Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(Spyglė @ 2009 05 03, 14:16)
O pas mane sode jau susiruošė žydėt triskiautis migdolas rolleyes.gif

laaabai grazus sodas wub.gif !
Atsakyti
Sveikutės gėlininkės mamytės , su švente jus , žydėkit kaip tos gražios gėlės 4u.gif

QUOTE(smth1 @ 2009 05 03, 00:02)

Ačiū 4u.gif

QUOTE(rokoko @ 2009 05 03, 13:36)
1 mano trinkeles tokios pat,  ir samanos tarpuose man visai grazu  nebent jau visai islipa - bet tada per sausra sudziuva,  ir siurksciu dideliu sepeciu ant koto nuosluoju kazkiek..

2 tuos zemus augaliukus is rozyno ir pakaisiok prie spygliuociu

3 rozes jusu labai grazios wub.gif
ir labai solidziai atrodo be nieko --  tiktu tas pats kapu substratas akmenys  schmoll.gif

4 jei nufotkinsiu vakare - parodysiu, kas tarp manuju roziui auga [ziognage, velyviai, kvapiojio naslaite alba, keratavio cesnakas] - nors ir nesu patenkinta iki galo,bet vis nenuobodus vaizdas, kol sulauksiu tu roziu ziedu rolleyes.gif
o kai jos zydes, kiti augaliukai bus zema kukli zaluma.

1 Tai šiais metais ir aš jau gudruolė rolleyes.gif , po žiemos jos sudžiūvusios , tai su aštresniu šepečiu iššlaviau ir tiek biggrin.gif Kai neidelės tos samanos ir man gražu 4u.gif

2 jau žadėjau vežti į kaimelį , o kažin ar prie kadagiio tiktų unsure.gif

3 ačiū 4u.gif kapų substrakto reiks išbandyt

4 bigsmile.gif lauksiu foto 4u.gif tai ir aš norėjau kažką pakaišiot prie rožyčių, kol jos dar nesuvešėjo , bet nelabai kas gavosi ax.gif
QUOTE(kasiopeja @ 2009 05 03, 15:52)
gelsvais lapukais- lanksva. melynai zydincio neiziuriu  ax.gif

dėkui 4u.gif

QUOTE(simson @ 2009 05 03, 16:40)
Pas draugus zydi Magnolija  thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

wub.gif koks grožis wub.gif
Atsakyti
wub.gif koks grožis wub.gif
[/quote]
Kokia graži magnolija, wub.gif labai norėčiau,bet vietos schmoll.gif nelabai yra g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Gal jau atsibodau su savo gėlynu, vakar pabaigėm juodą darbą ir jau padarėm kontūrus, dabar dar augalų didesnių planuoju sodint kur palikta vietos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 05 03, 12:36)
po aubreciu ir laibenio zydejimo bus  menuo sieno.

jiems jau numatyta kita alternatyvi vieta arba kompostynas (priklausomai nuo to, kokiu laipsniu įvertinsiu jų "šieniškumą") - nes noriu kitiems metams suformuot kitokį tą plotelį, labiau pritaikytą lazdyno kaimynystei.
QUOTE(kasiopeja @ 2009 05 03, 14:52)
Su tuo "sieno" periodu vienas vargas. Reiktu turbut sudaryti sarasiuka ventinu augalu  lotuliukas.gif

pasisiūlei atlikt labai reikalingą darbą smile.gif Bent jau man labai padėtum smile.gif

kol kas kiek čia vis skaitau, iš mano turimų išbrokyti į šieną yra:
aubretės, uoliniai laibeniai, pūkuotosios glažutės.

ar dar kas nors iš šių yra "šieniniai" ar kitaip prasilenkiantys su dekoratyvumu:
šilagėlės, liūtpėdės, vaistučiai, vilnotosios notros, gludai, misūrinės nakvišos, geltoni linai 'Compactum', garganiniai katilėliai, karpatiniai katilėliai, uolaskėlės, gvaizdės, šiliniai gvazdikai, žydrieji gvazdikai, sauleniai, lelijos, viendienės, sibiriniai vilkdalgiai, vingiorykštinės kraujažolės, narcizai, liatriai, rūdgrūdėlės, laumenės, žydrės, katpėdėlės.

Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 03, 19:02)
vakar pabaigėm juodą darbą ir jau padarėm kontūrus

o tai tos juostos nepaslėpsit? ar akmenų vorelė galiniam kontūrui tikrai reikalinga, gal geriau be jos? Kokius augaliukus dar planuojate sodinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 03 gegužės 2009 - 18:27
Sveikos merginos 4u.gif su mūsų mamyčių diena 4u.gif
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 03, 19:02)

man gražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 05 03, 19:26)
o tai tos juostos nepaslėpsit? ar akmenų vorelė galiniam kontūrui tikrai reikalinga, gal geriau be jos? Kokius augaliukus dar planuojate sodinti?

