Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys
Pages: 1, 2, 3
aivaD
Forumo skyrelyje "Vyrai ir moterys" diskutuojama apie nesuskaičiuojamus skirtumus tarp vyrų ir moterų. Kad ir kokia idilė šeimoj ir sutarimas, ko gero nei vienam to išvengti nepavyksta (bent jau metuose kartą,kitą). g.gif Kad ir kaip nenorėtum ir įvertintum situaciją, kad vyrai taip pat gali būti silpni, norisi aiškumo, kaip mums (dažnai stipresnėms emociškai) tai išgyventi, "išlaukti"?
Vakar mano vyras pasakė "gyvenimas staiga tapo nykus, net negaliu paaiškint nuo ko tokia savijauta, iš tiesų atrodo viskas gerai"...
filifjonka
na "chandra" nėra būdinga tik moterims. gal tik vyrai labiau pasimeta, kai jiems tai nutinka, nes neranda sprendimo iš situacijos.
mano vyriškiui būna tokios dienos, kad negaliu aš su juo susišnekėt. kaip iš kitos planetos marsietis kažkoks doh.gif iš pradžių kažkaip nemalonu buvo, o paskui supranti, kad visiem užeina liūdesys be priežasties... maniškiui bent padeda atsipalaidavimas ir atsiribojimas. paprastai kitą dieną jau būna kaip naujas wink.gif
gal toks elgesys išgąsdina moteris, kurios į vyrą žiūri kaip į dievą. g.gif bet šiaip jau nevertėtų gąsdintis. visi mes žmonės wink.gif
klumpele
buna ir maniskiui blogos nuotaikos, kazkaip niekaip nereaguoju, zinau kad nera nuotaikos tai ir nelendu.
aivaD
[quote=filifjonka,2005 08 26, 11:47]
na "chandra" nėra būdinga tik moterims. gal tik vyrai labiau pasimeta, kai jiems tai nutinka, nes neranda sprendimo iš situacijos.
mano vyriškiui būna tokios dienos, kad negaliu aš su juo susišnekėt. kaip iš kitos planetos marsietis kažkoks doh.gif iš pradžių kažkaip nemalonu buvo, o paskui supranti, kad visiem užeina liūdesys be priežasties... maniškiui bent padeda atsipalaidavimas ir atsiribojimas. paprastai kitą dieną jau būna kaip naujas wink.gif
gal toks elgesys išgąsdina moteris, kurios į vyrą žiūri kaip į dievą. g.gif bet šiaip jau nevertėtų gąsdintis. visi mes žmonės wink.gif
*

[/quote

Tikrai nesudievinu savo vyro.Tik jį įpratus matyti ramų ir linksmą.Ir kai nei iš šio,nei iš to rytą į darbą išvažiuoja gerai nusiteikęs,grįžta,kaip kitas žmogus. Tai nėra vien nuotaika iš serijos "pavargau darbe, kažkas sunervino ir t.t." Aš įžvelgiu tame depresijos bruožų g.gif "Gyvenimas nykus", o kodėl paaiškint šiuo momentu negali.
aivaD
QUOTE(klumpele @ 2005 08 26, 11:49)
buna ir maniskiui blogos nuotaikos, kazkaip niekaip nereaguoju, zinau kad nera nuotaikos tai ir nelendu.
*

Klumpele, į eilinę nenuotaiką (kuri pas jį būna,kaip viešnia) rolleyes.gif aš taip pat galiu pasistengti nekreipti dėmesio. Bet kai vyras žiūri į vieną tašką ir atsako į klausimus tik žodžiu "nežinau",tai kažkaip abejingai išlikti tada nelabai išeina. Nebent vyras būtų visiškas didelis NULIS. Taip nėra wub.gif
filifjonka
tiesiog pagalvok ar tau pačiai taip nebūna g.gif man būna, todėl nelendu prie jo su klausimais, jei matau, kad atsakymo negausiu. be to, žinau, kad jei vyras nešneka, jis galbūt sprendžia kažkokią problemą ir jam mano klausimai yra tik papildomas dirgiklis wink.gif
jei matau, kad tylėjmas užsitempia iki pastovios nuotaikos, tai bandau klausinėt po sočios vakarienės wink.gif paprastai viskas išaiškėja... tongue.gif
klumpele
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 10:59)
Klumpele, į eilinę nenuotaiką (kuri pas jį būna,kaip viešnia) rolleyes.gif aš taip pat galiu pasistengti nekreipti dėmesio. Bet kai vyras žiūri į vieną tašką ir atsako į klausimus tik žodžiu "nežinau",tai kažkaip abejingai išlikti tada nelabai išeina. Nebent vyras būtų visiškas didelis NULIS. Taip nėra wub.gif
*

