Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

Rasa32, akmenukai gal gražiau mirksiukas.gif

Įsigijau dar vieną augalą, kai pasodinsiu, nufotkinsiu, nu baisu sakyti, bet suplojom 1000lt doh.gif . Tas mano gėlynas bais brangus malonumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 05 05, 10:52)
Tina, as vis pagalvoju, bet nikad nepasakau, nu kur pas tae telpa tiek augalu, tu dazniausiai ikeli vis po viena augala stambiu planu, tai atrodo, kad pas tave tu augalu galybe, vis kitokiais cia dziugini, tai as vis mastau kur jie pas tave telpa, rodos neturi hektaru blush2.gif  lotuliukas.gif ir siaip man tokia meile is taves dvelkia kiekvienam ziedeliui wub.gif  nu cia ne i tema, bet vis pagalvodavau, tik garsiai nepasakydavau ax.gif

Nu jau net susinepatoginau blush2.gif Aciu 4u.gif O pas mus 15 aru. Kiek teko matyt zurnaluose tai kiti dar ne tiek i juos sukist sugeba. O fotkinu pavieniui, nes dar visumos nera. Dar daug darbelio laukia. Dar daug laukines zoles pas mane, tai foto stengiuos tai paslepti. Trinkeles nesudetos, tas ir akis bado. Be to, daugiau atsiverus buvau musu albume po spyna. Daug viesintis interneto erdvese nesinori. Kitos labai drasios siuo atzvilgiu, as truputi atsagesne blush2.gif

O, rozamunda, dekui, kad apgynei mano magnolija friends.gif o tai cia joms grozi rodai, o jos prisigalvoja visokiu zabavonu, be be be jums liezuvis.gif


QUOTE(Godula @ 2009 05 05, 13:14)
Merginos kokiu trasu duodate magnolijai, ar ka specialiai darote? 

Tresiau berods rododendru trasom viena karta pernai netycia atsiminus. O siaip pastoviai mulciuoju pusu spygliais. Gal tas jai patinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 05 04, 23:38)
tulpių ploteliai, jei nemaišau nick'o, tai gražūs yra/ ar jau buvo  mirksiukas.gif

buvo blush2.gif Džiaugiausi jais pirmus metus, o paskui neiškasiau ir jos "nubenkartėjo" - prisidaugino iš vieno svogūno po kelis ir nebuvo tokio grožio kaip pirmais metais... Rudenį bandžiau atrinkinėti svogūnus ir sodinti ton vieton tik didelius, bet ... net gėda rodyti nuotrauką, kaip dabar tas gėlynas atrodo doh.gif
Dabar užsikabinau ant spygliuočių - Maximoj prisipirkau ir bandysiu sodint tam gėlyne ir rudenį prikišiu paprastų kaimiškų raudonų tulpių...
Gal kas esat pirkę iš Maximos tuos spygliuočius? Na, aš kadangi nelabai galiu išlaidauti, tai pirkau tuo visai mažulyčius, bet atrodo, kad visi jie bus aukštaūgiai (jei prigis... ax.gif ) . Dar labai norėčiau kokio šliaužiančio, bet kol kas neturiu jokių idėjų apie tai...


QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 14:50)
Įsigijau dar vieną augalą, kai pasodinsiu, nufotkinsiu, nu baisu sakyti, bet suplojom 1000lt doh.gif . Tas mano gėlynas bais brangus malonumas doh.gif

oho blink.gif Kas ten per stebuklas? O jei neprigis? Nebijot eksperimentuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dista: 05 gegužės 2009 - 14:01
Pritariu Jolaxus ir knifofijai, kad derinciaus tuos pacius akmenukus. Kuo toliau - tuo labiau man zavesi praranda tos visos drozles...

Palijo, palijo, palijo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 05, 14:00)
Palijo, palijo, palijo  thumbup.gif

o as galvojau kad cia statybininkai trinkeles kazkuo apliejo... doh.gif nes ant dirvos net nesimato lietaus... tik ant trinkeliu...
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 05 05, 15:00)
oho  blink.gif  Kas ten per stebuklas? O jei neprigis? Nebijot eksperimentuoti?

dabar vyras išvažiavo jo parvežt, tada pasakysiu tikslų pavadinimą, skiepytas spygliuotis iš 5 ar 6 atšakų 4u.gif Baisu aišku, bet norėjosi vieno tokio augalo, kaip akcento visam gėlynui ax.gif
Atsakyti
Eina sau, as tai nepirkciau jauciu uz tokia kaina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 05, 15:08)
Eina sau, as tai nepirkciau jauciu uz tokia kaina  blush2.gif

Pritariu, net nežinau kas mums šovė į galvą doh.gif Buvo tokių su daugiau atšakų ir iki 2000lt. Nu žodžiu, biškį graužia širdį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(... @ 2009 05 05, 15:00)
Pritariu Jolaxus ir knifofijai, kad derinciaus tuos pacius akmenukus. Kuo toliau - tuo labiau man zavesi praranda tos visos drozles...

ginu poziciją ( čia panašiai kaip kad šį ryt su magnolija), negalima vienu vardu vadinti daug ir skirtingų 'medžiagų' tongue.gif Natūralios drožlės yra ir žavios, ir gražios, dažytoms riebus -NE wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 05 gegužės 2009 - 14:23
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 14:22)
Pritariu, net nežinau kas mums šovė į galvą doh.gif  Buvo tokių su daugiau atšakų ir iki 2000lt. Nu žodžiu, biškį graužia širdį smile.gif


Aš tave suprantu, šį savaitgalį sukau ratus aplink raudonlapį buką. Žiauriai gražus ir aukštas, bet kaina 1000 lt doh.gif Dar vis mastau smile.gif

Nusipirkau šeivamedį, toks gražus pasirodė bordo lapai ir rožiniai žiedai wub.gif Bet draugė "iškvailino" mane, kad jis žiauriai plečiasi ir dar uogos nuodingos doh.gif Tai dabar nebežinau, nei kur jį sodint verysad.gif Gal kuri nors auginate?
Atsakyti
Seivamedis, man labai grazus krumas, o kaip kvepia wub.gif jo sakeles kurios jau padziuvusios wub.gif

Tiesa, gal jums ir nelabai tas spalvotas mulcas, bet pavyzdziui jis pas mane yra ir derintas prie jau esamos tvoros, tai net nezinau,man grazu, o kitiems ar grazu, tai net nezianu, neklausiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 15:22)
Pritariu, net nežinau kas mums šovė į galvą doh.gif  Buvo tokių su daugiau atšakų ir iki 2000lt. Nu žodžiu, biškį graužia širdį smile.gif



O kas yra atsakos?
Atsakyti