Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

Sveikutes,
Gal kartais dendule su testuku planuoja siandien pasirodyt?Laiksiu naujienu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 25 balandžio 2009 - 11:26
Sveikos drauges.. 4u.gif Matau, kad cia tylu... huh.gif Tikriausiai visos saslykiukus kepat... tourist5.gif o as va, namucius tvarkausi, nes jau toks bardakas.. lotuliukas.gif
Isivaizduojat, kokia as miegale pasidariau, atsikeliau siandien 12.00 val.. ojojoj tai kas toliau bus.. lotuliukas.gif vacation1.gif O vakar velai su Jumis labinaus, nes darbo darbe ziauriai daug buvo... mastau.gif

Papildyta:
Mergaites, siandien mums 15 savaiteliu... clap.gif assa.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 25 balandžio 2009 - 19:14
Ineza su savaitelem jus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 25 balandžio 2009 - 20:26
aga INEZA, ir as prisidedu prie sveikinimu smile.gif su savaitelem jus abidvi biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis mergytes, mane si sekmadienio ryto pakele tos nelemtosios... blush2.gif atkeliavo..tiksliai kaip laikrodukas...smile.gif yra kaip yra kazkaip ir nesitikejau kad bac ir viskas smile.gif
Ineza labai jus sveikinu aukit sveikuciai 4u.gif


saslyku tiek prisikepem kad dar siandienai liko biggrin.gif oras dabar... wub.gif reikes nusipraust veiduka ir eit i kiema... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 26, 08:47)
Labas rytelis mergytes, mane si sekmadienio ryto pakele tos nelemtosios... blush2.gif atkeliavo..tiksliai kaip laikrodukas...smile.gif yra kaip yra kazkaip ir nesitikejau kad bac ir viskas smile.gif


Smagu kad nuotaika neprasta, tau baliocikai ta proga,tikekimes kitam cikle balionciku tau nebeprireiks 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 26, 10:26)
Smagu kad nuotaika neprasta, tau baliocikai ta proga,tikekimes kitam cikle balionciku tau nebeprireiks  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu uz balioncika biggrin.gif

oj koks super orelis lauke, isejau pasivaiksciot tik bet uzsimaniau rozes sutvarkyt nukarpyt smile.gif et kaip negrazu sekmadieniais dirbti blush2.gif
Dabar poilsio metas drybsau isauleje ir skaitai sena sena knyga apie mezgima biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas Dendule... biggrin.gif Uz lango oras pasakiskas... wub.gif As tai geriu trinta vaisiu kokteiliuka... mmm kaip gardu... thumbup.gif

Aciukas uz sveikinimus... blush2.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif
as vel ligoninej verysad.gif pasirode sviezias kraujas..labai buvo baisu, bet nieko viskas lyg gerai...
maciau ,kaip sirdute plaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 26, 19:40)
sveikos  ax.gif
as vel ligoninej  verysad.gif  pasirode sviezias kraujas..labai buvo baisu, bet nieko viskas lyg gerai...
maciau ,kaip sirdute plaka  wub.gif



Sveikute Vitalyte,

Tik perskaiciau tavo zinutes pradzia apie krauja, man net sirdis pradejo plakti 4 kartus stipriau ir per kuna kazkoks jausmas nuejo, lyg prakaitas karstas. Dieve, kaip as del taves pergyvenu ir del visu kitu mergyciu.
Aciu Dievui tau viskas gerai mergyt tu mano. wub.gif
Laikykis ir jokiu blogu minciu.
Jetau, tu jau isgirdai savo angeliuko sirdute. Vitalyte, tuoj as verksiu is laimes. Man jau akyse asaryciu prisikaupe...
Dziaugiuosi del taves!!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 26 balandžio 2009 - 18:47
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 26, 18:40)
sveikos  ax.gif
as vel ligoninej  verysad.gif  pasirode sviezias kraujas..labai buvo baisu, bet nieko viskas lyg gerai...
maciau ,kaip sirdute plaka  wub.gif


Laikykis saulyt,nepaleisk savo angelelio,viskas bus gerai,laikom kumstukus uz jus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 26, 20:46)
Sveikute Vitalyte,

Tik perskaiciau tavo zinutes pradzia apie krauja, man net sirdis pradejo plakti 4 kartus stipriau ir per kuna kazkoks jausmas nuejo, lyg prakaitas karstas. Dieve, kaip as del taves pergyvenu ir del visu kitu mergyciu.
Aciu Dievui tau viskas gerai mergyt tu mano.  wub.gif
Laikykis ir jokiu blogu minciu.
Jetau, tu jau isgirdai savo angeliuko sirdute. Vitalyte, tuoj as verksiu is laimes. Man jau akyse asaryciu prisikaupe...
Dziaugiuosi del taves!!!! wub.gif

zinai , as pati vos neapsiverkiau...MB apsikabines vaiksciojo su manim,sake,neverk niekur nepabegs tas musu stirniukas wub.gif kaip idomiai ta sirdute plaka..ji tokia maza heart.gif dar mazesne uz sita wub.gif
isskyru nebera vel... nesuprantu,man ta ligonine kaip antrieji namai unsure.gif kazkaip labai noriu i lauka..i namus..pasivaiksciot... prie juros... su MB pabut...bet mano sirdukas reikalauja mano atsidavimo tik jam wub.gif kai gims sirdukas as jam pasakysiu,kaip jis elgesi su mani ir kiek mane gasdino wub.gif
istikruju labai neramu verysad.gif labai bijau verysad.gif
aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti