Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

Sveikos mergaites,

Kokia cia smagi pas jus nuotaikyte, kaip ir oras uz lango.. thumbup.gif
As siandien irgi linksmesne, vakar drauge paseke kad laukiasi dvynuku,tai ir apsidziaugiau,o kartu ir taip suspaude sirdute, kad ne as... verysad.gif Na bet siandien vel pilna vilties, ryt keliausia pas gydytoja kad pasiziuretu kas ten pas mane darosi...O dar vyras ka tik parase kad mate skrendanti gandra tongue.gif Sedziu issisiepusi iki ausu...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 23, 11:52)
mėta pasipasakok ir tikrai neliudek viskas yra imanoma pamatysi  4u.gif


rolleyes.gif Na mano istorija jau tesiasi penkis metus, nuo pirmo persileidimo, niekaip nepavyksta suorganizuoti leliaus. (net po IUI 4 ) Deja jokiu apciuopiamu priezasciu kaip ir nera, hormonai lyg geri, isskyrus lyg progesterono galetu buti daugiau g.gif (pasak gydytojos), GN norma, vyro turtas t.p. be didesniu problemu, tik buna agliutinacija. Na siais metais po KT ciklo (geriau del cistos) pirma menesi nutraukus kabinosi, NT teigiamas ( ne vaiduoklis), bet pradejo kraujuoti. O kadangi isvykus buvau is LT, jokiu hormonu nepasidariau.
Tai va, dabar parekomandavo pasitarti dar su viena gydytoja, kuri isdejo viska i "suns dienas", kad naturaliai sansu nera, kad hormonus sekti nesamone, kad cia visai ne nestumas buvo (as galvoju nu zinoma ne daug laiko, bet jei kabinasi pats, ir testas teigiamas nu nedurna as, kaip tai pasakyti ne nestuma!) gal kazko truksta, gal progest, gal nzn ko, negi tik IVF lieka kaip ji issireiske? Na aisku patare laparoskopija pasidaryti, bet kazkaip taip sujauke jausmus, gal tiesiog man niekas i akis nesake, kad sansu nera verysad.gif tai kiek sokiravo. bet aisku reikia susitaikyti ir toliau zingsniuoti neapgaudinejant saves.
Atsakyti
QUOTE(gelyte26 @ 2009 04 23, 11:54)
Sveikos mergaites,

Kokia cia smagi pas jus nuotaikyte, kaip ir oras uz lango.. thumbup.gif
As siandien irgi linksmesne, vakar drauge paseke kad laukiasi dvynuku,tai ir apsidziaugiau,o kartu ir taip suspaude sirdute, kad ne as... verysad.gif  Na bet siandien vel pilna vilties, ryt keliausia pas gydytoja kad pasiziuretu kas ten pas mane darosi...O dar vyras ka tik parase kad mate skrendanti gandra tongue.gif Sedziu issisiepusi iki ausu...


Sveika, tau 4u.gif kad blogu minciu nebutu...
Papildyta:
QUOTE(mėta @ 2009 04 23, 12:29)
rolleyes.gif Na mano istorija jau tesiasi penkis metus, nuo pirmo persileidimo, niekaip nepavyksta suorganizuoti leliaus. (net po IUI 4 ) Deja jokiu apciuopiamu priezasciu kaip ir nera, hormonai lyg geri, isskyrus lyg progesterono galetu buti daugiau  g.gif (pasak gydytojos), GN norma, vyro turtas t.p. be didesniu problemu, tik buna agliutinacija. Na siais metais po KT ciklo (geriau del cistos) pirma menesi nutraukus kabinosi, NT teigiamas ( ne vaiduoklis), bet pradejo kraujuoti. O kadangi isvykus buvau is LT, jokiu hormonu nepasidariau.
Tai va, dabar parekomandavo pasitarti dar su viena gydytoja, kuri isdejo viska i "suns dienas", kad naturaliai sansu nera, kad hormonus sekti nesamone, kad cia visai ne nestumas buvo (as galvoju nu zinoma ne daug laiko, bet jei kabinasi pats, ir testas teigiamas nu nedurna as, kaip tai pasakyti ne nestuma!) gal kazko truksta, gal progest, gal nzn ko, negi tik IVF lieka kaip ji issireiske? Na aisku patare laparoskopija pasidaryti, bet kazkaip taip sujauke jausmus, gal tiesiog man niekas i akis nesake, kad sansu nera  verysad.gif tai kiek sokiravo. bet aisku reikia susitaikyti ir toliau zingsniuoti neapgaudinejant saves.


