Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

Merginos, koks Clinique tušas yra geriausias? g.gif Prašau patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 10 11, 17:13)
Merginos, koks Clinique tušas yra geriausias? g.gif Prašau patarimų  4u.gif


as jau pries tai kelis kartus minejau, kad man kolkas pats geriausias sitas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 11, 17:20)

Nelabai mėgstu tokius šepetėlius schmoll.gif
http://www.clinique....ID=CATEGORY4904 o iš visų šitų kuris geriausias? Nes pati jau net nežinau kurį išsirinkti doh.gif
Atsakyti
man labai labai patiko high definition tušas, bet gali būti sunku priprasti prie šepetėlio (nes jis kartu su šukytėm), tai gal ne kiekvienai patiktų g.gif high impact irgi bandžiau - irgi visai nieko. Clinique tušai man patinka tuo, kad labai gražiai užsitepa, visai nesmirda kaip kai kurie "paprasti" tušai, ir lengvai nusivalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2010 10 11, 19:06)
man labai labai patiko high definition tušas, bet gali būti sunku priprasti prie šepetėlio (nes jis kartu su šukytėm), tai gal ne kiekvienai patiktų g.gif high impact irgi bandžiau - irgi visai nieko. Clinique tušai man patinka tuo, kad labai gražiai užsitepa, visai nesmirda kaip kai kurie "paprasti" tušai, ir lengvai nusivalo 4u.gif

kaip tik tą High impact atsidariusi žiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2010 10 10, 04:10)
Clinique negamina toniku smile.gif Tai sveiciamasis losjonas skirtas negyvoms lastelems nuo odos pavirsiaus nusveisti. Alkoholio koncentracijos CLinique neisduoda, tik skelbiasi visur, kad ji  maza smile.gif Clinique paaiskina alkoholio naudojima sveiciamuosiuose losjonuose taip:
Alkoholis geriausiai zinomas alergijos  nesukeliantis ingridientas butinas eksfoliacijos (sveitimo) procese

Na, visi tie skystimėliai savo veikimo principu yra tonikai, tik Cinique juos pavadino losjonais.
Daugumoje alkoholio yra daug ir labai daug, ir koncentracijos išduoti nereikia, užtenka į sudėtį pasižiūrėt. Alkoholis arba pirmoje vietoje, arba arti pradžios.
Na, alergijos greičiausiai nesukels, bet sudirgimą tikrai gali.
Papildyta:
QUOTE(flixe @ 2010 10 11, 10:47)
Nelabai mėgstu tokius šepetėlius  schmoll.gif
http://www.clinique....ID=CATEGORY4904 o iš visų šitų kuris geriausias? Nes pati jau net nežinau kurį išsirinkti  doh.gif

Aš ilgą laiką naudoju Lash Doubling. Jei norisi natūralesnio efekto, tai jis kaip tik. Išryškina gerai blakstienas, bet jų neapkrauna. O jei norisi dramatiškesnio efekto, galima kelis sluoksniu tept, gerai vistiek atrodo.
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 10 11, 17:47)
Nelabai mėgstu tokius šepetėlius  schmoll.gif
http://www.clinique....ID=CATEGORY4904 o iš visų šitų kuris geriausias? Nes pati jau net nežinau kurį išsirinkti  doh.gif


ar bandete kada nors toki sepeteli? nes jei nebandete, tai pabandykite bent parduotuveje... man jis labai "prilipo" wub.gif labai graziai atskiria blakstienas, gerai prailgina... siaip esu nemazai isbandziusi, nes kai perku savo 3 step, tai visada duoda visokiu meginuku... tiesa pasakiua is clinique visi tusai daugiau maziau yra neblogi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=himalaia,2010 10 11, 19:08]
Na, visi tie skystimėliai savo veikimo principu yra tonikai, tik Cinique juos pavadino losjonais.
Daugumoje alkoholio yra daug ir labai daug, ir koncentracijos išduoti nereikia, užtenka į sudėtį pasižiūrėt. Alkoholis arba pirmoje vietoje, arba arti pradžios.
Na, alergijos greičiausiai nesukels, bet sudirgimą tikrai gali.

