Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(Asta555 @ 2010 02 02, 08:41)
nosyte kraujuoja nuo antibiotiku ir issusejimo. Vartokite labai svelnu juros vandenuka su minimalia drusku koncentracija.


QUOTE(Zuwytes @ 2010 02 02, 14:01)
Gelomyrtol ir Cinnabsin.  thumbup.gif  ir man sinusitas nuo ju praejo be jokiu antibiotiku, ir dukrai (4 metu). I nosi 2k. per diena (ryte ir vakare) purksti 0.05 % ksilametazolino (tipo Olynth, Otrivin ir pan.) bet kokio 3 dienas, bet neilgiau kad nesudirgintu gleivines.

Aciu uz patarimus 4u.gif

Gydytoja ir LOR'as sake,kad mums alerginis rinitas verysad.gif Jau esam sveikos, bet nosyte vis bega. Geriam antialergini sirupa ir duos siuntima pas alergologa.
Atsakyti
Sweiki, pas mus irgi beda su nosyte. Labai daznai sloguojam Loras pasake kad geriau valyti nosiuka ne su juros vandenuku o su dilgeliu arbata.
Atsakyti
QUOTE(fotodizain @ 2010 02 11, 14:42)
Sweiki, pas mus irgi beda su nosyte. Labai daznai sloguojam Loras pasake kad geriau valyti nosiuka ne su juros vandenuku o su dilgeliu arbata.


Na nezinau ar ziovintos dilgeles turi tiek uzdegima mazinanciu ir gydomuju savybiu, kiek turi juros vanduo. pavyzdziui as turiu Physiomer vaikisko juros vandens aprasyma ten parasyta, kad yra daugiau nei 80 mikroelementu, kad atlikti klinikiniai tyrimai efektyvumui, butent slogos gydymui. O dilgeles... na nezinau
Atsakyti
QUOTE(fotodizain @ 2010 02 11, 12:42)
Sweiki, pas mus irgi beda su nosyte. Labai daznai sloguojam Loras pasake kad geriau valyti nosiuka ne su juros vandenuku o su dilgeliu arbata.

Ar padeda jums dilgeliu arbata?
Atsakyti
Mes gydomes interferonu, jis nuo 2003 berods neregidtruotas LT, bet turim pazystama, kuris parveza jo is Rusijos. Super daiktas. Jei kas turit zmogu, kuris galetu parvezt sito daikto - bandykit - tikrai super. Bet jis efektyvus tik maziukams, manau iki 1 metuku, nors info lapelyje parasyta, kad tinka ir suaugusiems, taciau neturi tokio efektyvumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Slogą gydau valydama "Humer 150", bet į nosytę tiesiai nepurškiu, vatytę gausiai suvilgau ir tada...po po dar purškiu "Euphorbium..." (jis mums padeda) ir dar tepu antisloginiu kremuku "Wala", dažniausiai per tris dienas pasveikstam rolleyes.gif
Priemones nuo slogos naudoju kai mažylė miega, tada jos taip neišgąsdinu ir to kremuko nenusivalo tada
Atsakyti
Aš Pinosol'iu gydau...
Atsakyti
QUOTE(SauLionGe @ 2010 01 21, 21:49)
o mano mazyle jau nuo 5d sloguoja, pas ja tokia sunki sloga verysad.gif  naudoju humer ir issiurbiu liulius, o po to vibrocil purskiu, sloga nepalengvejo, siandien pabandziau savo pienuko ilasinti, lyg ir neblogai...nezinau kaip cia bus  verysad.gif

Ta Vibrocil reikia is pradziu sulasint,palaukt kokias 7min,ir tada su juros vandenuku plauti 4u.gif man taip ir pediatre ir lor aiskino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milija99 @ 2010 01 23, 19:08)
Labas mamytes. Mano 6 men mergytei sloga jau 7 diena. Liuliuku kaip ir mazeja, bet is vienos puses dar gausiai siurbiasi, laimei siandien uztenka kas 3 val mazdaug. Taciau kas mane labai neramina, is tos puse kur daugiau, visada kartu siurbiasi ir kraujukas, ir ne koks siuliukas, o visai nemazai. taciau to kraujuko daugiau tik siandien. Ar kam is jusu vaikuciu taip buvo? gal kas turi patirties siuo klausimu. beje, mergyte labai muistosi kai siurbiu, gal dar spaudimas verkiant papildomas susidaro. labai aciu, jei atsakysite, nes tikrai neramu.



QUOTE(milija99 @ 2010 01 26, 13:05)
Mes tai dar sloguojam  verysad.gif . Nebedaug, bet vis užsikišusi nosytė mergytei. Kol kas dar rekomendavo gydytis kaip ir gydėmes lyg šiol - plauti jūros vandenuku ir Vibrocilio lašiukais. sakau, gal aš labai nekantri, bet gi taip norisi , kad mažutei geriau būtų..



O ka gydytojas sako? g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mes tai pat sergame sloga, bet ji tokia stipri! Ir tas sekretas toks tirstas, neina net istraukti, pripurskiu juros vandenuko, tai dar kazkiek issitraukia, o daugiau nei per kur nesitraukia, nors girdisi, kad tu snargliuku yra. Baisu.
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 02 23, 13:32)
Sveiki,
Mes tai pat sergame sloga, bet ji tokia stipri! Ir tas sekretas toks tirstas, neina net istraukti, pripurskiu juros vandenuko, tai dar kazkiek issitraukia, o daugiau nei per kur nesitraukia, nors girdisi, kad tu snargliuku yra. Baisu.

Cinnabsin nebandet? mums paskutini karta pagelbejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 02 24, 11:48)
Cinnabsin nebandet? mums paskutini karta pagelbejo smile.gif


o nuo kokio amziaus ji galima duoti g.gif
Atsakyti