Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

QUOTE(linuzielia @ 2009 04 27, 20:08)
o gal zinot kur galima gauti daliu zoliapjoviu? Kazkur sugebejau numetyti ta starteri sniurini ( na ta trosiuka kur uzveda varikli , MB isardes buvo kazka ten keite ir neuzdejo ,taip ir pasidejo neaiksu kur  doh.gif ) nuo benzinines (brigs and straton variklis)  doh.gif ir nezinau kaip uzvesti  .gal sakau zinot kas parduoda ir kiek mazdaug kainuotu? gaila butu zoliapjoves  doh.gif gerai tarnavo



tai pagal savo modeli ieskokit, kur pirkot ten ir paklauskit, turetu patart 4u.gif
Atsakyti
Na aš taip pat būčiau už benzininę, tačiau jeigu yra status krantas, benzininė netinka, nes jai pasvirus ten kažkaip tepalas kažkur subėga ir pjauti negalima, todėl mano tėvai turėjo pirkti elektrinę ir dabar reikia su ilgu ilgu laidu bėgioti - bet visai pakenčiama.
Atsakyti
Sveiki,
Na gal dabar kam irgi bus naudinga si temele, nes ziuriu, kad nuo 2008 metu nieks nieko ne be raso. O as radau internete labai daug zoliapjoviu firmos Marina Lady. Gal kas turi tokia? Kokie butu atsilepimai?

Kokia zoliapjove naudojates? Ar patenkinti?
Atsakyti
na, mes jau nusipirkom vejapjove rolleyes.gif
pirkom is cia
kita savaite reiks isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Ir mane labai domina žoliapjovės bigsmile.gif gal kas matės temą apie jas bigsmile.gif , gal kas žinot kur kokybišką pigiau įsigyti blush2.gif Man reiktų savaeigės benzininės ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

planuoju pirkti Bosch Rotak 43 elektrine vejapjove (mazmenine kaina - 900 Lt). Kuo elektrines vejapjoves blogesnes uz benzinines? Plotas - 2 arai.
Atsakyti
QUOTE(Dzentelmenas @ 2009 07 14, 18:23)
Sveiki,

planuoju pirkti Bosch Rotak 43 elektrine vejapjove (mazmenine kaina - 900 Lt). Kuo elektrines vejapjoves blogesnes uz benzinines? Plotas - 2 arai.


Dėl Bosh - nepirkčiau, nes kainos jų - už vardą. Tokios pat kokybės yra Stiga. Turėjau Stigos pirmą trimeriuką. Naudojau daug ir ilgai. Kai sunaudojau "iki siūlo" - ėmiau "ieškot kokybės" - visokių brudų turėjau, kol pagaliau atsiprašiau Stigos blush2.gif ir ją įsigijau. Ir kelinti metai vėl neturiu galvos skausmo dėl žolės pjovimo. Taigi, man Stiga pati pačiausia.

Elektrinės "blogesnės" tuo, kad yra pririštos prie tinklo, o su benzinine - laisvė. Bet ar jums tos laisvės reikia prie 2 arų? Dar blogai, kad labai jau apsižioplinus, galima laidą persipjauti. Jei drėgna (rasa ar po lietaus) ir netinkami batai - pažeidus laidą galima ir nusitrenkti (tokių atvejų buvo).
Turėjau tokią ir dar ne tokius plotus nusipjaudavau, bet užkniso lakstyt tai per vieną langą laidą ištraukt, tai per kitą, tai per trečią, nors laido ilgis buvo ohoho, ir tampyti jį dar paskui save, susukti - išsukti doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 16 liepos 2009 - 16:00
QUOTE(Dzentelmenas @ 2009 07 14, 18:23)
Sveiki,
planuoju pirkti Bosch Rotak 43 elektrine vejapjove (mazmenine kaina - 900 Lt). Kuo elektrines vejapjoves blogesnes uz benzinines? Plotas - 2 arai.