neesu patyrusi su VK, bet manau tau butinai reik dar vienos o gal dvieju nuomoniu, nepasiduok 4u.gif kuo daugiau nuomoniu tuo geriau, o krastutinumai, ne visad yra gerai. Nenusimink 4u.gif . Beje merginos sako GN ne visad viska parodo, bet jei du nestumai kabinosi, tai gal tikrai tik hormono truksta kad palaikytu juos ten pas tave pilvukyje? wub.gif
Man rods nepagailek pinigeliu susirask dar viena ir nueik del sventos ramybes..merginos cia SM tikrai parekomenduos kuri nors
Atsakyti
QUOTE(mėta @ 2009 04 23, 13:29)
rolleyes.gif Na mano istorija jau tesiasi penkis metus, nuo pirmo persileidimo, niekaip nepavyksta suorganizuoti leliaus. (net po IUI 4 ) Deja jokiu apciuopiamu priezasciu kaip ir nera, hormonai lyg geri, isskyrus lyg progesterono galetu buti daugiau  g.gif (pasak gydytojos), GN norma, vyro turtas t.p. be didesniu problemu, tik buna agliutinacija. Na siais metais po KT ciklo (geriau del cistos) pirma menesi nutraukus kabinosi, NT teigiamas ( ne vaiduoklis), bet pradejo kraujuoti. O kadangi isvykus buvau is LT, jokiu hormonu nepasidariau.
Tai va, dabar parekomandavo pasitarti dar su viena gydytoja, kuri isdejo viska i "suns dienas", kad naturaliai sansu nera, kad hormonus sekti nesamone, kad cia visai ne nestumas buvo (as galvoju nu zinoma ne daug laiko, bet jei kabinasi pats, ir testas teigiamas nu nedurna as, kaip tai pasakyti ne nestuma!) gal kazko truksta, gal progest, gal nzn ko, negi tik IVF lieka kaip ji issireiske? Na aisku patare laparoskopija pasidaryti, bet kazkaip taip sujauke jausmus, gal tiesiog man niekas i akis nesake, kad sansu nera  verysad.gif tai kiek sokiravo. bet aisku reikia susitaikyti ir toliau zingsniuoti neapgaudinejant saves.

Manau tikrai nereikia pulti i nevilti 4u.gif Visu pirma galetum pasikeisti gydytoja, tai pirmas zingsnis butu, visu antra, laparoskopija tikrai verta pasidaryti, nes GN tiek daug visko nerodo. Nemanau kad teisinga butu is viso to, ka papasokojai teigti, kad iseitis tik IVF, kazkoks visiskas briedas doh.gif Taip kad mergyt, aukstyn nosyte, nenuleisk rankyciu, keiskis gydytoja ir drasiai zenk pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cyplius: 23 balandžio 2009 - 12:39
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 13:36)
Manau tikrai nereikia pulti i nevilti 4u.gif  Visu pirma galetum pasikeisti gydytoja, tai pirmas zingsnis butu, visu antra, laparoskopija tikrai verta pasidaryti, nes GN tiek daug visko nerodo. Nemanau kad teisinga butu is viso to, ka papasokojai teigti, kad iseitis tik IVF, kazkoks visiskas briedas doh.gif  Taip kad mergyt, aukstyn nosyte, nenuleisk rankyciu, keiskis gydytoja ir drasiai zenk pirmyn 4u.gif