na mano vyrui kad sedetu ir ziuretu i viena taska tai nera dar taip buve g.gif todel siuo atveju patart kazka sunku. O gal pabandyk jam nupirkti kokia gera knyga psichologinio pobudzio... arba lieka vienas variantas, bandyti ji atpalaiduoti, uzsimauti sexovus apatinius ir tiesiog uzlipti, nu negi atsispirtu g.gif biggrin.gif o tada ir nuotaika pakiltu.
roof
I viendienine bloga nuotaika tai aisku neverta kreipti demesio... Bet jei tai uzsitesia koki menesi ar daugiau, tai gali buti ir rimta... O tu priezasciu labai daug gali buti, galbut ji slegia kazkoks sunkumas, kuriuo jis nenori su tavim dalintis, gal fiziologines priezastys (tiesiog organizmui truksta tam tikru medziagu), gali buti net ir ligos pradzia... O siaip tai priezastis (ar priezastys) yra visada tik ne visada pats zmogus nori (ar sugeba) tai ivardinti... Pas mane buvo panasi situacija, teko viena artima zmogu tempti is tokio "apatijos liuno"... Is tikruju labai sunku atspeti, kas ten pas kita mintyse...
aivaD
QUOTE(filifjonka @ 2005 08 26, 12:14)
tiesiog pagalvok ar tau pačiai taip nebūna  g.gif  man būna, todėl nelendu prie jo su klausimais, jei matau, kad atsakymo negausiu.  be to, žinau, kad jei vyras nešneka, jis galbūt sprendžia kažkokią problemą ir jam mano klausimai yra tik papildomas dirgiklis wink.gif
*

Žinoma,būna ir man įvairių "nenuotaikų". Aš impulsyvesnė. "Susiraukiu",bet kalbėdama atvirai,kas nepatiko (vyras tai priverčia mane daryt) g.gif ,gana greitai pajaučiu,kad nuotaika grįžta mirksiukas.gif
Vyras iš tokių žmonių,kurie nekelia balso,nepriekaištauja.Aš įpratus matyti jį besišypsantį...O kai nepaaiškinamas liūdnumas tęsiasi jau antra diena,nebežinau,ką daryti...
Klasinėjau,kokios problemos? Gal aš kažko nežinau?
Nusišypsojo "nepergyvenk, aš ir pats nesuprantu,kas čia su manimi". Ir vėl liūdnas. cry.gif
aivaD
Šį rytą bandžiau sesei pasiguosti. Tai išgirdau "kas gi čia su juo?" Kaip ji sako,juk vyrams nei PMS, nuotaikų kaitos prieš tas dienas nekamuoja, nei nuo vaiko jis pervargsta (turim kelių mėnesių dukrytę),naktimis išsimiega...,darbas prie dūšios, išvažiuojat,prasiblaškot,kasdienybė nelabai turėtų užspaust. Ko dar reikia?
filifjonka
tu gal nedaryk dar skubotų išvadų. laikas tam per trumpas.
roof
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 11:29)
O kai nepaaiškinamas liūdnumas tęsiasi jau antra diena,nebežinau,ką daryti...
*

Kol kas gali nesukti galvos smile.gif Va, jei jau antras menuo testusi, tai jau reiktu kazka daryti smile.gif Na, siaip jei tau labai svarbu, kaip jis jauciasi, tai gali ir dabar pameginti ji pradziuginti, nieko nelaukdama - padaryk koki malonu siurpriza jam, ar pagamink, ka jis labai megsta... Zodziu, vietoje tu klausinejimu "kas tau yra", padaryk tai, kas jam malonu...
aivaD
QUOTE(roof @ 2005 08 26, 12:46)
Kol kas gali nesukti galvos smile.gif Va, jei jau antras menuo testusi, tai jau reiktu kazka daryti smile.gif Na, siaip jei tau labai svarbu, kaip jis jauciasi, tai gali ir dabar pameginti ji pradziuginti, nieko nelaukdama - padaryk koki malonu siurpriza jam, ar pagamink, ka jis labai megsta... Zodziu, vietoje tu klausinejimu "kas tau yra", padaryk tai, kas jam malonu...
*

Ačiū, roof mirksiukas.gif Kažką šiam vakarui paplanuosiu blush2.gif Tik va bijau,kaip čia galvą besukant pačiai tos nuotaikos "nepamesti"? Jaučiu, kad pati kažko rūškanota darausi doh.gif Gal oras kaltas? Pas mus lyja...Nors lietus man pačiai patinka.
Parašiau vyrui el.laišką. Įdomu, ką atrašys?
Šiaip jau stengiuosi nebūti labai įkyri klausinėjimuose "kaip jautiesi, kas yra?" Tiesiog parodau,kad man jo nuotaika rūpi. Dar paklausiu, ką galėčiau padaryti,kad būtų KITAIP, nei DABAR?
stėlė
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 13:54)
Ačiū, roof mirksiukas.gif Kažką šiam vakarui paplanuosiu blush2.gif Tik va bijau,kaip čia galvą besukant pačiai tos nuotaikos "nepamesti"? Jaučiu, kad pati kažko rūškanota darausi doh.gif Gal oras kaltas? Pas mus lyja...Nors lietus man pačiai patinka.
  Parašiau vyrui el.laišką. Įdomu, ką atrašys?
  Šiaip jau stengiuosi nebūti labai įkyri klausinėjimuose "kaip jautiesi, kas yra?" Tiesiog parodau,kad man jo nuotaika rūpi. Dar paklausiu, ką galėčiau padaryti,kad būtų KITAIP, nei DABAR?
*

Sveika aivaD,
Pas mus taip pat lyja ir nuotaikos ko gero pas daugelį cry.gif O gal aš neteisi. Bet šį vakarą tu tikrai jam ką nors malonaus pateik drinks_cheers.gif
Mano vyrui taip pat užeina ta vadinamoji depresija, ryta baltiniai, šlipsas ir šypsena veide smile.gif o vakare nei iš šio nei iš to veidą dengia tamsus šešėlis.
Bet ar pas mus moteris to nebūna????
aivaD
QUOTE(stėlė @ 2005 08 26, 14:19)
Sveika aivaD,
Pas mus taip pat lyja ir nuotaikos ko gero pas daugelį cry.gif  O gal aš neteisi. Bet šį vakarą tu tikrai jam ką nors malonaus pateik drinks_cheers.gif
Mano vyrui taip pat užeina ta vadinamoji depresija, ryta baltiniai, šlipsas ir šypsena veide smile.gif  o vakare nei iš šio nei iš to veidą dengia tamsus šešėlis.
Bet ar pas mus moteris to nebūna????
*

