Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(Ineza @ 2009 04 27, 16:00)
Jei atvirai, as kai pastojau, tai manau, kad pabaisejau, nezinau pasiziuriu i veidrodi, atrodo, kad nestumas ateme visa mano grozi, ir tai kiek jo buvo..  lotuliukas.gif Tai gal tikrai dukryte turesiu, nes taip yra sakoma, kad mergaites atima is  mamos grozi...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Man tai tu grazi esi Inesa, bent jau foto kiek matau.
Ir tavo pilvukas nuostabus!

user posted image

Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 27, 16:04)
kaip jus ikeliat paveiksliukus?  g.gif  nemoku..  verysad.gif


Susirandi paveiksliuka, paspaudi ant su desiniu „pelytes“ mygtuku, paspaudi ant properties arba, jei pas Tave mozilla narsykle savybes, nusikopijuoji teksta, kuris prasideda http... Tada, SM paspaudi ant IMG ir ten ikeli ta nukopijuota eilute ir psio.. Turetu rodyti thumbup.gif Manau, kad normaliai paaiskinau.. Pabandyk, laukiam bandymo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 27, 15:35)
Sakai gandrai ten ziemoja g.gif  tada atvesiu jums visoms po viena lauktuviu mirksiukas.gif
Tai skorpione, itariu kad mes siandien panasiai atrodom mirksiukas.gif  tik mano veidukas siandien biski paraudes, vakar matomai persikaitinau soliariume blush2.gif



Tu taip pat su tunika ir dzinsais? Geras lotuliukas.gif

CYPLIAU? O tai tu i soliariuma kai ejai, neuzklijavai tu vietu, kur ipjovai daryti buvo laparoskopijos metu?
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 27, 15:54)
tik kai pagalvojau, butu gerai i darba eit, del dekretiniu, nes kuo ilgiau sirgsiu tuo maziau begausiu...  verysad.gif  bet aisku svarbiausia ne tai.. svarbu,kad mazylis ramiai ilsetusi pilvuke,ir augtu,kaip ant mieliu  wub.gif

Sveikutes merginos,Vitalyte ilsekis ir saugok savo zirniuka.O del dekretiniu tai nepergyvenk,nes i pajamas skaiciuosis ir tai ka gausi turedama biuleteni, o jei neilgai ji turesi tai tikrai nenukentes dekretines.As tai nedarbinguma turiu nuo sausio vidurio doh.gif ,bet jau ketvirtadieni i dekreta isleidzia.
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 27, 16:08)
Man tai tu grazi esi Inesa, bent jau foto kiek matau.
Ir tavo pilvukas nuostabus!


Mhm, grazuole.. lotuliukas.gif Ne, jei rimtai, tai is sirdies sakau, niu bet nieko, tikiuosi saulutej siek tiek idegsiu, nes as pripratus buti ziema ir pavasari siek tiek rusvesne, o dabar truksta man to.. verysad.gif Niu, bet istversiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 27, 16:04)
kaip jus ikeliat paveiksliukus?  g.gif  nemoku..  verysad.gif


As tai darau taip Vitalyte:

1. Ivedu per google norima paieska, tarkim "gele"
2. Kai ismeta variantus, spaudi ten kur google "VAIZDAI"
3. Tada tau ismeta vien vaizdus su foto.
4. Issirenki reikiama foto.
5. Spaudi ant tos foto ir tada sprakteli "pamatyti viso dydzio vaizda"
Kai atidaro ta nuotrauka per visa langa, tiesiog nukopini tos foto nuoroda
6. Ta nuoroda darai "paste" i supermamos zinutes lange esanti IMG nuoroda ir spaudi ok.
7. Veiksmas atliktas.



