Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 25, 16:09)
nusipjaus laisvai. jei nedidelis kiemas, tai uztenka ir elektrines. bet jei didelis, tai eina peklon su tuo laidu visur tasytis  doh.gif  patikrintas reikalas  ax.gif tik tiek,kad elektrine lengvesne kur kas.

juk jos nešioti nereikia blush2.gif nebent čia apie trimerius kalbat ax.gif
o jei dar savaeigė tai tik spėk paskui bėgti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Komilfo*: 31 gegužės 2012 - 16:37
Sveiki! Su pavasariu!Pradedu sodininku sezona drinks_cheers.gif . Reikia patarimu del trimerio, ne tokio puflo, bet gero, pjausiu didele zole.... ax.gif
Atsakyti
mano vyras pjauna su Stihl trimeriu. Modelis pas mus toks http://www.parkutech...iapjoves/fs-130 Sake patenkintas, galios uztenka. Uz tvoros neturim kaimynu, tai kai uzsileidzia zole iki keliu, tenka ilgiau padirbet, bet gedimu dar nebuvo. Naudoja 4m.
Atsakyti
QUOTE(Liepuxe @ 2013 03 27, 22:03)
Sveiki! Su pavasariu!Pradedu sodininku sezona  drinks_cheers.gif . Reikia patarimu del trimerio, ne tokio puflo, bet gero, pjausiu didele zole....  ax.gif



tu pjausi, ar vyras? Mano asmenine nuomone, nemoteriškas tai įrankis, man misija neįmanoma, per daug sveikatos atima, per sunku. Nebent labai mažai pjauti reikia, tai susitvarkyčiau su tokiu darbu, bet pas mus yra ką pjaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 25, 17:09)
nusipjaus laisvai. jei nedidelis kiemas, tai uztenka ir elektrines. bet jei didelis, tai eina peklon su tuo laidu visur tasytis  doh.gif  patikrintas reikalas  ax.gif tik tiek,kad elektrine lengvesne kur kas.

thumbup.gif O dar ir laidą saugot turi doh.gif
Atsakyti
gal kas galite pakonsultuoti: turime Flymo Samurai - pjove visai neblogai kol siandien toks bugnelis, i kuri statosi ritele su valu, suluzo. Niekaip nerandu kur koks nors ju servisas? Taip pat atsirado gera proga atsikratyti laido ir dabar svarstome akumuloatorinio trimerio pirkima. labai mazai nuomoniu apie akumuliatorinius, gal kas placiau ir kompetetingai paaiskintu pliusus ir minusus?
Atsakyti
QUOTE(Do&Ga @ 2013 05 16, 21:21)
gal kas galite pakonsultuoti: turime Flymo Samurai - pjove visai neblogai kol siandien toks bugnelis, i kuri statosi ritele su valu, suluzo. Niekaip nerandu kur koks nors ju servisas? Taip pat atsirado gera proga atsikratyti laido ir dabar svarstome akumuloatorinio trimerio pirkima. labai mazai nuomoniu apie akumuliatorinius, gal kas placiau ir kompetetingai paaiskintu pliusus ir minusus?

Flymo priklauso Husqvarnai, tai ir dalių ieškokit, kur šita technika prekiauja/remontuoja.
Akumuliatorinio vienintelis pliusas - nereikia laido; visa kita beveik vieni minusai. Idealu būtų tiesiog pabandyti - bus aišku, ar pakanka galios (jos bus 2-3 kart mažiau, nei pas samurajų, ar užtenka akumuliatoriaus resurso, ar patogu dirbti, kai variklis apačioje ir t.t.). Pigūs NiCd akumuliatoriai lepūs ir neilgaamžiai, ličio mažiau lepūs (bet irgi ne amžini), bet brangesni.
Atsakyti
Mes kai ruosiames pirkti nama tai galvojom pirkti super druper uz padoria kaina, bet atsitiko taip kad prireike paskubom nupirkti bet ka. Nupirkom pigiausia Senukuose elektrine ir savo nuostabai i kita jos nekeisciau ( teko naudotis ir kitomis). Lengvute, kas man ant slaitu ir siaip zemes nelygumu svarbu ir nesimaiso tas laidas man, tarnauja jau 3 sezona, bet...musu 6a - tai mum didziule ,,karve'', kuria pakelti negaleciau ant slaitu dar ir benzinine kad bliautu ant viso kaimo ka jau sakyt kad benza pilt reikia, kazkur laikyt, doh.gif zodziu man moteriai netinka. Jei plotas didelis tada suprantu ta galia ir ta benza tikrai 100 metru su laidu nepaeisi, nors jei plotai labai dideli tada jau traktoriuka labiau apsimoka imt. Zodziu pagal mane tai reikia atsizvelgi i plota bei lansafta. Kas del ratuku tai musu plastmasiniai, deze zolei irgi, galia manau minimali, kaip ir priklauso pigiausiam aparatui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 07 birželio 2013 - 23:37
QUOTE(linastri @ 2013 03 28, 16:50)
thumbup.gif O dar ir laidą saugot turi doh.gif

