Įkraunama...
Įkraunama...

Dydžiai (batų, drabužių)

QUOTE(ruda lape @ 2009 04 13, 15:17)
Man irgi šitas klausimas aktualus  bigsmile.gif Kiek man pavyko internete ir savo turimus batus apžiūrint išsisaiškint, tai angliškas 6as mūsų 39 turėtų atitikti.

As irgi ta pati issiaiskinau. drinks_cheers.gif Tik bijau, kad gali buti pamazintas... Tada tikrai reiketu 7.
Papildyta:
QUOTE(Vai2lka @ 2009 04 13, 15:46)
idomu jei as nesioju 36-38 dydi tai bus geras asos.com 10 dydis?  ax.gif  ir gal kasnors pacios uzsakinejot is asos? idomu kaip su siuntimu kainomis?  g.gif

Tikrai ne 10. Manyciau, 5 maximum. As nieko nesiunciau, bet formuojant uzsakyma paprastoms balerinkoms, atsiuntimas butu kainaves 3,95 svaro, o stai aukstakulniams (gan masyviems) - net 16 svaru. blink.gif Vos ne paciu aukstakulniu kaina... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes

Noriu uzsisakyti is nike.com,ir nesuprantu niekaip,kokio dydzio mums reikia.Man reikia 7 metu berniukui.

Mums reiktu imti kazkoki dydi is Grade School ?
ar is
Pre-School ?

Gal ,kuri esate susidurus su tais dydziais patarkite prasau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 08 29, 21:36)
reikia greito atsakymo, nerandu cia pradzioj vaikisku drabuziu dydziu, gal kas pagelbes, reikia mazdaug 98-104 cm, tai koki cia amerikoniska dydi atitinka?

aciu  4u.gif



Cia tokia issami informacija sukrauta:

http://www.rubunetas...u-lenteles.html

Gal per daug visko ir makalyne, bet gal tiks :-)

Prasom :-)
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 04 13, 17:46)
idomu jei as nesioju 36-38 dydi tai bus geras asos.com 10 dydis?  ax.gif  ir gal kasnors pacios uzsakinejot is asos? idomu kaip su siuntimu kainomis?  g.gif



QUOTE(lemon girl @ 2009 04 16, 11:52)
Tikrai ne 10. Manyciau, 5 maximum. As nieko nesiunciau, bet formuojant uzsakyma paprastoms balerinkoms, atsiuntimas butu kainaves 3,95 svaro, o stai aukstakulniams (gan masyviems) - net 16 svaru.  blink.gif  Vos ne paciu aukstakulniu kaina...  biggrin.gif

Man tai atrodo, kad čia apie draubužių dydį kalba ėjo, ne apie batų.. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. matrau eina kalba apie dydžius drabužių.. tad ir ašm prisjungsiu prie klausimo ir pagalbos, nes visur skirtingai dydžiai.. užsimaniau iš ebay parsisiųsti kelnes, bet ten ukrainietiški dydžiai koks 26L dar koks. o mano 38 dydis pastoviai, klausiau pardavėjo koks realus dydis butų, sako 28 labiau, pasižiūrėjau i mano kelnes kur nešioju, ten tas pats europietiškas dydis paverstas į UK 26, US 28, kitur pasžiūrėjau į lentelę kas 38 atitinka UK12.. Tai kaip suprasti ir kaip isirinkti tą realų dydį išvertus iš europietiško dydžio 38 į UK ar US??sad.gif(

dar ne į temą bet norėjau parsisųsti šunėkui striukę,nes bijo šalčio baisiausia, tad reikia šilčiau kažko, o europietiškai paėmus dydis yra 30 cm, o kitur prašyta tik raidėmis S, XS ,M, mano manymu tiktų kažkuris iš S arba XXS, bet kuris iš jų labiau, nes jei didesnis tai paskęstu tuose drabužiuose?... o lentelėse žiūrėjau kad dydžiai gaunasi daug didesni pagal ta 30 cm, pagal lenteles M dydis jau gaunasi< o M jau dydelis gaunasi, skesta...Hmm gal reiks jaučiu nueiti į parduotuvę kokia isiaiškinti paėmus drabužį kokį šunų 30 cm...
Atsakyti
sveikos,
gal galėtumėt kas padėt su UK dydžiais 4u.gif noriu pirkt suknelę, šiaip nešioju Lietuvoj skirtingai, bet dažniausiai S. Kartais M dydį. (38 dažniausiai). Tik esprit firmos kažkodėl vis xs tinka unsure.gif . Dabar nznau ar 10 ar 12 imt. Pagal išmatavimus esu kažkur tarp jų... gal arčiau 10
Noriu pirkt iš http://www.littlewoods.com/ puslapio.
Atsakyti
QUOTE(Lurdes @ 2005 08 26, 15:28)
o vaikiški dydžiai?nepastebėjau,gal kur yra?

biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,
gal kas esate pirkusios CONVERSE batukus is JAV?
ar atitinka dydziai?? ar tos firmos modeliai nera padidinti ar pamazinti? g.gif
Atsakyti
Esu siuntusis nemazai klasikinio stiliaus marskiniu is UK, tai nesioju S arba 36, tai man tinka idealiai 8 dydis, 10 per didelis. O lietpalti siunciausi S is UK.
Atsakyti
sveikos, gal pirkot batus is freepeople.com? kaip ten su dydziais, atitinka ar ne? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal zinote ka reiskia raidyte "c" prie UK vaikisku batu dydziu???
Atsakyti
Gal kas pirkote ir zinote kaip su H&M batuku dydziais. g.gif Domintu balerinos 4u.gif
Atsakyti