Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(vida777 @ 2009 04 29, 23:30)
neduos neduos... jei nepasistatysi kur salia drakono  hihihi.gif .
jei tavo siaurine/seseliuota puse atitinka japonisko sodo (ne sauso  tongue.gif ) salygas, tai tu ten sacharos nepadarysi niekaip. Ir jei ten augs paparciai, melsves, plukes, rododendrai ir gules keli apsamanoje akmenys, vistiek iki japonisko sodo bus toli kaip iki menulio irnesakyk.gif .


Va kur zmogas mano bangas gaudo 4u.gif Man rodos Deedee irgi supranta, kad neduosiu per galva as jai, tik gal norejo koki komplimentuka susizvejot ar ka.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 04 30, 10:04)
čia kur, kieme nudraskė blink.gif

Kiemas be tvoros...

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 30, 10:47)
gal vėjas nudraskė, čia daugiau daugiabučių gėlynuose, kur piktos babytės

gal, tegul buna vejas...
Atsakyti
QUOTE(Natusia @ 2009 04 30, 10:15)
Gal kam reikia? Galiu pasiūlyti užaugintą KAulenio gyvatvore 1.5-2 metrai aukščio. Viso apie 70 metru. Vakar iškasta. Jums tereikia pasikrauti ir išsivežti. Veiksmas Žiežmariuose. Kreiptis telefonu 861622164 , nes i .a.z. greitai neatsakysiu smile.gif


Pamiršau pamineti, kad nemokamai smile.gif
Atsakyti
Natusia, o kodel tu ja atiduodi? Ar prigytu tokia didele? Mums reikia gyvatvores siaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fazanas @ 2009 04 30, 09:26)
Sveikutės. Ir vėl aš kišu nosį tarp jūsų.  ax.gif
Vakar nusipirkau labai neblogą žurnaliuką. Moters savaitgalio priedą "Augalų priežiūra". Ten nemažai patarimų pradedančioms gėlininkėms ir daržininkėms. Sakau gal kam nors bus įdomu paskaityti. smile.gif

jau turiu bet kaip man jisai nesiskaito doh.gif vis paimu porą eilučių ir nutrenkiu doh.gif g.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 09:55)
Hi hi  biggrin.gif eilini karta man viskas turi greitai pasidaryt. O vakar kazkas mano narcizams ziedus nudraske  verysad.gif vis kazkam nagai niezti, kol musu namie nebuna.

oi kaip skaudu jei ne vėjas doh.gif
Atsakyti
O man tai skaitymas ir valgyma gali pakeisti, va tik miego veliais vakarais nepakeicia, tipo skaitau, bet nuluztu, paskui pabundu, susikaupiu ir ... vel nuluztu. Nugali mane. Bet jau Sodo zurnalu kruvele mazeja pamazu ax.gif galiu skaityt, skaityt, skaityt. Kai i kaimus vaziuoju net skaitymui lempa su savim tempiuos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 04 30, 15:18)
jau turiu bet kaip man jisai nesiskaito  doh.gif  vis paimu porą eilučių ir nutrenkiu  doh.gif  g.gif
oi kaip skaudu jei ne vėjas  doh.gif

Gal ir vejas, sunkus pilnaviduriai tie ziedai buvo. Rodziau nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 04 30, 16:18)
jau turiu bet kaip man jisai nesiskaito  doh.gif  vis paimu porą eilučių ir nutrenkiu  doh.gif  g.gif
oi kaip skaudu jei ne vėjas  doh.gif

O aš vakar nusipirkau ir greituoju būdu visą perskaičiau. labai patiko patarimai dėl pomidorų, nes šioje vietoje esu visai žalia unsure.gif

O gėlyčių gaila labai. Mane kiekvienas žiedas džiugina. jei koks vandalas prasisuktų, labai gaila būtų.

Šiandien važiuosiu į sodą pažiūrėti, kas ten pas mane darosi. Laukiu, nesulaukiu darbo pabaigos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fazanas: 30 balandžio 2009 - 14:32
Sveikutes 4u.gif

man cia toks klausimelis iskilo, sumasciau kad gal visai nieko butu issikasti maza baseineli, bet tikrai maza, nes turiu maza vaikiuka tai bijau kad jis i ta baseiniuka neiropotu ir nenutiktu nelaime, tai va ir kaip klausimas iskilo jei issikasciau ta nedideli baseiniuka, tai kaip reiktu ji isvalyti, nes per laika jis tikrai prizeltu, apaugtu maurais ir dingtu visas grozis g.gif
Atsakyti
Panos, ar ne per vėlu purkšti rožes vario sulfatuuuuuu ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2009 04 30, 15:58)
Sveikutes 4u.gif

man cia toks klausimelis iskilo, sumasciau kad gal visai nieko butu issikasti maza baseineli, bet tikrai maza, nes turiu maza vaikiuka tai bijau kad jis i ta baseiniuka neiropotu ir nenutiktu nelaime, tai va ir kaip klausimas iskilo jei issikasciau ta nedideli baseiniuka, tai kaip reiktu ji isvalyti, nes per laika jis tikrai prizeltu, apaugtu maurais ir dingtu visas grozis g.gif


Kiekviena pavasari isleidi vandeni, isvalai ir prileidi naujo. Cia jei gatva forma ikasi i zeme. O jei kitais budais- arba ileisi zuvyciu kad nuestu dumbliuka (reik pasiaiskint kokio dydzio baseinuko reik tokiom zuvytem), dar yra chemija, skirta vandens skaidrinimui. Rasi sprendima man rodos;)
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Susodinau palei takelio kraštą raktažolių kupsčiukų, grožiuosi žiedais ir dabar susirūpinau, kad jos nužydės... ir nebus žiedų... jos susodintos taip maždaug kas 30-40cm.. tai dabar suku galvą ką čia prie jų priderint...

Ir šiandien vyksta sodinimas mano pavėsinės šiaurinės palangės... karšta... kai bus baigti darbai įkelsiu foto prieš ir po biggrin.gif
Atsakyti
Perverciau ant greicio Sodo spalvas, idomiu straipsniuku yra, bus ka paskaityt per laisvadienius smile.gif
Atsakyti