Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės: Pelenė

Tikiuosi mamyciu atsiliepimu apie si lopseli-darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2005 08 27, 09:44)
Tikiuosi mamyciu atsiliepimu apie si lopseli-darzeli 4u.gif

Atsakyti
Vedu vaika i si darzeli tik 3 diena. Mano vaikui 1.5 metukai, ir mus pagal amziu priskyrė prie "Matrioška" grupės...pirmas įspūdis cry.gif , nes matosi kad auklė tuos vaiku nemyli, grupėj buvo 8 vaikai, iš jų gal 5 verkė vienu balsu, tiesiog man pasidarė baisu ir pirma mintis, kad vis vien reikės ieškoti auklės į namus....Bet ačiū dėvui, atėjo vėdėja ir paskirė mus į kitą grupę "Braškytės" ten viresni vaikai nuo 2 iki 2,5 metukų. Įspūdis priešingai skiriasi nuo pirminio...ir aplinka geresnė ir auklė bei auklytė irgi labai malonios....Kol kas tokie mano atsiliepimai, nes mes tik 3 dieną vaikštome tenai, dar išbuname ne visą dieną..... 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mano vaikuciai siuo metu lanko lopseli. Jo ta aukletoja ten teronazaure buvo tikra..
Bet jos niekaip negalejo isvaryt... NIEKAS!!!
As kaip is tevu komiteto, tai zinau kiek skundu buvo....
O kitos 2 aukletojos tai fainos...
Dabar ta stora isejo i kita grupe.
Siaip darzelis turbut blogiausias justinishkese, bet pvz mus iskarto prieme, lankom nuo rugsejo 1. Ir bandem del tos pacios aukletojos ieskoti kito darzelio, bet sake kad neprikauso musu teritorijai....
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 03 24, 14:45)

Siaip darzelis turbut blogiausias justinishkese, bet pvz mus iskarto prieme, lankom nuo rugsejo 1. Ir bandem del tos pacios aukletojos ieskoti kito darzelio, bet sake kad neprikauso musu teritorijai....


