Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(Kristepala @ 2009 04 22, 16:09)
Registruojuosi naujuose namuciuose. Aciu Ineza  4u.gif
Vitalyte25 su tortadieniu  happybday.gif

Vitalyte turiu tau klausimuka blush2.gif  Gal zinai ar galima issipirkti atskira palata Jurininkuose ir kaip reiketu taip padaryti, ar kai atvyksiu jau i ligonine gultis, ar is anksto. Ar yra ten interneto rysys  blush2.gif ? Aciukas is anksto 4u.gif

sveikos mielosios wub.gif

dideliausias aciu visoms uz sveikinimus wub.gif jus geriausios drauges cia wub.gif
Ineza, kaip visada nuostabiai grazu ir jauku cia wub.gif gera aura cia pas mus thumbup.gif
sara nestuke.gif pilvuke nesioji heart.gif heart.gif .. wub.gif

kristapela, nereikia ten jokiu privaciu palatu, nes ten ju nera , ten ir taip zinok kaip privaciose gulesi, gal net geriau negu negu privacioj mirksiukas.gif todel maziau galvok apie tai, tai maziausiai turetu rupet, nes ten labai gerai ir taip,pamatysi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 23, 10:45)
Zinok paskaicius apie si gydytoja, tos merginos istorija, nepatikesi, gal ir atrodysiu labai skubota, naivi, bet DUNIU, PAS MANE UZGIME STAIGA KEISTAS JAUSMAS SIRDY. LYG AKYS PRASIVERTU.
Mergaites, jauciu, kad as galiu pastoti ir naturaliu budu. Nezinau is kur tas jausmas uzgime, bet tiesiog jauciu.  blush2.gif

user posted image

...kokia gera nautaikele pas mane si ryt... Duniu, tas straipsnis man iziebe vilti...

user posted image

skorpionuk , pagaliau sugryzai i prota thumbup.gif thumbup.gif saunu iskart pakelei nuotaika visai dienai ax.gif
heiress, malonu tave matyt,kur cia buvai dingus g.gif thumbup.gif
duniu,kaip fainiai cia apskaiciavai wub.gif tai man iseina kad jau 6 sav ania ? wub.gif uij kaip smagu wub.gif nestuke.gif pilvukas mano ramus nieko, viskas ok nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Skorpione, labai dziugu kad pagaliau taip mastyti pradejai, man net kazkokie siurpuliukai per kuna perbego paskaicius, nes manau kad nuotaikos tavo dabar bus pacios optimistiskiausios.
user posted image
Atsakyti
Labas rytas brangosios...

user posted image

Labai didelis aciu uz komplimentus del manojo pilvuko.. Auskariukas kolkas netrukdo, tad drasiai ji nesiosiu, tik tiek, kad jau pilvukas matosi ir auskariukas per rubus pasistebi, burbuliukas tas lotuliukas.gif Bet siaip netrukdo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien po darbo jau eisiu pirkti OT, gal man kas galite patarti kokie yra geresni?
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 11:02)
Siandien po darbo jau eisiu pirkti OT, gal man kas galite patarti kokie yra geresni?

na zinok visi brangus tie OT internete yra tokia mergina cia kazkuriam forume tai pigiai parduoda, Zydra akis smile.gif ji is Vln smile.gif o euro vaistinej atrodo 50lt dezute kai kazkada ieskojau unsure.gif o pas ja 100 OT 73lt
Atsakyti
bigsmile.gif Siandien lauke silta, gera... Tikiuosi, savaitgalis toks pats bus... bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 10:02)
Siandien po darbo jau eisiu pirkti OT, gal man kas galite patarti kokie yra geresni?