tos juostos - trinkelių bordiūrai ,tvirti, ir labai nepigūs doh.gif vien už juos MB virš 350lt sumokėjo, net negalvojau kad tiek išeis, jis visas yra ta juosta apjuostas, o su akmenim mes iškėlėm žėmių lygį, jis eina aukštėjančiai, gal foto nelabai matosi...augalų net nežinau, į kampą noriu kokio didelio kaip pagrindo, dar paskui kai kur akmenukais puošti žadu 4u.gif
Čia gal matosi tas aukštėjimas 4u.gif
user posted image
user posted image
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 05 03, 21:26)
Sveikos merginos  4u.gif  su mūsų mamyčių diena  4u.gif
man gražu  ax.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 05 03, 16:26)
kol kas kiek čia vis skaitau, iš mano turimų išbrokyti į šieną yra:
aubretės, uoliniai laibeniai, pūkuotosios glažutės.

ar dar kas nors iš šių yra "šieniniai" ar kitaip prasilenkiantys su dekoratyvumu:
šilagėlės, liūtpėdės, vaistučiai, vilnotosios notros, gludai, misūrinės nakvišos, geltoni linai 'Compactum', garganiniai katilėliai, karpatiniai katilėliai, uolaskėlės, gvaizdės, šiliniai gvazdikai, žydrieji gvazdikai, sauleniai, lelijos, viendienės, sibiriniai vilkdalgiai, vingiorykštinės kraujažolės, narcizai, liatriai, rūdgrūdėlės, laumenės, žydrės, katpėdėlės.


va, va, aš dėl vaistučio irgi norėjau paklausti. Pas Jolaxus mačiau gražiai žaluojantį, bet kitame šaltinyje (paprastais žaliais lapais ir violetiniais arba baltais žiedukais) arba labai peraugęs buvo, arba tikrai linkęs "šienėti".

Nakviša pas mane dekoratyvi visą sezoną. Katilėliai, jeigu žiedynus nukarpai, irgi lieka žali visą sezoną. Gvazdikai gal pusė bėdos, jeigu neleidi nusenti. Viendienės puikiai žaliuoja visą sezoną. Be to, jos labai ankstyvos, kas yra nemažas pliusas. Sibirinis vilkdalgis irgi gerai išsilaiko. Liatriai tai net nežinau. Jeigu neprijauti sudžiūvusių žiedynų grožiui, nukirpus lieka šiaip au vaizdas. Narcizus galima soditi į lovelius ir perkraustyti (brendimui) į lysvę. Žydrės

Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 05 03, 22:21)
va, va, aš dėl vaistučio irgi norėjau paklausti. Pas Jolaxus mačiau gražiai žaluojantį, bet kitame šaltinyje (paprastais žaliais lapais ir violetiniais arba baltais žiedukais) arba labai peraugęs buvo, arba tikrai linkęs "šienėti".

tas manasis margalapis tikrai mane dabar džiugina, bet jis dar jaunas, dar tik antras sezonas ir šiemet jau gerai sutankėjęs.
O štai štai turiu žalialapį, tai sakyčiau po kokių trejų metų aš jį išskirsčiau, nes tikrai pernelyg sužėlė ir šiek tiek prarado dekoratyvumą. Tačiau, turiu pasakyti, kad lyginant su aubrete, jis visvien dekoratyviau vasarą atrodo ir jo labai nepeikčiau, nestatyčiau į vieną gretą su kitu "šienu"
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 05 03, 19:27)
tas manasis margalapis tikrai mane dabar džiugina, bet jis dar jaunas, dar tik antras sezonas ir šiemet jau gerai sutankėjęs.
O štai štai turiu žalialapį, tai sakyčiau po kokių trejų metų aš jį išskirsčiau, nes tikrai pernelyg sužėlė ir šiek tiek prarado dekoratyvumą. Tačiau, turiu pasakyti, kad lyginant su aubrete, jis visvien dekoratyviau vasarą atrodo ir jo labai nepeikčiau, nestatyčiau į vieną gretą su kitu "šienu"


ačiū, pradžiuginai bigsmile.gif
o taviškis nebūna pavasarį bordinis? Iš mamos dar parsigabenau panašų baltais pakraštėliais, bet ne karpytais. Ir gerokai smulkesnį. Jis pavasarį buvo bordinis... bet gal todėl, kad auga pavėsį g.gif

Dabar prisiminiau šliaužiantį nešieninį augalą, kurio nematau tavo sąraše ir kuris man patinka - vaisgina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 gegužės 2009 - 21:36
QUOTE(kasiopeja @ 2009 05 03, 22:32)
ačiū, pradžiuginai  bigsmile.gif
o taviškis nebūna pavasarį bordinis? Iš mamos dar parsigabenau panašų baltais pakraštėliais, bet ne karpytais. Ir gerokai smulkesnį. Jis pavasarį buvo bordinis... bet gal todėl, kad auga pavėsį  g.gif

g.gif bordinis g.gif nepamenu... gal kol šalta būna toks patamsėjęs, kaip dauguma žiemojančių su lapais augalų, bet iki bordinio nenutamsėja sakyčiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rukutukas @ 2009 05 03, 14:39)
bigsmile.gif lauksiu foto  4u.gif tai ir aš norėjau  kažką pakaišiot prie rožyčių, kol jos dar nesuvešėjo , bet nelabai kas gavosi  ax.gif


prikaišiok "kiauravazoniuose" pasodintų pavasarinių svogūninių. Nužydėjusias jas galėsi su visais vazoniukais iškelti kur į patvorį mirksiukas.gif Svogūninės kaip tik baigs žydėti iki rožių žydėjimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 gegužės 2009 - 21:42