Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau 4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę rolleyes.gif
...o aš prapuolėlė draugo tėvo laidotuvėse buvau, bet kolkas pas mane viskas gerai, net neramu darosi, nes jokių per didelių maudimų ir pan, išskyrus (.)(.)...
...kolkas pas gydytoją nebuvau ir eisiu kaip bus apie 10 sav, jei nepajausiu kažko neįprasto anksčiau...
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2009 04 28, 19:45)
...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau  4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę  rolleyes.gif
...o aš prapuolėlė draugo tėvo laidotuvėse buvau, bet kolkas pas mane viskas gerai, net neramu darosi, nes jokių per didelių maudimų ir pan, išskyrus (.)(.)...
...kolkas pas gydytoją nebuvau ir eisiu kaip bus apie 10 sav, jei nepajausiu kažko neįprasto anksčiau...



Sveikute pradingele.
O tai NT ka rodo?
Kiek pamenu lyg ir vaiduokliavo pas tave, ar ne? smile.gif
Papildyta:
Matau Duniukas skaito inirtingai 000164.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2009 04 28, 20:45)
...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau  4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę  rolleyes.gif
...o aš prapuolėlė draugo tėvo laidotuvėse buvau, bet kolkas pas mane viskas gerai, net neramu darosi, nes jokių per didelių maudimų ir pan, išskyrus (.)(.)...
...kolkas pas gydytoją nebuvau ir eisiu kaip bus apie 10 sav, jei nepajausiu kažko neįprasto anksčiau...

sveika dingusioji.. wub.gif smagu,kad viskas gerai.. didekit ir toliau graziai aukit.. bet as patarciau gal nueit pas gyd.. kiek tau jau yra laiko.. ? nes jug reikia paziuret kaip ten viskas yra... unsure.gif nu bet ka as zinau,gal ir nebutinai.. bet man atrodo ,kad reikia pasirodyt.. apie 5-6 sav.. wub.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mergiukes,
Malonu,kad vis dar mane prisimenat biggrin.gif
Labai noriu su jumis bendrauti, diena tiesiog neimanoma, bandau vakare, bet ir siuo metu turiu darba daryti..... o taip traukia pas jus pabendrauti ir rupi, kaip jums sekasi....
ehhhhh....


Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 08:30)

Nu bet ir graziai cia pasveikinai nuo ryto 4u.gif
Atsakyti
Kaip JUMS patinka, mergytes?
Vaziuoju as sau po darbo namo ir taip karsta, net slapia visa, o dar i kamsti patekau..galvoju, ne nesinervinsiu del to kamscio, bet jau taip nervas ima
ir ka manot? Ziuriu skrenda pulkas drugeliu ir skraidinasi gera nuotaikele, daug optimizmo, pozytivaus mastymo, begale vilties, beribi tikejima...
As ir saukiu: "Bukit geri, skriskit pas mane i masiniuka, as noriu jusu skraidinama turta inesti pas savo mergytes i foruma, nes mums labai reikia siu dalyku, kuriuos nesates.
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 28 balandžio 2009 - 19:35
skorpuke taip smagu kad tavo nuotaika superine,ir kokios mintys,as taip nesugalvociau 4u.gif
Aciu uz tuos grozius,gal ir jie mums ne tik gera nuotaika bet ir leliukus atnest pades wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:31)
Sveikos mielos mergiukes,
Malonu,kad vis dar mane prisimenat biggrin.gif
Labai noriu su jumis bendrauti, diena tiesiog neimanoma, bandau vakare, bet ir siuo metu turiu darba daryti..... o taip traukia pas jus pabendrauti ir rupi, kaip jums sekasi....
ehhhhh....
Papildyta:

Nu bet ir graziai cia pasveikinai nuo ryto 4u.gif

ne nu kur jau cia tavi pamirsi musu DUNIU 4u.gif

Skorpioniuk wub.gif ale koks grozis cia pavasarinis.. tiksliau jau ir vasara beveik uznesei cia wub.gif

o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalyte25: 28 balandžio 2009 - 19:40
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:34)
Kaip JUMS patinka, mergytes?
Vaziuoju as sau po darbo namo ir taip karsta, net slapia visa, o dar i kamsti patekau..galvoju, ne nesinervinsiu del to kamscio, bet jau taip nervas ima
ir ka manot? Ziuriu skrenda pulkas drugeliu ir skraidinasi gera nuotaikele, daug optimizmo, pozytivaus mastymo, begale vilties, beribi tikejima...
As ir saukiu: "Bukit geri, skriskit pas mane i masiniuka, as noriu jusu skraidinama turta inesti pas savo mergytes i foruma, nes mums labai reikia siu dalyku, kuriuos nesates.
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif

user posted image

wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 28, 20:38)
skorpuke taip smagu kad tavo nuotaika superine,ir kokios mintys,as taip nesugalvociau 4u.gif
Aciu uz tuos grozius,gal ir jie mums ne tik gera nuotaika bet ir leliukus atnest pades wub.gif


Tai tie didesnieji, kur ruzavi drugeliai, jie vasinguma sake nesa thumbup.gif
Tai cia mums visoms tikrai uzteks zinokit.
As negaliu atsidziaugti savo gera nuotaika ir vieno nesuprantu.
kai as sergu mmm, pas mane niekada per visa mano sirgimo gyvenima, niekada nebuvo siuo metu geros nuotaikos!!! O dabar kas dedasi, nesuprantu, kai po savo depresijos grizau pas jus, man kazkas pasidare. as trykstu gera nuotaika, trykstu graziomis mintimis, ir trykstu dideliu noriu, kad mes visos pastotumeme, todel ir dalinuosi savo gera nuotaikele su jumis, mano drauges. juk negrazu butu, jei laikyciau gera nuotaika tik pas save, mane tevai moke dalintis 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:41)
wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif


Tai gerai, Cypliuk, kad ir vienoje kiausideje, svarbu jie yra thumbup.gif thumbup.gif
pasiimk viena vaisingumo drugeli, nes jis tau priklauso 4u.gif
Mapatysi, kaip tu greitai, mazute, patapsi nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 28 balandžio 2009 - 19:44
Skorpione kaip miela wub.gif wub.gif wub.gif .

Cypliau,lauksim geru ziniu po keliu savaiciu mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 21:41)
wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif

tai dabar smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif hah.gif hihihi.gif
nes tikrai gerai cia ... svarbu,kad auga tie folikulai.. ,kad nereikia papildomai vaistuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 20:31)
Sveikos mielos mergiukes,
Malonu,kad vis dar mane prisimenat biggrin.gif
Labai noriu su jumis bendrauti, diena tiesiog neimanoma, bandau vakare, bet ir siuo metu turiu darba daryti..... o taip traukia pas jus pabendrauti ir rupi, kaip jums sekasi....
ehhhhh....
Papildyta:

Nu bet ir graziai cia pasveikinai nuo ryto 4u.gif


blush2.gif
Atsakyti