Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(diana. @ 2010 11 06, 17:43)
Oiiii,neee,Jūsų parašytas tyrimas tikrai ne CRB.Jis kitaip vadinas.CRB yra kraujo tyrimas,kuris parodo ar organizme yra uždegiminiai pokyčiai mirksiukas.gif .Jis tikrai nemokamas

taigi aš čia apie pasėlį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 11 06, 18:44)
taigi aš čia apie pasėlį blink.gif


lotuliukas.gif ,o aš pagalvojau,kad CRB taip aprašot lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Jungiames ir mes i sloguojanciu buri verysad.gif jau visa savaite dukryte vargsta.. vakar dar pripirkau visokiu vaistu, nes nebezinau ko ir griebtis.. iki tol gyvedemes tik juros vandenuku, bet panasu, kad reikia kazko rimciau.. labiausiai tai mane neramina, kad ta temperatura tokia nei siokia nei tokia 37,1-37,1, o siandien jau ir iki 37,4 soktelejo doh.gif Ir kad matyciau bent koki pagerejima schmoll.gif Purskiam juros vandeni, issivalom, dar veliau papurskiu ir euforbium ir geriam sinupreta, nes labai tirstos gleives.. Jau ir akyte buvo pradejusi puliuoti, bet lyg ir geriau siandien. Gydytoja sake lasinti antibiotikus, bet as kazkaip vis dar delsiu schmoll.gif
Atsakyti
Mes irgi sloguojame smile.gif Radau va toki idomu straipsni apie visus vaistus slogai gydyti smile.gif
Gal pravers ir kitoms mamytems smile.gif
Farmakoterapija slogai gydyti
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 21, 21:17)
Norejau pasiteirauti ar buvo kuriai nors kad vaikas sloguotu ir tuo paciu zandukai serpetotu, na jie tokie raudoni ir vaikas sako kad jam skauda, tepu su riebiu kremuku tai jis net verkia kai tepu unsure.gif
gal but jam vejas juos susalde, o gal cia susije su tuo kad turime slogyte g.gif

sveikute,forume esu naujoke.o ir mano maziausiai dukrytei 11.bet turiu anukiuka 4 men.irgi buvo tas pats.pabandem lietuviska medetku tepaliuka.is pradziu veidukas paraudo.buvom issigande.bet praejo.kita diena veidukas tikrai pagrazejo.o dabar visai gerai.manau vedant mazyli i lauka,reiketu patepti riebesniu kremuku.gryzus nuprausti ir tepti gyduomuoju tepaliuku.
Atsakyti
O ar galima vesti i lauka, jei temperatura 37,1-37,2, o vakare ir iki 37,4 g.gif zinau, kad slogai vaistas Nr.1 yra grynas oras, o mes jau visa savaite namuose sedim, nes kazkaip nedrasu eiti, kai ta temperatura vakarop pakyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2010 11 09, 18:39)
O ar galima vesti i lauka, jei temperatura 37,1-37,2, o vakare ir iki 37,4  g.gif zinau, kad slogai vaistas Nr.1 yra grynas oras, o mes jau visa savaite namuose sedim, nes kazkaip nedrasu eiti, kai ta temperatura vakarop pakyla  doh.gif

Aš tai su temperatūra į lauką nevedu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2010 11 09, 18:39)
O ar galima vesti i lauka, jei temperatura 37,1-37,2, o vakare ir iki 37,4  g.gif zinau, kad slogai vaistas Nr.1 yra grynas oras, o mes jau visa savaite namuose sedim, nes kazkaip nedrasu eiti, kai ta temperatura vakarop pakyla  doh.gif


Aš su temperatūra nevedu schmoll.gif .Dažniau vėdinu kambarius mirksiukas.gif
Atsakyti
mes naudijame Quixx juros vandeni, labai padeda tik reikia kantrybės efeto sulaukti. Pvz. vibrocil duoda efekta iškart bet trumpam, o šis vanduo po kokios valandos ir ilgesniam laikui 4u.gif
Atsakyti
siandien ir mes papildem jau su rimtu gydymu gretas sloguojanciu...kelios dienos, jau kokia savaite virs, atsiradusios slogos, bet nebegancios, o viduje, siandien nuejom pas lor, mergytems dar nesinusitai, bet jau kelios dienos ir gali buti kad issivystys, nes skrepliukai zali, teka i gerkle, koseja...skirtas antibiotikas, nes per pora savaiciu jei nuo liaudisku metodu negeriau, reikia rimto gydymo
apie juros vandeni-tiek lor kmu, tiek lor musu vietine aiskiai pasake, kad prie slogos jis netinkamas, nes tik dar labiau dirgina gleivine, o jis labiau tinkamas prie uzsitesusiu sinusitu, kai reikia nosi tikrai isvalyt, letinio sinusito, o prie slogu ne, mums aiskino, kad tai reklama, bet veiksmingumo jokio...nosis pati susitvarko su sloga, tad jos erzinti nereikia..nebent jau komplikuojasi toliau
Atsakyti
man mama buvo pasiulius liaudiska receptuka..burokeli sutarkuot isspaust sultis idet truputi medaus ir po lasiuka i nosyte 3 kart dienoj..
nu nezinau ar sutapimas ar mistika-sloga dingo per para...ir tfu tfu...kol kas trecias menuo be slogu gyvenam
Atsakyti
O mum sloga jau turbut koks menuo nedingsta... ir net nzn ka ir daryt...
Dabar tokia uzgulus viduj bet nieks nebega..
Gydytoja israse Actifed nes Sinupretas nepadeda...
Bet kad ant Actifedo parasyta kad sustabdo nosies varvejima, tai ir nepirkau... o be to ir taip jis toks sh...
Bet jau nzn ka daryt.....
Atsakyti