mirksiukas.gif Jis skambino,kalbėjom. Svarbiausia,kad mūsų santykiuose niekas nepasikeistų. Yra problemų,kurių čia nelabai surašysi, bet jos vieną dieną taip pat duoda apie save "žinoti" ir atsisuka į mus veidu. Štai tada tai ir išsilieja nuotaikų šokinėjimu, priekaištais (ko mes stengiames išvengti) ir t.t. Stengiamės neužsisėdėti namuose (nors maža dukrytė), stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename), stengiuosi,kad kasdienybė namuose manęs neužpjautų (tai dar prasiblaškau prisėsdama prie kursinio) g.gif
Hilde
Paskaitykit " vyras is Marso, moteris is Veneros." Jei moteriai problemos, paprastai ji turi issisneket, o vyrai uzsidaro, tarsi ilenda i urva. Jei pradedi klausineti, tik dar labiau sukomplikuoji padeti blink.gif Vyras turi issitylet, paliudet vienas, ir tai savaime praeina. Tokia vyriska psichologijos struktura g.gif
stėlė
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 15:33)
mirksiukas.gif Jis skambino,kalbėjom. Svarbiausia,kad mūsų santykiuose niekas nepasikeistų. Yra problemų,kurių čia nelabai surašysi, bet jos vieną dieną taip pat duoda apie save "žinoti" ir atsisuka į mus veidu. Štai tada tai ir išsilieja nuotaikų šokinėjimu, priekaištais (ko mes stengiames išvengti) ir t.t. Stengiamės neužsisėdėti namuose (nors maža dukrytė), stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename), stengiuosi,kad kasdienybė namuose manęs neužpjautų (tai dar prasiblaškau prisėsdama prie kursinio) g.gif
*

aivaD,
ar man atrodo ar tu kažko kaip ir aš bijai? Problemų išvengti tikrai sunku verysad.gif Tikrai nelabai įsivaizduoju kaip tu gyveni su tėvais. Aš jau senei būčiau ant "sausos šakos pasikorus". Žinoma aš juokais, bet mirksiukas.gif
aivaD
QUOTE(sparow @ 2005 08 26, 14:43)
Paskaitykit " vyras is Marso, moteris is Veneros." Jei moteriai problemos, paprastai ji turi issisneket, o vyrai uzsidaro, tarsi ilenda i urva. Jei pradedi klausineti, tik dar labiau sukomplikuoji padeti blink.gif Vyras turi issitylet, paliudet vienas, ir tai savaime praeina. Tokia vyriska psichologijos struktura g.gif
*

Skaičiau tą knygą labai seniai,jau dulkėmis nuklota ir pasimiršo g.gif Pamenu,tada dar labai jauna buvau,bet įsisąmoninau, mes iš ties labai skirtingi. Kad ir kaip bešauktume "aš suprantu tave ir mes abu tokie panašūs",vis tiek esame savitas. Bendra tai, kad visi ŽMONĖS tongue.gif
Mano vyras "nelenda" į urvą,tai aš kartais bandau užsisklęsti savy,pamąstyti g.gif Bet jo greitai esu "ištraukiama" iš vidinio savo pasaulio, "nėra ko kamuotis savy, pakalbėkim abu, rasim išeitį, pasijuoksim abu, paliūdėsim..."
Neseniai štai parašė sms "neliūdėk ir aš neliūdėsiu. Būsiu geras" tongue.gif O aš atsakiau, kad mano nuotaika kažkur išėjo,gal susidraugaus su tavaja ir nebegrįš tongue.gif
Manau,kad jau šį vakarą jis tikrai grįš giedresnės nuotaikos.Pajutau ir iš balso,kai skambino.
aivaD
QUOTE(stėlė @ 2005 08 26, 14:59)
aivaD,
ar man atrodo ar tu kažko kaip ir aš bijai? Problemų išvengti tikrai sunku verysad.gif Tikrai nelabai įsivaizduoju kaip tu gyveni su tėvais. Aš jau senei būčiau ant "sausos šakos pasikorus". Žinoma aš juokais, bet mirksiukas.gif
*

