Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Sveikos gyvos 4u.gif

Prisijungiu prie jūsų... noriu vestuvėms pasidaryti papuošimus automobiliui, puošteles sau ir liudininkei, na ir "jaunuoliams" po kvietką į atlapą blush2.gif prašysiu patarimų.

Žinau, kad puokštės rišamos, bet jaučiu, kad nepakaks vien gražios juostelės kotukams paslėpti. Ar, pirmuose puslapiuosi minėta teipavimo jusota sulaiko drėgmę?

Kaip pasidaryti butonjerę?

Kur rasti "kolbeles" gelytėms? Ir tuos "prispasutukus" naudojamus mašinoms (ir kaip po galais prie tų prispaustukų tvirtinti "grožius" lotuliukas.gif )
Atsakyti
Kaleda 4u.gif dėkui, kad atsiliepėt 4u.gif

Puokštės norėčiau kurios nors iš šių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
......

į atlapus (čia įdomiausia ir, turbūt, sudėtingiausia dalis) g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
....

Papildyta:
auto papuošimai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2009 05 31, 11:38)
Cia mano paskutinis darbelis  blush2.gif  kitu nespejau nufotkint  smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif laaaaaaaaaabai grazu thumbup.gif

Donnatella
Man atrodo vestuvinei puokstei neteipuoja kotu nebent deda i mikrafona.
O butonjere tai reikia jau teipuoti .Nusiperki segtuka dedi gelytes ir apteipuoji tada jeigu nori dar gali papuosti karoliukais,vielute.
Atsakyti
Tai dėl puokščių, keik supratau, tai:
nusiperku gėlių
apskabau lapus
pamerkiu į vandenį su skintoms gėlėms skirtomis trąšomis

paskui tiesiog apvynioju kaspinu


Dėl butonječių.
Perku, skabau, mirkau... prisegu žiogelį ir apvynioju vielutėmis ir kitokiais pričindalais g.gif


Dėl auto papuošimų??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Donnatella @ 2009 06 01, 16:48)
Tai dėl puokščių, keik supratau, tai:
nusiperku gėlių
apskabau lapus
pamerkiu į vandenį su skintoms gėlėms skirtomis trąšomis

paskui tiesiog apvynioju kaspinu
Dėl butonječių.
Perku, skabau, mirkau... prisegu žiogelį ir apvynioju vielutėmis ir kitokiais pričindalais  g.gif
Dėl auto papuošimų???  unsure.gif


Dėl gėlių puokštei-taip, beveik visos iš nuotraukų, jei šviežios, puikiai laikys šventinę dieną.
Butonjerei, nusipirk spec. žiogelį, jei gėlės kotas storas ir jo nereikia, nukirpk jį, perverk vielute ir teipuok, po to dekoruok.
Dėl auto, siūlyčiau žiedą paruošti kaip butonjerei ir tvirtinti prie sugalvoto dekoro.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
uzpraeita sestadieni buvau puskes vestuvese,tai jaunuju automobiliui padariau stai toki papuosima ir tokias gelytes pabroliams i atlapus
Atsakyti
QUOTE(wedrynita @ 2009 06 02, 21:20)
...
uzpraeita sestadieni buvau puskes vestuvese,tai jaunuju automobiliui padariau stai toki papuosima ir  tokias gelytes pabroliams i atlapus

