Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns vilna

Sveikutes, mielosios. Reikia jusu pagalbos:- prisirinkau pilna maisa ilgaplaukio suns plauku (vilnos), ir jau pradejau svajoti apie siltas kojines ziemai. Tik nezinau kas ta vilna galetu suverpti. sad.gif . Gal ka pazistate, kas galetu suverpti suns plaukus. Idealiausia butu rasti verpeja kaune arba netoli nuo kauno... ax.gif
Atsakyti
Mano kaimynė žinau megzdavo vis iš savo niufaundlendo veislės šuns vilnų. Paklausiu kur ji susiverpdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2005 08 25, 14:33)
Mano kaimynė žinau megzdavo vis iš savo niufaundlendo veislės šuns vilnų. Paklausiu kur ji susiverpdavo biggrin.gif


oi, butu puiku, is anksto dekui. smile.gif

Atsakyti
gal tuo paciu kas galite patarti kaip is tokiu siulu megzti - ar vienus naudoti,ar koki kita siula imaisyti?
nedaug ka ismanau mezgime, pradedu tik gilintis i mezgimo gudrybes, tad jei ka nepykit del kvailu klausimu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu daug šuns ilgų plaukų, bet nežinau kur suverpti, tai taip ir guli. Kur suverpti būtu ir man įdomu. Kiek žinau, kai verpia šuns plauką maišo su avies vilna. Tiksliai neatsimenu kodėl.
Atsakyti
Tai va sužinojau, ne itin ką. Mano kaimynė verpti šuns vilnas vešdavo į kaimą pas bobutę, kuri avies vilnas verpdavo. Ta prasme šuns vilnų verpimas niekuo nesiskiria nuo avių vilnos verpimo. Tik verpiant šuns vilną būtinai reikia pridėti medvilninio siūlo. Taip pat yra verpiamos ir triušio (pešamo) vilnos.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2005 08 26, 13:31)
Tai va sužinojau, ne itin ką. Mano kaimynė verpti šuns vilnas vešdavo į kaimą pas bobutę, kuri avies vilnas verpdavo. Ta prasme šuns vilnų verpimas niekuo nesiskiria nuo avių vilnos verpimo. Tik verpiant šuns vilną būtinai reikia pridėti medvilninio siūlo. Taip pat yra verpiamos ir triušio (pešamo) vilnos.


Dekui uz rupesti. smile.gif Bet vis tiek problema ta pati islieka - nepazistu nei vienos bobutes verpiancios avies (triusio) vilna. Savasias bobutes jau seniai palaidojau, o aplink tik miestietiskos bobutes, dauguma ju ne tik verpti, bet ir megzti nemoka cry.gif
Atsakyti
Paklausinėk turgely tų kur vilnones kojines pardavinėja.
Atsakyti
reiks savaitgali pabandyti iki turgaus nulekti. Gal pasiseks atrasti ta "auksine" verpiancia bobute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilioke @ 2005 08 26, 10:53)
reiks savaitgali pabandyti iki turgaus nulekti. Gal pasiseks atrasti ta "auksine" verpiancia bobute smile.gif


Pasisiulyciau suverpti, bet kad as ne prie Kauno sad.gif

Pati turejau suns vilnos kojines, tai tikrai buvo be medvilninio siulo - nebent su aveles vilna pamaisyta.

Ir siaip jau medvilne su vilna nerekomenduoja maisyti, nes medvilninis siulas "perkanda/perpjauna" vilnos pluosta ax.gif
Atsakyti
Gal gali parašyti į AŽ savo koordinates ir kiek tai kainuotų. Kiek mažiausiai reikia turėti vilnos? nes aš turiu apie 3 maišus tokius Maximos tipo. Jeigu per mažai galiu pririnti ir daugiau, nes mano tetos šuo didelis ir tikrai nemažai šeriasi. biggrin.gif
Atsakyti
manau kad dar viena iseitis butu ta vilna suvelt na padaryt tokius veltinukus o poto is ju pasisiut tapkes ar tokius tarsi batukus smile.gif
Atsakyti