Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 09:27)
vos neapsiverkiau...issisiepiau atsisedus ten toj kedej.. nu labai geras jausmas buvo.. tokio nebuvau dar gyvenime patyrus..  wub.gif likiu visoms ta greit patirti..nes neapsakomai geras jausmas..  wub.gif

Oi mazute, bandau isivaizduot ta jausma....bet ta mano vaizduote turbut ne is tolo neprimena tikroves... wub.gif
Atsakyti

Labas mergaitės 4u.gif

Skorpione thumbup.gif nuotaikėlė ir ačiū, kad mus taip pat užkrėti wub.gif

QUOTE(Ineza @ 2009 04 28, 08:26)
Saunu, labai geros naujienos!...  thumbup.gif  Tu, kai parasai, kad girdi sirdutes plakima, man net silpna pasidaro, kaip as noriu greiciau isgirsti ir pamatyti..  blush2.gif



Vitalyte - wub.gif thumbup.gif

Ineza, o tu dar nesimatei su savo pilvinuku?
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 28, 10:29)
Nu liuks, kad cia tokios puikios naujienos drinks_cheers.gif
Labai linkiu, kad ligoninej pasirodytum tik suejus terminui  wub.gif

D sake, kad rytoj atsibuciuosim atsimyluosim ir nebesusitiksim daugiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
reikia jau kito gyd man ieskotis.. tai D man rekomendavo viena.. pas ta reiks eit... gal sakau D perduos,kad as cia tokia esu jo buvusi tai ir paziures labiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 28, 09:36)
Labas mergaitės  4u.gif 

Skorpione  thumbup.gif  nuotaikėlė ir ačiū, kad mus taip pat užkrėti  wub.gif
Vitalyte -  wub.gif  thumbup.gif

Ineza, o tu dar nesimatei su savo pilvinuku?


Neee.. verysad.gif Mane paskutini karta apziurejo 6 savaiciu, o dabar jau bus 17... mirksiukas.gif Tai pirmadieni, geguzes 4 diena eisiu, nekantraujuuu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 10:32)
Oi mazute, bandau isivaizduot ta jausma....bet ta mano vaizduote turbut ne is tolo neprimena tikroves... wub.gif

aha..kol pati to nepatirsi,tol sunku bus issivaizduot ta jausma... kazkaip pati nebegaliu patiket,kaip as dabar turiu 2 sirdutes.. reikia apsiprasti... wub.gif
Atsakyti
Laba ryteli,oi kokia geras nuotaika cia pas jus is ryto.Skorpione,tavo pasisveikinimas tai is viso thumbup.gif thumbup.gif .
Vitalyte labai dziaugiuosi kad isgirdai maziuko sirdele,dabar jau ramiai galesi laukti sekancio pasimatymo,o sako kai isgirsti sirdeles plakima sumazeja persileidimo rizika smile.gif .
Ineza,kaip dziugu kad jau greit pasimatysi su savo lelium,jau bus tikras lelius,turetu apie 100gr su trupuciu sverti.Man kai dare 16sav tai svere 110gr.Dabar turetu ketvirtadieni daryti echo tai turbut jau virs 1kg svers.
Na tai kaip ten del susitikimo?Dar nieko nenuspresta?
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2009 04 28, 08:41)
Neee..  verysad.gif Mane paskutini karta apziurejo 6 savaiciu, o dabar jau bus 17...  mirksiukas.gif Tai pirmadieni, geguzes 4 diena eisiu, nekantraujuuu...  bigsmile.gif


Ai žinok, gal ir geriau, kai viskas gerai tai netaip dažnai ir žiūri. O man vos ne kas savaitę, žinoma smagu pamatyt tą pilvuko gyventoją, bet geriau rečiau nei kaskart su nerimu.
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 27, 20:45)
visai grazi tu  g.gif  simpatiska moteris...  4u.gif



QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 08:07)
as katik is po apziuros  thumbup.gif  girdejau kaip plaka mano vaiko sirdute  wub.gif  taip garsiai ir greitai...  wub.gif  puslyte atsistate, nes buvo truputi deformuota..  thumbup.gif  nestumas einasi gerai... rytoj namo  thumbup.gif



Vitalyte aciu uz komplimenta 4u.gif

KOKIOS GEROS PAS TAVE ZINIOS... 4u.gif 4u.gif 4u.gif


LABAS RYTAS VISOS DRAUGES PACIOS GERIAUSIOS

PACIOS GERIAUSIOS SILCIAUSIOS SPALVINGOS NUOTAIKOS VISOMS LINKI SIS LELIUKS:

user posted image

Atsakyti
Busiuk, o kodėl tu turi nedarbingumo lapelį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 28 balandžio 2009 - 08:55
Labas rytas merginukes dziugu Vitalyte kad jums abiems viskas gerai, laikykis nesinervuok ir lauksim tavo stebukliuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 28, 09:54)
Busiuk, o kodėl tu nedarbingumo lapelį?

Na pradzioj kai gavau tai buvo gimda suspazmavusi nuo itampos,o po keliu savaiciu paaiskejo kad mano darbas persikele i Alytu,tai daktare mane lepino visa ta laika.Nes jei butu reikeje vazinet dar neaisku kaip cia viskas butu buve.Zodziu nieko rimto smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 28, 10:54)
Busiuk, o kodėl tu turi nedarbingumo lapelį?

aha man ir idomu pasidare,kodel bilioteni turi? blush2.gif nes as tai zinau del ko... tiu irgi del placentos ane wub.gif bet manau viskas susitvarkys wub.gif
Atsakyti