uz 1000 gali nusipirkti benzinine savaeige...tai kad ir mersas butu elektrine yra elektrine
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2009 07 29, 15:17)
uz 1000 gali nusipirkti benzinine savaeige...tai kad ir  mersas butu elektrine yra elektrine

Na nesakykite, kad elektrines jau tokios blogos. Mes turime savaeige elektrine zoliapjove su metaliniu korpusu. Jokiu bedu del laido, kuris tvirtinasi aukstai ir uzvaziuoti butu sudetinga, pjovimo plotis apie 50 cm. Tad gera suradus manau galima pirkti. Ne visi turi galimybes vaikscioti su benzino ir tepalo bakeliais (ypac jei tai moteris) paskui zoliapjove, kai kam paprasciau i laida (isvesta sodyboje is lauko puses) ijungti ir vaikscioti uzsidejus ausinuka.
Tiesa pavadinimo nepamenu, kai nuvyksiu sodybon paziuresiu
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2009 07 30, 09:17)
Na nesakykite, kad elektrines jau tokios blogos. Mes turime savaeige elektrine zoliapjove su metaliniu korpusu. Jokiu bedu del laido, kuris tvirtinasi aukstai ir uzvaziuoti butu sudetinga, pjovimo plotis apie 50 cm. Tad gera suradus manau galima pirkti. Ne visi turi galimybes vaikscioti su benzino ir tepalo bakeliais (ypac jei tai moteris) paskui zoliapjove, kai kam paprasciau i laida (isvesta sodyboje is lauko puses) ijungti ir vaikscioti uzsidejus ausinuka.
Tiesa pavadinimo nepamenu, kai nuvyksiu sodybon paziuresiu


Nu o kam vaikscioti? Juk isipili ir vaziuoji kur tau reikia pjauti, nereikia gi kas kelis zingsnius prisipilti to benzino... As pjaunu kokius 15 aru ir nupjaunu viska su vienu bako papildymu, t.y. prisipilu ir einu dirbti.
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2009 07 30, 09:17)
Na nesakykite, kad elektrines jau tokios blogos. Mes turime savaeige elektrine zoliapjove su metaliniu korpusu. Jokiu bedu del laido, kuris tvirtinasi aukstai ir uzvaziuoti butu sudetinga, pjovimo plotis apie 50 cm. Tad gera suradus manau galima pirkti. Ne visi turi galimybes vaikscioti su benzino ir tepalo bakeliais (ypac jei tai moteris) paskui zoliapjove, kai kam paprasciau i laida (isvesta sodyboje is lauko puses) ijungti ir vaikscioti uzsidejus ausinuka.
Tiesa pavadinimo nepamenu, kai nuvyksiu sodybon paziuresiu


kad blogos nieks ir nesako ir dalgis pjauna ...pirma esi priristas ir turi but budrus ..nes pavojinga gyvybei prisiklausiau istoriju ..pjovimo tempas pradejau ir kazkada su elektrine puse dienos bruzinau ..su benzinine sawaeige valandos nereikia
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2009 07 30, 10:09)
kad blogos nieks ir nesako ir dalgis pjauna ...pirma esi priristas ir turi but budrus ..nes pavojinga gyvybei prisiklausiau istoriju ..pjovimo tempas pradejau ir kazkada su elektrine puse dienos bruzinau ..su benzinine sawaeige valandos nereikia


kiekvienam savo, elektrine savaeige irgi toli grazu neleta, nereikia lyginti plastmasines siauro pjovimo plocio elektrines su normalia benzinine, bet palyginus elektrine kur kaina 1000-1500 Lt (be nuolaidu), metaliniu korpusu, kur galima pjauti ir lietui lyjant (apsaugos laidams, kistukams) nemanau, kad taipogi tai bloga ideja.
O del auksciau parasiusiojo - tiesa uzsipili ir pjauni, bet man pvz. patogiau ikisi i rozete ir pjauni smile.gif
Tiesiog kazkas klause apie elektrines ir benzinines, as parasiau savo nuomone, kas turi kita - sveikintina, nes kaip sakoma "is gincu gimsta tiesa"
Atsakyti