Tai gal tu patarsi kaip tvirtinai gėles prie audinio ir automobilio? ax.gif

Greičiausia norėsiu tokio varianto tik nežinau ar tokių gėlių

user posted image
Atsakyti
geles ir visa kita prie pagrindo,mano atveju tai buvo tinklelis tvirtinau karstais klijais.tai manyciau,kad ir tau tai puikiai tiktu,o ant automobilio tai jei bus taip skersai kapoto tai gal nuo vieno kampo iki kito paprasciausiai itempti ta dekoracija ir turetu laikytis,o jei ne,tai tada reikia deti tinkleli,ju galima nusipirkti geliu parduotuvese ir tiesiog ant viso kapoto ji iskloti ir po juo krastus prispausti,mums tai gerai laikesi.o ant to tinklo tvirtinti (na tais karstais klijais ar siulu) dekoracija.na tikiuosi,kad nors siek tiek pagelbejau.
Atsakyti
QUOTE(wedrynita @ 2009 06 03, 09:19)
geles ir visa kita prie pagrindo,mano atveju tai buvo tinklelis tvirtinau karstais klijais.tai manyciau,kad ir tau tai puikiai tiktu,o ant automobilio tai jei bus taip skersai kapoto tai gal nuo vieno kampo iki kito paprasciausiai itempti ta dekoracija ir turetu laikytis,o jei ne,tai tada reikia deti tinkleli,ju galima nusipirkti geliu parduotuvese ir tiesiog ant viso kapoto ji iskloti ir po juo krastus prispausti,mums tai gerai laikesi.o ant to tinklo tvirtinti (na tais karstais klijais ar siulu) dekoracija.na tikiuosi,kad nors siek tiek pagelbejau.


Karstais klijais ant masinos? ir nieko masinai? kazkaip man butu baisu karstais klijais. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wedrynita @ 2009 06 03, 09:19)
geles ir visa kita prie pagrindo,mano atveju tai buvo tinklelis tvirtinau karstais klijais.tai manyciau,kad ir tau tai puikiai tiktu,o ant automobilio tai jei bus taip skersai kapoto tai gal nuo vieno kampo iki kito paprasciausiai itempti ta dekoracija ir turetu laikytis,o jei ne,tai tada reikia deti tinkleli,ju galima nusipirkti geliu parduotuvese ir tiesiog ant viso kapoto ji iskloti ir po juo krastus prispausti,mums tai gerai laikesi.o ant to tinklo tvirtinti (na tais karstais klijais ar siulu) dekoracija.na tikiuosi,kad nors siek tiek pagelbejau.


Gal ir aš ne taip supratau g.gif bet nieks man su karštai klijais ant nuomojamo auto neleis nei artyn prieiti biggrin.gif , bet gal čia tu apie pačią dekoraciją kalbi. Na, manau, tinklelį įdėti būtų gerai po tuo audiniu, bet šiaip, manau dekoracija tik su "šniūreliu" labai slidinėtų, o gal net nuskristų g.gif galvoju apie "Prisoskes" rolleyes.gif
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 06 03, 11:38)
Karstais klijais ant masinos? ir nieko masinai? kazkaip man butu baisu karstais klijais.  blink.gif




Atsakyti
Gerai galvoji (apie "prisoskes"), nepagailėk pinigėlių, paskui perleisi kokiai draugei.
Mašinai gal ir nieko nuo karštų klijų, bet gėlyčių gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 03 birželio 2009 - 12:30
tai aisku kad ne ant masinos su karstais klijais,o visa ka desi i ta dekoracija priklijuoti prie pagrindo ,na prie tinklelio.o tada tik ta papuosta tinkleli ant auto kapoto tvirtini.o del slidinejimo tai tikrai kad gerai laikosi,pas mus tai dar ir vejas didziulis buvo ir nieko jug gerai prisispaudzia,ir nei slidinejo,nei nukrito.o del geliu,tai joms ir niekas nenutiko visa diena puikiausiai atlaike,kaip katik padarytos,jug ne ant virsaus ziedu tuos klijus lipini,o ant ziedo apacios ir ju nesimato ir gerai laikosi,neisivaizduoju kuom daugiau reiktu tvirtinti geles,su siulu tai tikrai nepriraisiosi kiekvieno ziedelio,nebent ten kokie 3ziedukai tebus.o su klijais ir ziedus kaip nori gali priklijuoti.matyt vienos kitu nesupratom rolleyes.gif
Atsakyti