Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dydžiai (batų, drabužių)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ugniaplaukė
Sveikutes, kadangi kyla daug klausimų dėl dydzių užsakinėjant, tai užvedžiau šią temą.

Batų ir drabužių dydžius galima patikslinti čia:

http://www.onlineconversion.com/clothing.htm
Lurdes
o vaikiški dydžiai?nepastebėjau,gal kur yra?
bsgess
QUOTE(Amazing @ 2005 08 26, 13:28)
o vaikiški dydžiai?nepastebėjau,gal kur yra?
*

As patarciau atkreipti demesi i firmos dydziu lenteles, kurias rasi paspaudusi prie norimo uzsisakyti daikto. Nes zinok vaiku dydziai labai skirias ir toj pacioj saly mirksiukas.gif Pvz. vyresniems tas pats 4T (keturmeciams) tarp JAV firmu Gymboree bei ChildrensPlace skiriasi net 5 cm. Taip kad uzsisakydama pagal bendra lentele gali nemazai apsirikti. Is suaugusiuju velgi - daugelis XS maikuciu man siaip ankstokos (cia JAV), bet Babystyle XS rubeliuose as skestu. Daugelyje puslapiu dydziu lenteliu atskirai turbut nerasi, bet issirink koki ruba/batus ir pamatysi salia "view size chart".
karina

Girls shoe sizes
English 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 12.5 13 13.5 1 1.5 2 2.5
European 26 26.5 27 27.5 28 28.5 29 30 30.5 31 31.5 32.2 33 33.5 34 35
American 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 13.5 13 13.5 1 1.5 2 2.5 3
Japanese 14.5 15 15.5 16 16.5 17 17.5 18 18.5 19 19.5 20 20.5 21 21.5 22

Boys shoe sizes
English 11 11.5 12 12.5 13 13.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5
European 29 29.7 30.5 31 31.5 33 33.5 34 34.7 35 35.5 36 37 37.5
American 11.5 12 12.5 13 13.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5
Japanese 16.5 17 17.5 18 18.5 19 19.5 20 20.5 21 21.5 22 22.5 23

4u.gif
Karlitas
Kiek žinau JAV išmerų numerikacija skiriasi nuo europos, tai va internetu užmačiau mane dominančias prekes ir norėčiau jas įsigyti, bet - problema, išmerų nežinau JAV, batus nešioju 43-44 , tai jav būtų (kažkur radau) 10,5 jei neklystu, o va su džinsais prablematiška visus savo džinsus apžiūrėjęs apie 4, visur radau skirtingas išmeras, ( 41, 36W 34L, 34W 32L, 35 ) tai kiek supratau iš tų džinsų 41 ir 35 tai europietiška numerikacija, o 36W 34L jau būtų jav, jei pavyzdžiui nueičiau i kokią parduotuvę ir pasimatuočiau levi's džinsus, o ten išmera būtų pvz 36w 34L, tai ir amerikoje būtų ta pati išmera, kaip ir pas mus parduotuvėse ?
bsgess
Levi's turetu buti ta pati, nes amerikietiski dzinsai ir ten taip pat rasoma. "W" reiskia "wide" (juosmens platumas kai dzinsai paguldyti), o "L" reiskia "length" - vidini kelniu ilgi. O skaiciai salia parasyti coliais, cm gausi padauginus is 2.5. Tai pvz. jei 36 W - butu 36*2.5 (cm) per juosmeni, o 34 L atitiktu 34*2.5 (cm) nuo klyno iki dzinsu apacios.
As dar nemaciau firmos kuri kitaip numeruoja rubus jei jie pardavinejami kitam kontinente, tai Levi's ka rasi parduotuvej LT atitiks ir internetine parduotuve US. Pvz. europietiski rubai Amerikoj nera permatuojami, viskas rasoma kaip atejo is gamintojo.

