Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

Aciu,SIVERIJA 4u.gif Kiek prisimenu tais lasiukais tik dvi dienos galima lasinti.Ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 18, 16:58)
Aciu,SIVERIJA 4u.gif Kiek prisimenu tais lasiukais tik dvi dienos galima lasinti.Ar klystu?

vat sito tai nepasakysiu blush2.gif Labai seniai dicke naudojo, tikrai padejo mums. O vat mazajai lor neskyre, sake nera tie lasiukai toks geris kaip jums atrodo unsure.gif nes as del ju teiravaus. Mes naudojom quixx 3 k per diena, o pries miega nasonex dar purskem. Bet mums adeniodai yra. Dabar paskirta imuwash, purskiam 3 k. i diena, sake kokius 4 men istisai. Tfu tfu tfu, jau keli menesiai be slogos gyvenam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 02 18, 17:14)
vat sito tai nepasakysiu blush2.gif Labai seniai dicke naudojo, tikrai padejo mums. O vat mazajai lor neskyre, sake nera tie lasiukai toks geris kaip jums atrodo unsure.gif nes as del ju teiravaus. Mes naudojom quixx 3 k per diena, o pries miega nasonex dar purskem. Bet mums adeniodai yra. Dabar paskirta imuwash, purskiam 3 k. i diena, sake kokius 4 men istisai. Tfu tfu tfu, jau keli menesiai be slogos gyvenam smile.gif

Mano sunuj ir adenoidai ir tonziles,vieni siulo operuotis,kiti luktelt iki 5 metu...Tai ir kankinames kolkas.
Mums viena karta tik LOR siule tuos lasiukus kartu su Tosilgon lasiukais,padejo.Ziuresiu kaip si karta,tikiuosi pades 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 18, 17:22)
Mano sunuj ir adenoidai ir tonziles,vieni siulo operuotis,kiti luktelt iki 5 metu...Tai ir kankinames kolkas.
Mums viena karta tik LOR siule tuos lasiukus kartu su Tosilgon lasiukais,padejo.Ziuresiu kaip si karta,tikiuosi pades 4u.gif
Sekmes 4u.gif

aciu ir jums sekmes 4u.gif
musu adenoidai 2 laipsnio, bet mes dar labai mazos, nera 2 m., tai irgi laukiame......
mums kiekviena sloga sinusitu, deja baigiasi......tai be antibiotku galu galu neapsieiname verysad.gif
Atsakyti
aciu ir jums sekmes 4u.gif
musu adenoidai 2 laipsnio, bet mes dar labai mazos, nera 2 m., tai irgi laukiame......
mums kiekviena sloga sinusitu, deja baigiasi......tai be antibiotku galu galu neapsieiname verysad.gif

neskubėkite duoti antibiotikų schmoll.gif turim ir mes tą problemą. kiek sloguoja, kai jau susiruošiat duoti antibiotikus?
Atsakyti
QUOTE(rasazar2 @ 2011 02 19, 15:03)
aciu ir jums sekmes 4u.gif
musu adenoidai 2 laipsnio, bet mes dar labai mazos, nera 2 m., tai irgi laukiame......
mums kiekviena sloga sinusitu, deja baigiasi......tai be antibiotku galu galu neapsieiname verysad.gif

neskubėkite duoti antibiotikų  schmoll.gif turim ir mes tą problemą. kiek sloguoja, kai jau susiruošiat duoti antibiotikus?


kodėl iš kart tokia nuomonė, kad aš skubu duoti antibiotikus? g.gif Visad atliekamas CRB tyrimas ir užauginamas pasėlis. Deja, sinusitas tokia liga, kad be antibiotikų, deja, retai apseisi...Bent pas mus, jis labai greit tampa pūlingu.
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2011 01 08, 18:36)
Sveiki, mum tik 2 sav, o sugebejom slogyte pasigauti..pasakykite ar nekenkia tas daznas siurbimas tokiems maziems vaikuciams, nezinau bijau suzeisti, jis toks maziuliukas, biski per daug patraukus, truputuka raudona buvo, ...tai dabar bijau kad nepazeisciau nosytes jam....Siaubas kaip gaila  doh.gif beje sloguojam 4 diena, tempes neturim, ar galima mazyli maudyti, i balkona vezti, net nezinau....?


su Rinomer ar kažkaip taip vadinadi, labai gerai išsitraukia viskas. žymiai geriau nei pompa. ir neišdrasko gleivines
Atsakyti
Sveikos,


nežinau, ar šioje temoje turėčiau klausti, bet gal kas patars ir rekomenduos LOR gydytoją Santariškių konsultacinėje poliklinikoje. Skambinausi į registratūrą, tai lengviausia patekti pas Genovaitę Rėklaitienę ir Rasą Martinkienę. Gal kuri nors esate susidūrusi?