Mums irgi siule IVF, bet mano daktare liepe nesutikti nes gali buti tik bereikalingas pinigu metymas sake privacios klinikos dauguma pasiulo kad butu greiciau, juk mes esame stiprios moterys todel auskciau nosytes, neliudekim ir viskas bus ciki piki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiria @ 2009 04 23, 13:43)
Mums irgi siule IVF, bet mano daktare liepe nesutikti nes gali buti tik bereikalingas pinigu metymas sake privacios klinikos dauguma pasiulo kad butu greiciau, juk mes esame stiprios moterys todel auskciau nosytes, neliudekim ir viskas bus ciki piki  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tikrai taip ir ne kitaip 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
kokie grazus nauji namuciai, saunuole Ineza 4u.gif
sveikinu vitalyte su liniuote wub.gif
o as vis dar laukiu pirmuju mmm po laporoskopijos , jos jau uzvelavo, nebeturiu kantrybes, siandien pasidariau ryte testa, sakau mazum uzkibo, jei veluoja, deja jis neigiamas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 04 23, 13:53)
sveikutes  smile.gif
kokie grazus nauji namuciai, saunuole Ineza  4u.gif
sveikinu vitalyte su liniuote  wub.gif
o as vis dar  laukiu pirmuju mmm po laporoskopijos , jos jau uzvelavo, nebeturiu kantrybes, siandien pasidariau ryte testa, sakau mazum uzkibo, jei veluoja, deja jis neigiamas...  verysad.gif

Sveikute Nurija,


Gali but rami del veluojanciu mmm, man po laparoskopijos pirmos mmm velavo net 2 savaites doh.gif jau pati buvau pradejus nerimauti, ir du NT sugadinau, ir viskas buvo veltui unsure.gif tik tikiuosi kad tau nebus taip, kaip man buvo, nes as taip per tas nelemtas mmm atsikankinau, kad ojojoj doh.gif tokiu skausmu buvau per visa savo mmm istorija neturejus doh.gif net i darba neisejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 12:06)
Sveikute Nurija,
Gali but rami del veluojanciu mmm, man po laparoskopijos pirmos mmm velavo net 2 savaites doh.gif  jau pati buvau pradejus nerimauti, ir du NT sugadinau, ir viskas buvo veltui unsure.gif  tik tikiuosi kad tau nebus taip, kaip man buvo, nes as taip per tas nelemtas mmm atsikankinau, kad ojojoj doh.gif  tokiu skausmu buvau per visa savo mmm istorija neturejus doh.gif  net i darba neisejau doh.gif

tai ir as zinau, kad jos veluot tuuri, bet zinai tas smalsumas ir nekantrumas, o maz ka parodys testas ir pan.manau supranti kaip jauciuosi. krutine jautri jau antra savaite, tai vis laukiu kol pramus, o ju kaip ner taip ner...
dekui uz paguoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 14:06)
Sveikute Nurija,
Gali but rami del veluojanciu mmm, man po laparoskopijos pirmos mmm velavo net 2 savaites doh.gif  jau pati buvau pradejus nerimauti, ir du NT sugadinau, ir viskas buvo veltui unsure.gif  tik tikiuosi kad tau nebus taip, kaip man buvo, nes as taip per tas nelemtas mmm atsikankinau, kad ojojoj doh.gif  tokiu skausmu buvau per visa savo mmm istorija neturejus doh.gif  net i darba neisejau doh.gif

aha, man irgi vėlavo kokias 8 dienas. Bet kankintis nereikėjo karsta.gif nes irgi bijojau, kad su skausmais neatsibelstų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siela_01 @ 2009 04 23, 13:13)
aha, man irgi vėlavo kokias 8 dienas. Bet kankintis nereikėjo karsta.gif nes irgi bijojau, kad su skausmais neatsibelstų  ax.gif

aga gi ir man velavo...smile.gif pamenu sugadinau viena NT smile.gif
Dabar as tu bjaurybiu nelaukiu nusibodo man jos ax.gif wub.gif
Tegu sau kleckis man ju neleidzia smile.gif kaip man karsta... biggrin.gif toj i bikini darbe isoksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 23, 14:41)
aga gi ir man velavo...smile.gif pamenu sugadinau viena NT smile.gif
Dabar as tu bjaurybiu nelaukiu nusibodo man jos  ax.gif  wub.gif
Tegu sau kleckis man ju neleidzia smile.gif kaip man karsta...  biggrin.gif toj i bikini darbe isoksiu smile.gif

O man kaip tik siandien ko tai l.salta
Darbe sedi visi issirenge, o as dar viena megztini apsirengiau unsure.gif
Atsakyti