Del batu sunkiau, nes labai labai priklauso nuo firmos, ir tikrai radau ne viena lentele kuri klydo unsure.gif Nes jos vienos nera, jei zinai konkrecia batu firma - parasyk, gal surasim ju pagrindini puslapi ir ten bus surasytos ju ismeros. Kaip pvz. as nesioju 38 europietiska, Amerikoj kai kurios firmos mano dydi zymi 8, kai kurios 7.5, ir realiai pasimatavus dydziai isties skiriasi. Paskutinius batus pirkau amerikietiskus, 8 dydi, grizus pamaciau europietiskas ju lenteleje net 39. Lietuvoj 39 tikrai paskesciau, bet vadinas ta firma gamina viska mazesne viena ismera (jau antra karta pastebiu ant ju batu, tai Kenneth Cole), todel uzsisakant batus nauaj firma per daug nerizikuok. Arba pirk kelis dydzius ir parduosi doh.gif
Karlitas
aciu baltic-girl uz patarimus,o bataitai ten nevisai batai, o tikslaiu issireiskus sportbaciai, nes jei butu batai tikrai as ju nepirkciau, pries tai ju nepasimataves, nes gali spausti per sonus ar laisvi buti, o kiek esu apturejes sportbaciu nei vieno nepasitaike, kad koja spaustu ar butu laisva is sonu ir siaip nebeatmenu laiku, kai nusipirkes naujus batus, ir kad mazuoliu jie man nepritrintu schmoll.gif , nezinau ar cia mano tokia koja keista, ar i lietuva normaliu batu neatveza, ar as issirinkti nemoku blush2.gif
va pasimatavau koja tai 27.2 cm tai kazkur esu internete apmates, kad usa 10.5 27.3cm, o 11 27.8cm,( bet juokingiausia kur beziureciau vis kitokios ismeros tai pasimeciau verysad.gif ) tai nusprendziau imti 11 ismera jei bus 0.5-0.7cm didesni galvoju nepaskesiu, o kedai butu:
http://www.amazon.com/gp/product/B000EH4L7...=sporting-goods
o dzinsus jamu rizikuodamas, nes pasiziurejes i dabartinius savo BIG STAR dzinsu ismera 36W 32L tokius ir uzsakysiu, nes nera laiko eiti i parduotuves, isvykstu, tikiuos nebus per dideli ar mazi smile.gif, pirma kart pirksiu kate maise ir bus matyti, ar dar besinauduosiu internetu pirkiniams smile.gif , dzinsai:
http://www.amazon.com/gp/product/B000ET1ZI...=UTF8&s=apparel
Bittersweet
dzinsai labai geri cool.gif
o batai nauji man irgi trina visi,manau daug kam,prasinesioja ir tiek,taip kad del to tu neisskirtinis smile.gif
alma
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 08 10, 13:10)
o batai nauji man irgi trina visi,manau daug kam,prasinesioja ir tiek,taip kad del to tu neisskirtinis smile.gif

Reiškia,ir aš neišskirtinė ax.gif Nes nesu nusipirkus nė vienų batų,kurie pradžioj netrintų unsure.gif
niekas
Cia geras puslapis batu dydziu konversijai:

http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html#adult
laurynaa
QUOTE(niekas @ 2006 08 25, 19:00)
Cia geras puslapis batu dydziu konversijai:

http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html#adult
*

na nezinau, man si lentele kelia itarimu, nepasitikiu ja!!
isvis ebay, lenteles tai biskiuka "meluoja" nezinau is kur jas pardavejai traukia g.gif
pvz paziurekite cia: ami store kaireje puseje parasyta kad 38.5 eur = 8US
o prie batu esanti lentele pas ta pati pardaveja byloja kad 8 us = 40 eur (38 ital)
tai va ir suprask kaip nori unsure.gif
o kai koja ismatuoju su cm, tai isvis dar kitoki dydi gaunu savo pedos lotuliukas.gif
BevardeX
Gal zinot, koki europietiska dydi atitinka vaikisku batu 13 (UK) dydis?
gida
QUOTE(Iliuzija`` @ 2006 08 31, 12:35)
Gal zinot, koki europietiska dydi atitinka vaikisku batu 13 (UK) dydis?
*