Esmė ta, kad mano sūnelis 1,5 metukų paskutiniu metu žaliai sloguoja po keletą savaičių, praėjus 3-4 sav. ir vėl tas pats, o dar nė karto nesame LOR pasirodę...

Mūsų gydytojos pagrindinis gydymo metodas - jūros vanduo, bet man tai nenormalu, kad vaikas taip dažnai serga, prieš mėnesį neapsiėjome be antibiotikų... Pasėlio niekas net nesiūlo daryti, ai, vienu žodžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 25 vasario 2011 - 11:52
Sveikos,

atejau ir as konsultacijos. rudeni pradejom leisti dukryte i darzeli, jis privatus ir serganciu vaiku tevai neveda. Ir prasidejo slogos.... esam rimtai sirge tik viena karta. Pradejau galvoti, kad gal tai alergine sloga, nes amzinai atsinesa is darzelio. Gal galit patarti koki gera LOR gydytoja Kaune? Noreciau pasikonsultuoti kas yra tam mano vaikui. Nes siaip ji sveika, lankom baseina, bet tos slogos man atsibodo doh.gif
Atsakyti
[quote=Daluze 2,2011 02 25, 12:49]
Sveikos,
nežinau, ar šioje temoje turėčiau klausti, bet gal kas patars ir rekomenduos LOR gydytoją Santariškių konsultacinėje poliklinikoje. Skambinausi į registratūrą, tai lengviausia patekti pas Genovaitę Rėklaitienę ir Rasą Martinkienę. Gal kuri nors esate susidūrusi?



Labai geras gyd. Sakalinskas, mus operavo gyd. Jakiuniene(bet nezinau ar gera...),nes dabar po operacijos praejo 8 men., o slogos is karto zalios ir kartojasi kas dvi savaites, dazniausiai pagyjam tik su antibiotikais: tai nezinau ar blogai pasiseke operacija, ar dabar jau persimete i sinusitus (kazkas kitoje temoje minejo) ir pastoviai raudona gerklyte. Jau esu pasiryzusi vesti privaciai pas Sakalinska (berods dirba dar ir sirdies chirurgijos centre), gal padarys paseli, nes poliklinikos pasake, kad dabar kai adenoidai isoperuoti nera reikalo ji daryti:( zodziu pasaka be galo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2011 02 25, 14:02)
Sveikos,

atejau ir as konsultacijos. rudeni pradejom leisti dukryte i darzeli, jis privatus ir serganciu vaiku tevai neveda. Ir prasidejo slogos.... esam rimtai sirge tik viena karta. Pradejau galvoti, kad gal tai alergine sloga, nes amzinai atsinesa is darzelio. Gal galit patarti koki gera LOR gydytoja Kaune? Noreciau pasikonsultuoti kas yra tam mano vaikui. Nes siaip ji sveika, lankom baseina, bet tos slogos man atsibodo  doh.gif

LOR gera gydytoja yra klinikose, tai Minkevičienė. O sloga gali būti alerginė, mums tai pripažino. Amžinai nesibaigdavo sloga, atrodo jau pasveikdavo, na o ji vis likdavo. Ir tik tada kai parašė vaistukų nuo alerginės slogos, kuriuos gėrėm 2 savaites, pagaliau ji baigėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guste123 @ 2011 03 06, 22:19)
LOR gera gydytoja yra klinikose, tai Minkevičienė. O sloga gali būti alerginė, mums tai pripažino. Amžinai nesibaigdavo sloga, atrodo jau pasveikdavo, na o ji vis likdavo. Ir tik tada kai parašė vaistukų nuo alerginės slogos, kuriuos gėrėm 2 savaites, pagaliau ji baigėsi  smile.gif



o gal galetumet i a.z. parasyti kokius vaistukus jums prirase?
Papildyta:
QUOTE(rasazar2 @ 2011 02 19, 16:03)
aciu ir jums sekmes 4u.gif
musu adenoidai 2 laipsnio, bet mes dar labai mazos, nera 2 m., tai irgi laukiame......
mums kiekviena sloga sinusitu, deja baigiasi......tai be antibiotku galu galu neapsieiname verysad.gif

neskubėkite duoti antibiotikų  schmoll.gif turim ir mes tą problemą. kiek sloguoja, kai jau susiruošiat duoti antibiotikus?



Mums irgi amzinos bedos su uzsitesusia sloga. Gydytoja mums patare Caldorgan lasiukus, super labai greit sutvarko nosyte. Tik juos man atrodo nuo 6 metuku galima naudot (taip raso instrukcijoje).
Atsakyti