Papildyta:
QUOTE(Ineza @ 2009 04 27, 16:13)
Mhm, grazuole..  lotuliukas.gif Ne, jei rimtai, tai is sirdies sakau, niu bet nieko, tikiuosi saulutej siek tiek idegsiu, nes as pripratus buti ziema ir pavasari siek tiek rusvesne, o dabar truksta man to..  verysad.gif Niu, bet istversiu...  doh.gif



Del odos rudumo tai ir as esu savimi nepatenkinta.
Anksciau eidavau i soliariuma, bet kai suzinojau fakta, kad kuo dazniau degini
oda soliariume, tuo sunkiau gali idegti po to sauleje, tai vengiu jo.
O as ir maniau, kodel man taip oda sunkiai pradejo degti.
Anksciau pora karta paguliu pleze ir jau negre.
Ten kazkaip soliariume kazkas odos pigmentui nutinka...
Bet gal neistversiu ir nueisiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 27 balandžio 2009 - 15:23
QUOTE(cyplius @ 2009 04 27, 14:48)
Nu as visada pries vaziuodama atostogaut i siltuosius krastus, pora kartu pries tai pasilepinu dirbtinos saules atokaitoje, poto labai graziai degu rudai blush2.gif  nes kitaip tai buciau raudona kaip virtas vezys ir jau po pirmos atostogu dienos kojos is viesbucio neiskelciau doh.gif



supratau, man gerai as linkus idegti rudai... smile.gif ir oda nera sviesi biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 27, 15:01)
Dendule, jau bandau isivaizduoti tave taip sedincia tarp stikliniu sienu. Atsisuki ir matai, kaip 50 vyrisku liezuviu laizo tavo stikla  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o dar beto dirbu vyriskam kolektyve tai darbo nasumas kristu smile.gif. skorpione tavo bose jauciu pavydi tau todel siulo megztuka detis lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ineza @ 2009 04 27, 15:13)
Mhm, grazuole..  lotuliukas.gif Ne, jei rimtai, tai is sirdies sakau, niu bet nieko, tikiuosi saulutej siek tiek idegsiu, nes as pripratus buti ziema ir pavasari siek tiek rusvesne, o dabar truksta man to..  verysad.gif Niu, bet istversiu...  doh.gif



Taip tu man irgi grazuole 4u.gif mano idealas 4u.gif

o toki posaki ir as esu girdejus...gal mergyte turesi...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 27, 16:23)
supratau, man gerai as linkus idegti rudai... smile.gif ir oda nera sviesi biggrin.gif  4u.gif
o dar beto dirbu vyriskam kolektyve tai darbo nasumas kristu smile.gif. skorpione tavo bose jauciu pavydi tau todel siulo megztuka detis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Taip tu man irgi grazuole  4u.gif mano idealas 4u.gif




Dendule, tu taip pat esi grazi. tad manau tavo idealas turetu buti pati dendule.
O gal nepatenkinta esi savo groziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 27, 15:25)
Dendule, tu taip pat esi grazi. tad manau tavo idealas turetu buti pati dendule.
O gal nepatenkinta esi savo groziu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oj aciu... blush2.gif man Ineza grazesne smile.gif issimylejau ja blush2.gif 4u.gif


Beje ziuri i tavo nauja avatara ir galvoju kad ten tu nes labai panasi 4u.gif grazuole
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 27, 16:29)
oj aciu...  blush2.gif man Ineza grazesne smile.gif issimylejau  ja  blush2.gif  4u.gif
Beje ziuri i tavo nauja avatara ir galvoju kad ten tu nes labai panasi  4u.gif grazuole



Jo, man daug kas sako, kad esu panasi i Cameron Diaz lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nezinau, kiek cia tiesos blush2.gif
Papildyta:
As kazkada maniau, kad moteris tavo avatare esu tu pati Dendule.
Kol nemaciau dar foto tavo bendram paste lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

pabandziau... nzn a gavosi... isrinkau belenkoki paveiksliuka.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 27, 16:11)
Tu taip pat su tunika ir dzinsais? Geras  lotuliukas.gif

CYPLIAU? O tai tu i soliariuma kai ejai, neuzklijavai tu vietu, kur ipjovai daryti buvo laparoskopijos metu?

Aga, su dzinsais ir tunika blush2.gif
Tuos randelius tai uzklijavau, nes girdejau kad nelabai sveika deginti, na bet Turkijoj tai jau turbut teks, nevaiksciosiu uzklijuota, ir tuo labiau kad jau beveik du menesiai po operacijos praejo, tai gal nieko tokio... ax.gif

Atsakyti