jei neklystu, 32 euro=13uk
puzzle
S=small
M=medium
L=large

moteriski dydziai:

tarptautinis XS S M L XL XXL

Euro 36 38 40 42 44 46

US 6 8 10 12 14 16

UK 8 10 12 14 16 18

vyriski:

tarptautinis XS S M L XL XXL

Euro 3 4 5 6 7 8

US 34 36 38 40 42 44

UK 34 36 38 40 42 44

Papildyta:
http://www.i18nguy.com/clothing.html
Papildyta:
http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html
Papildyta:
QUOTE(gida @ 2006 08 31, 19:03)
jei neklystu, 32 euro=13uk
*

radau kad 13 UK - 31.5 EURO
Papildyta:
bet truputi skiriasi tos lenteles
http://www.veganline.com/shoe-sizes.htm
Tsu
o gal kas zinot kaip verciasi ziedu dydziai? Lietuvos juvelyrinese parduotuvese etiketese ant ziedu rasomi skaiciukai reiskiantys dydi "17, 18" ir t.t. Gal zinot kokiu cia matavimu - U.K., vokieciu ar dar koks? bandau atrast amerikonisku dydziu "vertima", tik nezinau i koki dydi verst, koks Lietuvoj naudojamas... g.gif
g.gif
kibirkstele*
QUOTE(Tsu @ 2006 10 18, 14:44)
o gal kas zinot kaip verciasi ziedu dydziai? Lietuvos juvelyrinese parduotuvese etiketese ant ziedu rasomi skaiciukai reiskiantys dydi "17, 18" ir t.t. Gal zinot kokiu cia matavimu - U.K., vokieciu ar dar koks? bandau atrast amerikonisku dydziu "vertima", tik nezinau i koki dydi verst, koks Lietuvoj naudojamas...  g.gif
g.gif
*

Laba, gal tau pades: My Webpage
My Webpage mirksiukas.gif
VeroniQ
o gal zinot liemenuku dydzius kaip ten skaiciuot?
Himeko
Čia parodyta:

http://www.lasenza.co.uk/cs_sizing.asp?s=9&section=3_2

Bet gal tinka tik tai firmai.
Kreole
Kaip su batu dydziais jav? 4u.gif as tai del batu dydziu visai pasimetusi, noreciau is shoes.com batu....doh.gif jei nesioju 36, atrodytu kad reika 6, bet ten brando MICHAEL MICHAEL KORS raso US 6M atitinka 37, o jo puslapi 6 atitinka 36.... blink.gif tai dabar nezinau ar imti 6 ar 5.5...ir kas ta M prie batu dydzio? g.gif
Tesa.
Merginukes reikia greito atsakymo, kaip yra su Esprito dydziais? Ar jie atitinka musiskius? smile.gif jei as nesioju cia S tai ar tiks ju S?
BevardeX
QUOTE(tesa20 @ 2007 04 05, 14:03)
Merginukes reikia greito atsakymo, kaip yra su Esprito dydziais? Ar jie atitinka musiskius? smile.gif jei as nesioju cia S tai ar tiks ju S?
*

Atitinka 4u.gif
Forma
ka gi pasidalinsiu patirtimi, ka tik gavau batukus is USA, pirkti is ten pat shoes.com, siaip nesioju 37, uzsisakiau 6.5, kedai addidas didoki truputeli, bet su storesne kojinaite normaliai, kiti sportiniai batukai mazoki, addidas tapkutes kaip tik. ir dar is GAP firmos tapkutes kaip tik. taip kad 37 dydi kad atitinka 6.5 negaliu sakyti, net mazdaug taip, tiesiog skirtingi gamintojai, skirtingi dydziai.
o tuo tarpu vyriski 43 is LaRedoute yra gerokai padidinti.
xxzz
Ar pirkot kurios kelnes is www.polo.com ? kaip su dydziais? padidinti - pamazinti?
aciu uz atsakyma
SuperMama
mane irgi domina polo.com , tik vyriškos maikutės. Ar pas juos ten dydis pamažintas, nes pvz. pagal išmatavimus lentelėj reikia imti M, nors šiaip mano vyras viską S perka.
Ar kas pirko ten maikutes ar polo? kaip kokybė?
Rutik
QUOTE(SuperMama @ 2007 04 06, 19:41)
mane irgi domina polo.com , tik vyriškos maikutės. Ar pas juos ten dydis pamažintas, nes pvz. pagal išmatavimus lentelėj reikia imti M, nors šiaip mano vyras viską S perka.
Ar kas pirko ten maikutes ar polo? kaip kokybė?
*

