Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Sveikos merginos smile.gif Noreciau prisijungti prie Jusu visu temeles. Floristika dar tik pradejau dometis (pradejau mokytis savo malonumui), nors visa gyvenima dievinau geles. Dirbu paprasta darba, dirbu su skaiciais, taciau savo malonumui auginu geles, kartais kuriu puokstes. Nuostabiu darbu radau pas jus, tiesiog neitiketinu, noreciau ir as TAIP ismokti geles daryti. Todel labai prasau ir mane priimti i savo gretas smile.gif
Atsakyti
Mielai, mums reikia aktyvių naujokų 4u.gif
Atsakyti


merginos, noriu padaryti tokias sirdis, patarkit kaip jas daryti ? as galvoju kad pacia forma islankstyti is vielos, ten kur pastorinta gal juros putos deti g.gif o paksui jau apvyniot su juostele ir plaustu. o kaip tvirtint prie masinos? g.gif
user posted image
Atsakyti
jei gali, įdėk didesnę nuotrauką g.gif
Atsakyti
kaleda, neiseis didesnes ideti, nes nuotrauka kopijuota is kazkur , didinant kvadratukais gaunasi,tai liejasi vaizdas (keliu per public.fotki tai per ten mano ziniomis irgi neina padidinti )
Atsakyti
Sveikutes!


Atsiu, mergaites, kad isdavet sysku paslapty notworthy.gif smile.gif Bandysiu ka nors sumastyti unsure.gif pridariau visokiu juokingu dalyku is rudens gerybiu rolleyes.gif Niu sveciai sake, kad fainiai (trbt is mandagumo) nes tiiiiieek visokiu liapsusu..pvz tarpai persisviecia..tai sumasciau, kad reikia samaneliu y tuos tarpelius prikaisioti... nu tai ajna sau koki stresa apturejau doh.gif kai atkeliau tas samanas miske nuo zemes, islindo du peliukai tai taaaaip issigandau swoon.gif tei zodziu.... su nuotykiais smile.gif

grziu ideju! ypac artejant Kalledoms bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, esu naujoke sioje temoje ,bet daznai uzsuku paskaitineti ir pasigrozeti jusu darbeliais. Stai keliata mano darbeliu visiem sventams ant kapu ax.gif
http://foto.kataloga...goods/19886.JPG
http://foto.kataloga...goods/19885.JPG
Atsakyti
QUOTE(kabula @ 2009 11 07, 18:28)
sveikos merginos, esu naujoke sioje temoje ,bet daznai uzsuku paskaitineti ir pasigrozeti jusu darbeliais. Stai keliata mano darbeliu visiem sventams ant kapu ax.gif

labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai gražu. Ir tvarkinga labai, švariai padaryti thumbup.gif
Atsakyti
Puokstele mergaitei smile.gif

user posted image
Atsakyti
BabyGrite, gražu, bet kažkodėl visa šviesa kliuvo apatinei puokštės daliai, o pačiam grožiui pritrūko. Bet užtat gerai matosi, kad įdomi puokštės įmautė.
Gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos, gal kažkas norėsit išbandyt savo jėgas?
Atsakyti