aš irgi norėjau benzininio,bet kai pažiūrėjau svorį.... blink.gif ...ne...elektinis sveria 2,5kg ir tai pavargsti kartais jei ilgai darbuojies...Žodžiu vienareikšmė išvada-jei šiuo darbo įrankiu naudosis moteris-kuo lengvesnis,o su laidu apsiprantama..ypač trimeris biggrin.gif persimetei laidą per petį...va,su žoliapjove elektrine ilgiau apsiprantama su laidu.Na,bet man ,moteriškutei,pavyko 4 metus su elektriniu bošu pasidarbuoti...ir dar ne pabaiga
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2013 06 12, 18:15)
aš irgi norėjau benzininio,bet kai pažiūrėjau svorį.... blink.gif ...ne...elektinis sveria 2,5kg ir tai pavargsti kartais jei ilgai darbuojies...Žodžiu vienareikšmė išvada-jei šiuo darbo įrankiu naudosis moteris-kuo lengvesnis,o su laidu apsiprantama..ypač trimeris  biggrin.gif persimetei laidą per petį...va,su žoliapjove elektrine ilgiau apsiprantama su laidu.Na,bet man ,moteriškutei,pavyko 4 metus su elektriniu bošu pasidarbuoti...ir dar ne pabaiga

Tai benzinė žoliapjovė pati važiuoja, nereikia juk jos nešioti. Be laido gali važiuoti kur nori, aplink krūmus, medžius, ir nereikia sukti galvos dėl laido, kad jis gėles nuplėš ar aplink krūmą apsisuks. O su trimeriu, tai su laidu iš viso nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas patars, ar tinka savaeige benzinine vejapjove , jei labai nelygi pieva.Tiesiog senas kaimiskas sodas. Zole ne kazkokia paseta pievele, o pienes, garsva ir tt, pilna kurmiarausiu, serbentu krumai tarp medziu. Kol kas vyras su dalgiu nupjauna ir trimeri turi bet irgi su juo nelabai ten gaunasi. Gal tokiu atveju geriau pirkti nesavaeige? Kazkur girdejau kad savaeigei reikia lygios pievos. Ir apie krumus gal su savaeige sunkiau apvaziuoti.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(onsa @ 2013 06 27, 12:03)
Gal kas patars, ar tinka savaeige benzinine vejapjove , jei labai nelygi pieva.Tiesiog senas kaimiskas sodas. Zole ne kazkokia paseta pievele, o pienes, garsva ir tt, pilna kurmiarausiu, serbentu krumai tarp medziu. Kol kas vyras su dalgiu nupjauna ir trimeri turi bet irgi su juo nelabai ten gaunasi. Gal tokiu atveju geriau pirkti nesavaeige? Kazkur girdejau kad savaeigei reikia lygios pievos. Ir apie krumus gal su savaeige sunkiau apvaziuoti.Aciu.

Pati žemė išlyginta? Jei paviršius nelygus - bus kankynė su žoliapjove, nesvarbu savaeigė ar ne. Pas mus toks vienas aras liko, tai vargstu vis, nes per kupstus ir kalniukus sunkiai važiuoja doh.gif Nors savaeigė, bet stumiu ir kilnoju... Kur aukščiau plikai nupjauna iki žemės, o kur žemiau ilgesnė lieka. Šiaip žoliapjovė pjauna bet kokią žolę, net buvusių krūmų liekanas. Nors prie medžių ir krūmų reikia su trimeriu vis tiek prasieiti, arba išravėti ir mulčiuoti.
Atsakyti