Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 12:58)
žiūrėkit, ką galima į kompaniją šitam senberniui? <...>

o jis gyvas? blink.gif
O plėvelės būna juodos spalvos agroplėvelės, būna geotekstilė, būna dar tokios sodininkų daržininkų prekybvietėse tamsiai žalias "austas" plastikas su šviesesniais dryžiais, žyminčiais kvadratus.
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 28, 11:34)
mano dziaugsmelis  wub.gif

Tik neatsimenu rusies kokia cia pas mane ta magnolija. Japonine ar zvaigzdine.

labai graži wub.gif

Man ir į japoninę panašu smile.gif

išduok, ką darei pernai metais, kad tiek daug žiedų sukrovė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 28, 13:37)
O plėvelės būna juodos spalvos agroplėvelės, būna geotekstilė, būna dar tokios sodininkų daržininkų prekybvietėse tamsiai žalias "austas" plastikas su šviesesniais dryžiais, žyminčiais kvadratus.

Mes tai tokia kaip medziaga plevele tieseme. Super dalykas thumbup.gif itariu ji ir gali geotekstile vadintis.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 28, 12:37)
o jis gyvas?  blink.gif



tikrai gyvas mirksiukas.gif tokį pridvėsusį ir parsivežėme.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 12:58)
žiūrėkit, ką galima į kompaniją šitam senberniui? nelabai matosi tas ožekšnis

toliausiai turėtų augti didesnis augalas, arčiau takelio žemesni. Reiktų pasirinkt pagrindinį (stambiausią) augalą, o tada prie jo derint kitus. Mano nuomone, tas ožekšnis per smulkus kad grotų "pirmu smuiku" - galėtų būti tik papildančiu augalu. Į tą kampą gal tiktų koks nors krūmas arba žemaūgis medelis, bet bandant patart konkrečiai reik žinot/matyt kas netoliese auga. Vizualiai tai nedidelis plotelis - kokie jo išmatavimai?

o čia keletas kompozicijų (nors ir nekampinės, ir per didelio mastelio, bet gal kils kokių minčių):
user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 28 balandžio 2009 - 13:21
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 13:10)
toliausiai turėtų augti didesnis augalas, arčiau takelio žemesni. Reiktų pasirinkt pagrindinį (stambiausią) augalą, o tada prie jo derint kitus. Mano nuomone, tas ožekšnis per smulkus kad grotų "pirmu smuiku" - galėtų būti tik papildančiu augalu. Į tą kampą gal tiktų koks nors krūmas arba žemaūgis medelis, bet bandant patart konkrečiai reik žinot/matyt kas netoliese auga. Vizualiai tai nedidelis plotelis - kokie jo išmatavimai?


aciuks.gif
netokiese niekas neauga, trinkelės.
o neužaugs tas ožekšnis? nes mb per patį vidurį įsodino jį, gal nelabai gerai tokį varguolį kilnoti...
plotelis nedidelis, nueisiu išmatuoti unsure.gif

kraštinė palei oranžinę sieną apie 3 metrus, palei metalinę sieną apie 3,10, o įžambinė beveik 4 metrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 28 balandžio 2009 - 13:20
QUOTE(rokoko @ 2009 04 27, 15:20)
sugalvojau bigsmile.gif :
tu vaziuoji pasikulturinti [pilis] arba pavalgyti [kibinai] arba pasimaudyti-spa [''trasalis''],  ir uzsuki pas mane su Platanu thumbup.gif

4u.gif mūsų vienas vaikas dar nebuvęs pilį,o jūs tamsta kaip suprantu netoli kažkur gyvenat ax.gif gal kada nusimatytų ir mums kelionė ax.gif jei ką ar priimtumėt pasigrožėti augaliukais ax.gif

QUOTE(simson @ 2009 04 27, 21:18)
thumbup.gif  Pagaliau prazydo
user posted image

wub.gif kaip aš apie tokį svajoju wub.gif žalia pieva ir vidurį Forsitija wub.gif

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 14:10)
o čia keletas kompozicijų

4u.gif leisk pasiganyt po savo albumą ax.gif

merginos norėjau dar paklausti ax.gif vienoj vietoj nuėmiau senos velėnos paviršių ir vežiau į krūvą,o dabar sugalvojau man vienoj vietoj labai aukštai reikia sukelti žemes,ar aš galiu kažkiek tą aukštį padengti ta velėna g.gif o paskui užsipiltų juodžemio kažkoks sluoksnis g.gif ar čia labai durnai sugalvojau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 28 balandžio 2009 - 13:29
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 14:16)
o neužaugs tas ožekšnis?

Užaugs... Bet aukštis tik apie 0,5m, plotis apie 1m...
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 04 28, 14:25)
leisk pasiganyt po savo albumą  ax.gif

http://s436.photobuc...lyne/netphotos/ - atvirų durų diena lotuliukas.gif
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 14:16)
netokiese niekas neauga, trinkelės.

ir kiek akis užmato vien trinkelės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 28 balandžio 2009 - 13:37
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 04 28, 11:25)
merginos norėjau dar paklausti ax.gif vienoj vietoj nuėmiau senos velėnos paviršių ir vežiau į krūvą,o dabar sugalvojau man vienoj vietoj labai aukštai reikia sukelti žemes,ar aš galiu kažkiek tą aukštį padengti ta velėna  g.gif o paskui užsipiltų juodžemio kažkoks sluoksnis  g.gif ar čia labai durnai sugalvojau  blush2.gif


drąsiai, tik velėną sudėk aukštyn kojomis, t.y. šaknimis į viršų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 13:31)


ir kiek akis užmato vien trinkelės ?


kaip ir taip mastau.gif
einant palei oranžinių lentų sieną, toks vaizdas prasideda
user posted image
o ten kur kaltinė tvora - kiemo vartai, o kitoje pusėje - žolė bus.
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 14:31)

bigsmile.gif ačiū jau pasiganiau wub.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 14:38)
drąsiai, tik velėną sudėk aukštyn kojomis, t.y. šaknimis į viršų  4u.gif

thumbup.gif vadinasi taip ir darysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2009 04 27, 21:18)
thumbup.gif  Pagaliau prazydo
Papildyta:
O sita radau pamiskej, pasirodo tai Paprastasis žalčialunkis

user posted image

user posted image


Visose augalo dalyse yra nuodingų medžiagų mezereino ir dafnino, todėl jis labai nuodingas. Jau 10-12 vaisių yra mirtina dozė vaikams. Žievės sultys sukelia odos paraudimą. Žiedadulkės gali sukelti akių, kvėpavimo takų uždegimą.


Persiprasau, kad isiterpiau blush2.gif
Atsakyti