Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 27, 11:22)
Protingas pardavėjas visada linkęs apsidrausti. O tu va čia paskaityk  mirksiukas.gif
http://www.rojaussod...i...=143&t=5146

Dėkinga 4u.gif einu skaityti ax.gif

nuosirdi, pritariu pasisakiusioms merginoms drinks_cheers.gif
Nedaryčiau alpinariumo, geriau gėlyną padaryk lygioj vietoj. Man labai jau kičiškai atrodo tie alpinariumai visur pridygę, ypač, kai aplinka natūraliai yra lygumos, tas kalnelis tikrai kaip spuogas išdygęs atrodo. Ir jokiu būdu nerikiuok akmenų palei kraštą 4u.gif
Jeigu alpinariumas būtų įkomponuotas į natūraliai susiformavusį kalnelį - kitas reikalas, bet lygumose schmoll.gif
Beje, gal paprasčiau būtų formą daryti pagal augalus. Kai pasodinsi, tada pakoreguosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 27 balandžio 2009 - 13:38
O natūralus mulčias (nespalvotas) irgi pasmerktas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nadina @ 2009 04 27, 11:42)
O natūralus mulčias (nespalvotas) irgi pasmerktas?  rolleyes.gif


natūralumas yra (nesenstanti) klasika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 04 27, 14:30)
As visom 20 pritariu del rozyno. Tikrai labai tinkama tam aplinka... Isskyrus ta sulinuka tai man toks ala dvarelis..tiktu net parterinis koks gelynas..Kam gadint viska alpinariumu. Atsiprasau, kad atrodo kaip nuomones pirsimas. Bet cia kaip stilingai apsirengusiai moteriai uzdet salotinius plastikinius karolius..

QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 27, 14:32)
norėjau tą patį rašyti, bet neišdrįsau  hihihi.gif

QUOTE(linuke_ @ 2009 04 27, 14:36)
Dėkinga  4u.gif einu skaityti  ax.gif

nuosirdi, pritariu pasisakiusioms merginoms  drinks_cheers.gif
Nedaryčiau alpinariumo, geriau gėlyną padaryk lygioj vietoj. Man labai jau kičiškai atrodo tie alpinariumai visur pridygę, ypač, kai aplinka natūraliai yra lygumos, tas kalnelis tikrai kaip spuogas išdygęs atrodo. Ir jokiu būdu nerikiuok akmenų palei kraštą  4u.gif
Jeigu alpinariumas būtų įkomponuotas į natūraliai susiformavusį kalnelį - kitas reikalas, bet lygumose  schmoll.gif
Beje, gal paprasčiau būtų formą daryti pagal augalus. Kai pasodinsi, tada pakoreguosi

Ačiū už visas nuomones, aš kaip tik noriu labai aiškių nuomonių, nebijokit kritikuoti, juk tam ir įdėjau foto, nes noriu patarimų...ir kuo toliau, tuo aš pradedu sutikt su jumis, tą šliaužiojantį augalą aš irgi iškasiu ..

Tai manot, sulyginti juodą žemę ir tik augalų ir akmenukų pagalba geriau sužaist, nereikia jokiu kalnelių ir akmenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 27, 11:54)
Ačiū už visas nuomones, aš kaip tik noriu labai aiškių nuomonių, nebijokit kritikuoti, juk tam ir įdėjau foto, nes noriu patarimų...ir kuo toliau, tuo aš pradedu sutikt su jumis, tą šliaužiojantį augalą aš irgi iškasiu ..

Tai manot, sulyginti juodą žemę ir tik augalų ir akmenukų pagalba geriau sužaist, nereikia jokiu kalnelių ir akmenu 4u.gif


Taip - lygi vieta 4u.gif ir sakyčiau, kad nereikia nei didelių akmenų, nei mažų akmenukų. Juk niekur daugiau sklype jų nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 27, 14:56)
Taip - lygi vieta  4u.gif  ir sakyčiau, kad nereikia nei didelių akmenų, nei mažų akmenukų. Juk niekur daugiau sklype jų nėra  g.gif

turiu bet ne priekyje, o toliau prie pavėsinės tokį gėlynuką, tik foto nevisas vaizdas...
user posted image
va cia gal is toliau matosi...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 27 balandžio 2009 - 14:04
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 27, 14:56)
Taip - lygi vieta  4u.gif  ir sakyčiau, kad nereikia nei didelių akmenų, nei mažų akmenukų. Juk niekur daugiau sklype jų nėra  g.gif


Vat ir aš norėjau sakyti, ar iš viso reikalingi tie akmenai drinks_cheers.gif
Dar sugrįžau kitą foto pasižiūrėti - ten nematyti nei vieno akmens, jei padarysi gėlyną su akmenais - atrodys dirbtina.

Aš jau ir vėl susigundžiau rože New Dawn ax.gif einu ieškoti, kur pirkti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 27, 15:02)
turiu bet ne priekyje, o toliau prie pavėsinės tokį gėlynuką, tik foto nevisas vaizdas...
user posted image

O tau patogu pjauti žolę prie tų akmenų g.gif
Atsakyti
[quote=nuosirdi,2009 04 27, 15:02]
turiu bet ne priekyje, o toliau prie pavėsinės tokį gėlynuką, tik foto nevisas vaizdas...
user posted image
va cia gal is toliau matosi...
user posted image
[/quote
Man grazu ,ir lelyte fainulka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 27, 11:41)

Atrodo štai taip tas plotas...iš kitos pusės 4u.gif

labai grazus namukas ir labai grazi aplinka... ir nereikia moderninti 4u.gif .

QUOTE(smth1 @ 2009 04 27, 13:30)
Isskyrus ta sulinuka tai man toks ala dvarelis..tiktu net parterinis koks gelynas..

drinks_cheers.gif pamacius pirma foto su laiptais ir tvora, nesitikejau kitoje isvysti sulinuko ax.gif - tikrai... butu dvarelis.

QUOTE(Nadina @ 2009 04 27, 13:42)
O natūralus mulčias (nespalvotas) irgi pasmerktas?  rolleyes.gif

naturalus zieves mulcias yra tiesiog geris biggrin.gif (as ji labai megstu ir visada visiems giriu thumbup.gif ).
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 27, 12:02)
turiu bet ne priekyje, o toliau prie pavėsinės tokį gėlynuką, tik foto nevisas vaizdas...


tada lyg ir tiktų g.gif
fainuolė jaunoji šeimininkė smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos...

tai va, kad to šulinio nėjo panaikinti doh.gif
Atsakyti
sveikos dar karteli
Siandien nusipirkau tokia gelyte, na man ji labai grazi pasirode- Veratrum Nigrum

Bandau intike ieskoti, foto ismeta, o kaip auginti ir priziureti nerandu.
Gal kas auginate? Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti