalu abejoji, tai kokio didumo bus tavo hortenzija  g.gif ?
as savo kerija itupdziau i remus (kibira nupjautu dugnu), kad negaletu sliauzioti kur panorejus, tiek kerija, tiek mahonija (iskart po zydejimo) galima geneti.
mano patvoris labai panasus i tavaji - 80 cm plocio, o viszaliai ten - blizgusis sausmedis, bergenija, ozeksniai, mahonija, jukos. Is aukstesniu augalu (ypac rudeni) graziai atrodo viksvos (pvz miskantas), rudeniniai astrai (labai ilgai zydi), japonines plukes. Dar rugiaveide mano labai megstama (pavasari anksti atzelia), bet jos saknis irgi reikia ireminti, kitaip nesuvaldysi. Gera mintis su ersketrozemis, ypas ju uogos rudeni  wub.gif , bet cia jau patareja - kasiopeja  4u.gif .


tikiuosi, kad bus 1 metro pločio hortenzija. Tai šiek tiek išlys ant trinkelių.
Ir tavo postą nusikopijuoju 4u.gif
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 21, 12:04)
vien į nuotraukas pažiūrėjus ir iš žodinio aprašymo - sunku susidaryti tikslesnį vaizdą ir bent jau nuspėti, kur kokie atstumai.  4u.gif

supratau, bandysiu kažkokį planelį sukurpti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 04 20, 23:57)
ir paskutinis klausimas-kada jau galesiu sodinti heihera, melsve, brunera g.gif

as neapsikentus siandien sukisau unsure.gif ,pries tai lauke palaikius.Kadangi nenuvyto nenulinko ,tai ir pasodinau zemen . Tokia heuhera buvo pas Vysniauskus mugej mirksiukas.gif as nusipirkau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2009 04 21, 10:51)
Man šiemet su kobėjomis tas pats - pasėjau šešias sėklas, išdygo vienas daigelis.
Matyt kažkokia problema su sėklomis, nes anksčiau taip nebūdavo g.gif
Aš irgi labai norėčiau jų daigelių ax.gif

pas mane is triju tik 1, ir ta sudygo, kai as jau norejau mesti lauk viska... kitos dvi lygtais bande dygti (kai neseniai iskasiau seklytes, tai lyg kazkoks galiukas is seklos kysojo), ale taip ir neisdygo sad.gif
Atsakyti