Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(MEET @ 2010 10 17, 15:36)
umcaloras, tai kaip zolinis atibiotikas, mums ji skirdavo, kai budavo pulingos anginos, siaip gerkles, nuo kosuliio niekada neteko jo gerti, greiciau jau nuo persalimo ligu ji mums skirdavo, ir as pati pajutus gekles skausma ji geriu



man irgi sake kad prie kosuliu,bronchitu umcalor doh.gif zodziu suprask kaip nori... doh.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas girdėję, kad negalima nosytės plauti jokiu vandeniu? blink.gif Mums šiandien gydytoja griežtai uždraudė, jokių jūros vandenų, tik išsiurbti. Sakė, kad vandens pylimas į kvėpavimo takus- tiesus kelias į astmą unsure.gif Tai va, įdomu ar kas dar susidūrėt su tokia nuomone? Mums liepė slogai tik sinupreto lašus duoti. O tuos jūros vandenis sakė išrašo gydytojos, kurioms už tai mokama g.gif Dar paklausė, ar mums kada nors mamos pylė vandenį į nosį? Mūsų šeimoje nei vienam nepylė, nors augom 4 ir tikrai snargliavom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l.buz: 25 spalio 2010 - 17:00
as esu skaiciusi,kad juros vandeniu plauti tik kai tirsta sloga,kurios neimanoma issiurbti..ir kad jokiu budu nepatartina kasdien ar daznai be reikalo plauti nosies juros vandeniu doh.gif ko gero kiek gydytoju tiek nuomuoniu-kaip ir visada.as asmeniskai naudoju tik esant tirstai slogai,kurios be juros vendens neimanoma issiurbti...
Atsakyti
Aš šiandien ryte jau išsigandau, kad savo mažiui neišsiurbsiu be vandens, nes tikrai tiršta žalia sloga, bet įlašinau vibrocilio po lašiuką ir, kaip liepė ta gydytoja, po kokios minutės siurbiau. Ir ką, atsisiurbė visai puikiai. O dar ,aišku, paverkė, tai visai viskas išbėgo, dabar plaukia pati savaime jau ne tokia tiršta rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas galetu patarti, sunui 5 menesiai, sloga siaubinga, nakti verke, l blogai miegojo. Gal kas gali patarti kokie efektyviausi vaistai tokiam maziukui, ir apskritai kokiu vaistu galima tokiame amziuje??Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2010 10 26, 12:30)
Gal kas galetu patarti, sunui 5 menesiai, sloga siaubinga, nakti verke, l blogai miegojo. Gal kas gali patarti kokie efektyviausi vaistai tokiam maziukui, ir apskritai kokiu vaistu galima tokiame amziuje??Aciu!

Aš keldavausi naktį išsiurbti ir guldydavau ant aukštesnės pagalvėlės, kiek prisimenu. Gal dar vibrocilio galima, bet neprisimenu ar tokiam lašinau g.gif Yra euphorbium purškaliukas, jis tikrai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek zinau 5menesiu vaikuciui jau galima lasinti vibrocili.mano sunui jau 2 metukai ir menuo,ir nebe zinau ka daryt sad.gif sloga istisai jau du menesiai.istisai einam ir einam pas loriste,o rezultato ner sad.gif net antibiotikus vaikas gere.turbut reik kazkokiu stebuklingu vaistu g.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas LOR, ji patare lasiukus su adrenalinu pirkti, bet as ju nepirkau, vaistininke patare Protargoli 1% lasinti, tai siandien nakti jau geriau miegojo( cia vaikui kuriam 5men)
Atsakyti
QUOTE(Taika75 @ 2010 10 27, 11:01)
kiek zinau 5menesiu vaikuciui jau galima lasinti vibrocili.mano sunui jau 2 metukai ir menuo,ir nebe zinau ka daryt sad.gif sloga istisai jau du menesiai.istisai einam ir einam pas loriste,o rezultato ner sad.gif net antibiotikus vaikas gere.turbut reik kazkokiu stebuklingu vaistu g.gif



mums sloga apie menesi, nuvedziau as pas kita (ne savo) gydytoja ir zinokit surado mums tai, kad eustachijaus vamzdis uzkimstas blink.gif jums gal panasaus kazkas yra? sako nuo ilgos slogos taip atsitinka ir ypac jei ji tirsta. jei pastebesite, kad vaikelis pradeda klausineti ka? ir ka? ir ka? pastoviai, sunerimkite ir veskite pas kita gydytoja, gali buti kaip ir mums, o as juk jai atsakydavau i tokius ka - kva! doh.gif gali skaudeti ausyte pradeti!
!cia info visiems sloguojantiem ilgiau nei 10dienu!

negasdinu, tik skleidziu info, kuri man paciai butu pravertusi pris svaiciu pora verysad.gif

sveikatos sloguojantiems 4u.gif
Atsakyti
turbut reiks keist daktare,aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2010 10 27, 16:36)
mums sloga apie menesi, nuvedziau as pas kita (ne savo) gydytoja ir zinokit surado mums tai, kad eustachijaus vamzdis uzkimstas blink.gif jums gal panasaus kazkas yra? sako nuo ilgos slogos taip atsitinka ir ypac jei ji tirsta. jei pastebesite, kad vaikelis pradeda klausineti ka? ir ka? ir ka? pastoviai, sunerimkite ir veskite pas kita gydytoja, gali buti kaip ir mums, o as juk jai atsakydavau i tokius ka - kva! doh.gif gali skaudeti ausyte pradeti!
!cia info visiems sloguojantiem ilgiau nei 10dienu!

negasdinu, tik skleidziu info, kuri man paciai butu pravertusi pris svaiciu pora verysad.gif

sveikatos sloguojantiems 4u.gif


Matai kaip g.gif Mano sloguoja jau senokai. Ir ausytę buvo pradėję skaudėt, bet kadangi buvo bronchitas, gavo antibiotikų, tai susitvarkė ausis. Bet va kosulys ir sloga dar yra g.gif Dėl kosulio geriam vaistus, o kaip su sloga kovot nebežinau g.gif
Gal rimtai reik, kad kitas medikas patikrintų g.gif Ale KUR vežt? Ir kaip tik ilgasis savaitgalis išpuola verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2010 10 27, 11:26)
Vakar buvau pas LOR, ji patare lasiukus su adrenalinu pirkti, bet as ju nepirkau, vaistininke patare  Protargoli 1% lasinti, tai siandien nakti jau geriau miegojo( cia vaikui kuriam 5men)

Vat aš anksčiau irgi tą protargolį lašindavau, tai lor gydytojas man griežtai uždraudė, sakė, kad sugadinsiu nosies gleivinę vaikui visam gyvenimui... kad tai yra atgyvenus priemonė. geriau jau naudot viburcol.
Papildyta:
QUOTE(ericaa @ 2010 10 29, 15:12)
Matai kaip g.gif Mano sloguoja jau senokai. Ir ausytę buvo pradėję skaudėt, bet kadangi buvo bronchitas, gavo antibiotikų, tai susitvarkė ausis. Bet va kosulys ir sloga dar yra g.gif Dėl kosulio geriam vaistus, o kaip su sloga kovot nebežinau g.gif
Gal rimtai reik, kad kitas medikas patikrintų g.gif Ale KUR vežt? Ir kaip tik ilgasis savaitgalis išpuola verysad.gif

būtinai reik lor gydytojo konsultacijos. jeigu po antibiotikų gėrimo išliko sloga ir kosulys- jums blogai parinkti antibiotikai buvo. iš nosies pasėlį turi imti.
KOsuliui palengvinti padeda, kai pašildai krūtinę su druskyte.....aš, kai dičkė ilgai kosėjo, tai po vaistų gėrimo dar pas masažistę privačiai vedžiojau, kad nugarytę išmasažuotų, tikrai palengvėja vaikui daug greičiau.
Mano mažei po vienos slogos gavos rinosinusitas verysad.gif kuris dabar kartojasi, išvešėjo adenoidai verysad.gif verysad.gif žodžiu, sloga- rimta liga.....
Atsakyti