Stėle,
Mes kiekvienas kažko bijome. Netgi,kai viskas gerai,būna,kad kokia mintis paklydėlė "perspėja", kad labai jau nesidžiauk tuo, ką turi šiandien g.gif Aš dažnai iš tiesų pagalvoju, ar gyvenimas tikras, ar laimė nėra praeinanti būsena? Keistai skamba,ar ne? g.gif
Ant sausos šakos kartis nesiruošiu. Manau, esu stabilios psichikos tongue.gif Kaip tik dabar sprendžiame klausimą dėl gyvenimo atskirai, dėl savo būso,kuris kol kas bus laikinas...Manau,tai išspręs daugelį mūsų problemų. Laukiu nesulaukiu.
Su tėvais iš ties sutariu gerai,jie nuostabūs,daug kas man tokių tėvų pavydėjo nuo pat vaikystės. Tiesiog gyvenant dviems šeimoms po vienu stogu jau tampa ankšta dėl emocijų,dėl įprastos tvarkos tuose namuose...Na, pati supranti apie ką čia aš schmoll.gif
stėlė
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 16:25)
Stėle,
Mes kiekvienas kažko bijome. Netgi,kai viskas gerai,būna,kad kokia mintis paklydėlė "perspėja", kad labai jau nesidžiauk tuo, ką turi šiandien g.gif Aš dažnai iš tiesų pagalvoju, ar gyvenimas tikras, ar laimė nėra praeinanti būsena? Keistai skamba,ar ne? g.gif
Ant sausos šakos kartis nesiruošiu. Manau, esu stabilios psichikos tongue.gif Kaip tik dabar sprendžiame klausimą dėl gyvenimo atskirai, dėl savo būso,kuris kol kas bus laikinas...Manau,tai išspręs daugelį mūsų problemų. Laukiu nesulaukiu.
Su tėvais iš ties sutariu gerai,jie nuostabūs,daug kas man tokių tėvų pavydėjo nuo pat vaikystės. Tiesiog gyvenant dviems šeimoms po vienu stogu jau tampa ankšta dėl emocijų,dėl įprastos tvarkos tuose namuose...Na, pati supranti apie ką čia aš schmoll.gif
*

aivaD, kodėl man tavo mintys priimtinos dūšiai ir iki sakusmo pažystamos??????????/
Sveikinu, kai išeisite nuo tėvų tai bus dar geriau, nors ir labai geri tėvai, kaip ir mano uošviai ax.gif
Eimutė
Paskaičiau apie ką šnekat, nu ir negalėjau nepasisakyti...
Stėle, juk viskas eina į gerą... Juk jau matosi prošvaistė ir greitai išeisit gyventi atskirai. Viskas susitvarkys ir pati nepajusi kaip.
Sėkmės ir stiprybės jums abiems. Nenusiminkit ir neliūdėkit...
O dėl nuotaikų kaitos tai dažniausiai mano vyras turi jas pakęsti. O maniškis tai kaip ir Stėlė viską kaupia savyje ir išgyvena vienas, o kartais taip norisi išsišnekėti... Juolab žinau, kad nuo to ir jam lengviau būtų...
aivaD
Eimute, Stėlė gyvena atskirai tongue.gif Čia aivosD artimuose planuose pakeist gyvenamą vietą ir tapt visiškai savarankiškiems:hm
Eimutė
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 19:09)
Eimute, Stėlė gyvena atskirai tongue.gif  Čia aivosD artimuose planuose pakeist gyvenamą vietą ir tapt visiškai savarankiškiems:hm
*

Persiprašau labai. Bandau taisyt klaidą. Praeitą postą skiriu aivaD.
EvelinaZ
Kai vyras gryzta be nuotaikos visada pastebiu. Stengiuosi nelysti i akis, tik paklausiu kaip sekesi ar viskas gerai? Siaip jis pas mane stengiasi nenesti i namus blogu minciu ir nuotaiku, stengiames vienas kitam praskaidrinti gyvenima ax.gif
kolete
del vyro nuotaiku tai gryniausia tiesa kad verciau jau tuo metu jam i akis nelysti, nes jei lysi tai prisakyt gali to, ko visai negalvoja, o tada genda tarpusavio santykiai. geriausia paklausti kaip sekes, o pagal atsakyma nuspresti ar verta testi diskusija. jei jis nori pasipasakot, tai tada ok, jei pradeda bumbet, tai vadinas tada geriau uzsiimt savais darbais, kad per ta laika apsiramintu. kai jis pamatys kad nekreipi demesio i jo psichavimus tai ir psichuoti tada jam pasidarys nebeidomu smile.gif
sadnalor
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 15:33)
"stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename"
*

