Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

QUOTE(moocho @ 2010 05 25, 13:38)
tai DDML ir nera skirtas kad kaip krema naudoti schmoll.gif ant jo dar reikia tepti iprasta veido krema, nes DDML yra tik drekiklis (kuriuo po toniko nuraminate, sudrekinate oda)

man irgi 26, nemanau kad mum jau reiktu kazkokiu stipriai veikianciu kremu ar serumu mirksiukas.gif  4u.gif

o as kaip tik supratau, kad jis kaip kremas g.gif nes ir rinkinukai kai buna, tai su juo, kremo papildamo jokio g.gif

na o del nakties, as nesakau, kad nuo rauksliu reikia, tiesiog nakty buna stipresnio poveikio priemones kiek zinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2010 05 25, 12:38)
tai DDML ir nera skirtas kad kaip krema naudoti schmoll.gif ant jo dar reikia tepti iprasta veido krema, nes DDML yra tik drekiklis (kuriuo po toniko nuraminate, sudrekinate oda)

Na aš tą drėkiklį tai vieną patį naudodavau ir man jo per akis, oda taip pat mišri, nes vietom riebu, vietom lyg pleiskanto norėtų....

Na o nakčiai gal tokį galima būt išbandyt (aišku tos pačios clinique linijos reiktų)
http://us.strawberry...t/81101/#DETAIL

o gal netgi toks tiktų
http://us.strawberry...e/90028/#DETAIL

Bet gal kas geriau patars, aš nelabai daug ką žinau apie clinique kremukus.... ax.gif Bet paskaičius aprašymus, tai manau visai tiktų kažkuris iš tų dviejų variantų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SraigeSokaBreika @ 2010 05 25, 11:06)
man 26 metai. siaip labai norejau kazko, kas stipriai drekintu. bet ir noreciau, kad atsikelus ryte, oda butu svelni tarsi silkas, net nezinau pati is tikruju blush2.gif tuo Dramatically Different Moisturising Lotion tai labai patenkinta, bet nakciai kazko kitko noreciau 4u.gif

na,taip tokio amziaus merginoms as irgi nerekomenduoju nieko stipraus,tikrai spesit,taip ant to drekiklio reikia dar kremo,nes tai ka jus turite yra ta triju zingsniu programa,o po jo jau kremukas pagal poreikius,siuo atveju drekinantis,kuri galesite naudoti ir nakciai,kol kas jokio serumo nerekomenduociau,tik vel pasikartosiu,nematant sunku,konkreciai kalbeti
Atsakyti
O gal kuri naudojat šią priemonę? Kaip ji?

Šveitiklis
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2010 05 25, 15:31)
O gal kuri naudojat šią priemonę? Kaip ji?

Šveitiklis

na,pati nesu bandziusi,tik galiu pasakyti,jog is visu Clinique sveitikliu jis populiariausias
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 05 25, 17:46)
na,pati nesu bandziusi,tik galiu pasakyti,jog is visu Clinique sveitikliu jis populiariausias

gal galit parekomenduoti kreminę pudrą iš Clinique kuri padarytų odą pusiau matinę ir neblizgėtų, bet kad tiktų sausai/ normaliai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2010 05 25, 15:31)
O gal kuri naudojat šią priemonę? Kaip ji?

Šveitiklis



Aš turiu ir galiu pasakyti, kad jis nerealus thumbup.gif Būtinai pirksiu dar, kai pabaigsiu, nes po jo oda labai švelni lieka, o pats nėra grubus, nu žodžiu labai geras daiktas thumbup.gif bent jau man smile.gif
Atsakyti
Uzsisakiau siandien sias gerybes, negaliu sulaukt blush2.gif
Tusas, primeris, akiu piestukas ir antiperspirantas
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 05 25, 18:31)
gal galit parekomenduoti kreminę pudrą iš Clinique kuri padarytų odą pusiau matinę ir neblizgėtų, bet kad tiktų sausai/ normaliai odai?  4u.gif

nelabai supratau kokia jusu oda,nes pudra arba matizuos arba ne,o jei oda sausa/normali ,tai ji dazniausiai neblizga ir jai visai nereikia matizuojancios pudrytes,gal patikslinkit konkreciau,galit ir i az
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 05 25, 16:46)
na,pati nesu bandziusi,tik galiu pasakyti,jog is visu Clinique sveitikliu jis populiariausias


Tik nelabai suprantu, kodėl šį šveitiklį rekomenduoja naudoti net du kartus per dieną unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2010 05 26, 14:24)
Tik nelabai suprantu, kodėl šį šveitiklį rekomenduoja naudoti net du kartus per dieną  unsure.gif ...

Na, tai ryta ir vakara, ko cia nesuprasti.
Zinau, sakysit, kad sveitikli naudoti reikia karta i diena, kita sako, kad karta i savaite...
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 05 26, 13:32)
Na, tai ryta ir vakara, ko cia nesuprasti.
Zinau, sakysit, kad sveitikli naudoti reikia karta i diena, kita sako, kad karta i savaite...


na dar tiek suprantu, kad ryte ir vakare biggrin.gif , bet įprastai šveitiklį patariama naudoti na 2 kartus per savaitę. O čia dukart į dieną...
Atsakyti