Kad nesukeltu sudirginimo - tam ir skirtingos koncentracijos ir skirtingos losjonu sudetys. Beje, nuo sausio Clinique keicia visu losjonu formules ir alk.koncentracija visuose bus mazesne. Sudetyje alkoholis eina po vandens, man tai vis tiek nepasako, kiek jo yra losjone. Toniku ir sveiciamuju losjonu poveikis skirtingas, toniku "veikimo principas" - valymas, drekinimas, minkstinimas, ph atstatymas. sveiciamuju losjonu principas - odos valymas, negyvuju lasteliu salinimas, poru sieneliu stiprinimas.
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 11, 21:13)
ar bandete kada nors toki sepeteli? nes jei nebandete, tai pabandykite bent parduotuveje... man jis labai "prilipo" wub.gif  labai graziai atskiria blakstienas, gerai prailgina... siaip esu nemazai isbandziusi, nes kai perku savo 3 step, tai visada duoda visokiu meginuku... tiesa pasakiua is clinique visi tusai daugiau maziau yra neblogi thumbup.gif

Tokį šepetėlį teko bandyti, tik neatsimenu kokios firmos buvo tušas g.gif o šiaip labiausiai man patinka Lancome tušus su normaliu šepetėliu, bet nusprendžiau išbandyti kažką naujo, o apie clinique teko girdįti gerų atsiliepimų rolleyes.gif bet vis dar niekaip neišsirenku kurį cry.gif
Atsakyti
user posted image
Fainas sitas tusiukas.Graziai dazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2010 10 11, 14:36)
Kad nesukeltu sudirginimo - tam ir skirtingos koncentracijos ir skirtingos losjonu sudetys. Beje, nuo sausio Clinique keicia visu losjonu formules ir alk.koncentracija visuose bus mazesne. Sudetyje alkoholis eina po vandens, man tai vis tiek nepasako, kiek jo yra losjone. Toniku ir sveiciamuju losjonu poveikis skirtingas, toniku "veikimo principas" - valymas, drekinimas, minkstinimas, ph atstatymas. sveiciamuju losjonu principas - odos valymas, negyvuju lasteliu salinimas, poru sieneliu stiprinimas.

Na, jau laikas būtų tokių alkoholinių priemonių atsisakyti, pagaliau smile.gif
Aš turiu "losjoną", kurio pirmas ingredientas- vanduo, man tai daug ką pasako. Jei net ir tik 5% alkoholio būtų, vistiek gal sausinti.
Clinique "losjonai" yra tiesiog senų laikų tonikai. Kai žmonės odą plaudavo aštriais muilais, reikėdava alkoholinių, acetoninių tonikų, kad pašalintų muilo, kieto vandens nuosėdas nuo odos. Dabartiniai tonikai yra daugiau drėkikliai, nei "tikri" tonikai. Dėl to Clinique turbūt ir keičia formules- nes jos tiesiog atgyvenusios. Nedaug net ir labai riebios odos savininkų gali pernešti tokią alkoholio bombą.
Normalaus toniko pavyzdys yra Clinique Mild Clarifying Lotion. Be alkoholio, bet vistiek valantis, turi BHA, kuri padės eksfolijuoti be žalos, kurią padaro alkoholis. Tikiuosi, kad naujieji tonikai bus panašūs.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 10 11, 23:02)
Na, jau laikas būtų tokių alkoholinių priemonių atsisakyti, pagaliau smile.gif
Aš turiu "losjoną", kurio pirmas ingredientas- vanduo, man tai daug ką pasako. Jei net ir tik 5% alkoholio būtų, vistiek gal sausinti.
Clinique "losjonai" yra tiesiog senų laikų tonikai. Kai žmonės odą plaudavo aštriais muilais, reikėdava alkoholinių, acetoninių tonikų, kad pašalintų muilo, kieto vandens nuosėdas nuo odos. Dabartiniai tonikai yra daugiau drėkikliai, nei "tikri" tonikai. Dėl to Clinique turbūt ir keičia formules- nes jos tiesiog atgyvenusios. Nedaug net ir labai riebios odos savininkų gali pernešti tokią alkoholio bombą.
Normalaus toniko pavyzdys yra Clinique Mild Clarifying Lotion. Be alkoholio, bet vistiek valantis, turi BHA, kuri padės eksfolijuoti be žalos, kurią padaro alkoholis. Tikiuosi, kad naujieji tonikai bus panašūs.


na, as dziaugiuosiu siuo "toniku" ir man visiskai dzin, kiek jame yra to alkoholio, svarbu, kad mano oda gerai dezinfekuoja, issausina tuos visus spuogelius thumbup.gif o paskui oda sudrekinu su tos pacios linijos kremuku, kuris suteikia puiku galutini rezultata wub.gif aisku turint labai problematiska oda niekas nesukurs stebuklo blush2.gif bet si linija man tikrai labai daug padeda thumbup.gif

tik norejau patikslinti, kad jusu minetas Clinique Mild Clarifying Lotion riebiai odai visiskai netinka schmoll.gif jis skirtas misriai odai
Atsakyti