Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Sveikos, mačiau kad kalbėjote apie floristikos prekiu parduotuve kuri buvo šeškinės turgelyje, o po to persikėlė. Tai va dabar jau yra tinklapis ir visa info. (Atsiprasau už reklamą blush2.gif, bet manau info pravers).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crowned: 03 lapkričio 2010 - 18:12
QUOTE(GAGA @ 2010 11 03, 15:24)
Nu man iki tokio lygio kursų dar toli ax.gif ,bet jau kaina unsure.gif  o kur dar nakvynė, nevalgius tai gali pabūti,o va galvą reikia kur nors priglausti biggrin.gif
Rodausi su savo savaitgalio mokslais biggrin.gif


labai grazus darbai is sedulu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man jos irgi labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 11 03, 18:27)

Forget-o kaip tu džiovintus augaliukus užtvirtinai,laku g.gif Labai gražus šviestuvas wub.gif



Ačiū. Niekuo netvirtinau schmoll.gif nuo vasario naudojamas stovi ir nieko, nei nubluko nei susigadino.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ačiū rimuze smile.gif
Forget-kaip įdomiai,net lemos kaitra neveikia g.gif
Va ką radau,dalinuos bigsmile.gif


Sveiki visi,

lapkričio mėn 21d. 12val I.S.Deco organizuoja advento vainikų gamybos kalėdinius kursus!!!Grupės formuojamos po 5 žmones.Po užsiėmimų šiltai susėsime prie arbatos, kavos puodelio ar vyno taurės, padarysime darbų aptarimą, parodėlę. Na, o Jūsų sukurtais darbais galės pasidžiaugti Jūsų draugai ar šeimos nari...ai, kuriuos pakviesite į parodą. Užsiėmimų kaina 50lt. Į kainą įskaičiuotos medžiagos. Reikia turėti: sekatorių, žirkles, žnyplutes, ylą, floristinį peiliuką.Registruotis iki lapkričio 17d. telefonu : 8 614 78977


Kažin čia Vilniuje g.gif


Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 11 04, 14:45)

lapkričio mėn 21d. 12val I.S.Deco organizuoja advento vainikų gamybos kalėdinius kursus!!!Grupės formuojamos po 5 žmones.Po užsiėmimų šiltai susėsime prie arbatos, kavos puodelio ar vyno taurės, padarysime darbų aptarimą, parodėlę. Na, o Jūsų sukurtais darbais galės pasidžiaugti Jūsų draugai ar šeimos nari...ai, kuriuos pakviesite į parodą. Užsiėmimų kaina 50lt. Į kainą įskaičiuotos medžiagos. Reikia turėti: sekatorių, žirkles, žnyplutes, ylą, floristinį peiliuką.Registruotis iki lapkričio 17d. telefonu : 8 614 78977
Kažin čia Vilniuje g.gif




O nebuvo parasyta adreso g.gif visai sudominai.
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2010 11 04, 14:08)
O nebuvo parasyta adreso  g.gif  visai sudominai.

Nebuvo,reikėtų pasiskambinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, čia Klaipėdoje 4u.gif
Forget, pamiršau vakar pasakyt, kad labai gražūs darbai. Koliažai - mano neišbandyta sritis. O dekoruoti lempas vis neišdrįstu. Šauniai atrodo 4u.gif
GAGA, aš girdėjau, kad tavo dėstytoja mokosi Gvildžio-Heso mokykloje, ar ką nors pasakoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 04 lapkričio 2010 - 15:31
QUOTE(GAGA @ 2010 11 04, 14:45)
Sveikos 4u.gif
Ačiū rimuze smile.gif
Forget-kaip įdomiai,net lemos kaitra neveikia g.gif



Kad lemputės nekaitrinės biggrin.gif
QUOTE(kaleda @ 2010 11 04, 16:28)
Mergaitės, čia Klaipėdoje 4u.gif
Forget, pamiršau vakar pasakyt, kad labai gražūs darbai. Koliažai - mano neišbandyta sritis. O dekoruoti lempas vis neišdrįstu. Šauniai atrodo 4u.gif



Koliažai mano labai mylima sritis, ne tik floristiniai rolleyes.gif Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 11 04, 15:28)
Mergaitės, čia Klaipėdoje 4u.gif
Forget, pamiršau vakar pasakyt, kad labai gražūs darbai. Koliažai - mano neišbandyta sritis. O dekoruoti lempas vis neišdrįstu. Šauniai atrodo 4u.gif
GAGA, aš girdėjau, kad tavo dėstytoja mokosi  Gvildžio-Heso mokykloje, ar ką nors pasakoja?

Aišku,tai aš nepapulsiu rolleyes.gif
Taip mokosi pasakoja,labai patenkinta,praėjusią pamoką darė kompozicijas pagal kvapus bigsmile.gif Aukštasis pilotažas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 11 04, 15:36)
Kad lemputės nekaitrinės  biggrin.gif
Koliažai mano labai mylima sritis, ne tik floristiniai  rolleyes.gif  Ačiū!

Supratau,aš blondinė jei ką lotuliukas.gif
O manęs koliažas schmoll.gif gal dar nedaaugus biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kreipiuosi į Jus pagalbos, gal turite minčių tema "kalėdinė puokštė" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2010 11 05, 21:10)
Labas vakaras, kreipiuosi į Jus pagalbos, gal turite minčių tema "kalėdinė puokštė"  4u.gif

Čia nuotraukos iš seminaro 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 06 lapkričio 2010 - 16:07
Sveikos,merginos auksinem rankelem. 4u.gif

Savo kuriniuose naudojate aliuminine vielute.Skaiciau,kad perkate senukuose.Kuriame skyriuje jos ieskoti?Ir kaip ten ja pirkti ar atmatuoja reikiama ilgi?
Atsakyti