Manau ne nuo darzelio priklauso, o nuo auklėtojos, nuo asmeniniu simpatiju/antipatiju, nuo profesionalumo, sutinku - kai kuriom ten jo tikrai truksta.
Jei laikot si darzeli blogiausiu, tai kam lankot? ir dabar tikrai galima patekt i ta darzeli, kur "labai, labai" nori.
Mano du vaikai lanko si darzeli, tiesa nuo "braskytes". Daugumoj mum viskas tiko ir patiko, o nesusipratimas/nepasitenkinimas tai viena neisvengiamu zmoniu bendravimo dalis, nepriklausomai, ar tai valstybinis darzelis, ar privatus. Mes tiesiog iveikiam/sprendziam problemas jom iskylus, bet dar nebuvo tokiu kad galeciau pareikst, :"blogiausias darzelis".
Atsakyti
Na va!!! As su tuo darzeliu jau nebegaliu... Siuo metu kelios aukletojos iskart isleke atostogu... maziuku grupe nuo 1 iki 2 metuku (manishkius) isskyrste i 2 dalis. Viena dali ishsiunte i 2-3 metu grupe, o kita kur mano vaikai i 3-4 metu vaikus. AR CIA TAIP LEIDZIAMA?? Didesni vaikai laksto nepastebedami ir nesuprasdami maziuku... jei mazas atima ka nors tas per galva trenkia.
Aukletojos: Ar galetumete vaikucius anksciau siandien paimt, man labai namo norisi anksciau.... Kai i suaugusiu grupe pervede, tai pacia pirma diena atejau vaikus paimt, aprengiau, sakau ar galit 2 minutes su seses vaiku is tos pacios grupes pabut, as savishkius isvesiu ir to ateisiu paimt nes su 3 vaikais nuo laiptu niekaip.. sako oi as taip pavargau ir jau vedu visus i kita grupe... galvoju nu va... 2 minutes taip jau pakeis ka... ir ka gi jus sau manot??? Kita diena ateinu vel paimt vaiku... sako jums viduriavimas.. is kur? kaip??? namie tokio nieko tikrai nevalge nes pirma diena neissimiegojo is iskart i lovas po darzelio. Kitas diena buvom namie, viduriavom... visa savaitgali viduriavom, pirmadieni jau nieko, viskas puiku... antradieni ateinam, o mums ta auklyte sako:"Ar viskas praejo? Nes as cia savo 16 vaiku turiu, ir nenoriu kad jie uzsikrestu..." Galvoju o cia ar ne tavo vaikai??? Grupeje anksciau buvo 11 zmoniu - lanke 8-9, dabar 25 ...... blink.gif vaikai anksciau begdavo i darzeli su dziaugsmu, dabar su asarom ir ju ir mano akyse... ka padarysi??
Toliau... esu is musu grupes tevu komiteto... nuvariau i susirinkima. buvo 6 tevai is 6 grupiu ir direktore... Pradejo zyzt kad darzeliui jokios paramos, teveliai pinigeliu nenori duot.... maziuku grupes miegamajame yra sienoje skyle, kad vasara vos vejas papucia smelis ant palanges net... O as galvojau kad mano vaiku silpna imunine sistema kad ziema sirgdavo daznai... O cia matyt jei vasara smelis tai ziema sniegas... 1-2 metu kudikiai miega su maikutem ten kur pucia vejas i ta skyle. ir svarbiausia nors aukletoja kokia pasakytu.... ne! kam reikia... na aukletojos labai geros, draugishkos.... Tai va... Laiska Uspaskihui parasiau tik kad mail delivery system:message returned to sender gavau wink.gif.. atejau namo, kad paciai susirenkimo nedaryt grupeje parasiau visiems tevams laiskus kad padekime skyle uzklijuot, perveskime 2 procentus nuo atlyginimu.... surinkime po 50 litu, kas negali tai kiek gali... visa savo gimine priverciau 2 procentus pervesti... ir ka jus galvojat... kita diena ateiku o man sako:"o kam tu pervedei? juk praeitais metais nedirbai ir mes nieko is to negausim..." Ar gi nemaloni padeka? wink.gif Sake reikia maziuku grupeje remonta daryt... per praeitus metus is tu 2 proc. gavom 8 000 tai va seifines duris istate nors... tai dar liko pinigeliu... reikia remonto... sakau tai gi musu imone daro remontus, padarysim greitai gerai ir nuolaida padarysim... sako pagalvosiu... atnesiau kainininka kuri paprasiau kita diena grazinti... iki siol.. jau 2 menesius laukiu... tai net nepasake ar reikes ar ne, bet ta supratom is to kad jau 6 savaite matyt po darbo kazkoks vyrukas ji daro... tik ne grupeje... o nepatikesit kur - TEN KUR LABIAUSIAI REIKALINGA!!!! KORIDORIUJE prie virtuves bendros kur valgi atveza!!!! ir jis ten ispradziu lygino... poto tinkavo, glaiste, dabar dazyma jau baige 6 savaite..... o sienos atrodo baisiau nesu padazyt ant tarybiniu laiku sienu... net nelyginus o dar labaiu pabaisinus....
Man tai nera zodziu... tai paimkit patikima zmogu ar imone... o ne kazkoki vyruka kuris dirba vienas ir po 2 valandas per diena...
Irgi cia kaip salta buvo vyras vaikus namo parvede... bahuras tik su pedkelnem, nors kelniu kruva ten visoniu yra... ar sunku uzdet??? i bala ikris ir vaiku nebetures ... Ka as zinau ka daryt... man po tu pervedimu tai shokas buvo!!!! Dabar tai i BERZELI Taikos 187 parasem prasyma priimti mus... kai tik priims iskart leksim ten!!!!!
Ir dar nezinau ar visur taip, bet pas mus nuo rugsejo menesio iki siol as gavau 3 sarasus ka nupirkt darzeliui, kiekviename ne maziau 10 dalyku, t.y. : tualetu valyklis, tual.popierius, serveteles, Fairy, oro gaiviklis.... ka as zinau??? sako neduoda jiems to... bet jei kiekvienam duoda po toki sarasa kas 3 menesius, visio 10 zmoniu.. tai kiek ten tu visu fairiu yra?? ir kaip auklyte ten plauna indus? mums mazo Fairy buteliuko gyvenant 2 seimoms (8 asm) uztenka tikrai pusei metu ir tas pats su kitais gaivikliais ir t.t.
Tai va mamytes,,, issipasakojau!! Palengvejo wink.gif)
Atsakyti
Klausyk, jei tau taip nepatinka tai greičiau bėk i "Berzeli". ten jau tikrai "grazios" sovietmecio laiku sienos.
Aukletojos, ka ne zmones? jom nereik atostogu? vasara daugumoj darzeliu sujungia grupes.
Braskytei Nadia daug kam nepatinka, tu ne vienintele, bet tai nereiskia kad visas darzelis blogas.
buvau as tame susirinkime ir viska girdejau, "nevynosi sor iz izby" - kiekvienas darzelis turi savu problemu, nenori problemu - privatūs darzeliai laukia jūsų piniginės smile.gif
sarasiukus visur duoda, jei ne sarasiukus, tai rinkliava didesne. kad tu zinotum, kiekvienam sarasiuke yra skitingos priemones, jei pas tave Fairy, tai nereiskia kad visi nes Fairy, biski placiau mastyk.
ir isvis baik cia purva pilti smile.gif
uzjauciu del tokio blogo darzelio, o vakar dar tavo vaikai isbego nepastebeti, ir vel buvo Nadia.
Na ka gi kas laukia tu problemu tam ir nesiseka
sekmes naujajam darzely smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2006 06 15, 10:15)
Klausyk, jei tau taip nepatinka tai greičiau bėk i "Berzeli". ten jau tikrai "grazios" sovietmecio laiku sienos.
Aukletojos, ka ne zmones? jom nereik atostogu? vasara daugumoj darzeliu sujungia grupes.
Braskytei  Nadia daug kam nepatinka, tu ne vienintele, bet tai nereiskia kad visas darzelis blogas.
buvau as tame susirinkime ir viska girdejau, "nevynosi sor iz izby" - kiekvienas darzelis turi savu problemu, nenori problemu - privatūs darzeliai laukia jūsų piniginės smile.gif
sarasiukus visur duoda, jei ne sarasiukus, tai rinkliava didesne.  kad tu zinotum, kiekvienam sarasiuke yra skitingos priemones, jei pas tave Fairy, tai nereiskia kad visi nes Fairy, biski placiau mastyk.
ir isvis baik cia purva pilti smile.gif
uzjauciu del tokio blogo darzelio, o vakar dar tavo vaikai isbego nepastebeti, ir vel buvo Nadia.
Na ka gi kas laukia tu problemu tam ir nesiseka
sekmes naujajam darzely smile.gif