Manau, galėčiau lažintis, kad problema yra čia.
aivaD
QUOTE(kolete @ 2005 09 13, 14:31)
...jei pradeda bumbet, tai vadinas tada geriau uzsiimt savais darbais, kad per ta laika apsiramintu. kai jis pamatys kad nekreipi demesio i jo psichavimus tai ir psichuoti tada jam pasidarys nebeidomu smile.gif
*

... maniškis nebamba g.gif Jis va pasakė "nežinau kodėl nuotaikos nėr" ir taip buvo 2 paras. Vakarais stengdavausi kalbinti,klausinėti...Pamačiau,kad kalbėti jam kur kas geriau, nei tylėti. Ir nors priežasties nuotaikos dingimo taip ir neradome, nusprendėme,kad tiek moterims,tiek vyrams tai periodiškai užeina blink.gif
aivaD
QUOTE(sadnalor @ 2005 09 13, 15:42)
Manau, galėčiau lažintis, kad problema yra čia.
*

Gali būti ax.gif Išeiname iš tėvų.Nuomuosimės,bus ramiau thumbup.gif
EmiA
Vyrai,kaip ir mes,pavargsta ne vien fiziškai.Yra emocinis nuovargis,kurio dažnai negali ir paaiškinti.Reikia tiesiog pailsėti.Ir neišsigąsk,jei tai tęsiasi kelias dienas.Juk tai ne pyktis,tai nuovargis.
ragnez
QUOTE(sparow @ 2005 08 26, 14:43)
*

na matau - liudnas... paklausiu, kas nutiko, gal galechiau padeti... nesako.
prisikaitau protingu patarimu, alia "nelysk i akis". tai apsimetu, kad viskas gerai, laukiu kol nuotaika pasitaisys.
po keleriu metu (!) suzhinau, kad man nerupi jo problemos....
tai va tep vat su ta vyrishka psichologijos struktura ir protingomis knygomis... doh.gif
Net
aš irgi mėgėja lįsti su visais savo klausimais: kodėl, kaip, kada ir pan. ir jeigu tai netinkamas momentas, tai viskas gali pakvipti labai nemenku skandalu. turiu aš to mamiško sindromo, o jam, kaip kiekvienam vyrui reikia erdvės - liūdesiui, kūrybai, planams. todėl dabar stegiuosi labai apriboti savo reakcijos jausmingumą - jokių panikų, ašarų, maldavimų papasakoti...yzi žodžiu.
erika9
Mano vyreliui irgi būdingi nuotaikų svyravimai cry.gif Bet, jis netyli ir savo blogą nuotaiką išlieja ant manęs (dažniausiai) schmoll.gif
aivaD
QUOTE(ragnez @ 2005 09 15, 09:49)
na matau - liudnas... paklausiu, kas nutiko, gal galechiau padeti... nesako.
prisikaitau protingu patarimu, alia "nelysk i akis". tai apsimetu, kad viskas gerai, laukiu kol nuotaika pasitaisys.
po keleriu metu (!) suzhinau, kad man nerupi jo problemos....
*

Nemoku apsimesti, kad viskas gerai, jei mano artimam žmogui, taip nėra verysad.gif

QUOTE(Net @ 2005 09 15, 11:06)
aš irgi mėgėja lįsti su visais savo klausimais: kodėl, kaip, kada ir pan. ir jeigu tai netinkamas momentas, tai viskas gali pakvipti labai nemenku skandalu.
*

Ačiū Dievui, maniškis niekada skandalų nėra iškėlęs, netriukšmauja jis bigsmile.gif Dažnai stebiuosi, kaip jis,būdamas toks aktyvus ir visiškai NE FLEGMA biggrin.gif , taip moka suvaldyti emocijas g.gif

QUOTE(erika9 @ 2005 10 24, 18:57)
Mano vyreliui irgi būdingi nuotaikų svyravimai  cry.gif Bet, jis netyli ir savo blogą nuotaiką išlieja ant manęs (dažniausiai)  schmoll.gif
*