as pirkausi megztuka XS ir megztuka S dydziu tai S biskiuka maiselis ant manes blush2.gif nors cia LR nesioju S dazniausiai biggrin.gif
Shopaholic
QUOTE(eegluze @ 2007 04 05, 13:50)
Kaip su batu dydziais jav?  4u.gif as tai del batu dydziu visai pasimetusi, noreciau is shoes.com batu....doh.gif jei nesioju 36, atrodytu kad reika 6, bet ten brando MICHAEL MICHAEL KORS raso US 6M atitinka 37, o jo puslapi 6 atitinka 36.... blink.gif tai dabar nezinau ar imti 6 ar 5.5...ir kas ta M prie batu dydzio? g.gif
*

imk 6, bus 36, o M reiskia medium ploti batu, nes prie kai kuriu batu galima pasirinkt ploti, bet retai buna biggrin.gif
Euforija
aš pirkau polo megztuką, rašo S, bet realiai geras M doh.gif jeigu ne daugiau g.gif ir sudėtis tinklapyje rašoma viena, o realiai kita...kokybė tai tikrai nebloga rūbelio, bet tas dydžio ir sudėties neatitikimas tai man nepatiko schmoll.gif
edre
O kaip su guessfactor dzinsu dydziais, jei mano klubai apie 95cm, tai koki dydi patartumet imt? Aciu uz atsakymus.
Sunshine_girl
QUOTE(edre @ 2007 04 07, 19:33)
O kaip su guessfactor dzinsu dydziais, jei mano klubai apie 95cm, tai koki dydi patartumet imt? Aciu uz atsakymus.
*

patarciau 26 dydi imti ax.gif
Langoza
mergaites, ar GuessFactory atitinka dydzius? g.gif jei nesioju M, tai ir imti M? g.gif
Sunshine_girl
QUOTE(leliux @ 2007 04 10, 09:58)
mergaites, ar GuessFactory atitinka dydzius?  g.gif jei nesioju M, tai ir imti M?  g.gif
*

na bent jau iki šiol ką turėjau, visada atitikdavo, man rodos nėra padidinti rolleyes.gif
dazzle
Mergaites, gal kas esate pirke dzinsus is DKNY? Drauge nori imti, bet nezino koki dydi, jos klubai 99 cm ax.gif Ir idomu is Guess koki dydi dzinsu su tokiais klubais imti.
4u.gif
Kelsey
QUOTE(žydi sodai @ 2007 04 11, 11:41)
Mergaites, gal kas esate pirke dzinsus is DKNY? Drauge nori imti, bet nezino koki dydi, jos klubai 99 cm  ax.gif Ir idomu is Guess koki dydi dzinsu su tokiais klubais imti.
4u.gif
*

as turiu dkny dzinsus. galiu pasakyt tik tiek kad cia lt nesioju 34dydi, o manieji dkny yra 3 dydzio, tai didoki sad.gif na nesioti vistiek galima...
Ingius_
O gal kas zinot, kokie kudikiu batuku ismatavimai is UK ??? Pvz., mano mazyles kojyte yra 11 cm, tai kokia butu batuku ismera perkant juos Anglijos arba Amerikos parduotuvese ?????
irisiuke1
Sveikos

