Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomatologai Klaipėdoje

sveikos, smile.gif kal kas nors girdejo apie Vytauta Poška? Taikos pr.55. Kokie atsiliepimas? biggrin.gif
Atsakyti
as tai tvarkiausi datis klaipedoj silutes plentas(nezn nr) ten yra tas pats pastatas yra Honderos salonas
tj labai mielai stomatolge ir labai gerai tvarko dantis
Atsakyti
Jo o kur dirba ta odontologe Sigita Kedyte ? prasau parasykit adresa 4u.gif
Paskui dar rase gera yra Gitare odontologe koks adresas ?
bet man butinai turi buti klaipedoj
kas netingit parasykit klp geriausiu odontologu adresus wub.gif
Atsakyti
O man tai Nasvytis iš Lornos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 08 29, 13:54)
tikrai yra geru odontologu klp tai Levas Praisas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
ir protezuotoju M.kazlauskas ,,Segosta'' ir Gorinovas ,,Segosta'' thumbup.gif  thumbup.gif

o aš jau buvau išsigandusi, negi niekas "Segostos" nepaminės.. doh.gif aš pas Gariunovą dantukus tvarkiausi dar kai laukiausi, beveik prieš 5 metus, tada kapitaliai sutvarkė visus dantukus, ir iki šio laiko neiviena plomba neiškrito ... per tą laiką, vieną tuo metu taisytą dantuką, pradėjo skaudėti, tai nesulaukusi eilės pas Gariunovą nulėkiau pas kažkokią kitą mergaitę (dirba Taikos pr, radijo stoties Lalūna pastate, kur yra budinti vaistinė yra) .. labai švelniai viską padarė, pinigėlių tikrai nenulupo,. bet kai aš jai aiškinau kad man dantį vistiek maudžia, ji pasakė kad pagal nuotraukas viskas gerai g.gif ir su lauku praeis.. niekas nepraėjo.. schmoll.gif .. Gariunovo darbas gal ir grubokas - visi žandikauliai paskui skauda, bet bent jau man kokybė thumbup.gif
dabar planuoju pas juos implantus dviems dantukams dėt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eerika @ 2008 03 12, 20:53)
Gal kas zinot kur dirba Dalia Protopaite ir jos sesuo?Ji dirbo Sviesmedoj, isejo ir sesele nesako kur.Kas del briketu konsultuoja, gal kas zinot?
Dalia Protopaite ir jos sesuo isikure smilteles g. 51, klaipedoj. atidare savo kabineta.




bandžiau ieškoti kur randasi Protopaitė Smiltelės g., g.gif bet nerandu: Smiltelės 45 dirba Mockus lotuliukas.gif Smiltelės 61 randasi Šviesmeda
tai kur tos seserys dirba...
Atsakyti
Musu seimos dantiste dirba privaciai, dabar dekrete, tai kai griz parekomenduosiu ir pareklamuosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2008 09 05, 17:48)
Musu seimos dantiste dirba privaciai, dabar dekrete, tai kai griz parekomenduosiu ir pareklamuosiu  thumbup.gif


gal Norinkevičienė?
Atsakyti
Nea, vardas Reda thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas lankotės D.Andriulaitienės kabinete, Laivų sk. Kokie ten gydytojai bedirba, labai senai buvau.....
Atsakyti
Geras bigsmile.gif Aš irgi ieškau kur čia man radus gerą protezuotoją, o šitame kabinete buvau irgi labai senai...gal reiktų vėl pabandyt...Senais laikais sutavrkė labai gerai, bet net neatsimenu kaip pavardė buvo daktarės ax.gif
Atsakyti
Sveikos, reikalingas geras odontologas Klaipedoje. geras ta prasme, kad ne tik gydytu gerai, bet kad moketu prie vaiko prieiti. Nes mano dukra nezmoniskai bijo daktaru, o dantukus gydyti visgi reikia...
Atsakyti