Čia jau negerai, kad ant tavęs išlieja savo nuotaiką rolleyes.gif
bra$ke
naaaaaaaaa....... kad mano vyrui nebuna blogos nuotaikos ir jos svyravimu g.gif
na, tikrai...
bloga nuotaika nebent as jam sukuriu, bet jei pasijauciu kalta, tai atsiprasau blush2.gif

cia as su svyruojancia nuotaika, bet tik ne jis verysad.gif
aivaD
QUOTE(bra$ke @ 2006 11 06, 21:50)
naaaaaaaaa....... kad mano vyrui nebuna blogos nuotaikos ir jos svyravimu  g.gif 
na, tikrai...
cia as su svyruojancia nuotaika, bet tik ne jis  verysad.gif
*

Pritariu bigsmile.gif Mūsų nuotaikos svyruoja kur kas dažniau,visi tie PSM,kada negali savęs suvaldyti, hormonai šėlsta ... lotuliukas.gif
activ
QUOTE(aivaD @ 2006 11 07, 09:50)
Pritariu bigsmile.gif Mūsų nuotaikos svyruoja kur kas dažniau,visi tie PSM,kada negali savęs suvaldyti, hormonai šėlsta ... lotuliukas.gif
*

g.gif o pas mus seimoje atvirksciai doh.gif Kartais atrodo, kad mano vyrui buna tie PMS lotuliukas.gif doh.gif
Sunkiai as isgyvenu jo nuotaikas. Nes jeigu blogai vyrui, tai jau blogai ir taip gali testis savaite ir daugiau, o kai gerai, tai dziaugiasi ir sienos lotuliukas.gif (o as labiausiai)... Nepakenciu blogu vyro nuotaiku verysad.gif
Subjektyvi
Gal bus minčių? rolleyes.gif
Kodel
Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad reikia permainų - arba sulėtinti tempą, kai ko atsisakyti, pailsėti. Arba atvirkščiai - užsiimti kažkuo nauja, iššokti iš rutinos. Čia tais atvejais, kai užsisukama kasdienybėje.
Bet jei problema nesėkmių virtinėje, pastoviame strese ir įtampoje, kai mažai ką begali pakeisti... Tada be savaime suprantamos paramos, palaikymo, išklausymo ir pečių surėmimo prieš negandas, tai net nežinočiau, ką patarti. Vis tiek pats žmogus tai turi išgyventi, atlaikyti. Gaila, kad vieno recepto nėra ir jei vienam tinka nelindimas į akis, išlaukimas, tai kitam atvirkščiai reikia aktyvaus dėmesio.
AnaStan
Cia labai normalus dalykas. Daug ka supratau perskaicius knyga Vyrai kile is Marso, moterys is Veneros. Kai matau, ka jam nera nuotaikos, palieku ramybeje ir nelendu, kol pats neuzsimano pakalbet arba tiesiog atsigauna smile.gif
carablanca
QUOTE(AnaStan @ 2013 09 02, 07:31)
Cia labai normalus dalykas. Daug ka supratau perskaicius knyga Vyrai kile is Marso, moterys is Veneros. Kai matau, ka jam nera nuotaikos, palieku ramybeje ir nelendu, kol pats neuzsimano pakalbet arba tiesiog atsigauna smile.gif
*

Bet nereikia aklai tikėti tomis knygomis, nes kiekvienas žmogus skirtingas... Taip, vyrai linkę užsisklęsti ir tyliai tvarkytis su savo problemomis, bet jei neatsiveria, tai nereiškia, kad nenori atsiverti. Visuomenės požiūris, auklėjimas, stereotipai tarsi sako "vyrai nesiskundžia, nesidalija bėdomis"... Manau, kad ne vienas vyras norėtų išsipasakoti, bet tiesiog nežino kaip, nemoka taip reikšti savo jausmų, kaip moterys, nežino, kaip pradėti, ir tas stereotipinis "vyrai nesiskundžia" stabdo daugelį. O ir moterys ne visada geba priimti vyro bėdas ir tinkamai sureaguoti. Bet ir SM apstu temų, kai vyras susiranda kokią "internetinę guodėją" iš šalies, kuriai atsiveria, išpasakoja šeimos bėdas ir t.t. Neteisinu tokių, bet svetimam kartais lengviau išsipasakot negu šeimos nariui, o poreikis tai daryti yra pas ne vieną.
Sowthistle
Visi zmones skirtingi. Maniskis seimoje moteris, o as vyras jeigu pagal emocini stabiluma. Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete. O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.
Verutea
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 13:02)
Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete.
*