Padekite prisiminti amerikietisku batu dydzius smile.gif
Jei nesioju cia 37.5 dydi, tai USA bus 7,5? Ar teisingai?
Aciu 4u.gif
Sunshine_girl
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 04 24, 12:44)
Sveikos

Padekite prisiminti amerikietisku batu dydzius smile.gif
Jei nesioju cia 37.5 dydi, tai USA bus 7,5?  Ar teisingai?
Aciu 4u.gif
*

cia zinok labai painus reikalas, geriausiai kai zinai kiekvienos firmos, nes labai skiriasi. man 38 kojai yra tike ir 7, ir 7,5, ir 8, ir 8,5. tai nebezinau ka ir patarti 4u.gif
Nada...
o bebe.com dydziai atitinka musiskius? 4u.gif
Euforija
QUOTE(voveriena @ 2007 04 28, 21:18)
o bebe.com dydziai atitinka musiskius?  4u.gif
*

kaip kurie, kurie padidinti, kurie atitinka nesuprasi 4u.gif
pukuotasangeliukas
o nezinot kaip su wetseal dydziais?

as kaip tik uzsisakiau svarkeli toki liuxishka xs dydzio bet ir ce esu xs-s...
o dydziu lenteles nelapai suprantu.. blush2.gif
buciau lapai dekinga... ax.gif
Bonbonke...
o kaip wet seal'e su batų dydžiais g.gif niekur nerandu lentelės doh.gif
Mona
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 04 29, 10:35)
o nezinot kaip su wetseal dydziais?

as kaip tik uzsisakiau svarkeli toki liuxishka xs dydzio bet ir ce esu xs-s...
o dydziu lenteles nelapai suprantu.. blush2.gif
buciau lapai dekinga...  ax.gif
*

Wetseal dydžiai atitinka mūsiškus - mano dukra nešioja XS į mažąją pusę, tai kol kas viskas tiko mirksiukas.gif.
ingrida5
gal kas gali padeti, koks cia dydis? g.gif

raso dydi 4u.gif

SIZE: TAG size 27
ACTUAL MEASURMENTS:

WAIST: 27"
LENGHT: 34"
RISE 6 1/2"
HIPS 36"

Kelsey
QUOTE(ingrida5 @ 2007 04 29, 11:49)
gal kas gali padeti, koks cia dydis? g.gif

raso dydi 4u.gif

SIZE: TAG size 27
ACTUAL MEASURMENTS:

WAIST: 27"
LENGHT: 34"
RISE 6 1/2"                                 
HIPS 36"
*

juosmuo: 69cm.
ilgis: 86cm.
rise nezinau kas cia tokio, 17cm.
klubai: 91cm.
ingrida5
QUOTE(Kelsey @ 2007 04 29, 14:01)
juosmuo: 69cm.
ilgis: 86cm.
rise nezinau kas cia tokio, 17cm.
klubai: 91cm.
*

Aciu 4u.gif

o tai tas 27 dydis koki atitinka musiski? 4u.gif
Kelsey
o kaip forever21 dydziai?

dar norejau paklausti ka reiskia 'tumble dry low'? g.gif
Kelsey
noriu uzsisakyti is forever21 maikute, tik galvoju del ilgio jos. As noreciau tokios truputi ilgesnes, kad dengtu puse klubu. Gal kas uzsisakinejot, kokio jos ilgio buna?
pukuotasangeliukas
QUOTE(Kelsey @ 2007 04 30, 22:26)
o kaip forever21 dydziai?

dar norejau paklausti ka reiskia 'tumble dry low'? g.gif
*

forever21 padidini bent pirmuose forumuose taip zmuguciai rase ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 04 30, 23:00)
forever21 padidini bent pirmuose forumuose taip zmuguciai rase  ax.gif
*

o del ilgio tai rekai ziuret i modeliuka smile.gif jei matai jog yra ilenkimas ne tik talijai bet ir uzpakaliukui reiskia prailginta smile.gif as kzkaip jau perkandau machanizma smile.gif
Kelsey
tai tokia prailginta? bigsmile.gif

user posted image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.