zinai man kazkaip cia dzin ka tu rasai.. jei tavo vaikus priziuri tai dziaukis! Nes matau kad zinai jos 2 vaikai 2 metu amziaus isbego i masinu stovejimo aikstele ir niekas to nepastebejo. jei as nebuciau atejusi ar nors po poros minuciu gal isvis ju neberasciau!
Ar tu galvoji kad tai normalu jog ziema lopselinukai mieka kambaryje kur sienoje yra skyle? kai jie 3 savaites serga - 2 eina i darzeli???? aisku aukletojos nori ilsetis - as nesakau kad jie negali, bet juk gi galima po viena eit atostogu|??? kur matyta kad vaikai butu vienoje grupeje su du kartus vyresniais?? mano vaikai yra ne braskyteje, o raktelyje... gal tau cia normalu kad uz tuos pinigus daro remonta visu pirmiausia prie virtuves kur jis nera taip reikalingas???
Zinok tu cia gali uzstot, neuzstot darzelio, bet as sakau taip kaip yra! ir as manau kad kiekviena normali mama neves savo vaiko i lopseli kur yra skyle sienoje.. ir visi tyles apie tai! Tai ko tu ant Nadios pati varai?? As jos net nepazistu.. aisku kad jei vaikams kas nors vakar atsitiktu ji butu kalta! As ir neteisinu.. tik pati galvok ka rasai. man liepi nevaryt ir t.t. o pati???

"kiekvienam sarasiuke yra skitingos priemones, jei pas tave Fairy, tai nereiskia kad visi nes Fairy, biski placiau mastyk." - as ir nesakau kad visi ji nesa, pati asmenishkai jo nenesu - bet kazkodel vieni tevai nieko nei karto nenese, o mes jau 3 karta atnesem...
Taigi zinokit mamos kas ten per darzelis ir gal jusu vaikus ir ziures jei jus esate tokios kaip Jurina - laizysit subines visoms!!!! (atsiprasau labai uz grubu issireiskima)

Atsakyti
Pati sau priestarauji , butu dzin nesiputotum cia smile.gif
jei darzelis butu is tikruju blogas nebutu tiek daug vaiku.
o atostogas skiria direktore, o ne pacios lekia kaip kas nori.
del tu visu remontu ir skyliu - tai nueik pas direktore ir issakyk viska, nes pvz as visiskai sutinku kad grupej jis svarbesnis nei prie virtuves
sarasus mes gaunam po 1, o jei tau duoda 3 tai pasiteirauk -kodel? cia tokia drasi o darzely nieko pasakyt negali?

o del laizymo - parodei savo lygi thumbup.gif
Atsakyti
Ir dar kas tu per zmogus jei matei kad vaikai isejo is darzelio... ka ytaip sunku juos parvesti atgal? Jei tai butu tavo vaikai???
At tau ant tiek dzin????
Kas tu isvis per zmogus???
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 06 15, 14:39)
Ir dar kas tu per zmogus jei matei kad vaikai isejo is darzelio... ka ytaip sunku juos parvesti atgal? Jei tai butu tavo vaikai???
At tau ant tiek dzin????
Kas tu isvis per zmogus???



is kart matyt, jauna karstakose, cia ne as maciau, jei matyciau tikrai parvesciau.
nespresk apie zmogu nepazius jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2006 06 15, 14:43)
is kart matyt, jauna karstakose, cia ne as maciau, jei matyciau tikrai parvesciau.
nespresk apie zmogu nepazius jo smile.gif



Tai is kur tada zinai kad jie pabego???
Jei nematei?
As jau matau kas tu per zmogus esi...
Nesinori man su tavim gincitys...
Atsakyti