Pirk OVUCARD, tokioje dezuteje gal 6 ar 7 buna... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 23, 10:08)
na zinok visi brangus tie OT internete yra tokia mergina cia kazkuriam forume tai pigiai parduoda, Zydra akis  smile.gif  ji is Vln  smile.gif  o euro vaistinej atrodo 50lt dezute kai kazkada ieskojau  unsure.gif  o pas ja 100 OT 73lt

Aciu, bandysiu su ja susisiekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 23, 09:55)
Skorpione, labai dziugu kad pagaliau taip mastyti pradejai, man net kazkokie siurpuliukai per kuna perbego paskaicius, nes manau kad nuotaikos tavo dabar bus pacios optimistiskiausios.
user posted image


CYPLIUS - mergyte, kaip aciu tau uz palaikyma. Malonu, kad mano gera nuotaika, kelia tau siurpuliukus blush2.gif

Vitalyte - ir as taip tikiuosi, kad atejau pagaliau i prota.
Vakar su mama kalbejau, ji kiekviena diena man skambina, bet vakar as jai paskambinau. Ir kazkaip labai jau greitai pakele rageli lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ji sako: "Nesuprantu, tu cia man skambini ar as tau?"
Pasirodo, mes abi vienu metu rinkome viena kitos numerius skambinti lotuliukas.gif
Tai va, ji pasiklause, kaip mano nuotaikos. Pasakiau, kad geros. Mama sako: "Vakar as uz tave 6 maldeles sukalbejau Dievui". Sako: "Tu net pati nezinai, kaip tau viskas bus gerai" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 23, 10:51)

kristapela, nereikia ten jokiu privaciu palatu, nes ten ju nera , ten ir taip zinok kaip privaciose gulesi, gal net geriau negu negu privacioj  mirksiukas.gif  todel maziau galvok apie tai, tai maziausiai turetu rupet, nes ten labai gerai ir taip,pamatysi  mirksiukas.gif
Papildyta:


Labas rytas 4u.gif . Koks nuostabus rytas... silta, kaip vasara wub.gif

Vitalyte25, o internetas yra ten? Ir kiek dienu laiko ligoninej? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 23, 10:14)
Vitalyte - ir as taip tikiuosi, kad atejau pagaliau i prota.
Vakar su mama kalbejau, ji kiekviena diena man skambina, bet vakar as jai paskambinau. Ir kazkaip labai jau greitai pakele rageli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ji sako: "Nesuprantu, tu cia man skambini ar as tau?"
Pasirodo, mes abi vienu metu rinkome viena kitos numerius skambinti  lotuliukas.gif
Tai va, ji pasiklause, kaip mano nuotaikos. Pasakiau, kad geros. Mama sako: "Vakar as uz tave 6 maldeles sukalbejau Dievui". Sako: "Tu net pati nezinai, kaip tau viskas bus gerai"  thumbup.gif

o dabar jau man šiurpuliukai nuėjo wub.gif šaunuolė tavo mama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 23, 10:14)
"Vakar as uz tave 6 maldeles sukalbejau Dievui". Sako: "Tu net pati nezinai, kaip tau viskas bus gerai"  thumbup.gif


Tai kaip suprantu tu mamai papasakojai apie savo situacija?
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 23, 11:14)
CYPLIUS - mergyte, kaip aciu tau uz palaikyma. Malonu, kad mano gera nuotaika, kelia tau siurpuliukus  blush2.gif

Vitalyte - ir as taip tikiuosi, kad atejau pagaliau i prota.
Vakar su mama kalbejau, ji kiekviena diena man skambina, bet vakar as jai paskambinau. Ir kazkaip labai jau greitai pakele rageli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ji sako: "Nesuprantu, tu cia man skambini ar as tau?"
Pasirodo, mes abi vienu metu rinkome viena kitos numerius skambinti  lotuliukas.gif
Tai va, ji pasiklause, kaip mano nuotaikos. Pasakiau, kad geros. Mama sako: "Vakar as uz tave 6 maldeles sukalbejau Dievui". Sako: "Tu net pati nezinai, kaip tau viskas bus gerai"  thumbup.gif

dziaugiuos,kad tau geriau wub.gif tai labai artimas risys tarp jusu su Mama wub.gif smagu , ir toliau taip laikykis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristepala @ 2009 04 23, 11:15)
Labas rytas  4u.gif . Koks nuostabus rytas... silta, kaip vasara wub.gif

Vitalyte25, o internetas yra ten? Ir kiek dienu laiko ligoninej? Aciu 4u.gif

del internete tai jauciu nera g.gif ne jauciu tikrai nera unsure.gif
Atsakyti