Ramybės nepritrūksta? Kažkaip kaip su paaugliu biggrin.gif
M.K.
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 13:02)
Visi zmones skirtingi. Maniskis seimoje moteris, o as vyras jeigu pagal emocini stabiluma. Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete. O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.
*

ėėė, nu ne visos moterys gi tokios..... unsure.gif
lorijana-as
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 12:02)
O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.
*

Kaip ir as biggrin.gif tik tiek kad tokio vyro jau nebenoreciau ax.gif
Sowthistle
QUOTE(Verutea @ 2013 09 02, 11:07)
Ramybės nepritrūksta? Kažkaip kaip su paaugliu biggrin.gif
*

truksta tos ramybes, noriu normaliu ir paprastu santykiu ir ROMANTIKOS. O jos nera, dovanas ir siuprizus as darydavau (db nebedarau,nes suprataum, kad tai bergzcias reikalas), o jis ai pamirsau, ai galvojau jubiliejus kita diena ir pan. Net per valentinke jokios geles...

Zinau, kad ne visos moterys tokios. Gi parasiau, kaip meksikiete is tu serialu biggrin.gif

O del buvimo kartu... Tai mane isvargino toks elgesys. Man kartais atrodo, kad jis istriges paauglsyteje ar vaikysteje, daugmaz pofik darau, ka noriu. Supykau, trenkiau durim ar numeciau puodeli. Noretusi, kad galvotu ne tik apie save,bet ir apie mane.
Molė
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 17:39)
truksta tos ramybes, noriu normaliu ir paprastu santykiu ir ROMANTIKOS. O jos nera, dovanas ir siuprizus as darydavau (db nebedarau,nes suprataum, kad tai bergzcias reikalas), o jis ai pamirsau, ai galvojau jubiliejus kita diena ir pan. Net per valentinke jokios geles...

Zinau, kad ne visos moterys tokios. Gi parasiau, kaip meksikiete is tu serialu biggrin.gif

O del buvimo kartu... Tai mane isvargino toks elgesys. Man kartais atrodo, kad jis istriges paauglsyteje ar vaikysteje, daugmaz pofik darau, ka noriu. Supykau, trenkiau durim ar numeciau puodeli. Noretusi, kad galvotu ne tik apie save,bet ir apie mane.
*

Po ankstesnės jūsų žinutės norėjau paklaust, kada nusibos ir pavargsit? g.gif doh.gif
Sowthistle
Jau nusibodo. Kai rasiu buta ir kita darba, viso gero jam.
Female
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 18:39)

*

o sakes, kiek jam metu? kiek laiko jau jus kartu? ir taip nuo pat pradziu buvo?
Sowthistle
Jis kaip vaikas. Sako nepatinka - iseik. Tik as viena stengiaus del visko, bet kam detis pastangas, kai jis nesikeicia ir nesistengia. Ir ne snarglinis jis. Jau 35 metai jam. Ir ne tik jo tokios nuotaiku kaitis buna, bet ir jo poziuris i mano norus, tikslus uzkliuvo. Nesueina cahrakteriai ir tiek.
Female
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 03, 10:43)
Jis kaip vaikas. Sako nepatinka - iseik. Tik as viena stengiaus del visko, bet kam detis pastangas, kai jis nesikeicia ir nesistengia. Ir ne snarglinis jis. Jau 35 metai jam. Ir ne tik jo tokios nuotaiku kaitis buna, bet ir jo poziuris i mano norus, tikslus uzkliuvo. Nesueina cahrakteriai ir tiek.
*

kazin kaip sureaguotu jeigu taip paimtumet ir iseitumet. gal del to drasiai ir svaistosi tokiais zodziais nes zino kad niekur neisit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.