Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas naujagimiui

QUOTE(Marti @ 2010 09 29, 10:14)
nu kad ir kokia ta kepuryte nuostabi, vistiek neverta pilvinukes nemigos 4u.gif


Ačiū už rūpestėlį 4u.gif

Nite, pasiskaičiavau savaip, tai gavos lygiai taip kaip tu parašei, tik aš 2 virbalais mezgu, tai dėjau 104 akis smile.gif
Atsakyti
man ir pavykoooo!!!!! tik 5 virbalais mezgiau. buvo siokiu tokiu lyriniu nukrypimu, bet is esmes labai lengva pasirodo smile.gif per pora valandu ir numezgiau!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 30, 13:03)
man ir pavykoooo!!!!! tik 5 virbalais mezgiau. buvo siokiu tokiu lyriniu nukrypimu, bet is esmes labai lengva pasirodo smile.gif per pora valandu ir numezgiau!!!!!!!

sveikinu 4u.gif o kur nuotraukyte?
Atsakyti
QUOTE(zivile.simona @ 2010 09 30, 14:39)
sveikinu  4u.gif o kur nuotraukyte?

user posted image
tik as kai kairiaranke man tas triju suemimas nesigavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 30, 17:55)
tik as kai kairiaranke man tas triju suemimas nesigavo sad.gif


xe, dar idomiau atrodo thumbup.gif
siaip del to suemimo - tu turi akis is pradziu sukeisti vietomis taip, kad sonines butu salia viena kitos. is pradziu sumezgi sonines, tada pertempi per vidurine. manau ir kairiarankei turetu gautis wink.gif

as beje sita kepure jau antra mezgu, jei nepatingesiu, irgi pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 21, 11:02)
man tai tikrai sunku buvo, vienu metu man rods, kad su 7 kamuoliukais mezgiau, tai jie ten maisosi, painiojasi, uzsirisa vienas su kitu, o dar riekai moket siula neitemt per daug, kad rastas grazus gautusi doh.gif daugiau sakiau gyvenime nemegsiu tokiu dideliu paveikslu sad.gif
iseit tai tikrai iseis, tik nusiteikit, kad daug nervu gali kainuot biggrin.gif

kuo daugiau kamuoliuku/spalvu naudojam, tuo daugiau tenka pavargti. bet siaip tai kamuoliukai turi buti sudedami IS EILES, reik patogiai bent jau sedeti mezgant toki mezgini, paprastai galima deliotis kamuoliukus is abieju pusiu sau smile.gif be to, labai svarbu, kad numezgus viena eile virbalai butu teisingai PERSUKAMI. taigi, kamuoliuku siulai graziai susikryziuoja mezgant pirmyn, tada apsukus mezgini vel labai graziai atsikryziuoja mezgant atgal. ir jokis painioavos nebuna 4u.gif
na, bet man si buda PARODE gyvai, kazin ar is aprasymo kas eina suprasti g.gif

as, ko gero, daugiausia esu mezgus is 21 kamuoliuko, skirtingu spalvu, labai smagus mezgimas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Mano raizgaliukai.
Kepurę pavyko įveikti irgi su lyriniais nukrypimais.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dailima: 30 rugsėjo 2010 - 20:27
dailima, labai mielas komplektukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2010 09 30, 21:01)
xe, dar idomiau atrodo  thumbup.gif
siaip del to suemimo - tu turi akis is pradziu sukeisti vietomis taip, kad sonines butu salia viena kitos. is pradziu sumezgi sonines, tada pertempi per vidurine. manau ir kairiarankei turetu gautis wink.gif


aciu,sekanti karta tikrai pabandysiu kaip Jus sakot 4u.gif

QUOTE(ziogelis2 @ 2010 09 30, 21:05)
as, ko gero, daugiausia esu mezgus is 21 kamuoliuko, skirtingu spalvu, labai smagus mezgimas buvo thumbup.gif

doh.gif man butu sakes lotuliukas.gif

QUOTE(dailima @ 2010 09 30, 21:25)
Mano raizgaliukai.
Kepurę pavyko įveikti irgi su lyriniais nukrypimais.


Labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2010 04 19, 01:29)

kaip suprantu reikia mezti apvaliai?
Atsakyti
mano mazajam smile.gif
user posted image
Atsakyti
kairekoja grazu wub.gif
Atsakyti