Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(dendule @ 2009 04 23, 22:00)
Mano tai vyras pavydi manes SM'aimai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



As tikiu Dendule, kad pavydi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 23, 21:04)
As tikiu Dendule, kad pavydi  lotuliukas.gif

gerai keliauju i lovyte, o tai jau zyzia biggrin.gif biggrin.gif
labos nakties ir tokiu paciu geru pozityviu minciu ryt visoms 4u.gif tau ypac skorpione 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 23, 16:20)
vaje mane dabar kazkaip oda kankina tokia jautri ir sausa, kaip tu gydei?

vaje baltai pavydet galima, pas mane 26 vienas kitas lenda sad.gif

Tepiausi homeopatiniu tepalu Iricar. Siaip padeda. Man paskutini menese jau po kelis kartus tose paciose vietose buvo islinde, patepliodavau ir po keliu dienu pranykdavo. Nustodavau tepti vel po keliu dienu islenda doh.gif Nu dabar tikiuosi jau po viskam dingo. g.gif
Siaip nuo sausos odos man labai tiko drekinantis kremas su kanapemis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Engle: 23 balandžio 2009 - 21:40
QUOTE(Engle @ 2009 04 23, 21:36)
Tepiausi homeopatiniu tepalu Iricar. Siaip padeda. Man paskutini menese jau po kelis kartus tose paciose vietose buvo islinde, patepliodavau ir po keliu dienu pranykdavo. Nustodavau tepti vel po keliu dienu islenda  doh.gif  Nu dabar tikiuosi jau po viskam dingo.  g.gif
Siaip nuo sausos odos man labai tiko drekinantis kremas su kanapemis.  thumbup.gif

O idomu kur perki ta kremuka
Papildyta:
LABA RYTELI MERGYTES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas. 4u.gif

tik vakareli nepabuvau ir jus jau prikalbejot tiek daug lotuliukas.gif lotuliukas.gif pleputes ax.gif
o as nebesikeliu naktim.. tik ryte anksti thumbup.gif bet siand mano brangusis gerasis graziausias ir sauniausias vyras netycia ...masinai langa isdauze verysad.gif dar ryte prabudes sako, o koki gera sapna sapnavau...dideles kruvas pinigu.. kalnus pinigu lotuliukas.gif zodziu nesiseka jam siand... raktus pamete dar prie viso to verysad.gif

kaip nekeista nera nei vienos unsure.gif kur jussss???? bicycle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalyte25: 24 balandžio 2009 - 08:33
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 08:05)
labas rytas. 4u.gif 

tik vakareli nepabuvau ir jus jau prikalbejot tiek daug  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pleputes  ax.gif 
o as nebesikeliu naktim.. tik ryte anksti  thumbup.gif  bet siand mano brangusis gerasis graziausias ir sauniausias vyras netycia ...masinai langa isdauze  verysad.gif  dar ryte prabudes sako, o koki gera sapna sapnavau...dideles kruvas pinigu.. kalnus pinigu  lotuliukas.gif  zodziu nesiseka jam siand... raktus pamete dar prie viso to  verysad.gif

kaip nekeista nera nei vienos  unsure.gif  kur jussss????  bicycle.gif


Labas saulele 4u.gif
svarbu tu del vyro nelaimiu nesinervuok...turi but rami nestuke.gif

Beje vakar cia aktyviai bendravo merginos:) kaip senais gerais laikais 4u.gif
myliu as cia visas mergytes
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 09:05)
labas rytas. 4u.gif 

tvyras netycia ...masinai langa isdauze  verysad.gif 


kaip jam taip "pavyko"? unsure.gif
Atsakyti
user posted image

Ei mergytes!!! Kaip jus laikotes? Noriu pasveikinti visas su graziu penktadienio rytu.
Mano nuotaiku angeliukas manes nepalieka. Esu nuostabiai geros nuotaikeles.
Net rasydama sia zinute, sedziu issisiepus user posted image

Vitalyte uzjauciu del vyro masiniuko, bet kaip sakoma, nieko nera nepakeiciamo.
Gal drausta masina "Kasko" kartais?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 24, 10:43)
Labas saulele 4u.gif
svarbu tu del vyro nelaimiu nesinervuok...turi but rami  nestuke.gif

Beje vakar cia aktyviai bendravo merginos:) kaip senais gerais laikais  4u.gif
myliu as cia visas mergytes

as nesijaudinu lotuliukas.gif man tik labai juokas eme is jo nesekmiu syryta lotuliukas.gif negrazu taip juoktis , bet slapta sypsojausi... nors labai jau liudna atrodziau ir ji guodziau.. nu pats kaltas ..cia vis per ta skubejima jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 24, 09:43)
myliu as cia visas mergytes


wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 09:49)
as nesijaudinu  lotuliukas.gif  man tik labai juokas eme is jo nesekmiu syryta  lotuliukas.gif  negrazu taip juoktis , bet slapta sypsojausi...


liuks kad nuotaika puiki thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas merginukes, siandien tokis grazus rytas kad neimanoma butu nesisypsoti biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti